آمل میزبان همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران
آمل میزبان همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران
فرماندار آمل گفت:بايد نگاه ويژه ای به گردشگری سه شهر نور، محمودآباد و آمل وجود داشته باشد تا بتوانیم بر روی مزیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه برنامه ریزی داشته باشیم‌.

 


فرماندار ویژه شهرستان آمل از برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری سه شهرستان آمل، محمودآباد و نور به میزبانی این شهرستان اواخر سال جاری خبرداد.
سید عباس حسینی در نشست هماهنگی همایش فرصت های سرمایه گذاری سه شهرستان مازندران که با حضور بخشی دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری مازندران، مهاجر رئیس اتاق بازرگانی مازندران و فرمانداران نور و محمودآباد اظهار کرد: در حوزه سرمایه گذاری به دنبال کارهای ویترینی نیستیم زیرا سرمایه گذاری یک ماهیت چندوجهی دارد که باید به ابعاد آن به درستی پرداخته شود.
وی با اشاره به سفر اخیر هیات روسی به شهرستان آمل از آمادگی این گروه برای سرمایه گذاری ۱۱۶هزار همت در آمل خبرداد و گفت: جذب این میزان سرمایه گذاری نیاز به برنامه ریزی و توانمندسازی تولیدکنندگان استان و شهرستان دارد.
حسینی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری خارجی بهترین فرصت برای توسعه استان مازندران است و باید از فرصت های پیش رو برای فاینانس استفاده کنیم، تصریح کرد: در حوزه های مزیت دار شهرستان آمل و شهرهای اطراف باید به خوبی برنامه ریزی صورت گرفته و این مزیت ها شناسایی شود.
وی با اشاره به اینکه گردشگری در سه شهر آمل، محمودآباد و نور دچار دست انداز شده است، عنوان کرد: باید نگاه ویژه ای به گردشگری سه شهر نور، محمودآباد و آمل وجود داشته باشد تا بتوانیم بر روی مزیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه برنامه ریزی داشته باشیم‌.

حسینی با تاکید بر اینکه فرمانداران سه شهرستان معتقدند باید موانع اساسی بر سر راه سرمایه گذاری رفع شود، تصریح کرد: رفع گره های کور در حوزه سرمایه‌گذاری می تواند افزایش اشتغالزایی را در منطقه به دنبال داشته باشد.
وی گفت: تلاش می کنیم همایش فرصت های سرمایه گذاری این سه شهرستان به صورت ویژه و بین المللی برگزار شود.