۳۰ زوج آملی در دهه کرامت راهی خانه بخت شدند/تبدیل شدن ازدواج اسان به یک جنبش
۳۰ زوج آملی در دهه کرامت راهی خانه بخت شدند/تبدیل شدن ازدواج اسان به یک جنبش

به گزارش سفیرهراز؛مراسم ازدواج آسان به همت دانشگاه فذا آمل برای ترویج ازدواج و سنت اسلام با حضور بیش از ۳۰ زوج برگزار شد. میثم معافی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران در مراسم ازدواج آسان که در دانشگاه فذا آمل برگزار شد، گفت: سنت نبوی پیامبرص مبنی بر ازدواج اسان در حال تبدیل […]

به گزارش سفیرهراز؛مراسم ازدواج آسان به همت دانشگاه فذا آمل برای ترویج ازدواج و سنت اسلام با حضور بیش از ۳۰ زوج برگزار شد.

میثم معافی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران در مراسم ازدواج آسان که در دانشگاه فذا آمل برگزار شد، گفت: سنت نبوی پیامبرص مبنی بر ازدواج اسان در حال تبدیل شدن یک جنبش در کشور است، ازدواج اسان یک فرهنگ ویژه است که باید در جامعه نهادینه شود و از این بابت باید از دانشگاه فذا و همه دست اندرکاران این امر خیر تشکر کرد.
وی با بیان اینکه امروز سی زوج خوشبخت برای تشکیل خانواده راهی خانه بخت شدند، عنوان کرد: این ماه سیصد و پنجاه جهیزیه به مبلغ حدود ۵۰ میلیون تومان با کمک خیران و مراکز نیکوکاریتهیه و راهی خانه بخت شدند و این استمرار خواهد داشت.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران ادامه داد: ۱۶۵۰ جهیزیه به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان داده شد و امسال نیز هر چقدر ازدواج داشته باشیم، جهیزیه داده خواهد شد و پشت نوبت نداریم.
وی تصریح کرد: تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد است و ۱۵ میلیون تومان هم هدیه خواهیم داد.
معافی با تاکید اسلام بر ارزش والای زن، خاطرنشان کرد: پیامبر ص فرموند مردی اگر برای لبخند زنش تلاش کند مثال یک سال دعا در مسجد نبی است که مصداق زن زندگی ازادیست در حالی که در غرب جنین دختر را سقط می کنند و از پوستش لوازم ارایش و از گوشتش سوپ درست می کنند.
وی افزود: مسیر زن زندگی ازادی در مسیر اسلام و در عاشورا وجود داشت و تا امروز رسیده است و باید از مسیر خانواده پاک عبور کند.