۴ هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور/ جذب منابع ورزشی با حضور رئیس جمهور در مازندران
۴ هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور/ جذب منابع ورزشی با حضور رئیس جمهور در مازندران
معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: 4 هزار و 200 پروژه نیمه کاره در کشور داریم که از این تعداد از 5 درصد پیشرفت فیزیکی به بالا هستند که اگر با بودجه وزارت ورزش و جوانان اتمام شود 56 سال طول خواهد کشید.

به گزارش سفیر هراز،شکوه فر، معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح استادیوم چمران در گفتگو با خبرنگاران گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ پروژه  نیمه کاره در کشور داریم که از این تعداد از ۵ درصد پیشرفت فیزیکی به بالا هستند که اگر با بودجه وزارت ورزش و جوانان اتمام شود ۵۶ سال طول خواهد کشید.
وی با بیان افتتاح استادیوم چمران بعد از یک دهه، عنوان کرد: بعد از توقف ۱۷ ساله این پروژه با پیگیری های نماینده مردم آمل و مسئولین استانی فاز یک این پروژه افتتاح شد.
معان حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: بنا این بود با بهترین شکل تحویل دهیم، براساس بودجه ای که وجود داشت فاز یک آن اففتاح شد، بعد از ۱۷ سال اتفاق خوبی افتاده است؛  چمن و شرایط اماده است و برنامه ریزی این است که تا سال اینده کاملا تکمیل شود.
وی از نماینده مردم آمل تشکر کرد و افزود: نماینده بارها پیگیر اتمام استادیوم شدند و در بودجه ورزش بسیار کمک کردند و با حضور ایشان پروژه های نیمه کاره دیگر نیز با برنامه ریزی اتمام خواهند رسید.
شکوه فر  ادامه داد: تا پایان سال چراغ های پروژکتورهای استادیوم روشن خواهند شد و این زمین مرکز خوبی برای استعدادیابی بازیکنان در این منطقه خواهد شد.
وی از سفر رئیس جمهور به مازندران خبر داد و اظهار کرد: به زودی رئیس جمهور به مازندران سفر خواهند کرد و منابع ورزشی خوبی با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به این استان داده خواهد شد، از جمله پروزه های نیمه تمامی که در آمل است مانند سالن صخره نوردی بودجه های لازم را دریافت می کنند.