اخبار آمل
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

جولان فالگیران در سایه ناآگاهی مردم/ سودجویانی که به جیب افراد زودباور طمع می‌دوزند

خرافات در دنیای مدرن امروزی تحت عنوان‌های مختلفی از قبیل، فال‌گیری، فال قهوه، سر کتاب باز کردن، طالع‌بینی، ستاره‌بینی، بخت‌بینی یا بخت بستن و یا باز کردن رواج پیدا کرده مشتی خرافات که سودجویانه به جیب افراد زود باور طمع می‌دوزند حتی مراجعه به این افراد در برخی شرایط، طبق نظر برخی مراجع حرام عنوان شده است.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

تولید واکسن انسانی هاری در ایران آغاز شد/ آمل پایلوت درمان هاری در کشور

رئیس انستیتوپاستور ایران درباره تولید واکسن انسانی هاری گفت: تولید این واکسن در ایران آغاز شده اما شروع یک واکسن تا تولید هیچ پروسه زمان بندی ندارد و تلاش می‌کنیم در اولین فرصت واکسن‌های انسانی را به تولید برسانیم.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

نجات یک قلاده خرس در تله نخی در منطقه نمارستاق+ عکس

یک قلاده خرس نر 5 ساله که از ناحیه دست در تله نخی کشاورزان گرفتار شده بود توسط ماموران محیط زیست از طریق بیهوشی و زنده‌گیری ایمن، به زیستگاه خود منتقل و به سلامت رهاسازی کردند.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

مراسم عزاداری شب هفت امام حسین(ع) در منزل شهید مدافع حرم آملی

مراسم عزاداری هفتمین شب شهادت امام حسین(ع) در منزل شهید مدافع حرم آملی پاسدار شهید رضا حاجی‌زاده برگزار شد.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

اسلامی و مکتبی بودن، از ارزش‌های بزرگ نیروی انتظامی/ کارایی همه دستگاه‌های کشور در گرو وجود امنیت است

امام جمعه آمل گفت: نیروی انتظامی مفاهیم امنیت و خط مشی خود را از سرچشمه های زلال معرفت اجتماعی دینی جستجو می‌کند و این در نوع خود کم نظیر است.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

صبح‌گاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در آمل+ گزارش تصویری

صبح‌گاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی در آمل برگزار شد.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

تخصصی‌ترین رویداد بین‌المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می‌شود/ حضور بیش از 7 کشور خارجی در کنفرانس پیشرفت‌های نوین عمران

نخستین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های نوین در مهندسی عمران 24 و 25 آبان ماه سال 96 در دانشگاه شمال آمل برگزار می‌شود.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

اهدای اعضای بدن بانوی 29 ساله آملی به بیماران نیازمند جان دوباره بخشید

با اهداء اعضاء یک جوان آملی به بیماران نیازمند، پانزدهمین مورد اهدای عضو استان مازندران در سال جاری انجام شد.

 
جمعه - ۱۴/مهر/۱۳۹۶

اروپایی‌ها در صورت خروج آمریکا از برجام شرکای مطمئنی نیستند/ موجودیت آمریکا بدون بهانه‌‌جویی در سیاست خارجه کشورها به خطر می‌افتد

نماینده مردم آمل در مجلس گفت: بدون بهانه‌ جویی در سیاست خارجی، موجودیت آمریکا به خطر می‌افتد و هیچگاه در طول تاریخ، آمریکا بدون درگیری نبوده است.

 
جمعه - ۱۴/مهر/۱۳۹۶

علم‌گردانی از الگوهای نادرست در مراسمات ماه محرم است/ برنامه‌ریزی دشمن برای حذف بزرگان نظام

امام جمعه آمل گفت:وضعیت بد حجاب در محرم و سگ‌بازی که کار یزیدگونه است همگی از الگوهای نادرست در این ماه محسوب می‌شود در حالی که باید زینبی باشیم و از حضرت زینب(س) الگو بگیریم.

 
جمعه - ۱۴/مهر/۱۳۹۶

سبزپوشانی که با قدم‌های استوارشان امنیت را برای ما به ارمغان می‌آورند/ نیروی انتظامی مظهر عدالت، مبارزه با ظلم و قانون‌‏گریزى در جامعه

پایه‏‌هاى امنیت بر عهده نیروى انتظامى نهاده شده که وظایف و مأموریت‏‌هاى خطیرى در فرایند تأمین امنیت پایدار و همه‌‏جانبه و مراقبت از آن برعهده دارد.

 
جمعه - ۱۴/مهر/۱۳۹۶

هدایت و ضلالت جامعه در گرو انطباق گفتار و عمل مسئولان است

روحانیون رسالت هدایت مردم را برعهده دارند و «تحکیم وحدت» و «انطباق گفتار و عمل» از پایه‌های اساسی توفیق در هدایت مردم هستند، روحانیت اگر به این دو ویژگی پایبند نباشد، فلسفه وجودی خود را از دست می‌دهد.

 
پنجشنبه - ۱۳/مهر/۱۳۹۶

نخستین اولویت نیروی انتظامی آمل برخورد با ارازل/ کاهش جرایم در 6 ماه نخست سال 96/ نصب دوربین در روستاهای لاریجان جرائم را به صفر رساند

فرمانده انتظامی آمل نخستین اولویت نیروی انتظامی شهرستان آمل را برخورد با ارازل بیان کرد و گفت: این موضوع به خاطر احساس امنیت برای شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 
پنجشنبه - ۱۳/مهر/۱۳۹۶

کاروان نمادین قوم بنی اسد در آمل

هرساله در بسیاری از شهرهای استان مازندران دسته‌های نمادین قوم بنی اسد برپا و عزاداران حسینی با سینه زنی به عزاداری برای شهدای کربلا می‌پردازند.

 
پنجشنبه - ۱۳/مهر/۱۳۹۶

سگ‌های بلاصاحب در آمل عقیم‌ می‌شوند/ تلاش برای تهیه و ساخت مکانی برای نگهداری سگ‌ها در آمل

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل گفت: به دنبال تهیه زمینی برای احداث نقاهتگاه هستیم تا سگ‌های بلاصاحب در آن مکان عقیم‌سازی و دوره نقاهت را زیر نظر دامپزشک بگذرانند و بعد از آن در حریم شهر رها شوند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه