وب سایت خبری تحلیلی سفیر هراز با هدف اطلاع رسانی به شهروندان آملی در خصوص رخدادهای شهرستان، استان و کشور از سال ۹۱ فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرد.در این راستا، این وب سایت بدون وابستگی سیاسی به هیچ یک از گروه‌های سیاسی و به دور از فضا سازی‌ها و التهاب‌های مقطعی در ایام خاص، در تمام این سالهای فعالیت سعی کرد تا مشی میانه روی و اعتدال خود را حفظ کند ودر چارچوب اهداف خود حرکت نماید و با انعکاس نظرات و دیدگاه‌های کاربران به آنها احترام بگذارد هرچند که مطالب بیان شده از سوی آنها ” الزاما دیدگاه سایت سفیر هراز نبوده باشد”.

معتقدیم به همه مردم خوب کشورمان و به‎ویژه به مازندرانی‌های سخت‌کوش و بی‌ادعا و مدافع سرسخت ارزش‌های پاک انسانی تعلق داریم و برای رساندن خود به تراز مطلوب ملت بزرگ ایران اسلامی، باید همواره صادقانه تلاش کنیم و لحظه‌ای در بهتر شدن را از دست ندهیم.

بر کرامت و سعه‎ی صدر مخاطبان‌مان تکیه زده و به آنها امیدهای فراوانی بسته‎ایم.خود را مستلزم به قوانین نظام مقدس اسلامی‌مان دانسته و صیانت از حقوق آحاد مردم و عملکرد مسئولانه دستگاه‌های خدمات‌رسان به ملت شریف در چارچوب نقد منصفانه و دفاع آگاهانه را از وظایف خود می‌دانیم و برای رسیدن به اهداف زیر تلاش می کنیم.

۱- اطلاع رسانی با هدف تقویت زیرساخت‌های خدمت رسانی در شهرستان هزار سنگر آمل

۲- تعامل مثبت و سازنده با ارگانها، سازمانها و نهادهای دولتی، خصوصی و مردم نهاد با هدف عمران و بهسازی شهرستان

۳-ایجاد یک نهاد مجازی در فضای سایبر برای تعامل بهتر با کارآفرینان، اندیشمندان و محققین آملی در هر کجای جهان

۴- ایجاد یک فضای تعاملی برای انعکاس کاستی‌ها و نواقص به مسئولین شهرستان

نقدپذیریم و انتقادهای دریافتی را به فرموده صادق آل محمد (ص)، هدیه‌ای ارزشمند تلقی کرده و از منتقد شاکر و دعاگوئیم.

برای رفع نواقص و اعتلای سایت، علاوه بر انتظار اظهار نظر شما گرانقدران، استدعا ارائه موضوع‌ها، سوژه‌ها، اخبار، مشکلات، نقطه‌نظرها و یادداشت‌های‌تان را داریم.

سایت دارای مجوز رسمی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‎رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و آمادگی کامل خود را برای دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و… کریمانه‎تان از طریق ایمیل safireharaz@gmail.com اعلام می‌دارد.

اجازه می‌خواهد پیشاپیش مراتب پوزش خود را از نقصان‌ها، تقدیر و تشکر خود از نیک‌نظری و حسن تعامل و اعتماد ستودنی شما ارجمندان را تقدیم‌تان بداریم.