۷۰ عنوان برنامه ویژه حماسه ۶ بهمن/ برنامه ۶ بهمن فرااستانی برگزار می شود
۷۰ عنوان برنامه ویژه حماسه ۶ بهمن/ برنامه ۶ بهمن فرااستانی برگزار می شود

علی امانی مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آمل دبیر ستاد حماسه ۶ بهمن در نشست خبری ستاد برگزاری سالگرد حماسه اسلامی ششم بهمن ماه سال ۶۰ مردم آمل با هدف اعلام و تشریح برنامه های ملی و استانی برگزار شد، گفت: برای نخستین بار برنامه های های شاخص شش بهمن […]

علی امانی مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آمل دبیر ستاد حماسه ۶ بهمن در نشست خبری ستاد برگزاری سالگرد حماسه اسلامی ششم بهمن ماه سال ۶۰ مردم آمل با هدف اعلام و تشریح برنامه های ملی و استانی برگزار شد، گفت: برای نخستین بار برنامه های های شاخص شش بهمن را از شهرستانی فراتر رفتیم و برنامه های در قم، تهران و ساری برگزار خواهیم کرد، با حضور طلاب وروحانیون مازندرانی مقیم در قم در سازمات تبلیعات اسلامی و در ساری نیز با حضو افرادی که در این حماسه حضور داشتند و همچنین نسل جوان در سالن سپاه برگزار خواهد شد.
وی شروع برنامه ها را از ۳۰ دی خواند و اظهار کرد: نخستین برنامه مسابقه دومیدانی منتخب کشوری بود که از با حضور ۱۰۰ دونده از سراسر استان حضور داشتند و از ساری، تنکابل، امل نفرات برتر این مسابقات شدند.

دبیر ستاد حماسه ۶ بهمن از ۷۰ عنوان برنامه در این هفته خبر داد و خاطرنشان کرد: فردا همایش پزشکان را در اداره بهداشت خواهیم داشت، ۶ درمانگاه نیز ارائه خدمات رایگان میدهند.
وی از دیگر برنامه های حماسه ۶ بهمن عنوان کرد: یادواره های شهدا در هیات ها برگزار می شود، در روز دوشنبه نیز جشن ازدواج ۴۱ زوج جوان را در دانشگاه شمال خواهیم داشت، ۴۵ ماشین از ستاد برای انتقال جهیزیه که کاملا مردمی است اعلام آمادگی کردند.
امانی از برگزاری برنامه های ورزشی در این ایام اشاره کرد و افزود: مسابقات ورزشی، مسابقات تیراندازی، اسکواش و پیاده رو و راهیان نور جنگل، مسابقه فوتسال، همایش دو استقامت، والیبال از دیگر برنامه های این ستاد است.
وی با تاکید اینکه باید نسل جوان را پشتیبانی کنیم، بیان کرد: معرفی برای نسل نوجوان و جوان و نیز انتقال روحیه شهادت طلبی رشادت و مجاهدت به این نسل را در نظر بگیریم، اما متاسفانه نتوانستم قشر جوان را به این سمت بکشانیم.
دبیر ستاد حماسه ۶ بهمن از دیگر بنامه های این ستاد گفت: همایش پایان مارکسیسم در ایران، نمایشگاه صنایع دستی، چندین یادواره شهدای شش بهمن و جنگل، کاروان روایتگری با بیش از ۱۵۰ روایتگر دوره دیده در مدارس شهرستان، نواختن زنگ حماسه،پویش نذر خون دیدار با خانواده شهید اکبرزاده و چندین مراسم که مجموعا به بیش از هزار برنامه خواهد رسید در این هفته برگزار می شود.