آمل کمترین میزان سالن ورزشی در مازندران/ بهره برداری اولین شهر دوچرخه در بهشهر
آمل کمترین میزان سالن ورزشی در مازندران/ بهره برداری اولین شهر دوچرخه در بهشهر

علی رجبی وندچالی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم افتتاحیه استخر سرپوشیده ماهان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر اظهار کرد: این دولت مشابه دولت رجائیست و مهم ترین ویژگی ان پای کار بودن مردم است. وی با تاکید اینکه ورزش آمل زبانزد ورزش کشور است، عنوان کرد: در شهر پایتخت علما هستیم […]

علی رجبی وندچالی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم افتتاحیه استخر سرپوشیده ماهان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر اظهار کرد: این دولت مشابه دولت رجائیست و مهم ترین ویژگی ان پای کار بودن مردم است.
وی با تاکید اینکه ورزش آمل زبانزد ورزش کشور است، عنوان کرد: در شهر پایتخت علما هستیم و ورزش آمل زبانزد است، به اندازه سه استان مدا آوری کرده ولی اندازه یک استان نیز تسهیلات نگرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: از زیرساخت های ورزشی باید وارد پیدا کرد و باید پشتیبانی کنیم تا تعداد ورزشکارانی چون بهروز عطایی بیشتر شود.
وی با بیان اینکه آمل کمترین میزان احداث سالن را دارد، خاطرنشان کرد: در سطح استان مازندران ؛آمل کمترین آمار احداث سالن را دارد و باید بحث برابری و ایجاد توازن برقرار شود.
رجبی ادامه داد: طرح های متفاوت ورزش همگانی برای پیشگیری از بیماری های زیادی است ، همیشه باید پیشگیری بهتر از درمان است .
وی از اولین شهر دوچرخه در مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد:جاده دوچرخه ۱۴ کیلومتر است و برای مردم شهر بهشهر این هفته مورد بهره برداری خواهد رسید.
رجبی از پروژه های شاخص این هفته تصریح کرد: هفته دولت ۱۴ پروژه با هزینه ۹۳ میلیارد تومان در حوزه ورزش و جوانان مورد بهره برداری خواهد رسید.
هاشم جمشید پناه، رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در ادامه افتاح خانه تکواندو گفت: بعد از ۱۶ سال خانه تکواندو راه اندازی شد که قطعا این قبیل کارها میتواند باعث شکوفایی و رشد استعدادهای زیادی شود.
وی احداث خانه های تخصصی را روشی برای کشف استعدادها خواند و خاطرنشان کرد: استعدادهای زیادی در این رشته کشف می شوند و خانه تکواندو میتواند در کشف این استعدادها موثر باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در خصوص استخر سرپوشیده ماهان گفت: در ۲ هزار مترمربع با تجهیزات بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال این استخر اختصاص یافته است.