فرهنگی
دوشنبه - ۲۱/تیر/۱۴۰۰

برپایی نمایشگاه زیباتر از گل ویژه کودک و نوجوان در آمل

نمایشگاه زیباتر از گل با هدف ترویج زندگی عفیفانه به کمک ایجاد رابطه دوستانه با گروه‌های سنی کودک و نوجوان در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) واقع در شهرک نبوت برپا شد. این نمایشگاه دارای 6 غرفه در جهت ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان و خانواده ها بوده و از روز شنبه بیست و یکم لغایت بیست و چهارم تیرماه از ساعت 18 الی 22 دایر می‌باشد.

 
پنجشنبه - ۱۰/تیر/۱۴۰۰

برگزاری مراسم آرش در امل/رئیس ارشاد آمل: تیر آرش همیشه در حال حرکت است

جشن تیرگان ، یکی ازآئین های باستانی در راستای بزرگداشت آرش کمانگیر اسطوره افسانه ای ایران زمین، به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ومرکزعلمی کاربردی فرهنگ وهنرآمل در زادگاه آرش کمانگیر برگزار شد.

 
پنجشنبه - ۱۰/تیر/۱۴۰۰

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسول دفتر آیت اله جوادی آملی در آمل

چهارشنبه مورخ 9 تیرماه در طی مراسمی از حجت الاسلام حسن محمودی به جهت عهده داری مسولیت دفتر آیت اله جوادی آملی در آمل از ابتدای تاسیس تاکنون تکریم و حجت الاسلام مهدی کریمی به عنوان مسئول جدید دفتر معارفه شد.

 
پنجشنبه - ۱۰/تیر/۱۴۰۰

برپایی جشن تیرگان در راستای بزرگداشت آرش کمانگیر

جشن تیرگان ، یکی ازآئین های باستانی در راستای بزرگداشت آرش کمانگیر اسطوره افسانه ای ایران زمین، به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ومرکزعلمی کاربردی فرهنگ وهنرآمل در زادگاه آرش کمانگیر برگزار شد.

 
سه شنبه - ۰۸/تیر/۱۴۰۰

برداشت گیلاس در منطقه لاریجان شهرستان آمل

همه ساله همزمان با فرارسیدن روز‌های پایانی فصل بهار و آغاز فصل گرم تابستان، برداشت گیلاس در استان مازندران آغاز می‌شود و منطقه لاریجان آمل نیز یکی از مناطقی است که مهد تولید گیلاس شناخته شده است.امسال نیز با میانگین 16 تن در هر هکتار، بیش از 23 هزار تن گیلاس در باغ های این شهرستان تولید و عرضه می شود

 
شنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۴۰۰

نشاء در شالیزارهای آمل

نشاء کاری یکی از مراحل کشت برنج است که از روزهای ابتدای اردیبهشت شروع می شود و مردان و زنان دوشاش هم در رنج برنج شریک می شوند.

 
دوشنبه - ۲۰/اردیبهشت/۱۴۰۰

ساخت یک هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند تا پایان سال جاری در استان

کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران با همکاری و معاضدت بسیج، اقدام به ساخت و ساز یک هزار واحد مسکونی کرد که به خواست خدا تا پایان سال جاری این واحدهای مسکونی تکمیل شده و تحویل خانواده های نیازمند می‌شود.

 
دوشنبه - ۲۰/اردیبهشت/۱۴۰۰

افتتاح 5 پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش 2 میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال در آمل

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی و در راستای تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها ، 5 پروژه عمرانی و اقتصادی توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل افتتاح شد.

 
پنجشنبه - ۱۶/اردیبهشت/۱۴۰۰

احیای شب قدر در زیر باران مهربانی خدا

مراسم شب احیای بیست و سوم ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در اماکن مذهبی شهرستان آمل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 
سه شنبه - ۱۴/اردیبهشت/۱۴۰۰

احیای شب بیست و یکم ماه رمضان در آمل

مراسم شب احیای بیست و یکم ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در اماکن مذهبی شهرستان آمل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 
پنجشنبه - ۰۹/اردیبهشت/۱۴۰۰

نگاه پر مهر آبشار عاطفه ها با توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی

در نیمه دوم ماه مبارک رمضان و همزمان با ولادت امام حسن مجتبی، بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها با کمک خیرین ۶۰۰ بسته معیشتی با ارزش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش خود توزیع کرد.

 
چهارشنبه - ۲۵/فروردین/۱۴۰۰

باران کمک های مومنانه در آمل

کمک های مومنانه، نمونه بارزی از مهربانی ادمهای است که در این شرایط خاص نیز دست از کمک به همدیگر بر نداشتند.

 
جمعه - ۲۰/فروردین/۱۴۰۰

عزم بی پایان نیروهای جهادی

نیروهای جهادی موسسه منتظران ظهور نور در روستای فرامده با عزمی بی پایان فعالیت می کنند.

 
دوشنبه - ۰۹/فروردین/۱۴۰۰

هفته های اینده اغاز ی برای پیک چهارم/ رصد 65 درصد جامعه آمل در طرح سردار سلیمانی

مسئول بسیج جامعه پزشکی و سلامت آمل:باتوجه به اعلام رسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مبنی بر افزایش 94 بیمار مبتلا به ویروس کرونا انگلیسی درشهرهای مازندران ازجمله شهرستان آمل، از هفته‌ های آتی پیک جدیدی آغاز می‌شود

 
پنجشنبه - ۲۸/اسفند/۱۳۹۹

آمل به وضعیت زرد تغییر یافت/منتظر و پذیرای گردشگر و مسافری نیستیم

فرماندار شهرستان آمل:مطابق آخرین وضعیت رنگ بندی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا ، خوشبختانه شهرستان آمل به وضعیت زرد تغییر یافت. ما از مسافرانی که قصد مسافرت دارند خواهش می‌کنیم که سفرها را به زمان دیگری که بر کرونا تسلط پیدا کردیم موکول کنند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه