اقتصادی
 
دوشنبه - ۰۷/بهمن/۱۳۹۸

10 راهکار برای حل مشکلات اقتصادی بدون وابستگی به خارج

در حالی که بیش از50 اقتصاددان طی روزهای گذشته به حسن روحانی نامه نوشته و راهکارهای عملیاتی برای بهبود وضعیت اقتصاد ایران ارائه کردند، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور برنامه روشنی برای حل مشکلات اقتصادی ارائه نکرد.

 
یکشنبه - ۱۰/آذر/۱۳۹۸

ارائه خدمات به مناطق محروم موضوع اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی

جانشین سپاه آمل گفت: ارائه خدمات به مناطق محروم موضوع اصلی و اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی است که بسیجیان ما همیشه به صورت مداوم در کمک کردن به مردمان مناطق محروم و آسیب پذیر پابه کار هستند.

 
پنجشنبه - ۳۰/آبان/۱۳۹۸

توزیع البسه گرم بین کودکان کار و نیازمند آمل

50 بسته البسه گرم به ارزش 150 میلیون ریال بین کودکان کار و نیازمند توزیع شد.

 
سه شنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۸

صنایع تبدیلی گامی جهت کاهش ضایعات کشاورزی

ایران با توجه به تنوع اقلیمی و آب و هوایی مناسب و همچنین دسترسی آسان به مواد اولیه می تواند در زمینه صنایع تبدیلی رشد چشمگیری داشته باشد

 
یکشنبه - ۰۷/مرداد/۱۳۹۷

75 درصد صادرات مازندران در سال 97 توسط واحدهای صنعتی آمل انجام شد/ فعالیت 30 واحد صنعتی و تجاری شهرستان آمل در حوزه صادرات

رییس اداره صنعت و معدن شهرستان آمل با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 75 درصد صادرات استان مازندران توسط واحدهای صنعتی این شهرستان انجام شد، گفت: به دلیل نقش موثر آمل در صادرات و اهمیت مصوبه‌های استان، به دنبال برگزاری کارگروه‌های توسعه صادرات در فرمانداری آمل هستیم.

 
دوشنبه - ۳۱/اردیبهشت/۱۳۹۷

اثر افزایش وام مسکن باز هم خنثی شد/ سهم 14 درصدی تسهیلات 80 میلیونی از قیمت+ جدول

متوسط قیمت یک متر مربع مسکن در شهر تهران در فروردین ماه امسال 5 میلیون و 528 هزار تومان است و در صورت احتساب متوسط 75 متر برای یک واحد مسکونی، سهم وام 80 میلیون تومانی از قیمت مسکن 14.4 درصد و سهم وام 160 میلیون تومانی 38.5 درصد است.

 
دوشنبه - ۳۱/اردیبهشت/۱۳۹۷

ماراتن کیفیت محصولات ایرانی با رقابتی شدن بازار/رقابت سالم سرلوحه تولیدکنندگان قرار گیرد

امید آن می رود با در نظر گرفتن مجموعه ای از تدابیر و تمهیدات،تولید و اقتصاد کشور به سمت و سوی رقابت پذیری هدایت شود. رقابت پذیری در عرصه های اقتصادی و صنعتی کشور،زمانی محقق می شود که شاهد رونق و شکوفایی کسب و کار و فعالیت های تولیدی و صنعتی باشیم زیرا در فضایی که ما به ازای فعالیت اقتصادی و تولیدی، منافع و سود لازم و کافی برای فعالان حوزه مذکور حاصل نشود به تبع ظهور و بروز رقابت پذیری ،محلی از اعراب نخواهد داشت.

 
یکشنبه - ۳۰/اردیبهشت/۱۳۹۷

کارمزدهای جدید به بانک‌ها آمد

در جریان اعمال کارمزدهای جدید در برخی خدمات بانکی، به تازگی دریافت کارمزد از تراکنش‌های اینترنتی نیز در برخی بانک‌ها اجرایی شده است.

 
یکشنبه - ۳۰/اردیبهشت/۱۳۹۷

اجناس تا ۴۰ درصد گران شده ولی دولت می‎گوید بازار تحت کنترل است!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با‌ اشاره به اینکه دولت اعلام می‌کند قیمت کالاها در بازار کنترل می‌شود گفت: برخی کالاها حدود 30 الی 40 درصد افزایش یافته است.

 
یکشنبه - ۳۰/اردیبهشت/۱۳۹۷

جدیدترین قیمت خودرو

قیمت خودرو امروز نسبت به هفته گذشته کاهش ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی داشت.

 
شنبه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۷

افت ۲۵ هزار تومانی قیمت سکه/ قیمت انواع ارزکاهش یافت+ جدول

در بازار تهران سکه طرح جدید 25 هزارتومان کاهش یافت اما نیم سکه بدون تغییر 970 هزار تومان و ربع سکه با رشد 3 هزار تومانی 561 هزار تومان به فروش رسید.

 
شنبه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۷

وقتی کالای داخلی در انبار کارخانه‌ها خاک می‌خورد!/ عرض‌اندام تولید داخلی مقابل کالاهای لوکس خارجی در سایه حمایت مسؤولان

ضرورت حمایت ملت و مسؤولان ایرانی از چرخه‌های تولیدی و کالای ایرانی راه‌حل اساسی بر حرکت و جهش اقتصاد کشور است، اما اگر نیم‌نگاهی حتی به لوازم زندگی خود و البته محیط کار داشته باشیم، متوجه این امر می‌شویم که انواع کالاهای لوکس و ضروری در خانه‌های‌مان جا خوش کرده‌اند، در حالی که کالاهای داخلی در انبار کارخانه‌ها خاک می‌خورند و منتظر نگاه ما هستند.

 
شنبه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۷

اقتصاد دنیا دست عده‌ معدودی نیست که با خروج آمریکا از برجام لطمه بخوریم/ ۳ برابر مخارج ارزی درآمد داریم

یحیی آل‌اسحاق با بیان اینکه ۳ برابر مخارج ارزی درآمد داریم، گفت: دنیای اقتصاد در دست عده معدودی نیست که با خروج آمریکا از برجام لطمه بخوریم.

 
شنبه - ۲۹/اردیبهشت/۱۳۹۷

خروج آمریکا از برجام تاثیری بر مسکن ندارد/ افزایش قیمت مسکن متاثر از جو روانی بازار است

شهریاری با بیان اینکه کسانی که دارای نقدینگی هستند ممکن است برای حفظ ارزش نقدینگی خود یک زمانی به سمت دلار رفته باشند، افزود: در برهه ای که نقدینگی به سمت دلار هدایت شود دولت یک سری سیاست ها برای مقابله با بی نظمی در بازار اتخاذ کرد که این سیاست ها نقدینگی را به سمت طلا سوق داد از این رو برای جلوگیری از حرکت نقدینگی به سمت مسکن باید مدیریت ها منسجم باشد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه