میزبانی مازندران شهدای گمنام در ایام فاطمیه
میزبانی مازندران شهدای گمنام در ایام فاطمیه

به گزارش سفیرهراز؛ وی با بیان اینکه دو شهید گمنام زیراب در اسفند ۱۳۹۳ خاکسپاری شدند، ادامه داد: بخاطر صعب العبور بودن منطقه در احداث جاده دسترسی با مشکلاتی مواجه بودیم و با پیگیری‌های زیاد جاده احداث شد و امکانات برق و آب نیز منتقل شده است. ملکی اضافه کرد: این یادمان ۵۰ درصد پیشرفت […]

به گزارش سفیرهراز؛

وی با بیان اینکه دو شهید گمنام زیراب در اسفند ۱۳۹۳ خاکسپاری شدند، ادامه داد: بخاطر صعب العبور بودن منطقه در احداث جاده دسترسی با مشکلاتی مواجه بودیم و با پیگیری‌های زیاد جاده احداث شد و امکانات برق و آب نیز منتقل شده است.

ملکی اضافه کرد: این یادمان ۵۰ درصد پیشرفت داشته و مسئولان نیز قول دادند تا سقف یک میلیارد تومان مساعدت کنند که ان شالله بخش اعظم این پروژه تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه یادمان شهدای پل سفید هم در بام این شهر قرار گرفته است، گفت: این دو شهید گمنام غواص در مرداد ۱۳۹۴ خاکسپاری شدند و علی‌رغم پیگیری‌ها پیشرفت چندانی نداشتیم و امروز با پای کار آمدن مسئولان شهرستان و مردم منطقه شاهد اتفاق خوب هستیم.

وی بیان کرد: در این مکان، فنس کشی و دیوارچینی ۸۰ درصد پیشرفت داشت و ساخت یادمان و محوطه سازی هم به زودی آغاز خواهد شد.

ملکی گفت: همچنین یادمان شهدای گمنام آلاشت پیشرفت ده درصدی داشته است و از این یادمان‌ها به عنوان پایگاه فرهنگی دفاع مقدس بهره برداری خواهیم کرد.