امدادرسانی ۳ هزار خودرو در محور هراز/خودداری از سفرهای غیرضروری
امدادرسانی ۳ هزار خودرو در محور هراز/خودداری از سفرهای غیرضروری
رئیس هلال احمر آمل گفت:حدود۳۰۰۰ خودرو درراه مانده بودند، که با همکاری نیروی انتظامی، پلیس راه، اداره کل راهداری و دستگاه های محلی دهیاریها و نیروهای مردمی تخلیه شدند .

به گزارش سفیرهراز؛

جمشید نیکزاد، رئیس هلال احمر آمل در گفتگو با خبرنگارسفیرهراز گفت: با توجه به هشدار اداره هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در منطقه ارتفاعات داده شده بود، تمامی پایگاه های امداد و نجات ما در محور هرازجاده ای پلور، گزنک، رینه و کهرود به حالت آماده باش درآمد .

وی با بیان اینکه وقوع سیلاب در محور هراز، عنوان کرد: بعد از ورود سیلاب در ساعت ۳ بامداد روز پنجشنبه  در چندین نقطه در محور هراز؛ از جمله پلیس راه فرمانده بایجان،۲۰۰ متر مانده به پلیس راه لاریجان، پنجاب بلافاصله تیمهای امدادی برای کمک رسانی اقدام نمودند و در حال حاضر به حالت عادی برگشتیم.

رئیس هلال احمر آمل از کمک رسانی ۳ هزار خودرو خبر داد و اظهار کرد: حدود۳۰۰۰ خودرو درراه مانده بودند، که با همکاری نیروی انتظامی، پلیس راه، اداره کل راهداری و دستگاه های محلی دهیاریها و نیروهای مردمی  تخلیه شدند و خدا رو شکر مشکلی در حال حا

نیکزاد تصریح کرد: با توجه اینکه روان آب های که از آب شدن یخ‌های قله دماوند و همچنین باران‌های سیل‌آسا ایجاد شده در منطقه دماوند از کوهنوردان می خواهیم که  به ضر وجود ندارد و در حال حاضر نخاله های که با سیلاب وارد  شده در حال تخلیه است.

وی تصریح کرد: از مسافران خواهشمندیم با توجه به شرایط جوی کشور و هشدارهای هواشناسی از مسافرت ها رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز کنند. هیچ عنوان به سمت کوه دماوند برای کوهنوردی حرکت نکند، شماره ۱۱۲ ندای هلال امداد جمعیت احمر مازندران پاسخگوی کمک رسانی به هم وطنان است.