دستگیری ۵۱۰ نفر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی  در آمل
دستگیری ۵۱۰ نفر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی  در آمل

به گزارش سفیرهراز؛ سید موسی حسینی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران در آیین برپایی نمایشگاه کشفیات طرح ارتقای امنیت اجتماعی و آغاز رزمایش فرهنگی اجتماعی در آمل با اشاره به طرح امنیت محله در این شهرستان گفت: از ۷ شهریور تا کنون با همکاری و هماهنگی دستگاههای قضایی و دیگر دستگاهها، ۱۳۲ اکیپ و با […]

به گزارش سفیرهراز؛ سید موسی حسینی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران در آیین برپایی نمایشگاه کشفیات طرح ارتقای امنیت اجتماعی و آغاز رزمایش فرهنگی اجتماعی در آمل با اشاره به طرح امنیت محله در این شهرستان گفت: از ۷ شهریور تا کنون با همکاری و هماهنگی دستگاههای قضایی و دیگر دستگاهها، ۱۳۲ اکیپ و با به کارگیری ۹۱۷ نفر این طرح اجرا شد.
وی با بیان هدف از اجرای این طرح عنوان کرد: با عملیات انجام شده که با همکاری دستگاهها و مردم بود، مجرمان شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران از اعمال قانون ۲۴۳ دستگاه خبر داد و اظهار کرد:خودروهایی که ایجاد مزاحمت می کردند اعمال قانون شدند و ۱۷ دستگاه که جریمه سنگین داشتند و ۵ دستگاه خودرو ایجاد رعب و وحشت می کردند و ۵ موتور متخلف نیز اعمال قانون شدند.
وی ادامه داد: در این مدت ۶۰ فقره سرقت کشف شد، ۱۹ نفر سارق و مال خر تشکیل پرونده شد، ۴ دستگاه خودرو سرقتی و ۴ دستگاه موتور ضبط شد و همچنین سرقت از منزل نیز کشف شد.
حسینی از کشف ۲۵ تن فراورده های جنگلی اشاره کرد و افزود: ۱۸ نفر قاچاق چی دستگیر و تحویل قانون شدند و ۴۹ کیلوگرم انواع خورده فروشی موادمخدر نیسز کشف شد.
وی افزود: ۹۰ نفر در خصوص مواد دستیگز شدند که ۱۸ نفر خرده فروش، یک قاچاق چی، ۷۰ نفر معتادین متجاهر بودند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اشاره به اقتدار پلیس در برخورد با ارازل خاطرنشان کزد: ۲۱ نفر از کسانی که نظم و امنیت را مختل کردند و ۸ نفر از ارازل و اوباش مطرح شهر دستگیر شدند.
وی با تاکید اینکه مجموعا ۵۱۰ نفر در حوزه های مختلف دستگیر شدند، اظهار کرد: اقدام و شناسایی چندین باند تهیه و توزیع پخش مواد مخدر، طرح پاکسازی مواد مخدر در چند نقطه از شهر بخصوص منطقه امت آباد و رضوان ۳۸ که به نابودی خریداران و فروشند استعمال مواد مخدر انجامید.