اخبار آمل
یکشنبه - ۲۷/آبان/۱۳۹۷

فدراسیون ووشو نگاه ویژه ای به مازندران و آمل دارد

رییس فدراسیون ووشو با بیان اینکه در حال حاضر نیاز است که از سرمربیان چینی در ووشو استفاده شود، گفت: در کنار مربیان چینی، مربیان ایرانی حضور خواهند داشت تا گامی برای آموزش و ارتقای آنها برداشته شود

 
شنبه - ۲۶/آبان/۱۳۹۷

میدان روبروی سینما بهمن آمل به نام مدافعان حرم نام‌گذاری می‌شود/ لزوم نگاه ویژه به جوانان در عرصه های مختلف

حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه به دنبال گردهمایی 700مدیر ارشد آملی در پایتخت کشور هستیم، تاکید کرد: مدیران و کارافرینان آملی در سطح کشور در حال افتخار افرینی و موجب پیشرفت کشور می شوند که در این همایش قصد گردمایی و بهره بردن از آنها برای پیشرفت در آمل هستیم

 
شنبه - ۲۶/آبان/۱۳۹۷

جنگ امروز دشمن در حوزه فرهنگی و اقتصادی است/ تحریم‌ها هیچ‌گاه نمی‌تواند از سرعت پیشرفت انقلاب اسلامی بکاهد

فرمانداری وبژه آمل با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون در تحریم‌های مختلف بودیم اما هیچگاه سرعت پیشرفت انقلاب اسلامی‌کاسته نشد، گفت: دشمن هیچگاه به دنبال جنگ نظامی‌ نبوده و نیست اما جنگ امروز در حوزه فرهنگی و اقتصادی است.

 
 
شنبه - ۲۶/آبان/۱۳۹۷

بسیج پیشرو در عرصه سازندگی و خدمت‌رسانی/ تکمیل ۴۵ خانه محروم تا پایان سال 97 در آمل به همت بسیج سازندگی

فرمانده سپاه آمل با بیان اینکه قرار است 45 خانه محروم توسط سپاه آمل تا پایان سال برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ساخته شود، گفت: بسیج در سازندگی، مددرسانی و ارائه خدمات و تحقیقات دقیق و فداکاری پیشرو است.

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

لزوم توجه جدی به ارتقا فرهنگ و سلامت روح در مناطق آسیب‌دیده آمل/ خانه محله در امت آباد آمل به‌زودی افتتاح می شود

وی از اولویت های مهم در امت آباد را آگاهی مردم منطقه نسبت به مسائل بهداشتی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: تمامی کودکان در امت اباد واکسن دریافت کرده اند و افراد دارای بیماران خاص زیر نظر شبکه بهداشت هستند.

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

شایعه کمبود آرد در آمل صحت ندارد/ وجود ۲ برابر واحد خبازی مورد نیاز مردم در آمل

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل گفت: از نظر فعالیت واحدخبازی در آمل اشباع هستیم و به نظر می‌رسد که با توجه به جمعیت شهری و روستایی این شهرستان 2 برابر نیاز مردم واحدخبازی در آمل فعالیت می‌کند.

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

زیبایی‌های زندگی روستایی در منطقه کردکتی آمل

زیبایی‌های زندگی روستایی در روستای کردکتی آمل را مشاهده کنید.

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

فعالیت ۳۹۶واحد مرغداری گوشتی در آمل / انفلانزای فوق حاد پرندگان دغدغه اصلی دامپزشکی در فصل سرما است

رسولی زاده با اشاره به بیماری های رایج طیور در فصل سرما گفت: بیماری هایی مثل برونشیت، نیوکاسل مواجه هستیم اما دغدغه اصلی ما انفلانزای فوق حاد پرندگان است تا با اقدامات پیشگیرانه از ان دوری کنیم

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در آمل آری یا نه؟

شرایط سیستم حمل و نقل در آمل در حالت انفجار است و ورود هرگونه شرکت جدید خسارت‌های غیرقابل جبرانی بر دیگر شرکت‌ها، به ویژه رانندگان آنها وارد می‌کند.

 
دوشنبه - ۲۱/آبان/۱۳۹۷

جرعه ای از ایثار با طعم عاشقی!

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

ایجاد بیش از ۲۲ هزار واحد شغلی در مازندران با وام های سپاه/ تولید شغل کوچک زودبازده هدف اصلی این وام‌ها است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به اینکه 22 هزار و 500 واحد شغلی از طریق این وام‌ها ایجاد شد، گفت: بسیاری از این واحدها از طریق وامی‌ که از سپاه اخذ کردند و مشوق‌هایی که سپاه برای آنها در نظر گرفته بود شکل گرفتند و امروز به بهترین شکل در حال کار کردن هستند.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

اولویت نخست شهرداری پرداخت حقوق کارمندان است / اتمام تملک بلوار ولایت جنوبی آمل تا پایان سال

شهردار آمل با بیان اینکه مقاوم سازی و مرمت پل معلق آمل در یک بسته در حال انجام است، تاکیدکرد: پیمانکار قبلی بخش خود را انجام داد و برای بخش جدید منتظر انتخاب پیمانکار هستیم.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

پیاده راه کردن میدان هفده شهریور و دو پل قدیمی آمل در دست بررسی است/ زیرگذر یا کنارگذر روبروی سینما بهمن آمل احداث می‌شود

وی با بیان اینکه به دنبال خارج کردن دو پل آمل از عبور و مرور وسایل نقلیه هستیم، اذعان داشت: تاکسی های زیادی در سطح شهر وجود دارد که باید ساماندهی شوند.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

درآمد استانه امامزاده عبدالله از 1 میلیارد تومان در سال جاری عبور کرد / شروع پروژه ضلع غربی امامزاده عبدالله با بودجه 1 میلیارد و 800 میلیون تومانی / نذورات مردم در ابادانی همان امامزاده هزینه می شود

رییس اداره اوقاف آمل با اشاره به هزینه 500 میلیون تومانی با نصب دوربین در 2 امامزاده شاخص امل، امامزاده عبدالله(ع) و امامزاده ابراهیم(ع) تاکیدکرد: بیش از 100 دوربین در این 2 امامزاده نصب خواهدشد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه