سیاسی
پنجشنبه - ۳۰/دی/۱۳۹۵

افرادی با پول‌های انگلیسی مرجع تراشی می‌کنند/ لزوم جدی گرفتن بحث نفوذ در نهاد روحانیت

رئیس قوه قضاییه هشدار داد برخی جریان‌ها و رسانه ها با پول‌های انگلیسی اقدام به مرجع تراشی می‌کنند که می‌تواند به نهاد روحانیت آسیب وارد کند.

 
پنجشنبه - ۳۰/دی/۱۳۹۵

موسوی و کروبی به فرمان پدرخوانده عمل می کردند/ ریل ما به سمت آمریکا نیست، ریل ما از نجف به کربلا و از کربلا به قدس منتهی می شود/ظریف از جان کری رکب خورد

قاسمی اظهار داشت: تفکری که علمدارش آقای هاشمی بود، به دست دیگری نخواهد رسید. زور می زنند که نخ تسبیح را دوباره به همدیگر وصل کنند. تسبیح پاره شد و مهره ها هم ول شدند، وصل الله علی سیدنا.

 
پنجشنبه - ۳۰/دی/۱۳۹۵

اظهار نظر عجیب رئیس‌جمهور در مورد تحریم‌ها! +عکس‌نوشت

حسن روحانی در نشست خبری خود جملاتی را به زبان آورد که مورد تعجب اهالی رسانه قرار گرفت.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

آفتاب یزد: باید فوت هاشمی را جایگزین نارضایتی مردم از دولت کنیم(!)

یک روزنامه اجاره‌ای با نگاه ابزاری به فوت مرحوم هاشمی ابراز امیدواری کرد به واسطه ایجاد فضای احساسی در این زمینه، مردم ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی را فراموش کنند.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

34 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی گم شد!/ از 80 هزار میلیارد تومان فقط تکلیف 46 هزار میلیارد تومان مشخص است

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد: درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی به خزانه دولت واریز نشده است. از 80 هزار میلیارد تومان درآمد حاصله، 41 هزار میلیارد تومان به صورت یارانه نقدی و 5 هزار میلیارد هم به وزارت بهداشت پرداخت شده است؛ مابقی پول ها معلوم نیست کجا هزینه شده است.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

شیطان با این پنج نفر مشکل دارد

خداوند در قرآن می فرماید که از شیطان تبعیت نکنید و او دشمنی آشکار برای شماست.در جهان عده ای با رفتارشان شیطان را خشمگین می کنند.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

برجام به نام ایران به کام پلیس بد مذاکرات

در حالی پیش از این شرکت پژو از افزایش فروش خود به لطف برجام خبر داده بود این بار شرکت رنو اعلام کرد: به لطف برجام و افزایش فروش خودرو به ایران در مجموع فروش کلی‌اش 13.3 درصد رشد داشته که رکورد جدیدی در سال ۲۰۱۶ است.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

میزان محبوبیت اوباما در روزهای خداحافظی

طبق نظرسنجی موسسه گالوپ بیش از نیمی از شرکت کنندگان آمریکایی، اوباما را رئیس جمهوری محبوب معرفی کرده‌اند.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

واکنش کاخ سفید به سخنان برجامی روحانی

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به پیش‌بینی روحانی از نوع رفتار ترامپ با برجام می‌گوید که دولت اوباما در خصوص نوع رفتار دولت بعدی، هیچ تضمینی به هیچ مقام خارجی نداده است.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

همه تحریم‌ها علیه ایران برداشته شده/ آنها که رشد اقتصادی ما را نمی‌بینند عینک بزنند/ خرید هواپیما برای مغازه‌دار هم تأثیر دارد/ اگر ایسا را بلااثر نمی‌کردند ساکت نمی‌نشستیم/ مذاکره مجدد در برجام معنا ندارد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تحریم‌ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ‌اندازی‌هایی داشت.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

علاقه دارم که همه نیروهای انقلاب در یک جا جمع شوند/ از وحدت نیروهای انقلاب در هر شکلی حمایت می‌کنم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه " اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به این جمع‌بندی برسند که شما کاندیدا باشید، علیرغم اعلام قبلی خود کاندیدا می‌شوید؟" گفت: من توصیه می‌کنم که به جمع‌بندی دیگری برسند و اشخاص دیگری را قبول کنند.

 
سه شنبه - ۲۸/دی/۱۳۹۵

متن کامل آیین‌نامه استانی شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان برای انتخابات/ اختلاف در اردوگاه اصلاحات بر سر آیین‌نامه بالا گرفت

آیین نامه جدید این شورا محدودیت هایی را برای استان ها ایجاد و همین مسئله منجر به بروز اختلافاتی میان بدنه استانی و شورای عالی سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح طلبان شده است

 
سه شنبه - ۲۸/دی/۱۳۹۵

آقای رئیس‌جمهور! لطفا به این 12 سؤال پاسخ بدهید

روزنامه کیهان به منظور کمک به رئیس‌جمهور محترم و رساندن بدون واسطه صدای مردم به وی و برطرف کردن مشکلاتی مثل محدودیت وقت و... که باعث عدم طرح سؤالات می‌شود، 12 سؤال از بین ده‌ها و صدها سؤالی که در زمان‌های مختلف از سوی مردم با ما در میان گذاشته شده را مطرح می‌کند، به امید آنکه پاسخ درخور و البته دقیق و بی‌حاشیه‌ای برای آنها ارائه شود.

 
سه شنبه - ۲۸/دی/۱۳۹۵

نخستین قربانی برجام! +عکس‌نوشت

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فضایی در اظهاراتی نسبت به تأثیر برجام در روند برنامه‌های فضایی کشور واکنش نشان داد.

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

اصلی ترین مشکل برجام از زبان باهنر

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اشکال اصلی برجام، این است که قرار بود همه تحریم‌ها برداشته شود اما این طور نشد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه