مسئولین آملی وحدت و همدلی داشته باشند/ برای کارهای زمین مانده آستین بالا بزنید
مسئولین آملی وحدت و همدلی داشته باشند/ برای کارهای زمین مانده آستین بالا بزنید
امام جمعه آمل گفت:در شرایط خوبی هستیم، باید برنامه دقیق صورت گیرد تا کارهای زمین افتاده را با همفکری و همراهی انجام دهیم، فرصت خوبی است، حتی اگر شده برای حل مشکلات مردم ابرو بگذاریم و یا خود را به آب و آتش بزنیم، هرچند اگر همدلی داشته باشیم به آن نقطه مطلوب خواهیم رسید.

به گزارش سفیرهراز؛سید جلیل مرتضویی، امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته دستگاه قضا گفت: بهشتی کار تشکیلاتی می کرد در اغاز نوجوانی طلبه بود و در زمانی که اعتصاب رقم خورد، نقش افرینی کرد و در سال ۳۲ وارد جریانات شد کشورهای زیادی رفت و اورا پدر تشکیلاتی انقلاب نام می برند، تمام اساتید ان زمان را جمع کرد و برنامه نوشت و بهشتی را شهید کردند چرا که او را شناختند .
وی با بیان اینکه وظیفه ما حفظ وحدت است عنوان کرد: فرماندار حکمشان را گرفتند و از حمایت های که نماینده از این موضوع داشتند تشکر می کنیم و اتفاقاتی که میخواهد بیافتد با وحدت می توان انجام داد، از فرماندار جوان و نماینده پرتلاش و همه اعضای شورای تامین با وحدت و همدلیی می توانند مشکلات جامعه را کاهش دهند.
امام جمعه آمل تصریح کرد: مردم به نماینده رای دادند و احترام ان بر ما واجب است، هر چقدر قدرت بیشتری داشته باشد می تواند بیشتر تلاش کند، در مراسمات در میان مردم هستند، باید قدر مردم را بدانیم، ما به واسطه مردم هستیم.
وی با تاکید مشارکت مسئولان برای رفع مشکلات، خاطرنشان کرد: در شرایط خوبی هستیم، باید برنامه دقیق صورت گیرد تا کارهای زمین افتاده را با همفکری و همراهی انجام دهیم، فرصت خوبی است، حتی اگر شده برای حل مشکلات مردم ابرو بگذاریم و یا خود را به آب و آتش بزنیم، هرچند اگر همدلی داشته باشیم به آن نقطه مطلوب خواهیم رسید.
مرتضویی ادامه داد:کسانی برای قدرت، افراد دیگر را به جان هم می اندازند، خودمان باشیم وتصمیم بگیریم، نگذاریم دیگران دخالت کنند.
وی از برگزارش یادواره شهدای هزارو پنجاه شهید شهرستان آمل خبر داد و بیان کرد: در حال رایزنی هستیم تا سخنران این برنامه سردار سلامی باشند.