اقتصادی
یکشنبه - ۲۶/شهریور/۱۳۹۶

دلیل افزایش قیمت "دلار" تک نرخی شدن ارز است/بالا رفتن قیمت دلار همیشه هم برای مردم بد نیست/افزایش قیمت طلا و سکه نتیجه کاهش نرخ سود بانک ها است

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح دلایل افزایش نرخ ارز به ویژه دلار و سکه در کشور گفت: افزایش قیمت دلار در کشور نتیجه سیاست های تک نرخی شدن ارز توسط دولت است، دولت با انجام این کار می خواهد ارز را در کشور تک نرخی کند.

 
یکشنبه - ۲۶/شهریور/۱۳۹۶

مسکن مازندران نیازمند تحول جدی برای بی‌خانمان‌هاست/ معضل یک‌سوم جمعیت کشور قربانی یک حاشیه!

به دلیل توقف صنعت مسکن و ساختمان‌سازی و تعطیلی رقابت، با وجود 2.5 میلیون خانه خالی در کشور، طی پنج سال گذشته اجاره‌نشینی در ایران 38درصد افزایش یافته است.

 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

صندوق حمایت‌ فرمایشی یا واقعی؟/ دولت به‌جای دخالت حمایت کند

ایجاد صندوق خوب است اما به شرط اینکه دچار سیاست‌زدگی و طمع ورزی نشود.

 
جمعه - ۲۴/شهریور/۱۳۹۶

حمایت از نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی

در این ایام عطر و بوی ماه مهر فضا را پر می‌کند و دغدغه خانواده‌های ایرانی تهیه ملزومات موردنیاز فرزندانشان هست که برای تهیه آن راهی فروشگاه‌ها، بازارها و نمایشگاه‌های عرصه محصولات موردنیاز مدرسه می‌روند.

 
جمعه - ۲۴/شهریور/۱۳۹۶

گلایه کسبه و بازاریان ساری به برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه/ پاسخ رئیس اتاق اصناف ساری به گلایه‌ها

در حالی‌که بازار ساری خود را برای ایام پایانی شهریور و بازار مدارس آماده می‌کند، اتاق اصناف ساری اقدام به برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه در حساس‌ترین زمان ممکن برای کسبه کرده است؛ که این امر با اعتراض جدی تعداد کثیری از کسبه همراه بوده است.

 
پنجشنبه - ۲۳/شهریور/۱۳۹۶

بانک‌ها خون مردم را در شیشه کرده‌اند/ عمل به اقتصاد مقاومتی در بین مسؤولان ضعیف است

مدیرعامل اتحادیه شالیکوبی‌داران مازندران با بیان اینکه بانک‌ها خون مردم را در شیشه کرده‌اند، گفت: سود بانکی را کم می‌کنند اما کاری به نرخ بهره تسهیلات ندارند، آیا این روند بانک‌داری اسلامی است؟

 
پنجشنبه - ۲۳/شهریور/۱۳۹۶

خوش‌خدمتی رئیس هیات مدیره سهام عدالت به بانک‌ها از جیب مردم مازندران/ ارائه شماره شبا در ازای دریافت 5 تا 10 هزار تومان!

رئیس هیأت مدیره سهام عدالت در مازندران گفت: با دو بانک رسالت و توسعه تعاون هماهنگی لازم انجام دادیم که در ازای ارائه شماره حساب 5 تا 10 هزار تومان از مشتریان دریافت کنند.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

چشم انداز ناامید کننده بازار نفت

نماینده سابق ایران دراوپک گفت: در حال حاضر چشم انداز بازار نفت چشم انداز خیلی امیدوار کننده‌ای نیست چرا که بعد از توافق اوپک همگان شاهد افزایش تولید در بین کشورهای عضو اوپک هستند.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

ورود خانه ملت به افزایش آمار جانباختگان حوادث جاده ای/ احضار آخوندی به مجلس برای توضیح در خصوص وضعیت راه های کشور

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس در خصوص تصادفات اخیر جاده ای و افزایش چشمگیر این تصادفات در روزهای اخیر گفت: متاسفانه در روزها و هفته های اخیر شاهد جانباختن تعداد قابل توجهی از هموطنانمان در اثر تصادفات جاده ای بودیم که مورد اخیر آن هم روز گذشته در جاجرود بوده است که این حادثه را به بازماندگان خانواده های جانباختگان تسلیت عرض می کنیم.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

گرانی‌ها مردم را فلج کرد/ دولت به‌ داد جامعه برسد

با افزایش هزینه تامین مسکن و قبوض آب و برق و گاز برای خانوارهای ایرانی در دولت یازدهم، مردم مجبور به کاهش خریدهای خوراکی خود و کوچک‌تر کردن سفره‌هایشان شده‌اند.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

فشار اجاره مسکن زیاد شد؛ مردم از سفره خود کم کردند+ نمودار

با افزایش هزینه تامین مسکن و قبوض آب و برق و گاز برای خانوارهای ایرانی در دولت یازدهم، مردم مجبور به کاهش خریدهای خوراکی خود و کوچک‌تر کردن سفره‌هایشان شده‌اند.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

از اشتغال کاغذی تا رکود شدید اقتصادی در دو واحد تولیدی بزرگ مازندران/ بیکاری معضل اول مازندران است

بحران در دو شرکت بزرگ تولیدی مازندران نشان می‌دهد که نه تنها در حوزه اشتغال استان اقدام مناسبی انجام نشده بلکه برخی واحدهای نام و نشان‌دار استان با مشکل تولید و حفظ نیروی انسانی مواجه‌اند.

 
سه شنبه - ۲۱/شهریور/۱۳۹۶

اولین گروه دریافت کننده سود سهام عدالت چه کسانی هستند؟

ارزش ریالی سهام عدالت در بازار هریک میلیون، حدود ۲ میلیون تومان است ولی در حال حاضر امکان خرید و فروش این سهام در بازار وجود ندارد.

 
سه شنبه - ۲۱/شهریور/۱۳۹۶

تصمیم بی تأثیر دولت در بازار ارز

رییس کانون صرافان ایرانیان در باره متوقف شدن فروش ارز مسافری گفت: این کار تاثیر چندانی بر بازار ندارد.

 
سه شنبه - ۲۱/شهریور/۱۳۹۶

حمایت شوم شرکت صادراتی زعفران در خدابنده احداث می کنم

کارآفرین جوان خدابنده ای با بیان اینکه کشت زعفران حلقه مفقوده در این شهرستان است گفت: در صورت حمایت مسئولان شرکت صادراتی زعفران در خدابنده احداث می کنم.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه