۶۷۰ واحد احیا شدند/ اعطای نشان اقتصاد مقاومتی برای مازندران
۶۷۰ واحد احیا شدند/ اعطای نشان اقتصاد مقاومتی برای مازندران
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت:استان مازندران از کل واحدهای بررسی شده استان به 35 واحد رسید، که در حوزه ملی بار دیگر مورد ارزیابی قرار می گیرند و برترها تقدیر خواهند شد.

به گزارش سفیرهراز؛ اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در حاشیه نشست سراسری فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج کارگری و کارخانجات نواحی استان مازندران که در آمل برگزار شد، گفت: راهبرد سال به مهار تورم و رشد تولید صادر شده و سازمان بسیج کارگران در راستای شعار سال با برنامه های علمی و دانش بنیان و ظرفیت گروها ماموریت خود را اغاز کرد .
وی با بیان هدف از این نشست، عنوان کرد: هم اندیشی و مطرح کردن موانع تولید، بررسی این موانع، بیان راهکارها و حل مشکلات که حضور مدیران دستگاههای اجرایی و صاحب نظران این عرصه مطرخ شده است.
مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، استان مازندران را بعنوان یک استان پیش رو در حل مسائل اقتصاد صنعتی دانست و اظهار کرد: اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به این استان که جز اولین استان های کشور است که این جشنواره را برگزار کرده و واحدهای که توانستند در شرایط سخت و بحران عبور کنند و ماموریت خود را انجام دهند وتحریم ها را بی اثرکنند شناسایی و به دیگر دستگاهها معرفی کنند.
وی ادامه داد: مازندران از ابتدای سال در حوزه اقتصادی و رفع موانع حضور فعال داشته، به بررسی مشکلات شرکت های کوچ و کلان پرداخته و با شاخص های اقتصاد مقاومتی براساس دانش بنیان طرح داده شده است.
بداشتی تصریح کرد: استان مازندران از کل واحدهای بررسی شده استان به ۳۵ واحد رسید، که در حوزه ملی بار دیگر مورد ارزیابی قرار می گیرند و برترها تقدیر خواهند شد.
از سال گذشته نزدیک هزار واحد مورد برسی قرار گرفته و ۶۷۰ واحد رفع موانع تولید صورت گرفته و دوباره احیا شده است و به کار و تولید برگشته است، تا پایان سال ۲ هزار واحد مورد ارزیابی قرار گیرد .
سید جواد حسینیان مسئول بسیج کارگری و کارخانه جان استان در ادامه گفت: سال ۱۴۰۰ تعداد پایگاه ۸۰ بود، اما امروز به ۱۶۰ پایگاه رسیده و این با تلاش به دست امده است.
وی با بین اثرگذاری در رفع مشکلات هیات اندیشه ورز، عنوان کرد: اقدامات موثری انجام شد، نشان اقتصاد مقاومتی جز استان های برتر بودیم که علاوه بر فعالیت تخصصی، فعالیت های عمومی هم انجام شده است.