اقتصادی
دوشنبه - ۲۰/آذر/۱۳۹۶

حمایت مالی از مسکن مهر تغییری نکرد

بررسی جزئیات لایحه بودجه سال آینده نشان می‌دهد که اعتبارت تخفیف عوارض پروانه، حمایت‌های مالی، تراکم و زیرساخت مسکن مهر نسبت به لایحه بودجه ۹۶ تغییری نکرده است.

 
یکشنبه - ۱۹/آذر/۱۳۹۶

افزایش قیمت نفت؛ فرصتی که نباید از دست داد

دلایل مختلفی برای افزایش قیمت نفت بیان می‌شود که مهم‌ترین آنها افزایش تقاضای چین برای خرید بیشتر نفت است.

 
شنبه - ۱۸/آذر/۱۳۹۶

میزان افزایش حقوق کارکنان در سال آینده

اختلافات بر سر افزایش ۵ یا ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در بخشنامه بودجه سال آینده بلاخره پایان یافت و پرونده بودجه سال آینده حقوق کارمندان با ۱۰ درصد افزایش بسته شد.

 
شنبه - ۱۸/آذر/۱۳۹۶

سیاست‌های واردات غذا سختگیرانه می‌شود

رییس سازمان غذا و دارو از سختگیرانه‌تر شدن واردات محصولات غذایی خبر داد و گفت: اقدام دیگرمان این است که در راستای افزایش کیفیت محصولات و فرآورده‌های غذایی بتوانیم به صنایع غذایی کمک کنیم تا تکنولوژی‌هایشان را به‌روز کرده و با کیفیت بهتری محصولات‌شان را ارایه کنن

 
دوشنبه - ۱۳/آذر/۱۳۹۶

علت واردات "میمون" و "بز" چیست؟

باتوجه به افزایش واردات انواع حیوانات زنده از قبیل میمون و بز، رئیس سازمان دامپزشکی اهداف واردات این حیوانات را مطرح و اعلام کرد: واردات انواع حیوان زنده با هر هدفی فقط با مجوز سازمان دامپزشکی امکان‌پذیر است و آنچه به صورت رسمی وارد شده، مجوز این سازمان را دارد.

 
دوشنبه - ۱۳/آذر/۱۳۹۶

سوغات یک امتیازی آقا پاشا از شیراز/ نساجی در کسب برد ناکام ماند

از بازی های هفته شانزدهم لیگ دسته اول، تیم های فجرسپاسی شیراز و نساجی قائمشهر در شیراز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

 
یکشنبه - ۱۲/آذر/۱۳۹۶

واردات 5 میلیاردی اسپرم گاو آمریکایی در سال 96!/نفس های آخر بهترین نژاد گاوهای ایرانی

واردات بی رویه گاو شیرده و اسپرم گاو از کشور های اروپایی و غربی گاوهای بومی که نژاد های اصیل ایرانی هستند را در معرض انقراض قرار داده است.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

گران شدن نان در تورم تک رقمی

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با ابراز تردید نسبت به آمارهای ارائه شده ازسوی دولت در مورد وضعیت اقتصادی کشور گفت: اگر نرخ تورم را تک رقمی کرده اید پس چرا قیمت نان را ۱۵ درصد افزایش دادید.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

جدیدترین برنامه دولت برای قیمت سوخت

رییس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جدیدترین وضعیت افزایش قیمت سوخت و تصمیمات دولت در این باره را تشریح کرد.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

قانون بانکداری کشور نیازمند تغییر است/ از سال 63 تا کنون در نظام بانکی کشور تغییری ایجاد نشده است

مدیر عامل بانک توسعه صادرات با اشاره به موضوع اصلاح نظام بانکداری کشور اظهارداشت: بحث اصلاح قانون بانکداری کشور در مجلس مطرح است و کمیسیون اقتصادی مجلس نیز کمیته ای را برای این موضوع تعیین کرده است تا قانون را اصلاح کنند.

 
چهارشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۶

کدام خودروها اجازه ترخیص از گمرک را نگرفتند؟

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه این سازمان به هیچ عنوان مجوز ترخیص خودروهای فاقد کیفیت را صادر نمی کند، گفت:در حال حاضر در گمرکات کشور حدود هزار خودرو اجازه ترخیص پیدا نکرده اند.

 
سه شنبه - ۳۰/آبان/۱۳۹۶

ایران در جمع ۱۱ کشور فاقد بانک خارجی

بررسی‌ها نشان می‌دهد که فقط در ۱۱ کشور جهان، هیچ بانک خارجی وجود ندارد که کشـورهای ایـران و عربستان نیز، جزو این ۱۱ کشور قرار دارند.

 
شنبه - ۲۷/آبان/۱۳۹۶

قیمت گوشت شکسته می‌شود؟

 
دوشنبه - ۲۲/آبان/۱۳۹۶

احتمال افزایش قیمت در بازار لوازم خانگی

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی از احتمال افزایش قیمت این محصولات پس از اتمام ماه صفر خبر داد.

 
شنبه - ۲۰/آبان/۱۳۹۶

قیمت سکه سد روانی را می شکند؟

در آخرین روز کاری هفته گذشته، سکه تمام بهار آزادی چهارمین افزایش متوالی را تجربه کرد تا به آستانه مرز روانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان برسد. روز چهارشنبه، سکه ۵ هزار تومان رشد کرد و به بهای یک میلیون و ۳۴۹ هزار تومان رسید. به گفته برخی بازیگران ارزی، معامله‌گران انتظار داشتند، پس از روز سه‌شنبه روند افزایشی سکه به‌دلیل اشباع خریدها متوقف شود، ولی رشد بهای اونس و ورود به محدوده هزار و ۲۸۰ دلار تا حدی انتظارات را تغییر داد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه