اخبار آمل
جمعه - ۱۲/خرداد/۱۳۹۶

بی احترامی و توهین به جانبازان در یکی از شهرهای مازندران به هیچ وجه پذیرفتنی نیست/ ملت از دولت و دولتمردان انتظار خدمت دارند

امام جمعه آمل گفت: در یکی از شهرهای مازندران جانبازی خواسته‌ای دارد ولی وی را بازداشت و به وی توهین می‌کنند ما باید آنها را بالای سر خود بگذاریم نه اینکه به جانبازان مدافع حرم بی‌احترامی کنیم.

 
پنجشنبه - ۱۱/خرداد/۱۳۹۶

نجات 2 مرد از خودکشی در آمل

2 مورد خودکشی در شهرستان آمل به مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان گزارش شد که با حضور کارشناسان در صحنه این افراد از تصمیم خود منصرف شدند.

 
پنجشنبه - ۱۱/خرداد/۱۳۹۶

افزایش چشم‌گیر حمایت از زندانیان غیر عمد توسط خیران آملی/ آزادی 90 زندانی با جمع‌آوری سه میلیارد ریال در جشن گلریزان آمل

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل گفت: حدود سه میلیارد و 200 میلیون ریال در گلریزان امسال برای آزادی زندانیان غیرعمد جمع‌آوری شد که نسبت به سال گذشته با افزایش چشمگیری روبه‌رو بود.

 
چهارشنبه - ۱۰/خرداد/۱۳۹۶

آملی هستم و عاشق زبان مازندرانی

مسعود فروتن هنرمند برجسته، کارگردان توانمند، مجری و قصه‌گوی نام‌آشنای کشورمان که همه صدای دلنشین و آهنگین‌اش را برای یک بار هم شده شنیدند و با آن آرامش می‌گیرند در برنامه گذشته خنده‌وانه مهمان رامبد جوان بود و بسیار از آمل و مازندران به نیکی یاد کرد.

 
چهارشنبه - ۱۰/خرداد/۱۳۹۶

کشف راز قتل مرد 42 ساله در آمل/ قاتل فراری دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری قاتل مرد ۴۲ ساله‌ای که براثر ضربات چاقو در این شهرستان به قتل رسید، خبر داد.

 
سه شنبه - ۰۹/خرداد/۱۳۹۶

تحقق اقتصاد مقاومتی با تبلیغ و ترویج تولیدات داخلی و جلوگیری از واردات و قاچاق کالا / می‌‌توان با مقاومت، خستگی‌ناپذیر بودن و تداوم مسیر توسعه به نتیجه رسید

فرمانده سپاه کربلا گفت: متأسفانه مدیران و دست‌اندرکاران با جدیت جلوی واردات و قاچاق کالا را نمی‌گیرند تا تولیدات داخل با محصولات وارداتی ارزان‌قیمت مواجه نشود و تولیدکننده داخلی با زیان روبرو شود.

 
سه شنبه - ۰۹/خرداد/۱۳۹۶

تعطیلی 5 واحد معدنی و تولیدی آلاینده زیست محیطی در آمل+ عکس

سه واحد دستگاه دانه بندی شن و ماسه و 2 کوره تولید سنتی ذغال به دلیل ایجاد آلودگی رودخانه هراز و هوا تعطیل شد.

 
دوشنبه - ۰۸/خرداد/۱۳۹۶

اجرای ویژه برنامه 30 شب 30 مسجد و محفل قرآنی کاروان نور در آمل+ تصاویر

ویژه برنامه معنوی و فرهنگی 30 شب 30 مسجد در ماه مبارک رمضان به همراه محفل قرآنی کاروان نور در تکیه اسک شهرستان آمل برگزار شد.

 
دوشنبه - ۰۸/خرداد/۱۳۹۶

کابینه دولت دوازدهم باید متشکل از نیروهای متخصص و جوانتر باشد/ رئیس جمهور منتخب باید به قول‌های انتخاباتی خود به مردم عمل کند

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه رئیس‌جمهور نباید از نیروهای که سن و حوصله آنها کشش خدمت به مردم را ندارد، استفاده کند، گفت: قدم اول در تشکیل کابینه دوازدهم استفاده از نیروهای متخصص، توانمند و البته جوانتر است تا بتواند پویایی و تحرک خوبی به دولت دهد.

 
دوشنبه - ۰۸/خرداد/۱۳۹۶

خرید 170 تن محصول کلزا ازکشاورزان آملی/ 99 درصد از اراضی شالیزاری آمل نشاء کاری شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از خرید 170 تن محصول کلزا از کشاورزان کلزاکار این شهرستان خبر داد.

 
دوشنبه - ۰۸/خرداد/۱۳۹۶

طعم شیرین ماه مهمانی خدا از دیروز تا امروز

صدای ربنا و اذانت از گوشی موبایل بلند می‌شود و سحری خوردن هم به یک وعده در آخر شب خوردن رسید؛ تا پاسی از نیمه شب با گوشی موبایل سرگرم شدن و به وقت دعای سحر پلک‌ها عمیق روی هم فرو رفته است.

 
یکشنبه - ۰۷/خرداد/۱۳۹۶

پدری که در اولین روز ماه مبارک رمضان به آغوش گرم خانواده بازگشت/ آزادی زندانی با 300 میلیون تومان بدهی توسط خیرین مرکز نیکوکاری سجادیه آمل

زندانی آملی با بدهی 300 میلیون تومانی پس از پیگیری‌های مداوم مرکز نیکوکاری سجادیه، خیرین و دست اندرکاران مسجد سجادیه آمل در نخستین روز مـاه مبـارک رمضـان به آغـوش گرم خــانواده خـود بازگشت.

 
یکشنبه - ۰۷/خرداد/۱۳۹۶

فرماندار جدید آمل منصوب شد

با حکم وزیر کشور سید جعفر رسولی بعنوان فرماندار ویژه شهرستان آمل منصوب شد.

 
جمعه - ۰۵/خرداد/۱۳۹۶

راهپیمایی مردم شهر هزارسنگر آمل در پی محکومیت جنایات رژیم منفور آل سعود

مردم آمل در پی محکومیت جنایات آل سعود امروز راهپیمایی کردند.

 
جمعه - ۰۵/خرداد/۱۳۹۶

نشا برنج در شالیزارهای آمل

تصاویری ناب از نشاء برنج در مزارع شالیزاری شهرستان آمل را مشاهده کنید.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه