اقتصادی
دوشنبه - ۱۵/آذر/۱۳۹۵

دزدی 25 میلیون دلاری یک آقازاده‌!

شرکت "انار محموداف" پسر ائلدار محموداف وزیر سابق امنیت ملی آذربایجان که به اتهامات مختلف از مدت ها پیش خانه نشین شده و اخبار متعددی از وی به گوش می‌رسد، به جرم مکالمات بین المللی از طریق اپراتورهای تلفن همراه که سبب متضرر شدن دولت شده است، متهم شناخته می‌‌‌شود.

 
دوشنبه - ۱۵/آذر/۱۳۹۵

این جوانان تحصیلکرده در صادارت میوه خشک به ترکیه و روسیه رودست ندارند

آقای اطمینان در کارگاه تولید میوه خشک خود برای 10 نفر اشتغالزایی کرده است که همه آن ها جوانان تحصیل کرده در رشته های شیمی، صنایع غذایی، کشاورزی و ... هستند.

 
دوشنبه - ۱۵/آذر/۱۳۹۵

افزایش نرخ دلار و وعده‌های فراموش شده رییس جمهور/ بالابردن نرخ ارز؛ تصمیم دولت در راستای جبران کسری بودجه!

یکی از وعده های حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی تقویت پول ملی و کاهش نرخ دلار بود که دامنه نوسانات گسترده ای در طی عمر دولت تدبیر و امید داشت و اکنون نیز بر قیمت دلار به صورت عجیبی در سکوت رسانه ای افزوده شده است.

 
سه شنبه - ۰۹/آذر/۱۳۹۵

نقش کم‌رنگ بيمه در پوشش ضرر و زيان بخش کشاورزی/ باغداران برای برداشت محصول عجله نکنند

فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: نقش بيمه در پوشش ضرر و زيان بخش کشاورزی بسيار کم‌رنگ است؛ زمانی‌که محصولات کشاورزی و باغی بيمه می‌شوند در مواقع بروز خسارت بيمه باید به‌عنوان چتر حمايتی عمل و خسارت‌ها را جبران کند.

 
شنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۵

گرانی یواشکی برق پس از بارها وعده گران‌نشدن +سند

دولت یازدهم برای سومین بار در سه سال اخیر، قیمت برق را افزایش داد؛ اما این بار به طور پنهانی و بدون اطلاع‌رسانی به مردم و پس از چندین بار وعده وزیر نیرو درباره گران نشدن آب و برق.

 
شنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۵

«منهای نفت» در مرکز مازندران افتتاح شد

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با عنوان منهای نفت در بوستان ملل ساری با حضور سرلشکر جعفری افتتاح شد.

 
شنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۵

طولانی شدن رکود در ایران

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه آمریکا هیچ وقت به تعهدات خود عمل نمی‌کند، چراکه آن‌ها ایران قوی را تاب نمی‌آورند، گفت: ارتباط با آمریکا سرابی بیش نیست، سرابی است که وقت مملکت را می‌گیرد.

 
سه شنبه - ۰۲/آذر/۱۳۹۵

قاتل خاموش، در کمین 4میلیون ایرانی

رئیس انجمن دیابت گفت: در ۳۰ سال گذشته قریب ۶۰۰ هزار نفر در کشور به دیابت مبتلا بودند که برآورد می‌شود بیش از ۸ میلیون نفر دیابت داشته باشند که به رغم حجم بالای اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های گروهی، بیش از ۵۰ درصد آنها از بیماری خود اطلاعی ندارند.

 
سه شنبه - ۰۲/آذر/۱۳۹۵

قیمت جهانی طلا افزایش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۲ درصد افزایش به ۱۲۱۳ دلار و ۳۱ سنت رسید.

 
سه شنبه - ۰۲/آذر/۱۳۹۵

حقوق نجومی، بیکاری و رکود مشکل مردم است نه لغو یک سخنرانی

پروژه اصلی حاشیه‌سازی برای فراموش کردن مسائل و مطالبات اصلی مردم، از جمله بیکاری، رکود و رسیدگی به حقوق‌های نجومی است و لغو یک سخنرانی بهانه ای است برای کسانی که قصد فراموشی این دغدغه ها را دارند.

 
سه شنبه - ۰۲/آذر/۱۳۹۵

پای رقم‌های درشت‌تر به قبوض برق باز شد/ افزایش ده درصدی قیمت برق در کشور

افزایش قیمت تنها به برق محدود نمی‌شود به‌طوری‌که قبوض آب نیز در ماه‌های اخیر با افزایش قیمت روبرو شده است که نشان می‌دهد عزم دولت و وزارت نیرو برای افزایش قیمت جدی است.

 
سه شنبه - ۰۲/آذر/۱۳۹۵

پرندگان هم برنج هندی نمی خورند!/ قیمت نجومی برنج ایرانی صدای مردم را درآورد

سخنان بسیاری در مورد مزایا و معایب برنج های دانه بلند و ایرانی وجود دارد. در این گزارش ناگفته هایی در مورد نحوه فرآوری برنج های خارجی و بازار رقابتی آنها با برنج ایرانی را مورد کاوش قرار داده و نظر کارشناسان غذایی کشور را در مورد این حرف های ناگفته جویا شدیم.

 
دوشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۵

عدم کارآمدی دولت در پاسخ به مطالبات معیشتی مردم

مردم حق دارند بدانند علت عدم کارآمدی دولت در پاسخ به مطالبات معیشتی مردم که محورهای اساسی سیاست‌های کلی در حوزه اقتصاد را تشکیل می‌دهد، چیست؟

 
دوشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۵

چرا نظام بانکی کشور شائبه ربوی دارد؟

با گذشته ۳۲ سال از زمان اجرای قانون عملیات بانکی بدون ربا، نظام بانکی همچنان در اعطای سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات در اجرا با مشکلاتی روبرو است و شائبه ربوی بودن به معاملات بانکی وارد می‌شود، اما آیا این شائبه‌ها درست است یا نه؟

 
دوشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۵

اوراق تسهیلات مسکن ارزان شد

اوراق تسهیلات مسکن در آخرین روز کاری آبان ماه در دامنه قیمتی 749 تا 799 هزار ریال در فرابورس دادوستد شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه