اخبار آمل
 
سه شنبه - ۱۳/آذر/۱۳۹۷

غربالگری چشم ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در آمل/ اجرای طرح تا پایان سال ادامه دارد

رییس اداره بهزیستی خاطرنشان کرد: برنامه پیشگیری از تنبلی چشم توسط مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی در طول سال انجام می شود.

 
دوشنبه - ۱۲/آذر/۱۳۹۷

عنوان صادرات برنج، باعث واقعی شدن قیمت محصول پررنج کشاورزان می‌شود/ لزوم توجه جدی به علم و فناوری در حوزه کشاورزی

امام جمعه دابودشت با بیان اینکه باید در زمینه کشاورزی تعامل بیشتری با مرکز پارک عمل و فناوری انجام شود، گفت: نسبت به علم و فناوری در حوزه کشاورزی نگاه‌ها باید جدی‌تر شود که موجب افزایش کیفیت و محصول می‌شود.

 
دوشنبه - ۱۲/آذر/۱۳۹۷

بدهی ۲ میلیاردی شهرداری محمود آباد به آمل بابت زباله/ شهرداری آمل نقشی در تخلیه زباله عمارت ندارد/ آب منطقه ای مازندران مسئول انتقال زباله های عمارت

رییس شورای شهر آمل افزود:تا زمانیکه شهرداری محموداباد دو میلیارد و 100 میلیون تومان را پرداخت نکند اجازه انتقال زباله شهر محموداباد به عمارت را نخواهیم داد

 
یکشنبه - ۱۱/آذر/۱۳۹۷

رونمایی از کتاب شهدای مدافعان حرم آمل در هفته ششم بهمن/ جشنواره فرهنگی هنری هزارسنگر در آمل برگزار می‌شود

فرمانده سپاه آمل گفت: مسابقه قهرمانی پهلوانی ورزش زورخانه ای بسیج کشور در هفته ششم بهمن در آمل برگزار خواهدشد.

 
یکشنبه - ۱۱/آذر/۱۳۹۷

برندسازی برنج مازندران با پایانه صادرات برنج در آمل / فعال شدن قله دماوند صحت ندارد/ جمع آوری ۲۷ درصد آب سطحی مازندران با سد هراز

وی با اشاره به اینکه امروز تشکیلاتی برای برندسازی برنج باکیفیت امل ایجادشده است، تاکیدکرد: صادرات برنج آمل باید جدی گرفته شود.

 
پنجشنبه - ۰۸/آذر/۱۳۹۷

جشنواره ملی برنج کشور در آمل انگیزه‌ای برای کشاورزان/ با پرپایی جشنواره صدای رسای کشاورزان هستیم+تصاویر

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره کشوری برنج در آمل انگیزه را در کشاورزان افزایش می‌دهد گفت: با برپایی این جشنواره صدای رسای کشاورزان هستیم.

 
پنجشنبه - ۰۸/آذر/۱۳۹۷

کشف 26 کیلو تریاک در محور هراز آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در عمیلایت مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) خودروی حامل مواد مخدر همراه با بیش از 26 کیلوگرم تریاک در محور هراز توقیف شد.

 
پنجشنبه - ۰۸/آذر/۱۳۹۷

"عمارت" باید ۲ سال قبل از آبگیری سد هراز پاکسازی شود/ وضعیت معادن محور هراز نگران کننده است

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران گفت: یکی از الزامات شروع به کار کردن سد هراز پاکسازی عمارت است و این امر حتما باید 2 سال قبل از آب‌گیری باشد و محیط زیست این امر را پیش شرط هر امری می‌داند.

 
پنجشنبه - ۰۸/آذر/۱۳۹۷

ماندم تا معنی واقعی "اقتصاد مقاومتی" را به مسئولان و مردم نشان دهم/ انگیزه بالای جوانان، موتور محرک اقتصاد کشور

جوان کار آفرین آملی گفت: در سال 96 از دانشگاه استرالیا پذیرش داشتم و می توانستم به خارج کشور بروم و آنجا کار کنم اما در کشور خود ماندم تا به معنای واقعی " اقتصاد مقاومتی در عمل " را به مسولین و مردم نشان دهم، اینکه ایران سرشار از منابع است و با روحیه بسیجی می توان کشور را به سمت پیشرفت برد.

 
پنجشنبه - ۰۸/آذر/۱۳۹۷

اقدامات خوب شورای فرهنگ عمومی آمل با تلاش دستگاه‌های فرهنگی/ کلاس‌های آموزشی سبک زندگی عامل موثر در کاهش طلاق

امام جمعه آمل با بیان اینکه یکی از معضل‌های اساسی این شهرستان افزایش میزان طلاق است، گفت: می‌توان با ایجاد بعضی اقدامات این میزان را کاهش داد، معتقدم بحث خانه، خانواده و طلاق را باید از منظر اجتماعی، سیاسی و سنتی و مدرن مشاهده و بررسی کنیم.

 
 
سه شنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۷

۷۳ هزار خانوار مازندرانی تحت پوشش کمیته امداد/ ایجاد بیش از ۶ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در مازندران

جعفری با اشاره به اینکه درسال گذشته 570 مسکن برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ساخته شد، تاکیدکرد: قریب به 2 هزار و 500 کمک جهیزیه نیز پرداخت شد

 
سه شنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۷

ساخت ۷۴۶ خانه محروم در مازندران توسط بسیج تا تیر ماه ۹۸

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه حدود 200 خانه دیگر نیز برای محرومان در بهمن ماه و همزمان با گرامیداشت دهه مبارکه فجر ساخته و تحویل می شود،عنوان کرد: امروز به صورت نمادین کلید 35 باب منزل در استان مازندران تحویل داده شد

 
دوشنبه - ۰۵/آذر/۱۳۹۷

بسیج در همه جا میدان‌دار است/ تفکر بسیجی در هر کجای دنیا نفوذ کرد آن مجموعه پیروز میدان بود

فرمانده هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه با تفکر بسیجی در کشورهای حومه اسرائیل غوغایی برپا شده است، گفت: بسیج در همه جا میدان دار است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه