اخبار آمل
دوشنبه - ۱۵/آذر/۱۳۹۵

برگزاری همایش یاوران وقف در شهرستان آمل+ عکس/ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه آمل: موفقیت مجموعه اوقاف به برکت امام‌زادگان و بقاع متبرکه است

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه آمل در همایش یاوران وقف گفت: اگر موفقیتی داریم به برکت امام‌زادگان و بقاع متبرکه به دست آوردیم که امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در این عرصه ثابت قدم باشیم.

 
دوشنبه - ۱۵/آذر/۱۳۹۵

برگزاری همایش تجلیل از معلولان موفق شهرستان آمل+ تصاویر/ رئیس اداره بهزیستی آمل: یکی از اهداف سازمان بهزیستی توانمندسازی معلولان است

رئیس اداره بهزیستی آمل در همایش تجلیل از معلولان موفق این شهرستان گفت:یکی از اهداف سازمان بهزیستی درباره اشتغال و توانمندسازی معلولان است و هزینه طرح بیمه معلولان خویش‌فرما توسط بهزیستی پرداخت می‌شود.

 
یکشنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۵

روابط ناصحیح والدین و پدیده هراس اجتماعی در فرزندان/ کودکان قاضی دادگاه خانواده نیستند

یادمان باشد کودکان قاضی دادگاه خانواده نیستند که حین دعوای والدین به نفع یک طرف رأی صادر کنند، چراکه برای فرزند بسیار تلخ است که بخواهد علیه یکی از آنها چیزی بگوید.

 
یکشنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۵

پژوهش محوری جامعه را در مسیر تعالی و دانایی قرار می‌دهد/ لزوم حمایت از فعالیت‌های پژوهشی + عکس

امام جمعه آمل گفت: پژوهش محوری جامعه را در مسیر تعالی و دانایی قرار می‌دهد که باید از این ظرفیت ارزنده و گرانقدر نهایت استفاره را کرد.

 
یکشنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۵

لزوم رعایت اصول فنی و زیست محیطی در بهره‌برداری معادن محور هراز/ کمپرسی‌داران با حمل اضافه بار آسیب‌ بسیاری به سطح محور هراز وارد می‌کنند

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: کمپرسی‌داران سه برابر ظرفیت تعریف شده مصالح را جابجا می‌کنند که آسیب‌های بسیاری به سطح جاده وارد می‌شود و باید سرچشمه اصلی این تخلفات بررسی شود.

 
یکشنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۵

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای احشام در آمل/ متهم به هشت فقره کلاهبرداری به ارزش چهار ميليارد ريال اعتراف کرد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری متهمی با هشت فقره کلاهبرداری با خريد احشام و ارائه چک‌های بلامحل و جعلی در چندین شهر مازندران به ارزش چهار ميليارد ريال خبر داد.

 
شنبه - ۱۳/آذر/۱۳۹۵

مراسم تجلیل از واقفان خیراندیش آملی و برپایی ایستگاه همه واقف باشیم در مصلی قدس+ عکس

هم‌زمان با هفته وقف از واقفان خیراندیش آملی در سال 95 قدردانی و تجلیل شد.

 
یکشنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۵

دلتنگی معلول آملی از بی‌حرمتی‌ها و نگاه‌های ترحم‌آمیز/ مشکلات مالی و معیشتی از مهمترین دغدغه معلولان

معلولان از موانع اجتماعی زیادی برخوردار هستند که برخی از آنها به دلیل محروم بودنشان از بسیاری تسهیلات رفاهی و اجتماعی از زندگی عادی و روابط اجتماعی نیز محروم می‌شوند.

 
جمعه - ۱۲/آذر/۱۳۹۵

فراموش کردن اتفاقات سال 88 یعنی خیانت به ولایت و شهدا / آمل در حوزه وقف جایگاه ویژه دارد

امام جمعه آمل گفت: آمل به تنهایی دربحث وقف با استان‌هایی مثل اراک‌، رشت و یزد و حتی در بعضی موارد با دو استان در کنار هم برابری می‌کند.

 
پنجشنبه - ۱۱/آذر/۱۳۹۵

برجام هیچ چیز نصیب ما نکرد/ مسئولان به جای انداختن تقصیر به گردن دیگران از مردم عذرخواهی کنند

دبیرکل جبهه پایداری گفت: بهتر بود مسئولان در پی وقوع تصادف دو قطار مسافربری در سمنان که تعداد زیادی از هموطنان‌ ما کشته و زخمی شدند به جای انداختن ماجرا به گردن این و آن عذرخواهی می‌کردند.

 
سه شنبه - ۰۹/آذر/۱۳۹۵

نقش کم‌رنگ بيمه در پوشش ضرر و زيان بخش کشاورزی/ باغداران برای برداشت محصول عجله نکنند

فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: نقش بيمه در پوشش ضرر و زيان بخش کشاورزی بسيار کم‌رنگ است؛ زمانی‌که محصولات کشاورزی و باغی بيمه می‌شوند در مواقع بروز خسارت بيمه باید به‌عنوان چتر حمايتی عمل و خسارت‌ها را جبران کند.

 
یکشنبه - ۰۷/آذر/۱۳۹۵

وقف بی‌ریا‌ترین عمل عبادی است

فرمانده سپاه آمل گفت: واقفان مومنانی هستند که موفق به انجام بی‌ریاترین عمل عبادی شدند و سازمان وقف از بی‌نظیر‌ترین برنامه‌های اجتماعی جهان اسلام است که کمتر تمدنی به این وسعت به آن پرداخته است.

 
یکشنبه - ۰۷/آذر/۱۳۹۵

ترویج فرهنگ وقف زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی/ فرماندار ویژه آمل: پوسیدگی شدید سیم‌های برق باعث خسارت برف در آمل شد

فرماندار ویژه آمل گفت: پوسیدگی شدید سیم‌های برق باعث شد تا بارش برف آنها را دچار خسارت شدید کند در حالی‌که زیرساخت‌ها باید به گونه‌ای باشد تا با یک برف دچار مشکل نشود.

 
یکشنبه - ۰۷/آذر/۱۳۹۵

مراسم غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس امام‌زاده ابراهیم(ع)/ گزارش تصویری

مراسم غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس امام‌زاده ابراهیم(ع) آمل در نخستین روز از هفته وقف با حضور مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران برگزار شد.

 
یکشنبه - ۰۷/آذر/۱۳۹۵

کشف و ضبط 17 قبضه سلاح شکاری از شکارچیان غیرمجاز در آمل+ عکس

ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست آمل در حین گشت‌زنی در منطقه جنگلی کمکلا دشت‌سر و منطقه جنگلی روستای سهری از شکارچیان متخلف 17 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه