سیاسی
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

نقطه ضعف روحانی مسائل اقتصادی است/ لزوم ایجاد تغییر در 6 وزارتخانه/ محیط زیست و مناطق آزاد هم نیازمند تغییر هستند

مجید محتشمی گفت: آنچه که نقطه ضعف روحانی می‌تواند قلمداد شود، موضوع اقتصادی و ضعف در تکمیل در منظومه فکری برای اداره داخلی کشور است.

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

تقویت تمرکز بر رفع تهدیدات اولویت‌دار تهران در قرارگاه ثارالله/ تحمل زخم‌ زبان‌ها خیلی سخت نیست

فرمانده قرارگاه ثارالله تهران به برخی تلاش‌ها برای دامن زدن به بحث‌های نازل رسانه‌ای درباره سپاه اشاره کرد و گفت: ما برای مردم ایران جان می‌دهیم پس برایمان خیلی سخت نیست که زخم زبان‌ها را به جان بخریم

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

اصرار نمایندگان برای طرح سوال از رئیس جمهور/ رئیس بانک مرکزی باید عزل شود

نماینده مردم رشت از عزم مجلس برای گرفتن مطالبات سپرده گذاران کاسپین و سوال از رئیس جمهور در این خصوص تاکید کرد و گفت: رئیس جمهوری باید سیف را عزل و دستگاه قضایی در این راستا باید قاطعانه برخورد کند.

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

دموکراسی به رنگ خون و ترور/ ۳۰۰ شهید ترور شیعه و سنی دستاورد حقوق بشر آمریکایی

ک کارشناس سیاسی آمریکا را بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان دانست که با کمال بی شرمی خود را مدعی اعاده حقوق بشر برای ملت های جهان می داند.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

ناگفته های تبلیغات انتخابات ۹۶

سخنگوی کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت، افتتاح همه پروژه های عمرانی را برای مدت تبلیغات برنامه ریزی کرده بود و خواستار پخش زنده هم بود، اما جلوی این کار را گرفتیم.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

دو آزمون اصلی دولت در ماه‌های آینده

وضعیت بانک های کشور بحرانی است و این دولت است که باید صادقانه مسئولیت بدهی های نجومی، دارایی های منجمد و سوء مدیریت وسیع را بپذیرد.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

واکنش بروجردی به اظهارات نیکی هیلی درباره برجام

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان سفیر آمریکا در سازمان ملل درباره این‌که آمریکا در حال بازنگری برجام است، واکنش نشان داد.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

رأی الیوم: کودتا در عربستان چندان هم آرام نبود

آیا ولیعهد سابق عربستان در بازداشت خانگی به سر می برد و ممنوع السفر شده است؟ آیا تکذیب این خبر از سوی دولت عربستان کافی و قانع کننده است؟ شک و تردیدهایی در این زمینه وجود دارد.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

آمریکا با چه معیاری دیگران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کند؟

ایالات متحده در حالی بر طبل حقوق بشر می‌کوبد که کارنامه سیاهی از نقض قوانین و قطعنامه‌های سازمان ملل متحد را در کارنامه خود دارد.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

هشدار موشکی سپاه به آمریکا/ مادر، پسر داعشی خود را تحویل پلیس داد/ پرداخت "سایر" به برخی کارمندان لغو می‌شود

روزنامه نیویورک تایمز نوشت: سپاه پاسداران ایران با مرگبارترین موشک‌ها، به آمریکا در دیرالزور هشدار داد و توانمندی خود را به رخ کشید.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

برخورد با طرفداران کاندیداهای رقیب روحانی در دستگاه‌های دولتی!

نماینده مردم تبریز گفت: تخصیص بودجه و اعتبارات طبق قوانین جدید براساس جمعیت و محرومیت مناطق صورت خواهد گرفت و در این میان سهم تبریز از بودجه‌ی آذربایجان‌شرقی 50 درصد است.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

نمره نعمت زاده خوب نیست/ وزیر صنعت بعدی باید منابع بانکی را به سمت حمایت از تولید و اشتغال جهت دهی کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع گفت: وزیر صنعت آینده باید اقدام مناسبی در جهت رشد و تاثیرگذاری حوزه معدن انجام دهد به نحوی که بتوانیم بیشترین کارایی و خروجی را از این بخش از اقتصاد کشور که در دوره فعلی نتوانستیم از آن بهره ببریم، داشته باشیم.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

اجازه نخواهیم داد مستکبران سرنوشت ما را رقم بزنند/ هزینه سازش با ابرقدرت‌ها بیشتر از هزینه چالش با آنهاست

تولیت آستان قدس رضوی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، خداوند در زندگی فردی و اجتماعی مردم ایران حاکم شده است و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، اجازه نخواهیم داد مستکبران سرنوشت ما را رقم بزنند.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران/ از تحریم «سردار سلیمانی» تا «سردار نقدی»

اتحادیه اروپا فهرست افراد و نهادهای ایرانی مورد تحریم خود را به‌روز رسانی کرد.

 
پنجشنبه - ۰۸/تیر/۱۳۹۶

بررسی طرح 2 فوریتی ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت بعد از تعطیلات مجلس/ استفاده از مدیران بازنشسته در بدنه دولت خیانت به کشور است

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از بررسی طرح 2 فوریتی ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه