اخبار آمل
سه شنبه - ۲۴/مهر/۱۳۹۷

از بازگشایی مجدد کشتارگاه سنتی تا احداث کشتارگاه صنعتی

با توجه به اینکه قرار است شهرداری آمل کشتارگاه صنعتی را احداث کند هزینه کردن در کشتاگاه سنتی منطقی نیست و برای حل مشکل کشتارگاه سنتی فراخوان عمومی زده می‌شود تا سرمایه‌گذاری در این مورد وارد کار شود.

 
 
دوشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۷

بازاری به قدمت یک شهر + گزارش تصویری

بازار قدیم آمل معروف به پایین بازار یا چهارسوق آمل، بازاری با ریشه باستانی است که در مرکز شهر قرار دارد.

 
دوشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۷

وجود ۴۸۰۰ معتاد دارای پرونده در مراکز ترک اعتیاد آمل / مشاوره قبل از ازدواج باید جدی گرفته شود

ناییج نژاد با اعلام اینکه مجموعه ورزشی امت اباد در 26 مهرماه به افتتاح می رسد، گفت: مشکلات این مجموعه ورزشی حل شد تا پس از چند سال به بهره برداری برسد

 
 
یکشنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۷

کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در آمل/ ۷۰ درصد سرقت‌ها در آمل کشف و سارقان دستگیر شدند/ رشد ۱۸ درصدی جرایم اینترنتی

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه این شهرستان در بحث کشف مواد مخدر مقام برتر را در استان کسب کرد، گفت: شاهد رشد 18 درصدی تخلفات در حوزه فضای مجازی بودیم.

 
یکشنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۷

۸۵ دانش اموز آملی رتبه زیر ۲هزار کنکور سراسری کسب کردند / ساخت ۷ پروژه آموزشی در آمل به کمک خیرین

رییس اموزش و پرورش آمل با بیان اینکه با کمبود معلم در آمل مواجه هستیم، گفت: 700 ساعت کسری معلم در آمل داریم که با پوشش مدیران و معلمان این کسری تا به حال به نحوی پوشش داده شده است.

 
یکشنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۷

ساخت خانه محروم به همت بسیجیان و حضور در این مناطق از دستاورد های مهم انقلاب/ ملت ایران کارنامه درخشانی در مقابله با نقشه های دشمن دارند

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت آمل با بیان اینکه در تمامی تقابل ها با دشمنان این جمهوری اسلامی و مسیر انقلاب است که برنده خواهدشد، افزود: ساخت خانه محروم و حضور بسیجیان در مناطق محروم از مهم ترین دستاورد های پیروی انقلاب است.

 
یکشنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۷

ادارات اخطاریه های هواشناسی را جدی بگیرند / لزوم شناسایی نقاط آسیب پذیر آمل برای آمادگی در مقابل رخدادهای طبیعی

فرماندار ویژه امل با بیان اینکه گشت تنظیم بازار در آمل بازار و قیمت اجناس را به خوبی رصد می کند، اظهار داشت: با احتکارکنندگان کالا در آمل برخورد قانونی خواهدشد.

 
 
پنجشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۷

بیش از 70 درصد جامعه روستایی مازندران عضو صندوق بیمه روستایی و عشایر نیستند/ 200 کارگزار آماده تحت پوشش قراردادن بیمه اجتماعی روستاییان در استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان مازندران با بیان اینکه بیش از 70 درصد روستاییان استان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستایی نیستند، گفت: جامعه هدف روستایی در مازندران 450 هزار خانوار است که تا به حال 80 هزار نفر عضو شدند.

 
پنجشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۷

تلاش دشمن در ایجاد جو ناآرام اقتصادی کشور/ باید شرایط کنونی کشور به درستی برای مردم تبیین شود

حجت الاسلام و المسلمین حسینیان، نمایده ولی فقیه در سپاه آمل با بیان اینکه آرامش در حال بازگشت به بازار است، گفت: دشمن به دنبال ایجاد یک جو روانی در جهت این بود که کالاهای اساسی مردم در بازار وجود ندارد و یا اجناس در حال گران شدن است که با تدبیر مردم و بصیرتشان این نقشه براب شد.

 
 
پنجشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۷

موقعیت جغرافیایی کشتارگاه صنعتی آمل قطعی شد/ صدور مجوز کشتارگاه تا یک ماه آینده

امیرسلیمانی با بیان اینکه بیش از 1 میلیارد تومان برای ساختمان شهرداری منطقه 1 هزینه شد، اذعان داشت: با احداث این ساختمان به دنبال تسهیل در امور مردم هستیم

 
پنجشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۷

تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان فرهنگسرای آمل/ لزوم وحدت مدیران شهرستان برای حل مشکلات

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان نیمه کاره فرهنگسرای شهرداری آمل گفت: بیش از این مبلغ با ادامه روند پروژه تزریق می‌شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه