سیاسی
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

برخی نمایندگان در حال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیرآموزش و پرورش هستند/ وزیری که نمی تواند حقوق کارمندانش را بدهد، باید استعفا بدهد

عضو کمیسیون صنایع مجلس دهم با بیان اینکه برخی نمایندگان در حال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیرآموزش و پرورش هستند، گفت: وزیری که نمی تواند حقوق کارمندانش را بدهد، بهتر است استعفا بدهد تا اینکه ماندگار باشد.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

مهندسی اخبار کذب رسانه‌های غربی با هدف ترویج تروریزم/ پیروزی حلب دست رسانه‌های دروغ‌پرداز را برملا کرد

رسانه‌های غربی با پنهان کردن حقایق و مستندات در سوریه به دنبال عادی‌سازی تروریسم در این کشور هستند.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

درخواست دزدان دریایی برای آزادی ملوانان ربوده شده/ ۳ میلیارد تومان بدهید، آزادشان می کنیم!

دزدان دریایی سومالی برای آزادی ۲۲ صیاد زنده باقیمانده از گرسنگی و شکنجه ۳ میلیارد تومان پول میخواهند که خانواده هایشان توان دادن این مبلغ را ندارند

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

اعترافات تکان دهنده کارمند سفارت انگلیس برای صحنه آرایی فتنه 88/ با ستاد موسوی در تهران مستقیماً ارتباط داشتیم/ از لندن به ما گفتند بگویید تقلب شده است

افزایش قابل توجه پرواز های لندن به تهران در هفته های منتهی به انتخابات بود که نشان از برنامه ریزی انگلیس برای انتخابات سال 88 داشت.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

1 دی‌ماه 88 مردم قم خواستار عدم صلاحیت مرجعیت صانعی شدند/ میرحسین موسوی برکنار شد

مردم قم با تجمع در برابر بیت یوسف صانعی و با سر دادن شعارهایی همچون «شهر مقدس قم، جای منافقین نیست» خواستار برخورد با وی به علت حاشیه سازی ها و حمایت وی از اراذل و اوباش شدند.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛ وقتی ضدانقلاب کاسه‌لیس ترامپ می‌شود

تحریم‌های سخت‌تر علیه بخش‌هایی در ایران، تعامل نکردن با جمهوری اسلامی ایران و استفاده از همه ابزارها برای مقابله با فعالیت‌های منطقه‌ای ایران از جمله خواسته‌های امضاکنندگان نامه ضدانقلاب به دونالد ترامپ است.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

کنایه رحیم‌پور ازغدی به دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی +عکس‌نوشت

استاد رحیم‌پور ازغدی نسبت به افرادی که حقوق‌های نجومی را دریافت و عده‌ای نیز حمایت می‌کنند موضع گرفت.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

«9دی» حماسه‌ای پرافتخار از ملتی افتخارآفرین

کمرنگ کردن حماسه ۹دی خیانت بزرگ به کشور، انقلاب و شهدا است و هر کس هدف پیروی از امام را دارد به وصیت نامه امام توجه کند تا به این انقلاب کمک کند.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

حماسه‌ای که 100 سجده شکر هم برای آن کم است/ فتنه‌گران 88 از نسل آشوبگران حادثه کربلا بودند

آنانی که بر حسین علیه‌السلام و عاشورا می‌شورند، از نسل آشوبگران حادثه کربلایی است که در سال 60 هجری سر فرزند پیامبر را از بدن جدا کردند که امروز خبری از آنان نیست.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

استیضاح وزیر کلید خورد/ شکایت مدیر عامل بانک سرمایه از بدهکاران/ به 358 نفر سانتافه دادند!

در ابتدا فساد مالی 8 هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان از سوی مسئولان صندوق پذیرفته نمی‌شد اما این روزها حتی معاون اول رئیس‌جمهور نیز رقم 8 هزار میلیاردی و تخلف در برخی از شرکت‌های زیرمجموعه صندوق فرهنگیان را تأیید می‌کند.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

اعتراف صادقانه ظریف؛ آب در لانه بزک کنندگان برجام

به دنبال انتشار سخنان ظریف در جلسه دوشنبه گذشته کمیسیون امنیت ملی که در آن به صراحت به اشتباه خود در ماجرای برجام و مذاکرات هسته‌ای اعتراف کرده بود اظهارنظرهای مختلفی از سوی نمایندگان و رسانه‌ها صورت گرفت ولی آن چه که در این میان در همه واکنش‌ها مشترک بود تائید صریح و یا تلویحی اظهارات منتسب به ظریف ولی در عین حال خدشه ایجاد کردن در صحت اقدام نماینده مشهد در انتشار این سخنان بوده است.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

یک عکس جالب از تفاوت جلیلی و ظریف!

بعد از دیدن تصاویر این اتفاق ناخود آگاه به یاد 3 سال قبل افتادم. 26 آذر ماه 92 زمانی که تنها چند روز از توافق ژنو میگذشت، محمد جواد ظریف دست در دست حسین فریدون به عنوان «قهرمان دیپلماسی» ایران معرفی شد.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

محبوبیت روحانی نسبت به سال ۹۲ کاسته شده است/ دولت نتوانست مشکل بیکاری و رکود را حل کند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: نباید این مهم را فراموش کنیم که از محبوبیت آقای روحانی نسبت به سال ۹۲ کاسته شده است و دلیل آن هم به‌خاطر عدم تحقق برخی از وعده‌های وی در انتخابات ریاست جمهوری بود.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

دست خالی بیکاران از حقوق شهروندی

دولت در ماده 78 منشور حقوق شهروندی پس‌ازآنکه «حق فرصت برابر در دسترسی به مشاغل و انتخاب آزادانه حرفه موردنظر خود طبق موازین قانونی به‌گونه‌ای که قادر به تأمین معاش خود به‌صورت منصفانه و آبرومندانه باشند» را برای شهروندان قائل شده است، در ادامه تصریح می‌کند: «دولت شرایط مناسب را برای تحقق این حق تضمین و بر آن نظارت می‌نماید.»

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

اقتصاد کلا رشد کرده اما از جزئیاتش نپرسید!/بروجردی: ظریف نمی‌خواست سخنانش منتشر شود/کارمندان مراقب رفتن به ماموریت آموزشی باشند/در آلمان، هفت هزار تکفیری آزادانه رفت و آمد می‌کنند

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که دانا در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه