فرهنگی
چهارشنبه - ۲۱/تیر/۱۳۹۶

حجاب و عفاف بازدارنده فساد و ناهنجاری‌ها در بنیان خانواده/ ایجاد آرامش درونی و نزدیک‌تر شدن به خدا حاصل محجبه شدن بانوی آملی

بیشتر زندگی‌های مشترکی که روز به روز شاهد تحلیل آن هستیم به دلیل از بین رفتن حریم میان زن و مرد با افراد بیگانه است که منجر به بسیاری از فسادها و ناهنجاری‌ها می‌شود و عشق میان یک خانواده را از بین می‌برد.

 
چهارشنبه - ۲۱/تیر/۱۳۹۶

معضلی به نام مدگرایی که عفت بانوان را هدف گرفته‌ است/ سیر صعودی بدپوششی با کم‌کاری متولیان فرهنگ حجاب در مازندران

به دلیل کم‌کاری متولیان فرهنگ حجاب، روند بدپوششی در جامعه ایرانی سیر صعودی پیدا کرده و روز به روز شکل بدحجابی‌ها پیشرفته‌تر می‌شود.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

باید از خرافه گویی در مداحی جلوگیری شود/ برپایی اجتماع بزرگ روز هفتم ماه محرم در آمل/ ضرورت نظارت ویژه بر فعالیت صنف عکاسان

امام جمعه آمل با اشاره به برپایی اجتماع بزرگ روز هفتم ماه محرم در آمل، گفت: این مراسم باید به‌عنوان یک رویداد فرهنگی در برنامه هر ساله شهر آمل گنجانده شود.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

شاعری که در سکوت فریاد می‌کشد

بی‌تردید عبدالحمید انصاری‌نسب شاعری است که در سکوت فریاد می‌کشد، مهربانی می‌کند و دارد پوست اندازی می‌کند تا پروانه زیبای بودنش را به رخ هستی خود بکشد.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

جوانان ما همانند گذشته ادامه دهنده راه ایثار هستند/ ایثارگری مدافعان حرم نوعی قهرمانی و ماندگاری است

رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای گفت: ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم به نوعی قهرمانی و ماندگاری است، جوانان ما همان گونه در گذشته در راه ایثار بودند امروزه نیز ادامه می‌دهند.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

سند ۲۰۳۰ وحشتناک ترین طرح تصویب شده است/ در حوزه کودک و نوجوان کار زیادی انجام نشده

نویسنده حوزه دفاع مقدس کودک و نوجوان سند ۲۰۳۰ را وحشتناک ترین طرح تصویب شده دانست و گفت: در حوزه کودک و نوجوان کار زیادی انجام نمی شود.

 
یکشنبه - ۱۸/تیر/۱۳۹۶

ارکستر ملی ایران در مازندران می‌نوازد

ارکستر ملی ایران با حضور 60 نوازنده برجسته کشور برای نخستین بار در تاریخ موسیقی مازندران در ساری به اجرای برنامه می‌پردازد.

 
یکشنبه - ۱۸/تیر/۱۳۹۶

برپایی نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در آمل/ ارائه محصولات ایرانی اسلامی با قیمتی مناسب

هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در حوزه عفاف و حجاب به همت انجمن مد و پوشاک و اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل برگزار شد.

 
شنبه - ۱۷/تیر/۱۳۹۶

سند ننگین 2030 ادامه برنامه هزاره سوم غربی‌ها است

نماينده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای زنان گفت: سند ننگین و غربی 2030 ادامه برنامه هزاره سوم غربی‌ها است و این مجموعه دارای 17 الی 18 سند مخفی است.

 
شنبه - ۱۷/تیر/۱۳۹۶

درخشش فیلم اسکی باز در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان/کسب 7 پروانه زرین توسط کاگردان کوهرنگی

فیلم سینمایی اسکی باز به کارگردانی جوان کوهرنگی، فریدون نجفی بابادی 7 پروانه زرین جشنواره کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد.

 
سه شنبه - ۱۳/تیر/۱۳۹۶

سریال های ایرانی هم به بلای شبکه های ماهواره ای دچار شدند

این روزها در حالی فرهنگ غرب مانند خوره بر جان و روح فرهنگ ایران اسلامی هجوم آورده است که پخش سریال ها و فیلم های ایرانی نظیر سریال عاشقانه ها، شهرزاد، جشنواره های موسیقی و فیلم و غیره دست کمی از آن نداشته است.

 
دوشنبه - ۱۲/تیر/۱۳۹۶

پیگیری برنامه «ثریا» از هفته آینده/ مالک اصلی کلاه قرمزی صداوسیماست/ لغزش خندوانه سهوی بود

معاون سیما گفت: هیچ مسئول مملکتی با ما تماسی نگرفته که بگوید برنامه «ثریا» را پخش نکنید و این برنامه هیچ مشکلی نداشته و از هفته آینده پخش می شود.

 
دوشنبه - ۱۲/تیر/۱۳۹۶

عذر بدتر از گناه کارگردان سریال "عاشقانه" در قبال مردم اسلامشهر

این دیالوگ ها اسلامشهر را شهری دارای افرادی طالب و طرفدار درگیری و دعوا معرفی می کند، شهری که در آن دختران امنیت جانی ندارند تا جایی که مجبور می شوند با خود چاقو حمل کنند.

 
دوشنبه - ۱۲/تیر/۱۳۹۶

سکوت وزارت ارشاد در خصوص رفتارهای ابهام دار در انجمن خوشنویسان / نماینده وزیر سابق یا نماینده هنرمندان!

مجید حسین زاده رئیس انجمن خوشنویسان تهران بزرگ با ارسال تصویر نامه خود به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار ورود وزیر ارشاد و جلوگیری از دخالت های نابه جا و گاه و بیگاه نماینده این وزارتخانه در انجمن خوشنویسان شده است.

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

اکران رایگان فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به مناسبت هفتم تیر

به مناسبت هفتم تیر، ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر در منطقه 17 تهران، فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» را به صورت رایگان اکران کرد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه