اقتصادی
چهارشنبه - ۱۹/آبان/۱۳۹۵

مرغ برجام در سبد کالاهای چینی تخم گذاشت/ دولت یازدهم با واردات 35 میلیارد دلاری کالای چینی رکورد دولت قبل را شکست

کارشناس مسائل اقتصادی با انتقاد از صرف کردن هزینه 35 میلیاردی دولت یازدهم برای وارد کردن کالا از چین، که ان را بزرگترین عیب دولت نهم و دهم می دانست، گفت: دولت روحانی هر چیزی را که از دولت قبل بهانه کرده بود و آن را سکویی برای خودنمایی خود می دانست، عملا همه آن اقدامات را با شدت بیشتری انجام داد.

 
دوشنبه - ۱۷/آبان/۱۳۹۵

اظهارات متناقض رئیس جمهور، ما را به یاد چوپان دروغگو می اندازد/ اتوبان تحریم ها سر جای خود باقی است/ برجام فقط کوچه های خاکی واردات را آسفالت کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اظهارات متناقض این روزهای دولت یازدهم در همه زمینه ها برای این است تا عملکرد خود را مثبت جلوه دهد و این اظهارات را به جز چوپان دروغگو نمی توان به چیز دیگری تشبیه کرد.

 
یکشنبه - ۱۶/آبان/۱۳۹۵

گوشت گوسفندی ارزان شد

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش حدود هزارتومانی قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: اجرای طرح شناسنامه دار کردن کشتارکنندگان و توزیع کنندگان گوشت در استان تهران آغاز شده است

 
یکشنبه - ۱۶/آبان/۱۳۹۵

استقبال شرکت‌ها برای دریافت استاندارد حلال

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به استقبال شرکت های خصوصی برای دریافت استاندارد حلال، گفت: تاکنون هیچ شرکتی تندیس نقره و زرین کیفیت را دریافت نکرده است.

 
یکشنبه - ۱۶/آبان/۱۳۹۵

برجام تحریم های جدیدی را به کشور تحمیل کرد/ هوای سالم کشور اقتصاد مقاومتی است که در دولت یازدهم جدی گرفته نشد

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ما در برجام و پس از آن، هوای سالمی را ندیدیم؛ آن چیزی که برای وضعیت حال حاضر کشورهوای سالم محسوب می شود اقتصاد مقاومتی است که دولت یازدهم ان را جدی نگرفت.

 
چهارشنبه - ۱۲/آبان/۱۳۹۵

آغاز به کار بزرگترین نمایندگی مدیران خودرو کشور در آمل/ نمایشگاه خودروی chary در خیابان امام رضا(ع) آمل افتتاح شد+عکس

بزرگترین نمایشگاه و نمایندگی "مدیران خودرو " کشور با مدیریت حمیدرضا صدرزاده در خیابان امام رضا(ع) شهرستان آمل افتتاح شد.

 
سه شنبه - ۱۱/آبان/۱۳۹۵

پرداخت کامل مطالبات گندمکاران مازندران/ خرید 110 هزار تن گندم از کشاورزان

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور از پرداخت کامل کلیه مطالبات کشاورزان گندمکار استان مازندران خبر داد.

 
سه شنبه - ۱۱/آبان/۱۳۹۵

اختلاس 1200 میلیارد تومانی در بانک دولتی و تخلفات متعدد در بانک وابسته به دولت

اختلاس‌های کلان در بانک‌های ملی و ملت به همراه مساله فیش‌های نجومی که حل نشده تعجب ملت را در پی داشته و دولتی‌ها هم همچنان سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند اما آیا سکوت همان پاسخ مورد انتظار مردم است؟

 
سه شنبه - ۱۱/آبان/۱۳۹۵

3سال سکوت دولت مردان در قبال فساد 80 هزار میلیاردی/ سیاست یک بام و دو هوای دولتی ها در قبال اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان

با دستگیری غندالی، مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان، سیاست یک بام و دو هوای حامیان دولت آغاز شد؛ از یک طرف در جریان تمامی امورات مربوط به این صندوق بوده و تا کنون سکوت کرده اند و از طرف دیگر به دنبال راه گریزی برای انداختن تقصیرات به گردن دولت قبل می گردند.

 
سه شنبه - ۱۱/آبان/۱۳۹۵

دولت چه جوابی بابت کوتاهی در خصوص فساد ۸۰۰۰ میلیارد صندوق ذخیره فرهنگیان دارد؟/ ۸۰۰۰ میلیارد یعنی ۸۰۰ هزار وام قرض‌الحسنه ۱۰میلیونی

آیا می‌دانید هشتاد هزار میلیارد ریال یعنی 800 هزار وام 10 میلیون تومانی قرض‌الحسنه به معلمان بزرگوار؟ و آیا می‌دانید برای دادن وام‌های 5،2 میلیونی به تعداد کمی از این بزرگواران، چقدر از معلمان را تحقیر می‌کنند؟

 
دوشنبه - ۱۰/آبان/۱۳۹۵

انتقال تجربیات کشاورز آملی به کشاورزان نیجریه/مشارکت 9 هزار کشاورز مازندرانی در طرح "بسیج همگام با کشاورز"

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی استان مازندران گفت: با توجه به عملکرد خوبی که کارشناسان طرح بسیج همگام با کشاورز در سطح استان داشته‌اند 45 دهیار به صورت خودجوش طی نامه‌ای به بسیج مهندسین با تشکر از زحمات کارشناسان، ادامه دار بودن این طرح با محصولات بیشتر در سال زراعی جدید را خواستار شده‌اند.

 
دوشنبه - ۱۰/آبان/۱۳۹۵

تغییرات در کابینه باید زودتر از اینها صورت می گرفت/وزرای اقتصادی دولت از ابتدا تا کنون کارنامه قابل قبولی نداشته‌اند/ دولت باید در این بخش تغییراتی را اعمال می کرد

موسوی با اشاره به موضوع تغییر وزرای کابینه دولت در سال اخر دولت، گفت : تغییراتی که در حوزه آموزش و پرورش، ورزش و فرهنگ صورت گرفت تغییراتی خوبی بود ولی به موقع نبود؛ دولت باید تمرکز خود را به بخش های اقتصادی خود معطوف می کرد و وزرای اقتصادی خود را تغییر می داد.

 
یکشنبه - ۰۹/آبان/۱۳۹۵

کمپین «هشت هزار میلیارد من کو؟» در فضای مجازی راه اندازی شد

پس از رسانه ای شدن خبر اختلاس ۸ هزار میلیاردی توسط مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، کمپین «هشت هزار میلیارد من کو?» در شبکه های اجتماعی به راه افتاد.

 
دوشنبه - ۰۳/آبان/۱۳۹۵

9 میلیون و 65 هزار و 926 تومان هر معلم در جیب اختلاس‌گران صندوق ذخیره فرهنگیان

اگر مبلغ 8 هزار میلیارد اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان را که در پرونده اتهامات وارده به مدیران این مجموعه مطرح شده است به تعداد کل اعضای این صندوق تقسیم کنیم، نشان می‌دهد هر فرهنگی عضو 9 میلیون و 65 هزار و 926 تومان از دست داده است.

 
یکشنبه - ۰۲/آبان/۱۳۹۵

شرکت فرآورده‌های لبنی کاله مدال افتخار ملی صادرات ایران را کسب کرد

مدال افتخار ملی صادرات توسط رییس جمهور به غلامعلی سلیمانی بنیانگذار شرکت کاله اهدا شد.

 
| قبلی | 1 | [...] | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 89 | بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه