کشف پیکر کودک غرق شده بابلی در رودخانه هراز
کشف پیکر کودک غرق شده بابلی در رودخانه هراز
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از پیدا شدن پیکر کودک ۱۲ ساله غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

به گزارش سفیرهراز؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از عملیات جستجوی کودک غرق شده در رودخانه هراز توسط تیم‌های امداد و نجات خبر داد.

جمشید نیک زاد با اعلام این خبر گفت: عملیات جستجوی کودک غرق شده کودک ۱۲ ساله اهل شهرستان بابل در رودخانه هراز، با حضور تیم های جستجو و نجات از پایگاه های امدادی مستقر در محور هراز و جمعیت هلال احمر آغاز شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به پیدا شدن جسد کودک غرق شده در رودخانه هراز افزود: در ساعت ۱۱ صبح روز گذشته با اعلام خبر از طریق مرکز ۱۱۲ با جمعیت هلال احمر مبنی بر غرق شدن کودک ۱۲ ساله به نام محمدمهدی.م در رودخانه خروشان هراز در منطقه پل وانا شهرستان آمل، تیم های امداد و نجات پایگاه های امداد و نجات و یک تیم پشتیبانی از شهرستان آمل اعزام شدند.

نیک زاد با اشاره به چگونگی اجرای عملیات نجات، بیان کرد: در این عملیات که از نخستین ساعات اعلام خبر آغاز شد، تیم های امداد و نجات کوهستان، آتش نشانی، دهیاری و نیروهای مردمی مشارکت داشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در پایان از همه مسافران و گردشگران تقاضا کرد در صورتی که حاشیه رودخانه را جهت استراحت خود و خانواده انتخاب می‌کنند مراقب کودکان خود باشند.

انتهای پیام/مهرداد محمدی