باند توزیع گوشت خوک در آمل دستگیر شد
باند توزیع گوشت خوک در آمل دستگیر شد

به گزارش سفیرهراز؛علی دعاگو رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به کشف گوشت غیرمجاز در این شهرستان گفت: مامورین یگان حفاظت اداره محیط زیست آمل بعد از اقدامات اطلاعاتی و شناسایی و گشت نامحسوس موفق به دستگیری یک باند شکار و توزیع گوشت خوک شدند. وی ادامه […]

به گزارش سفیرهراز؛علی دعاگو رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به کشف گوشت غیرمجاز در این شهرستان گفت: مامورین یگان حفاظت اداره محیط زیست آمل بعد از اقدامات اطلاعاتی و شناسایی و گشت نامحسوس موفق به دستگیری یک باند شکار و توزیع گوشت خوک شدند.
وی ادامه داد: ظهر امروز مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل با هماهنگی دستگاه قضایی بخش لاریجان در منطقه‌ای بایجان نسبت به توقیف یک دستگاه وانت که حامل ۵۰۰ کیلوگرم گوشت خوک بود اقدام کردند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل تصریح کرد: راننده متخلف بازداشت و تحویل مقام قضایی جهت طی کردن ممراحل قانونی شد.
وی با بیان اینکه این توزیع گوشت خوک در پایتخت انجام می شد، عنوان کرد: مقصد بردن گوشت خوک به تهران بود و متخلف مذکور قصد تحویل آن را به رابط توزیع در سطح تهران را داشته است.
دعاگو خاطرنشان کرد: محموله با هماهنگی مقام قضایی پس از کارشناسی و بررسی مشخص گردید که تعداد دوراس خوب شکار شده است و با تنظیم صورتجلسه معدوم گردید.