تشکیل گروه‌های ویژه برای کنترل و نظارت از جایگاه‌های سوخت
تشکیل گروه‌های ویژه برای کنترل و نظارت از جایگاه‌های سوخت

سبحان رجب‌پور در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به هماهنگی های انجام شده با سازمانهای مختلف و جایگاهداران منطقه ساری اظهار کرد: تلاش می شود خدمات مطلوبی در فصل تابستان به مردم استان و مسافران ارائه شود تا سفر خوشی در این استان تجربه کنند. رجب‌پور با بیان اینکه جمعیت مازندران در تعطیلات تابستانی […]

سبحان رجب‌پور در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به هماهنگی های انجام شده با سازمانهای مختلف و جایگاهداران منطقه ساری اظهار کرد: تلاش می شود خدمات مطلوبی در فصل تابستان به مردم استان و مسافران ارائه شود تا سفر خوشی در این استان تجربه کنند.

رجب‌پور با بیان اینکه جمعیت مازندران در تعطیلات تابستانی ۱۴۰۲ چند برابر افزایش می‌یابد، تصریح کرد : برای آمادگی بیشتر، گروههایی با هدف کنترل و نظارت بر خدمات جایگاههای سوخت به ویژه در نقاط ورودی استان (محور هراز ، سوادکوه  ، ورودی بهشهر و کیاسر ) در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: بازرسی و کنترل جایگاهها در این مدت به صورت مستمر انجام می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری درباره جایگاههای عرضه سوخت موجود این منطقه یادآور شد: به طور کلی ۱۳۹ باب جایگاه عرضه سوخت مایع و ۹۱ باب جایگاه سی ان جی در منطقه ساری فعالیت می کنند.

رجب‌پور تعداد جایگاههای فرآورده مایع و سی ان جی را ۲۲۷ باب شمرد و با اعلام شماره تلفنهای ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی به مشتریان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران  و ۳۳۲۷۱۵۳۲ شماره تلفن پیام گیر منطقه ساری و تلفن ۳۳۲۷۰۱۳۸ کشیک منطقه برای پاسخگویی به نقطه نظرات و شکایت میهمانان وهم استانی ها  از زحمات مدیران و کارکنان جایگاههای عرضه سوخت برای توجه به نکات ایمنی ، زیباسازی ، فعال بودن نمازخانه ها و دیگر خدمت رسانی ها قدردانی کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری افزود: به منظور مصرف و ذخیره‌سازی نفت سفید ، ۵۰۰ تا ۶۰۰ لیتر برای خانوار فاقد گاز طبیعی سهمیه تابستانه در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ می شود و تا پایان شهریورماه امسال اعتبار دارد .

وی ادامه داد: برای هر خانوار یک نفره و دو نفره ۵۰۰ لیتر، سه نفره و چهار نفره ۵۰۰ لیتر، پنج نفره و شش نفره ۶۰۰ لیتر و هفت نفره به بالا ۶۰۰ لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده است .

رجب‌پور یادآور شد: عرضه نفت سفید به صورت الکترونیکی با شارژ سهمیه در کارت بانکی معرفی شده از سوی مشتریان انجام می شود.

وی تاکید کرد : مصرف کنندگان نفت سفید سوز فاقد گاز طبیعی با در دست داشتن کارت بانکی به فروشندگی های عرضه سوخت محل سکونت خود مراجعه و نسبت به دریافت مقدار سوخت تعیین شده اقدام نمایند .

مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات و پیشنهادات خود را با شماره تلفن های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.