اخبار آمل
جمعه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۶

استقبال پرشور مردم آمل از ساعات اولیه اخذ رای/ شهروندان شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند

مردم شهرستان آمل در جای جای این شهرستان در بخش‌ها و روستاهای مختلف با تشکیل صفوف طولانی برای رای به نامزد مورد نظر خود و رقم زدن آینده‌ای روشن برای شهر و کشورشان حماسه‌ای باشکوه رقم زدند.

 
جمعه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۶

حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مردم تخلف است

سرپرست فرمانداری ویژه آمل گفت: حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مراجعه کنندگان تخلف است و در صورت گزارش این موارد ستاد نظارت برخورد می‌کند.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

حمایت رسمی امام جمعه آمل از سیدابراهیم رییسی و دولت کار و کرامت

حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضوی امام جمعه آمل به طور رسمی حمایت خود را از سیدابراهیم رییسی و دولت کار و کرامت اعلام کرد.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

اعلام حمایت سردار علیجان میرشکار از حجت‌الاسلام رئیسی

سردار علیجان میرشکار از یادگاران و سرداران هشت سال دفاع مقدس طی پیامی حمایت خود را از حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی اعلام کرد.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

لزوم بهبود زیر ساخت‌های شهری برای کنترل ترافیک/ امکانات و خدمات شهری در تمام مناطق آمل باید عادلانه تقسیم شود/ نظارت و پایش اجرای برنامه‌های مصوب شورا و جلوگیری از انحراف

مهندس قاسم رسولی گفت:نظارت و پایش اجرای برنامه‌های مصوب و جلوگیری از انحراف و هدف‌ها و همچنین انتخاب شهردار لایق، متخصص و مجرب و حمایت از وی جهت اجرای اهداف و برنامه‌ها از کارکرد عمده شورای شهراست.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

"روابط عمومی‌ها" به‌عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان پرچم‌داران انتقال آگاهی هستند

روابط عمومی‌ها به‌عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان نقش پرچم داران انتقال آگاهی را دارند که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر، دانش و تعهد خویش، مجموعه‌ای سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ حوزه مسئولیت خویش را فراهم می‌کنند.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

توهم توطئه، شگردی برای رای آوری/ عده‌ای که در توهم پیروزی شنا می‌کنند

عده‌ای با نداشتن اعتقاد یا باور نکردن شکل ظاهری و رسمی رویدادهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه در راستای وارونه جلوه دادن حقایق آن جامعه برای رسیدن به خواسته خود تلاش می‌کنند.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

اعلام حمایت قاطع خانواده‌های شهدای مدافع حرم آمل از آیت‌الله رئیسی

ما نیز به تبعیت از شهیدانمان و به جهت حراست و حفاظت از خون پاکشان و با هدف حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(دامه ظله) حمایت قاطعانه خود را از حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام و همه آحاد ملت را به انتخاب و حمایت از ایشان دعوت می‌کنیم.

 
چهارشنبه - ۲۷/اردیبهشت/۱۳۹۶

شوراها را جدی بگیریم/ نقش بسزای شورا ها در توسعه و آبادانی شهر و روستا

شوراها نقش بسزایی در نظارت، قانون‌گذاری، توسعه و آبادانی دارند و می‌توان بر این باور بود که استفاده بهینه از اختیارات و کاربست مدبرانه آنها می‌تواند منشأ آثار مثبت بی‌شماری در امور عمرانی و رفاه شهری و روستایی شود.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

همایش نهضت روشنگری با عنوان دولت تراز انقلاب اسلامی در آمل/ تصاویر

همایش نهضت روشنگری با عنوان دولت تراز انقلاب اسلامی با سخنرانی حسن عباسی و حضور بی‌نظیر مردم آمل در مسجد امام رضا(ع) این شهرستان برگزار شد.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

اعلام حمایت خانواده شهید مدافع حرم آملی مصطفی زال‌نژاد از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی

خانواده شهید مصطفی زال‌نژاد از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل طی صدور پیامی حمایت قاطع خود را از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام کردند.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

اعضای بدن بانوی آملی به 7 بیمار جان دوباره بخشید

اعضای بدن بانوی 60 ساله آملی که بر اثر سکته مغزی دچار مرگ مغزی شد، به 7 بیمار اهدا شد.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

قالیباف در اوج موفقیت قهرمانانه به نفع مردم کنار رفت/ گلایه مردم از بی عدالتی است/برای رای آوری ترس از دیوار کشی و جنگ را مطرح می‌کنند

حسن عباسی با تاکید بر اینکه گلایه مردم از بی عدالتی است، گفت: مردم از اختلاس برادر رییس جمهور، صندوق ذخیره فرهنگیان، فساد وزرا و ... گلایه‌مند هستند، وقتی وزرا رعایت قسط و عدالت را نمی‌کنند چگونه به مردم بگوییم در جامعه عدالت برقرار کنید.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

دستگیری هکر ایمیل در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری شخصی که با هک حساب کاربری ایمیل یکی از کسبه‌ها اقدام به ارسال پیام های غیر متعارف و اخاذی می کرد، خبر داد.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

برداشت کلزا در 400 هکتار اراضی زراعی آمل در پایان اردیبهشت ماه آغاز می‌شود/ پیش‌بینی تولید بیش از 800 تن کلزا در آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل از آغاز برداشت کلزا با سطح بیش از 400 هکتار اراضی زراعی این شهرستان در پایان اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود مجموعاً 890 تن کلزا در شهرستان آمل تولید شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه