بررسی یکطرفه شدن کوچه های پر ترافیک/ حل ترافیک نیازمند اقدامات زیرساختی
بررسی یکطرفه شدن کوچه های پر ترافیک/ حل ترافیک نیازمند اقدامات زیرساختی

مجتبی نجفی معاون عمرانی فرمانداری آمل در حاشیه جلسه شورای ترافیک که در فرمانداری آمل برگزار شد در گفتگو با خبرنگار بلاغ گفت: تمام طرح های ترافیکی تاییده از شورای ترافیک میگیرند؛ بعنوان مثال سرعت گاه ها هم باید مجوز داشته باشند. وی با بیان اینکه جلسه امروز چند موضوع بررسی شد، عنوان کرد: میدان […]

مجتبی نجفی معاون عمرانی فرمانداری آمل در حاشیه جلسه شورای ترافیک که در فرمانداری آمل برگزار شد در گفتگو با خبرنگار بلاغ گفت: تمام طرح های ترافیکی تاییده از شورای ترافیک میگیرند؛ بعنوان مثال سرعت گاه ها هم باید مجوز داشته باشند.

وی با بیان اینکه جلسه امروز چند موضوع بررسی شد، عنوان کرد: میدان هزار سنگر در جلسات گذشته عمده مبحث کارشناسی بود که امیدواریم با تکمیل این میدان باعث رضایت شهروندان شود .
معاون عمرانی فرمانداری آمل ادامه داد: پیج خطرناکی قبل رستوران پارسیان وجود دارد، اداره دهداری وارد عمل شد و تصمیم بر این شد، بصورت پیمانکاری انجام شود و تا هفته اول آبان شاهد اجرای این پروژه باشیم و شاهد کمتر شدن تصادفات باشیم.
وی به دیگر نقاط حادثه خیز محور هراز اشاره کرد و افزود: مبحث بعدی از انتهای به نارنجستان وصل می شود شاهد شکست های سنگین هستیم و امکان تصادف زنجیره ای وجود دارد با مکاتباتی که داشتیم در حال حل این مشکل هستیم.

وی از یکطرفه شدن برخی از کوچه های پرترافیک در هفته اول آبان ماه خبر داد و اظهار کرد؛ یکطرف کردن برخی از کوچه ها از میدان هفده شهریور تا چند کوچه بعد قائم
مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به صورت میدانی بررسی می شود تا در جلسه آتی یکطرفه کردن کوچه تایید یا رد شود.

نجفی تصریح کرد: در حال حاضر بصورت رفت و برگشتی است، باید ببرسی شود یکطرفه شدن باعث کاهش بار ترافیکی خواهد شد، با پلیس راهور و معاون فنی مورد بررسی میرلنی قرار هواهیم داد و تا هفته اول آبان به جمع بندی نهایی خواهیم رسید.
وی کوچه های که طرح یکطرفه شدن هستند اشاره کرد و افزود:
آفتاب ۲. آفتاب ۴، آفتاب۱۰، آفتاب ۱۲، آفتاب ۴۰. آفتاب ۴۲. آفتاب ۴۴ ، آفتاب ۵۰ و ۵۲ ، همچنین آفتاب۵ و اباذر ۶ و ۸ و افتاب ۱۹ باید دقیق کارشناسی شود.
وی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه را رنگ آمیزی معابر عنوان کرد و افزود: یکی از بحث های که مطرح شد با توجه به آغاز مدارس، رنگ آمیزی معابر است که برخی از شهرها رنگ آمیزی معابر انجام شد ومابقی نیز باید انجام دهند.