اخبار آمل
سه شنبه - ۲۲/فروردین/۱۳۹۶

فرزند شهید مدافع حرم آملی: سخت دلتنگ پدر هستم/ پدر یعنی بهترین دوست

فرزند شهید مدافع حرم آملی گفت: نبود پدر از سخت‌ترین دلتنگی‌هایم است بعضی وقت‌ها که حس دلتنگی بسیار شدید می‌شود و نبودش بر دلم سنگینی می‌کند، چاره‌ای جز دعا کردن و گفت‌وگو با پدر ندارم.

 
دوشنبه - ۲۱/فروردین/۱۳۹۶

تولید بیش از 15 هزار تن گوشت سفید در 2 دهستان آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: در 2 دهستان اسکومحله و مرانده شهرستان آمل بیش از 15 هزار تن گوشت سفید، 924 تن گوشت قرمز و حدود 26 هزار تن شیر تولید می‌شود.

 
یکشنبه - ۲۰/فروردین/۱۳۹۶

لحظات ناب بندگی و حس و حالی همچون خوابی شیرین/ اعتکاف نردبان صعود به سمت خدا و فرصتی برای رهایی از دنیای مادی

اعتکاف نردبان صعود به سمت خدا و فرصتی برای رهایی از دنیای مادی است، لحظه‌ای که این فرشیان در دنیای زمینی فرصت طلایی می‌یابند و از محو شدن در خودخواهی‌های دنیویی رها می‌شوند.

 
یکشنبه - ۲۰/فروردین/۱۳۹۶

حمله به رقیب احتمالی انتخابات با "تحریف" گزارش حادثه پلاسکو!/ آقای رئیس جمهور؛ ماجرای قطار سمنان و آتش سوزی پتروشیمی‌ها نیاز به تشکیل هیات ویژه نداشت؟

دولتی‌هایی که در ماجرای قطار سمنان سکوت و در آتش سوزی پتروشیمی‌ها از دیگر شهرها کمک گرفتند هیات ویژه‌ای برای این 2 حادثه تشکیل ندادند، در ماجرای پلاسکو پیش قدم شدند و اتفاقا همه تقصیرها نیز گردن جریانی انداختند که حضور احتمالی‌اش در انتخابات پیش رو، جایگاه حسن روحانی را برای حضور در دولت دوازدهم به مخاطره می‌اندازد.

 
یکشنبه - ۲۰/فروردین/۱۳۹۶

افزایش 22 درصدی داوطلبی بانوان مازندرانی در پنجمین دوره انتخابات شورا/ هرگونه فعالیت تبلیغاتی با امکانات دولتی ممنوع است

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: هرگونه فعالیت تبلیغاتی کارمندان در ساعات اداری و استفاده از وسایل و سایر امکانات دولتی ممنوع است و خاطیان، مجرم شناخته می‌شوند.

 
یکشنبه - ۲۰/فروردین/۱۳۹۶

ثبت نام رایگان دانشجویان و طلاب در مراسم معنوی اعتکاف

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سجادیه آمل گفت: دانشجویان و طلاب برادر به صورت رایگان می‌توانند معتکف مسجد امام سجاد(ع) آمل شوند.

 
شنبه - ۱۹/فروردین/۱۳۹۶

کانال فکه و رزمندگانی که برای همیشه آسمانی شدند

باورش سخت بود، کسانی که تا لحظاتی قبل با هم وارد کانال فکه شدیم در همان نقطه برای همیشه آسمانی شدند تا نشان دهند دستیابی به امنیت خون می‌خواهد.

 
شنبه - ۱۹/فروردین/۱۳۹۶

اردوی جهادی با طعم عید/ فعالیت گروه جهادی کایرون دانشگاه شمال آمل در منطقه محروم پرنیمه+ تصاویر

گروه جهادی کایرون بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل نوروز امسال در منطقه محروم پرنیمه اردوی جهادی هر ساله عید خود را برگزار کرد.

 
شنبه - ۱۹/فروردین/۱۳۹۶

کسب مدال طلای مسابقات کاراته قهرمانی کشور توسط جوان آملی

امیرحسین آرامیده، جوان شایسته آملی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی امید مسابقات کاراته قهرمانی کشور با کسب مدال طلا و مقام نخست را کسب کرد.

 
شنبه - ۱۹/فروردین/۱۳۹۶

دولت مردان به جای بداخلاقی‌ها و فرافکنی‌ها به فکر حل مشکلات کشور باشند

امام جمعه دابودشت گفت: دولت مردان باید عزم خود را جزم و نسبت به اقتصاد فلج شده کشور تصمیم مجدانه گرفته و به جای این همه بداخلاقی‌ها و فرافکنی‌ها به فکر حل مشکلات کشور باشند و خود را شاگرد مکتب دینی این فرزانگان قرار دهند.

 
شنبه - ۱۹/فروردین/۱۳۹۶

عامل توزیع مواد مخدر در آمل دستگیر شد/ کشف یک کیلو گرم تریاک در خودروی متهم

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف یک کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران متهم را حین حمل مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پراید در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

 
جمعه - ۱۸/فروردین/۱۳۹۶

نمی‌گذاریم به بزرگان دین ما که زیر چتر ولایت هستند توهین شود/ امروز عملکرد بانک‌ها خیانت است و نظام بانکداری باید اصلاح شود

امام جمعه آمل عملکرد بانک‌ها را امروز خیانت دانست و گفت: نظام بانکداری ما باید اصلاح شود، وقتی می‌گوییم بانک اسلامی باید از همه جهات اسلامی باشد.

 
پنجشنبه - ۱۷/فروردین/۱۳۹۶

دستگیری سارق منازل و اماکن خصوصی با 14 فقره سرقت در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت:پس از وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان آمل، سارق منازل و اماکن خصوصی با 14 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

 
پنجشنبه - ۱۷/فروردین/۱۳۹۶

بازخوانی مواضع امام خمینی(ره) در راستای تخریب برخی چهره‌های وفادار به انقلاب

عده‌ای در راستای تخریب برخی چهره‌های وفادار به انقلاب آن هم به هنگام انتخابات ریاست جمهوری درصدد انتقام گرفتن از یاران نزدیک امام برآمدند و در همین راستا با نگاهی گذرا به صحیفه امام مواضع بزرگ معمار کبیر انقلاب را بار دیگر بازخوانی می‌کنیم.

 
پنجشنبه - ۱۷/فروردین/۱۳۹۶

کشف بیش از هفت هزار نخ سیگار قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف بیش از هفت هزار نخ سیگار قاچاق با مارک‌های مختلف خارجی در این شهرستان خبر داد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه