سیاسی
شنبه - ۱۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

ناراحتی حسام‌الدین آشنا از افشاگری سازنده مستند تبلیغاتی روحانی

پس از افشاگری اخیر سازنده مستند انتخاباتی روحانی در سال ۹۲ مشاور روحانی در اظهاراتی آمیخته با عصبانیت، وی را متوهم خطاب کرد.

 
شنبه - ۱۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

گزارش «بلومبرگ» درباره «سرخوردگی از روحانی» و محقق نشدن توقعات برجامی

رسانه آمریکایی در گزارشی بر احتمال محروم شدن حسن روحانی از پیروزی دوباره در انتخابات و سرخوردگی رای‌دهندگان ایرانی درباره تحقق وعده‌های برجامی رئیس‌جمهور تاکید کرده است.

 
پنجشنبه - ۱۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

برای افزایش یارانه محرومین در صورت لزوم به مجلس لایحه می‌دهیم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: امر بر کسی مشتبه نشود؛ سایه جنگ را حضور مردم از سر کشور برداشته و این مربوط به فلان قرارداد و مذاکره نیست.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

اردوغان: با اتحادیه‌اروپا خداحافظی می‌کنیم

رئیس‌جمهور ترکیه گفت در صورتی که پیشرفتی در روند الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا حاصل نشود، آنکارا با اروپا خداحافظی خواهد کرد.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

دبیرکل مادام العمر خانه‌کارگر چه می‌کند؟

خانه کارگر از روزی که علیرضا محجوب را به عنوان دبیرکل خود دید به یک تشکل کاملا سیاسی تبدیل شد به شکلی از نام کارگران در راستای منافع اصلاح طلبان و تفکر کارگزاران سازندگی استفاده کند.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

چرا باید نامزدی که پول و منصب و ابزار فشاردر اختیاردارد بتواند دو ساعت قبل از شروع مناظره، موضوع مناظره را تغییر دهد؟

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران! مستحضرید که بزرگترین سرمایه یک رسانه، اعتماد مردم به عدالت و انصاف آن رسانه است.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

عقب نشینی تاکتیکی نامزد جنجالی

بسیاری از تحلیلگران مسائل اروپا، لوپن را بازنده و ماکرون را برنده دور آتی انتخابات فرانسه می دانند،با این حال به نظر می رسد لوپن نهایت تلاش خود را برای بر هم زدن این معادله به کار گرفته است.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

کدام دولت کمترین ارتباط را با نمایندگان مجلس داشته است؟

وعده مجلسی آقای روحانی در سال ۹۲ قبل از انتخابات ریاست جمهوری این بود که ” رئیس جمهور باید رابطه نزدیک با مجلس داشته باشد و از نظرات مجلس استفاده کند، باید رابطه نزدیک و روانی بین دولت و مجلس برقرار باشد.”برای بررسی این مسئله که آقای روحانی در طول این ۴ سال توانست رابطه ای را که قبل زا انتخابات به ان معتقد بود را با مجلس داشته باشد یا خیر، به سراغ نمایندگان مجلس رفتیم و نظر آن ها را جویا شدیم که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

از سرباز وظیفه دیروز در دولت اصلاحات تا میلیاردر امروز در دولت روحانی که برای ستادها تعیین تکلیف می کند!

یکی از اسپانسر های اصلی ستادهای استانی انتخاباتی روحانی یک میلیاردر گمنام و از دوستان مهدی هاشمی رفسنجانی است.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

دستور صدور مجوز کاهش تعرفه 1000 قلم کالا توسط جهانگیری/ دولت با 12 هزار میلیارد تومان مبلغ اختلاس صندوق ذخیره می توانست 500 هزار شغل ایجاد کند

شیخی گفت: امروز اقایان دولتی می گویند منابع برای ایجاد اشتغال در کشور وجود ندارد، جای تعجب است که آنها چنین اظهاراتی را بیان می کنند، منابع برای ایجاد اشتغال وجود ندارد ولی برای اختلاس و حقوق های نجومی وجود دارد؟

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

رفتار توهین آمیز مدیران دولتی نمایشگاه کتاب با برنامه سازان تلویزیون/طراحی نقشه ای دیگر از سوی دولتی ها برای فشار به رسانه ملی

با شروع تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم دولت روحانی به دلیل عملکرد ضعیف و روشن شدن بیش از پیش ناکارآمدی هایش در موقعیت نه چندان خوبی قرار گرفته است. موقعیتی که بدون شک بخش زیادی از آن با استفاده رقبای دولت از فرصت تبلیغات در رسانه ملی بیان شده اند.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

طناب شیطان!

دولت یازدهم نه فقط سایه جنگ را دور نکرده است، بلکه با اظهار عجز و ناتوانی و امتیاز دادن‌های فراوان به حریف، دندان طمع دشمن را تیز کرده است.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

روحانی یارانه را ۳ برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب به وعده ۳ برابری یارانه‌ها محرومان

در حالی که حسن روحانی از ماه جاری و در آستانه انتخابات، یارانه مشمولان کمیته امداد و بهزیستی را تا ۳.۵ برابر افزایش داده، روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب امروز به صورت هماهنگ به وعده افزایش ۳ برابری یارانه محرومان حمله کرده‌اند.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

لغو مناظره نمایندگان 4 کاندیدای ریاست جمهوری در مازندران با مخالفت مشاوران ستاد روحانی

در حالی که قرار بود راس ساعت 10 صبح چهارشنبه در دفتر خبرگزاری ایرنا در ساری، مناظره انتخاباتی نماینده چهار کاندیدای حاضر در انتخابات ریاست جمهوری امسال برگزار شود، لغو شد.

 
چهارشنبه - ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

برگرفته از قصه‌های انتخاباتی/ پیشی گیرانیسم

در اخبار و مخبار و روزنامه‌ها و موزنامه‌ها و تلگرام و ملگرام آمده است که پوششی از پوشش‌شده، پیشی گرفته است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه