به گزارش سفیرهراز؛ علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان در نشست شورای اداری با اشاره به اجرای ۷۲۴ عنوان برنامه در هفته تربیت بدنی، گفت:روزجمعه پیاده رویی خانوادگی خواهیم داشت، نمایشگاه بزرگ امکانات ورزشی در ساری برگزار خواهد شد، که با حضور تولید کنندگان اقلام ورزشی، هیات های ورزشی خواهد بود، مسابقه لوچو در سیمرغ، […]

به گزارش سفیرهراز؛

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان در نشست شورای اداری با اشاره به اجرای ۷۲۴ عنوان برنامه در هفته تربیت بدنی، گفت:روزجمعه پیاده رویی خانوادگی خواهیم داشت، نمایشگاه بزرگ امکانات ورزشی در ساری برگزار خواهد شد، که با حضور تولید کنندگان اقلام ورزشی، هیات های ورزشی خواهد بود، مسابقه لوچو در سیمرغ، ایجاد ایستگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی و.. بخشی از این برنامه هاست که بیش از ۴۰۰ برنامه اثرگذار تر خواهد بود.
وی با بیان افتتاح ۲۵ سالن ورزشی تا پایان سال، عنوان کرد: ۸ پروژه چمن مصنوعی و سالن در این هفته افتتاح می شود و ۱۰ سالن کفپوش آن عوض خواهد شد.

رجبی از طراحی واحد همپای قهرمان خبر داد و افزود: ۱۴ مدال آسیایی کسب کردیم که نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است و باید از این ظرفیت حمایت کرد.

وی با تاکید اینکه در حوزه بانوان وستاد ساماندهی جوانان برنامه های زیادی داریم، خاطرنشان کرد: اقدامات باید در این حوزه قابل لمس باشد، ورزش بانوان در شهرستان ها حائز اهمیت است و باید مورد حمایت قرار گیرد.

رجبی با اشاره به تشکیل ستاد خیرین ورزشیار در شهرستان ها، بیان کرد: روسای ادارات در مسیر صحیح مدیریت امور، می توانند آتش به اختیار عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید در مدیریت اخلاقمدار باشیم و با عشق برای مردم کار کنیم.

 

رضا حاجی پور نماینده مردم آمل با اشاره به اینکه استعدادهای ورزشی در مازندران گفت: استعداد کم نظیری در استان داریم که باید همه ی ما در راستای بالندگی ورزش مازندران گام برداریم.
وی تصریح کرد: مازندران استان المپیکی است و باید در این راستا تلاش کنیم تا ظرفیت ها شکوفا شود.