جهادگر فاطمی استمراربخش راه حضرت زهرا س/افتتاح ۳۰ واحد خانه محروم در سال گذشته
جهادگر فاطمی استمراربخش راه حضرت زهرا س/افتتاح ۳۰ واحد خانه محروم در سال گذشته

سرهنگ زین العابدی داغمیچی، فرمانده سپاه ناحیه آمل در همایش برگزاری رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی که در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار شد گفت: در هر شرایطی بسیج سازندگی قبل از هر ارگانی اقدام به خدمت رسانی به مردم می کند، جوانانی که طلایه داران این عرصه هستند. وی با بیان اینکه سال گذشته ۴۷ […]

سرهنگ زین العابدی داغمیچی، فرمانده سپاه ناحیه آمل در همایش برگزاری رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی که در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار شد گفت: در هر شرایطی بسیج سازندگی قبل از هر ارگانی اقدام به خدمت رسانی به مردم می کند، جوانانی که طلایه داران این عرصه هستند.
وی با بیان اینکه سال گذشته ۴۷ واحد مسکن محرومین در نظر گرفته شد، عنوان کرد: ۳۰ واحد به ارزش ۸ میلیارد تومان با کمک بنیاد مسکن و کمیته امداد افتتاح شد.

فرمانده سپاه آمل ادامه داد: ۹۱ پروژه گلزار شهدا به ارزش یک میلیارد تومان در سال گذشته اجرا شد.
وی از برنامه های جهادسازندگی در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: به ۱۵۰ نفر با مبلغ ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد.
داغمیچی از دیگر برنامه های جهادسازندگی خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۷ میلیارد تومان به نیازمندان اهدا شد و همچنین ۵۰ جهیزیه برای نوعروسان اماده کردند.
وی تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون تومان برای تعمیرات منزل هزینه شد و ۴۰ میلیارد تومان در مجموع خدمات جهادسازندگی و گروههای جهادی و مجمع خیرین و گروههای مذهبی در سال گذشته انجام شد.

حجت السلام والمسلمین ابراهیم یعقوبیان امام جمعه آمل در ادامه گفت: جهادگر فاطمی یعنی استمرار خط حضرت زهرا س بودن است.
وی با بیان اینکه دین اسلام زیبایی های مادی دنیویی و اخرویی است، عنوان کرد: دین، لذت دنیا و اخرت را می بخشد، دین نیامده که دنیا را تلخ کند، بلکه بهترین زندگی و با نشاط ترین زندگی را خواهیم داشت وقتی دین داریم.
امام جمعه آمل با تاکید اینکه اگر جامعه ای توحیدی باشد دنیا را آباد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در سایه ایجاد یک حکومت توحیدی دنیا اباد خواهد شد، اوج تمدن بشری امروز امریکاست که رنج به همراه اورده است، حاکمیتی دنیا را اباد می کند که حاکمیتی توحیدی باشد.
وی تصریح کرد: اگر امروز جهادگران فاطمی نام گذاری شدند، معنایش این است که استمرار بخش راه حضرت زهرا س باشد و از آن دفاع کند و باعث عمران و ابادی شود و رنج را از بین می برند.
امام جمعه آمل جهادگر فاطمی را در همه عرصه ها خواند و اظهار کرد: یک معنای جهاد این است که انسان اهل جهاد تنگه خود را در تنگه احد می بیند، خود ابزار سازی می کند و وسط میدان می آید؛ چرا که باور دارد، وسط جنگ است، یک جهادگر عرصه میدان شاید روزها به ان حتی غذا نرسد.

از کمترین امکانات استفاده می کنند شب و روز نمی شناسند ، انسان اهل جهاد ردز و شب نمیشناسد وقتی میبیند سیل امده با همه توان پای کار می اید
جهادگر فاطمی یک تنه در مقابل قومی می ایستد و دفاع از حق و حقیقت می کند اگر این خط استمرار داشته باشد منیت را در همه بخش ها حذف کند

انتهای پیام/مهرداد محمدی