حمایت سمن ها دراجرای طرح پویش سبز/ کاشت ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی آمل
حمایت سمن ها دراجرای طرح پویش سبز/ کاشت ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی آمل
فرماندار آمل گفت: حسب دستور استاندار مازندران در اجرای طرح پویش سبز، تاکنون ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی و ورودی‌های شهرستان آمل غرس شده است.

به گزارش سفیر هراز،

سید عباس حسینی سرپرست فرماندار ویژه شهرستان آمل در حاشیه مراسم کاشت نهال در کمربندی محمودآباد به آمل به خبرنگاران گفت: که ، بیان کرد: طرح پویش سبز در راستای دستورات استاندار مازندران مبنی بر کاشت نهال در مبادی ورودی شهرها، حاشیه روستاها و کمربندی‌ها اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه نهال‌های موردنیاز طرح از سوی دستگاه‌های متولی شهرستان تامین شده است، گفت: اجرای طرح پویش سبز در این محور، سومین مرحله از پویش سبز در شهرستان آمل بود که با حضور سمن‌های شهرستان صورت گرفت و در این مرحله ۴۵۰ اصله نهال، غرس شد.

حسینی تاکید کرد: تاکنون ۲۵۰ اصله نهال در دو راهی اوجی آباد و ۵۰۰ نهال در دو لاین کمربندی هراز به هزارسنگر مسیر ترک‌کلا کاشته شده است.

وی یادآور شد: شهروندان در راستای حمایت از پویش سبز در کنار سمن ها و گروه های دوستدار محیط زیست باشند و در نگه‌داری نهال ها تا به بارنشستن آنها، مسولیت اجتماعی خود را برای نسل آینده تحقق ببخشند.

این مراسم با حضور ۱۰۰ نفر از گروه های دوستدار محیط زیست، کوهنوردان، سمن‌ها و نهادهای مردمی و شهرداری آمل، جهادکشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و اداره راهداری انجام شد.

  • نویسنده : ز