سیاسی
یکشنبه - ۰۵/شهریور/۱۳۹۶

طرف‌های توافق هسته‌ای، هیچ دلیلی برای حمایت از تهدیدهای احمقانه ترامپ علیه ایران ندارند

یک روزنامه آمریکایی نوشت: هیچ دلیلی وجود ندارد که دیگر طرف‌های توافق هسته‌ای از حرکت احمقانه ترامپ و تهدید تو خالی او علیه ایران حمایت کنند و رفتار خطرناک ترامپ را تحمل کنند.

 
یکشنبه - ۰۵/شهریور/۱۳۹۶

روند رای گیری از نمایندگان برای کابینه/ هنگام شمارش آرا نمایندگانی از 3 فراکسیون حضورداشتند/ آراء مخدوش هم حساب می کردیم "بیطرف" رای نمی‌آورد

اکبر رنجبرزاده گفت: ادعاهایی مبنی بر مخدوش کردن آراء از اساس صحت ندارد و آقای صادقی که حضور نداشتند چطور این حرف‌ها را می‌زنند؛ هیچ شائبه‌ای در این زمینه وجود ندارد و این اظهارات هم واقعیت ندارد.

 
یکشنبه - ۰۵/شهریور/۱۳۹۶

اقدامات غیر قانونی "نجفی" در اولین ساعات حضور در بهشت/ از حضور بدون حکم در شهرداری تا تغییرات شائبه دار در موسسه همشهری

اولین روز کاری نجفی آغاز شده و جلسات متعددی با مدیران قالیباف برگزار شد اما باید دید این روز کاری ادامه دار خواهد بود و یا اینکه شورای شهر فردی از داخل شهرداری را برای سه ماه به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب می کند.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

اجرای تقسیمات کشوری بعد از 2 سال/ نصف فراکسیون 160 نفره امید دکان چهارنبش دارند/ هشدار به مدیران درباره نحوه برداشت از حساب های ارزی

بهروز نعمتی در اینستاگرام خود در پاسخ به جواد امام نوشت: مطالب آقای جواد امام را تکذیب می‌نمایم و آقای بیطرف را در هر کجا که ایشان تعیین نمایند به مناظره دعوت می‌نمایم تا صداقت و حقانیت مشخص گردد.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

مناظره‌های انتخاباتی عمق نداشت/ پیش‌بینی اینقدر تغییر را در احمدی‌نژاد نمی‌کردم/ شرط فتاح برای پذیرش مسئولیت کمیته امداد در دفتر رهبری

رئیس کمیته امداد امام با بیان اینکه مناظره‌های انتخاباتی عمق نداشت، گفت: پیش‌بینی اینقدر تغییر را در احمدی‌نژاد نمی‌کردم.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

"محاکمه" سران فتنه؛ خواسته اصلی مردم از شورای امنیت ملی و قوه قضاییه/ چرا نظام با "رافت" و "اغماض" با فتنه گران برخورد کرد؟

مردم در حماسه 9 دی ماه 88 خواستار محاکمه و اعدام سران فتنه بودند و این درخواست تا امروز پابرجاست و این روزها که عده‌ای به بهانه "رفع حصر" خواستار محاکمه سران فتنه هستند، فرصت مناسبی‌ است تا شورای عالی امنیت ملی پرونده سران‌فتنه را به قوه قضاییه ارجاع دهد تا این نهاد حکم نهایی را برای سران‌فتنه صادر کند.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

فسادهای اقتصادی بیش از آن چیزی است که فکر می کنیم/ شفافیت؛ اولین اصل در دولت دوازدهم

وزیر صنعت و معدن و تجارت به سه شاخصه شهید رجایی و باهنر اشاره داشت و گفت: یکی از علت هایی که این دو شهید هنوز ماندگار مانده اند داشتن تقوا و دوری از فساد و کار کردن برای مردم بود.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

کمک من به خانه هنرمندان دستور مستقیم رهبر انقلاب بود

محمد باقر قالیباف در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری شهردار سابق تهران گفت: فارغ از اینکه مقام معظم رهبری در جایگاه ولی امر هستند به عنوان یک شخصیت فرهنگی و هنری، هنرشناس و هنر دوست مورد اتفاق همه سلایق هستند. اگر من در خانه هنرمندان در ۱۱ سال و هفت ماه قبل تا امروز کمک کردم دستور مستقیم مقام معظم رهبری به من بود. موضوعات خانه سینما ، خانه موسیقی و ... ایشان گفتند از موضوع فرهنگ و هنر در شهر غفلت نکنید.

 
شنبه - ۰۴/شهریور/۱۳۹۶

به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند/۳ دولت گذشته با شهرداری هماهنگ نبودند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با اشاره به خدمات ارزنده قالیباف در شهرداری تهران، به دولت پیشنهاد کردم که از شخص ایشان به عنوان یکی از وزرا استفاده کند که مورد موافقت قرار نگرفت.

 
چهارشنبه - ۰۱/شهریور/۱۳۹۶

مستندات یک نماینده و معرفی کلاغ دانا

مادران این سرزمین، ترانه‌های مختلفی را در گوش فرزندان خود زمزمه می‌کنند که نباید از تأثیر سیاسی آنها غافل شد، از جمله مهم‌ترین این ترانه‌ها، ترانۀ اَتَل مَتل کلاغه است.

 
چهارشنبه - ۰۱/شهریور/۱۳۹۶

احیای معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور پس از ۲۴ سال؛ نیاز کشور یا جایابی برای جاماندگان کابینه؟

با احیای معاونت اقتصادی دولت پس از گذشت ۲۴ سال، حالا این پرسش مطرح است که ساختار جدید با چه تدبیری و بر پایه کدام مطالعات فنی ایجاد شده است و آیا ژنرال‌ها حاضر هستند زیر چتر معاونت اقتصادی بروند یا خیر.

 
چهارشنبه - ۰۱/شهریور/۱۳۹۶

حمایت از سپاه و ارتش با قدرت ادامه پیدا می‌کند/ حمایت از محور مقاومت به‌ویژه سرلشکر سلیمانی

وزیر دفاع با تأکید بر حمایت از محور مقاومت گفت: حمایت‌های همه‌جانبه‌ از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا خواهد کرد.

 
سه شنبه - ۳۱/مرداد/۱۳۹۶

از کار فرزندانم اطلاعی نداشتم/ یک روز آقازاده‌های پورشه‌‌سوار را افشا می‌کنم

محمدعلی وکیلی با پذیرش اینکه فرزندانش اشتباه کرده‌اند، گفت: «اینها سمت نبوده، صرفا کارمندی بوده و به آنها تشر زده‌ام و دعوایشان کرده‌ام. گاف بزرگی بود.»

 
سه شنبه - ۳۱/مرداد/۱۳۹۶

چه کسانی نگذاشتند شبکه بانکی در خدمت مردم باشد؟/ پسرتان را گول می‌زنند یا خود شما را آقای وکیل؟!/ ابلاغ ویژه روحانی برای کاهش سن مدیران دولتی

مشاور رئیس جمهور گفت: عقب مانده ترین سیستم بانکی را داریم، بزرگترین ‌رسالت دولت دوازدهم اصلاح این سیستم معیوب است و اگر دولت نتواند این سیستم معیوب را اصلاح کند تولید در کشور با مشکل مواجه خواهد شد.

 
سه شنبه - ۳۱/مرداد/۱۳۹۶

مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!

اعتراض اصلاح‌طلبان به ترکیب کابینه‌ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می‌شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می‌رسد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه