اخبار آمل
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

لزوم توجه جدی به ارتقا فرهنگ و سلامت روح در مناطق آسیب‌دیده آمل/ خانه محله در امت آباد آمل به‌زودی افتتاح می شود

وی از اولویت های مهم در امت آباد را آگاهی مردم منطقه نسبت به مسائل بهداشتی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: تمامی کودکان در امت اباد واکسن دریافت کرده اند و افراد دارای بیماران خاص زیر نظر شبکه بهداشت هستند.

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

شایعه کمبود آرد در آمل صحت ندارد/ وجود ۲ برابر واحد خبازی نسبت به نیاز مردم در آمل

355 واحد دولتی پز و 10 واحدصنعتی فانتزی پز و 155 واحد خبازی در آمل آزادپز هستند

 
 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

فعالیت ۳۹۶واحد مرغداری گوشتی در آمل / انفلانزای فوق حاد پرندگان دغدغه اصلی دامپزشکی در فصل سرما است

رسولی زاده با اشاره به بیماری های رایج طیور در فصل سرما گفت: بیماری هایی مثل برونشیت، نیوکاسل مواجه هستیم اما دغدغه اصلی ما انفلانزای فوق حاد پرندگان است تا با اقدامات پیشگیرانه از ان دوری کنیم

 
پنجشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۷

فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در آمل آری یا نه؟

۲۷۰۳ دستگاه تاکسی، ۳۰۰ دستگاه بی سیم (۱۸۳۸)، ۷۸ دستگاه اتوبوس و مینی بوس، ۵۰ دستگاه تاکسی دیجیتال (۱۸۱۴) و تعداد ۳۸۰۰ دستگاه سواری در قالب آژانس های شهری و روستایی در شهرستان امل فعالیت می کنند که 2 برابر نیاز آمل است و جای سوال اینجاست که ورود اسنپ در چنین فضایی چه کمکی به آمل می کند جز اینکه موجب کاهش درآمد راننده ها و افزایش گره ترافیکی در شهر می شود؟

 
دوشنبه - ۲۱/آبان/۱۳۹۷

جرعه ای از ایثار با طعم عاشقی!

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

ایجاد بیش از ۲۲ هزار واحد شغلی در مازندران با وام های سپاه/ تولید شغل کوچک زودبازده هدف اصلی این وام‌ها است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به اینکه 22 هزار و 500 واحد شغلی از طریق این وام‌ها ایجاد شد، گفت: بسیاری از این واحدها از طریق وامی‌ که از سپاه اخذ کردند و مشوق‌هایی که سپاه برای آنها در نظر گرفته بود شکل گرفتند و امروز به بهترین شکل در حال کار کردن هستند.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

اولویت نخست شهرداری پرداخت حقوق کارمندان است / اتمام تملک بلوار ولایت جنوبی آمل تا پایان سال

شهردار آمل با بیان اینکه مقاوم سازی و مرمت پل معلق آمل در یک بسته در حال انجام است، تاکیدکرد: پیمانکار قبلی بخش خود را انجام داد و برای بخش جدید منتظر انتخاب پیمانکار هستیم.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

پیاده راه کردن میدان هفده شهریور و دو پل قدیمی آمل در دست بررسی است/ زیرگذر یا کنارگذر روبروی سینما بهمن آمل احداث می‌شود

وی با بیان اینکه به دنبال خارج کردن دو پل آمل از عبور و مرور وسایل نقلیه هستیم، اذعان داشت: تاکسی های زیادی در سطح شهر وجود دارد که باید ساماندهی شوند.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

درآمد استانه امامزاده عبدالله از 1 میلیارد تومان در سال جاری عبور کرد / شروع پروژه ضلع غربی امامزاده عبدالله با بودجه 1 میلیارد و 800 میلیون تومانی / نذورات مردم در ابادانی همان امامزاده هزینه می شود

رییس اداره اوقاف آمل با اشاره به هزینه 500 میلیون تومانی با نصب دوربین در 2 امامزاده شاخص امل، امامزاده عبدالله(ع) و امامزاده ابراهیم(ع) تاکیدکرد: بیش از 100 دوربین در این 2 امامزاده نصب خواهدشد.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

تجلیل از 9 خانواده ایثارگر آملی در همایش جرعه ای از ایثار/ تشکیل دبیرخانه این همایش در ساختمان ارشاد آمل+تصاویر

دبیر همایش جرعه ای از ایثار با اشاره به راه اندازی سایت جرعه از ایثار گفت: مردم می توانند با مراجعه به سایت افراد ایثارگر در حوزه اجتماعی را به ما معرفی کنند.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

حضور ۷۲۴ عالم واقف در مازندران/ وقف‌های جدید مردم به سمت علم، پزشکی و نیاز های جامعه برود

مدیرکل اوقاف مازندران با بیان اینکه 724 عالم واقف در استان مازندران حضور دارند، گفت: 80 درصد وقف‌های امسال در استان مازندران براساس نیازهای روز جامعه است.

 
یکشنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۷

برخی افراد در امل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند / قلم و اندیشه خبرنگار مقدس است

امیرنیا با اشاره به اینکه قلم و اندیشه خبرنگار مقدس است، عنوان کرد: اهالی واقعی رسانه باید انتقاد درست و صحیح کنند که با انتقاد آنها این مسیر صحیح تر پیش می رود.

 
 
 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه