مهار آتش در شهرک صنعتی آمل/ خسارت یک سوم سوله در آتش
مهار آتش در شهرک صنعتی آمل/ خسارت یک سوم سوله در آتش
رئیس آتش نشانی آمل گفت: یک واحد شرکت در شهرک صنعتی مورد حریق آتش قرار گرفت.

به گزارش سفیرهراز؛روح الله اسماعیلی رئیس آتش نشانی شهرداری آمل در گفتگو با خبرنگار از سفیر هراز با اشاره به آتش سوزی در یکی از شرکت های لبنی این شهرستان گفت: صبح امروز در پی تماس با آتش نشانی آمل و اعلام حریق در کارخانه دلوسه دادند که اتش نشانان بلافاصله در محل حاضر و مشغول اطفای حریق شدند.
وی با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی استریال عنوان کرد:۵ خودروی اطفایی،۱ خودرو از ایستگاه شماره ۵ و ۴ خودرو از ایستگاه مرکزی وارد محل حادثه شدند.
رئیس آتش نشانی شهرداری آمل تصریح کرد: این عملیات ۱۵ آتش نشانان آملی وارد صحنه شدند و با عملیات خنک سازی حریق با آب و دفع مواد سوختنی از حجم خسارات وارد شده کاهش دادند و مانع گسترش حریق به سوله های کناری شدند.
اسماعیلی از آسیب یک سوم سوله خبر داد و اظهار کرد: این سوله انبار بوده و به دلیل اینکه محتویات آن کاتون بود دود سنگینی ایجاد شد و خسارت مالی برای تولید کننده داشت، اما خوشبختانه مشکل جانی نداشتیم.
وی ادامه داد: متاسفانه یکی از آتش نشانان دچار سوختگی از ناحیه بینی شد که البته مشکل جدی ایجاد نشده است.
رئیس آتش نشانی شهرداری آمل با تاکید اینکه حریق مهار شده است، بیان کرد: هم اکنون حریق مهار شده است، ولی آتش نشانان جهت جلوگیری از حوادث آتی در محل حادثه حضور دارند.