اقتصادی
دوشنبه - ۲۵/بهمن/۱۳۹۵

ادامه روند قطع بدون بررسی یارانه در کشور/ قطع یارانه پرسنل قراردادی مرکز درمانی مازندران

یارانه پرسنل قراردادی مرکز درمانی در مازندران به دلیل اینکه از جانب سازمان هدفمندی یارانه پزشک تلقی شد به مدت پنج ماه قطع شده است.

 
یکشنبه - ۲۴/بهمن/۱۳۹۵

کاهش 75 درصدی قدرت خرید کارگران در دولت تدبیر و امید

رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران مازندران گفت: کارگران در دولت قبل به حق خویش نرسیدند و از زمان شروع فعالیت دولت یازدهم قدرت خرید کارگران کشور 75 درصد کاهش پیدا کرد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

آخرین اخبار از تغییرات قیمت بنزین در سال 96/بلاتکلیفی کارت های سوخت هنوز ادامه دارد/سوخت مورد نیاز خودروها برای نوروز تامین شد

رئیس جایگاه داران سوخت کشور در خصوص افزایش قیمت بنزین در سال آینده گفت: بر اساس آنچه که مصوب شده است فعلا هیچگونه افزایش قیمت نداریم و در سال آینده نیز قیمت ها افزایش نمی یابد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

طراحی تحریم های جدید علیه ایران توسط کاخ سفید/ اقدامات ضد ایرانی ترامپ، نمایندگان جمهوری خواه کنگره را اقناع نکرد

شبکه خبری «سی‌ان‌ان» روز جمعه از قول برخی منابع آگاه گزارش داده کاخ سفید قصد اعمال تحریم‌های بیشتری علیه ایران دارد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

قیمت کالاهای اساسی در بازار اعلام شد/ هرکیلو برنج هندی 3800 تومان/ تخم‌مرغ دانه‌ای 400 تومان

گزارش‌ میدانی از سطح بازار نشان می‌دهد، قیمت هر کیلوگرم برنج هندی یک هزار تومان کاهش داشته، اما قیمت حبوبات،‌ روغن،‌ مرغ و تخم‌مرغ نسبت به یک ماه اخیر افزایش یا کاهشی نداشته است.

 
پنجشنبه - ۲۱/بهمن/۱۳۹۵

توزیع سبد حمایت غذایی برای ۱۱ میلیون ایرانی در شب عید

وزیر رفاه از از توزیع مرحله دوم بسته‌های حمایت غذایی طی چند روز آینده خبر داد و گفت: ارزش هر بسته‌ حمایت غذایی از 35 تا 120 هزار تومان متفاوت است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

مالیات بر ارزش افزوده؛ قانونی که در ایران معکوس اجرا می‌شود/ وقتی به جای عدالت، گرانی و رکود جایگزین می‌شود

مالیات بر ارزش افزوده یکی از قوانین صحیح مالیات است ولی اجرای غلط آن در کشور ما باعث رکود و ورشکستگی بسیاری از واحدهای تولیدی و صنفی شده است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

تک نرخی‌شدن ارز نیازمند روابط بانکی بین‌المللی است/ مصوبه بخشودگی جرایم وام‌های زیر ١٠٠ میلیون امروز ابلاغ می‌شود

رئیس کل بانک مرکزی گفت: برای تک نرخی شدن نرخ ارز نیاز به روابط بانکی بین المللی گسترده است. این کار پیش نیاز و مقرراتی دارد که کاملا در این جهت اقدام شده اما نیاز به پیشرفت در این زمینه است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

رشد 37 درصدی صادرات زعفران

نائب رئیس شورای ملی زعفران از افزایش ۳۷ درصدی صادرات زعفران در ۸ ماهه امسال خبر داد و گفت: قیمت زعفران نگین حدود ۳۰ درصد در بازار کاهش یافته است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

حجتی:مشکلی برای تامین میوه شب عید نداریم

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: طبق سنوات گذشته ستاد تنظیم بازار اقدامات لازم را در خصوص تامین میوه شب عید انجام داده و مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

قوه قضائیه گام آخر را با قدرت بردارد

حرکت مثبت قوه قضائیه در جهت مبارزه با فساد اقتصادی و قاچاق به گام های نهایی رسیده و انتظار فعالان اقتصادی جدیت بیشتر در این بازه است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

چاق شدن بودجه جاری از جیب بودجه عمرانی

بررسی نسبت بودجه عمرانی به جاری دولت از سال ۸۳ تا ۹۵ نشان می‌دهد بودجه جاری نسبت به عمرانی رشد بیشتری پیدا کرده که نشان می‌دهد بودجه عمرانی با سرعت بیشتری خرج هزینه جاری دولت شده و حجم دولت با وجود خصوصی‌سازی‌ها کوچک نشده است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

خسارت کرسنت روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار/سرپل‌های پرداخت رشوه چه کسانی بودند؟

با افزایش قیمت جهانی نفت، فاصله قیمت گاز بر اساس فرمول کرسنت با قیمت‌های دیگر گاز صادراتی به شدت افزایش می‌یابد چنانکه در قیمت 100 دلاری نفت، قیمت گاز کرسنت یک‌دهم قیمت واقعی گاز می‌شود.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

خودنمایی میوه‌های لوکس آمریکایی در بازار تهران/ دولت نسبت به واردات میوه‌های قاچاق بی‌تفاوت است

نبود سردخانه ها برای نگهداری مواد غذایی فاسد شونده ویژه میوه ها در کشور، سبب می شود که سالانه بخشی از میوه های داخلی پیش از فروش فاسد شود و بخشی از آن به قیمت نازل به فروش می رسد و عرضه انبوه میوه های وارداتی به جای میوه های داخلی در بازارهای شهر کابل موجب نگرانی شده است.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

از زمین‌گیر شدن باغداران مازندرانی تا واردات نارنگی‌های پاکستانی

باغداران مازندرانی در پی فروش محصولات خود و تأمین میوه شب عید هستند ولی واردات نارنگی پاکستانی تمام آرزوهای آنان را نقش برآب کرده است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه