اخبار لاریجان
سه شنبه - ۳۱/مرداد/۱۳۹۶

آتش‌سوزی در منطقه اسک‌وش لاریجان/ تلاس برای اطفای حریق ادامه دارد+ عکس

صبح امروز آتش‌سوزی عظیمی در منطقه اسک‌وش لاریجان آمل رخ داد که نیروهای آتش‌نشانی، مردم منطقه و دوستداران طبیعت همچنان برای اطفای حریق در تلاش هستند.

 
دوشنبه - ۳۰/مرداد/۱۳۹۶

حل مشکل کم آبی در محور هراز با بهره‌برداری از مجتمع انتقال آب پلور/ درمانگاه وانا تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد/ امام‌زاده هاشم به مازندران واگذار می‌شود

بخشدار لاریجان گفت: درمانگاه وانا با 13 تختخواب، با تصمیم‌گیری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و هزینه یک و نیم میلیارد تومان اعتبار تلاش می‌شود تا قبل از دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

 
یکشنبه - ۲۹/مرداد/۱۳۹۶

سقوط کارگر ۲۸ ساله از داربست در محور هراز/ بالگرد اورژانس مازندران برای انتقال مصدوم به پرواز درآمد

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: کارگر ۲8 ساله‌ای به دلیل مصدومیت شدید بر اثر سقوط از داربست ساختمان در منطقه پلور محور هراز با بالگرد اورژانس مازندران به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شد.

 
یکشنبه - ۲۹/مرداد/۱۳۹۶

اتمام لوله‌گذاری گاز در لاریجان و پروژه چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال 96/ اختصاص بودجه 400 میلیارد ریالی برای تعریض خیابان امام رضا آمل

نماینده مردم آمل در مجلس گفت: تا پایان امسال عملیات چهاربانده کردن محور هراز توسط قرارگاه خاتم الانبیا و لوله گذاری گاز در منطقه لاریجان آمل به اتمام می‌رسد.

 
شنبه - ۲۸/مرداد/۱۳۹۶

نجات کوهنورد ۴۷ ساله در ارتفاع ۴ هزار متری قله دماوند

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: کوهنورد ۴۷ ساله‌ای در قله دماوند دچار اِدم مغزی و با آمبولانس پایگاه امداد و نجات رینه به بیمارستان سوم شعبان دماوند انتقال داده شد.

 
شنبه - ۲۸/مرداد/۱۳۹۶

دهمین یادواره ۳۶ شهید روستای نوا لاریجان

دهمین یادواره ۳۶ شهید روستای نوا بخش لاریجان با سخنرانی دکتر عزت‌اله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس در حسینیه این روستا برگزار شد.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

سقوط کوهنورد لرستانی از آبشار یخی در ارتفاعات دماوند/ مصدوم با بالگرد به بیمارستان تهران منتقل شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل گفت: مدادگران کوهستان جمعیت هلال احمر آمل کوهنورد لرستانی را در ارتفاع 4 هزار و 700 متری آبشار یخی قله دماوند از مرگ نجات دادند.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

بسیاری از انقلاب‌ها در جهان به واسطه نداشتن رهبری قوی، شکست خوردند/ ایران هراسی استکبار در منطقه

امیر سرتیپ جهانشاهی در جشنواره اشک و لبخند شهدای نیاک گفت: دشمنان انقلاب به اقتدار مقام معظم رهبری معترف هستند و همه تلاش خود را با جنگ نرم، نیابتی، ترکیبی و نظیر آن درباره تضعیف ایران به کار می‌گیرند.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

بیست و چهارمین جشنواره اشک و لبخند شهدای نیاک در آمل

بیست و چهارمین جشنواره اشک و لبخند شهدای نیاک با حضور معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حسینیه سیدالشهدا(ع) روستای نیاک لاریجان آمل برگزار شد.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

سقوط زن ۲۴ ساله آملی از ارتفاعات آبشار شاهاندشت

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل کفت: بانوی ۲۴ ساله آملی پس از سقوط از اتفاعات آبشار شاهاندشت با کمک امدادگران هلال احمر آمل نجات پیدا کرد.

 
سه شنبه - ۱۷/مرداد/۱۳۹۶

اجرای حکم تخریب 2 واحد ساختمان مسکونی غیرمجاز در اراضی زراعی روستای ناندل آمل+ تصاویر

رئیس دادگاه عمومی بخش لاریجان گفت: حکم تخریب و قلع و قمع 2 واحد ساختمان مسکونی غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی روستای ناندل لاریجان آمل اجرا شد.

 
دوشنبه - ۱۶/مرداد/۱۳۹۶

تشخیص الکترونیکی اضافه بار کامیون‌ها در محور هرازبا راه‌اندازی سیستم WIM

با راه‌اندازی سیستم WIM در دو محور هراز و سوادکوه، اضافه بار کامیون‌ها به صورت الکترونیکی در اختیار پلیس قرار گرفته و اقداماتی بعدی پلیس در برنامه کاری قرار می‌گیرد.

 
شنبه - ۱۴/مرداد/۱۳۹۶

پانزدهمین یادواره شهدای منطقه نمارستاق لاریجان

پانزدهمین یادواره شهدای منطقه نمارستاق لاریجان آمل در حسینیه روستای کلری این منطقه برگزار شد.

 
پنجشنبه - ۱۲/مرداد/۱۳۹۶

جلوگیری از فعالیت واحد پوکه معدنی و تخریب دامنه دماوند/ خطراتی که "دماوند" را تهدید می‌کند

کارشناسان محیط زیست آمل برای جلوگیری از تخریب دماوند، مانع فعالیت واحد پوکه معدنی در ارتفاعات دماوند و برداشت و تخریب دامنه این قله شدند و مدیریت معدن و پیمانکار این طرح را به مراجع قضائی معرفی کردند.

 
چهارشنبه - ۱۱/مرداد/۱۳۹۶

مراسم غبارروبی و افتتاح پارکینگ امام‌زاده عبدالمناف لاریجان/ تصاویر

مراسم غبارروبی امام‌زاده عبدالمناف و افتتاح پارکینگ این امام‌زاده با حضور مسئولان لاریجان، اهالی محل، جمعی از خانواده معظم شهدا و خیرین برگزار شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه