سیاسی
پنجشنبه - ۰۸/تیر/۱۳۹۶

همسر و دختر بنی‌صدر از ابتدای انقلاب بی‌حجاب بودند/ به آقای خامنه‌ای گفتم باید پول تصادف را خودتان بپردازید/ اولین سوال رهبر انقلاب از محافظان پس از به‌هوش‌آمدن چه بود؟

من عازم محل پست خود در پشت بام بودم و در اتاق باز بود. نگاهم افتاد و دیدم ظاهراً همه با هم محرم هستند! یک میز بیضی شکل بزرگ در خانه بود، دیدم زن و مرد بی‌حجاب دور این میز ایستاده‌اند.

 
پنجشنبه - ۰۸/تیر/۱۳۹۶

آقای جهانگیری! منجیل ایستگاه راه آهن و رمپ ورود و خروج به آزاد راه می خواهد/ اقتصاد رودبار وابسته به زیتون و آزاد راه است

جمعی از مسئولین و مردم رودبار و منجیل همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به گیلان و رودبار، احداث ایستگاه راه آهن و رمپ ورود و خروج در منجیل و تکمیل آزاد راه با محوریت بازار زیتون رودبار را مطالبه کردند.

 
پنجشنبه - ۰۸/تیر/۱۳۹۶

بدهکار هزاران میلیاردی طلبکار/ چرا دولت بدهی 23 هزار میلیارد تومانی خود به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) را تسویه نمی کند؟

سخنان متناقض رئیس جمهور درباره فعالیت‌های سازندگی سپاه در حالی است که مرور سخنان گذشته وی دقیقا نقطه خلاف مواضع کنونی را نشان می دهد.

 
پنجشنبه - ۰۸/تیر/۱۳۹۶

کشتی‌ها و هواپیماهای جنگی آمریکا برای حمله به سوریه آماده‌باش هستند

شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش داد که پایگاه‌های هوایی و دریایی آمریکا در خاورمیانه در وضعیت حمله برای بمباران سوریه قرار دارند.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

روحانی:‌ از کسانی که سلاح‌های راهبردی علیه دشمنان بکار می‌گیرند، تشکر می‌کنم

رئیس‌جمهور گفت: از کسانی که سلاح‌های راهبردی را برای کشور می‌سازند و از کسانی که این سلاح‌ها را علیه دشمنان بکار می‌گیرند، تشکر می‌کنم.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

ترور نافرجام آیت الله خامنه ای/نظر بزرگان درباره یک حادثه تاریخی

نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت، ۳۶ سال پیش در این چنین روزی منافقین کوردل با برنامه ریزی قبلی در حالی که آیت الله خامنه ای در حال سخنرانی بودند، ناجوانمردانه بمب گذاری کردند و تعداد ۱۴ نفر از کسانی که در حال شنیدن منویات ایشان بودند را به شهادت رساندند و خود ایشان هم به شدت آسیب دیدند، اما خواست خدا بر این بود تا این ذخیره الهی برای سکانداری نظام باقی بمانند.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

چرا مسکو، دوحه را به ریاض ترجیح می‌دهد؟

در بحران خلیج فارس در شرایطی که آمریکا آشکارا از عربستان حمایت می‌کند، روسیه دست کمک به طرف قطر دراز کرده تا نقش خود را به واشنگتن نشان دهد، ضمن اینکه ایران و ترکیه، دو حامی مهم دوحه نیز از متحدین مسکو هستند.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

خار چشم دشمنان !

امروز، سپاه خار چشم دشمنان اسلام و ایران است و قدرت سبزپوشان بی‌ادعا، فکر هرگونه تجاوزی را از کشور دور کرده است.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

نامه رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم به «لاریجانی»/ دولت را به انجام تکلیف قانونی خود ملزم نمایید

در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال نامگذاری شده است تاخیر در ابلاغ واجرای این قانون که مبنی بر سیاست های کلی برنامه ششم و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است، تحقق این 2 سیاست مهم را با مشکل مواجه خواهد کرد.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

مظلوم نمایی منافقین توسط امنیتی‌های دهه۶۰/ منافقین ۱۰۰۰برابر داعش به ایران آسیب زده اند

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: بخش زیادی از مظلوم نمایی سازمان منافقین در داخل کشور توسط رسانه‌هایی انجام شد که مدیرانشان امنیتی‌ترین افراد این مملکت بودند.

 
چهارشنبه - ۰۷/تیر/۱۳۹۶

دولت بدون تفنگ تحقیر و تسلیم خواهد شد/ فعالیت‌های‌ سپاه‌ در عرصه محرومیت‌زدایی‌ و‌ سازندگی است نه اقتصادی/ اگر‌ فعالیت‌های‌ سازندگی‌ سپاه نبود تحریم‌ها عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد

فرمانده کل سپاه تصریح کرد دولت بدون تفنگ، توسط دشمنان تحقیر و تسلیم خواهد شد. سپاه در عرصه محرومیت زدایی و سازندگی فعالیت می‌کند و اگر این فعالیت‌های سپاه نبود تحریم‌های ادامه‌دار عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد.

 
یکشنبه - ۰۴/تیر/۱۳۹۶

پیام موشک‌های سپاه دریافت شد

آخرین سفیر واشنگتن در دمشق ساعتی پس از شلیک موشک‌های سپاه در گفت‌وگو با روزنامه سعودی الشرق الاوسط تصریح کرد: «آمریکایی‌ها بزودی خواهند فهمید که توان نظامی ایستادن مقابل ایران را ندارند

 
یکشنبه - ۰۴/تیر/۱۳۹۶

ابلاغیه دولت درباره نحوه واردات تریاک/ زیان 3 درصدی بورس پس از انتخاب دوباره روحانی/ توضیح درباره تیراندازی در فرودگاه مهرآباد

بورس تهران با 3 درصد زیان، بدترین ماه خود را از ابتدای امسال گذراند.

 
یکشنبه - ۰۴/تیر/۱۳۹۶

آزادی بیش از ۶ هزار زندانی با همت شورای حل اختلاف ویژه زندان/ دعاوی مالی در صدر بیشترین آمار/ جدیدترین آمار صلح و سازش در پرونده‌ها

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس شوراهای حل اختلاف کشور در تشریح عملکرد شوراهای حل اختلاف ویژه زندان از آزادی ۶۲۰۸ زندانی خبرداد و گفت: این تعداد زندانی باهمت اعضای شوراهای حل اختلاف از زندان‌ها آزاد شده اند.

 
یکشنبه - ۰۴/تیر/۱۳۹۶

اسرائیل دست به دامان اروپا شد

یک روزنامه صهیونیستی گزارش کرد که تل‌آویو از کانال دیپلماتیک کشورهای اروپایی به ایران درباره راه‌اندازی کارخانه‌های تسلیحات برای حزب‌الله در لبنان هشدار داده است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه