سیل لاریجان خسارت جانی نداشت/ آماده‌باش در شرایط بحرانی
سیل لاریجان خسارت جانی نداشت/ آماده‌باش در شرایط بحرانی

سید روح الله صابری بخشدار لاریجان در گفتگو با خبرنگار بلاسفیرهراز  با اشاره به جاری شدن سیل در این بخش گفت: از دو روز گذشته شرایط جوی نامناسب  اطلاع داده شد، بلافاصله با معاونت عمرانی فرمانداری و اداره راهداری ورود پیدا کردیم. وی با بیان اینکه سیل خسارت جانی نداشت، عنوان کرد: در گزنگ و […]

سید روح الله صابری بخشدار لاریجان در گفتگو با خبرنگار بلاسفیرهراز  با اشاره به جاری شدن سیل در این بخش گفت: از دو روز گذشته شرایط جوی نامناسب  اطلاع داده شد، بلافاصله با معاونت عمرانی فرمانداری و اداره راهداری ورود پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه سیل خسارت جانی نداشت، عنوان کرد: در گزنگ و امامزاده هاشم ریزش سنگ بزرگ را داشتیم و از این رو مشکلات جاده ای را در پی داشت و همچنین باغات و تخریب برخی دیوارها به وجود امد اما خسارت جانی نداشتیم.

بخشدار لاریجان  تصریح کرد: بلافاصله بعد از بارش روستای سوا در نمارساق و در دره سوا مسیر بسته شده بود که با تلاش شبانه روزی این مسیر و تمام مسیرهای بسته شده باز شد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت شرایط جوی نامناسب تمام تیم ها در حال اماده باش قرار دارند تا شرایط را بهتر مدیریت کنیم و کمترین میزان خسارت را داشته باشیم.