حضور ۳ بازیکن مازندرانی در تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال
حضور ۳ بازیکن مازندرانی در تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال
سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال گفت: ۶ بازی تدارکاتی در آمل و گرگان در پیش داریم.

آرش صادقیانی، سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال ایران در حاشیه اردوی این تیم به آمل گفت:  به تازگی در والیبال این رده اتفاق افتاد و در رده قبل از نوجوانان مسابقات بین المللی، مسابقات اسیایی و جهانی گذاشتند.

وی با تاکید اینکه تیم در شرایط خوبی بسر می رد، عنوان کرد: با توجه به اینکه  زمان کمی حدود ۵ تا ۶ ماه تا مسابقاتی که در تیرماه قرار است برگزار شود اما شرایط بازیکنان و تیم خوب است.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال ادامه داد: اردوهای مختلفی در سراسر کشور برگزار کردیم، در ۱۲ اردوی انتخابی هزار و ۱۰۰ بازیکن را مورد ارزیابی قرار دادیم، چکیده این ها صد و ۶۰ نفر بازیکنان که در اردوی دوم قرار گرفتند و در سه روز تست و در نهایت ۳۷ نفر شدند.

وی تصریح کرد: در کنار تیم ۳۷ نفره اصلی، ۴۰ نفر را هم بعنوان تیم b انتخاب شدند که در اکثر اردوها حضور دارند و برخی از بازکنان جابه جا می شوند.

صادقیانی از حضور ۳ بازیکن مازندرانی در این تیم خبر داد و افزود: وارد بازی های تدارکاتی شدیم، ۶ بازی تدارکاتی در آمل و گرگان در پیش داریم.

وی از مسابقات آینده اشاره کرد و گفت: مسابقات آسیایی میانه از اواخر تیرماه برگزار می شود و بلافاصله بازی های اسیا و چون اولین دوره است، هیچ رنگینی ندارد ما در این مسابقات با چین، عربستان هم تیمی هستیم.