سیاسی
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

بزرگ‌ترین اعتراف سیاسی درباره مافیای انتقال آب

یادداشت اینستاگرامی غلامرضا تاجگردن درباره رأی نیاوردن بیطرف را می‌توان بزرگ‌ترین اعتراف سیاسی اخیر کشور دانست.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

«الطاف احمد» ترجمانی نو از مکتب رسانه‌ای زینب کبری(س)

«الطاف احمد» خبرنگار پرس‌تی‌وی دوست دارد در راه اسلام خدمت کند تا جایی که خداوند او را در این راه به طریقی شرافتمندانه از دنیا ببرد.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

جزئیات تشکیل کارگروه ویژه از طرف مجلس برای پیگیری اوضاع امام موسی صدر

نمانیده شهرستان‌های نیشابور و فیروزه از تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی اوضاع امام موسی صدر خبر داد.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

پای لاریجانی گچ گرفته شد

عزت‌الله یوسفیان‌ملا با اشاره به جراحت جزئی پای رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: جراحت جزئی پای آقای لاریجانی شکستگی نیست و پزشکان به‌خاطر همین جراحت جزئی توصیه کردند که اگر گچ گرفته شود، بهتر است و زودتر بهبودی حاصل خواهد شد.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

برای تداوم و حفظ انقلاب باید مبارزه کرد/ تا تشکیل دولت و جامعه اسلامی فاصله زیادی وجود دارد

رهبر انقلاب اسلامی برداشت برخی افراد و نویسندگان مبنی بر تمام‌شدن مبارزه و انقلاب اسلامی را نادرست و «خیانت به انقلاب» خواندند و گفتند: انقلاب، هنجارهای گذشته را بهم می‌ریزد و هنجارهای جدیدی را بوجود می‌آورد و تداوم انقلاب به معنای حفظ هنجارهای جدید است.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

باخت ایران به ترکیه در زمین قطر و روسیه!

ایران باید بداند که تنها از طریق روابط سیاسی و یا تصمیمات سیاسی به موقع نمی تواند اقتصاد خود را از نظر صادرات تقویت کند. ایران باید محصولات قابل رقابت، با قیمت کمتر و با کیفیت بهتر تولید کند و مشکلات حقوقی و قانونی تجارت خود با دیگر کشورها را حل‌وفصل کند.

 
سه شنبه - ۰۷/شهریور/۱۳۹۶

ماجرای شکار پهپاد صهیونیستی که توسط ایران شکار شد

پهپاد هرمس برای نشان دادن قدرت در مرکز کشور و در کنار چهار فروند هواپیمای مسافربری چهل و یک دقیقه رصد و مسیر این پهپاد به گونه ای که سامانه های رادیویی این پهپاد شنود نکند دنبال می شد

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

ظریف به نیویورک می‌رود

سخنگوی وزارت امور خارجه درباره احتمال سفر رئیس جمهور به نیویورک برای حضور در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: این موضوع در دست بررسی است که در صورت قطعی شدن از جانب نهاد ریاست جمهوری اطلاع رسانی خواهد شد. بهرام قاسمی از سفر محمدجواد ظریف به نیویورک تا اواخر شهریور به منظور حضور در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد خبر داد.

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

پیش‌بینی روزنامه حامی دولت از تورم 12 تا 15 درصدی/ سهم ساخت و پاخت در رای اعتماد به وزرا/ ادعای کذایی نتانیاهو علیه ایران

برخی اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند که علت رای نیاوردن بیطرف نه گفتن او به باج‌خواهی نمایندگان اصلاح‌طلب بوده است که باید پرسید آیا رویه کلی فراکسیون امید باج‌خواهی از وزرا بوده است؟

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

رهبر ایران یک روشنفکر آزاد اندیش قانون مدار است/ به احمد شهید گفتم بیا ایران و واقعیت را از نزدیک ببین!

نمایندگان اقلیت ارامنه کشورمان در مجلس با بیان اینکه تبلیغات ضدایرانی از سوی رسانه داران صهیونیست هدایت می شود بر جایگاه ویژه رهبر معظم انقلاب در میان موحدان جهان تأکید کردند.

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

فقط یک‌بار در "پارچین" برای اثبات حسن نیتمان اجازه بازرسی دادیم/ آژانس اعلام کرد که ایران هیچ مشکلی از لحاظ فعالیت نظامی ندارد/ بازدید از مراکز غیر نظامی هم با حضور ما انجام می‌شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اصلا در برجام اجازه بازرسی از مراکز نظامی به هیچ کس داده نشده و پرونده "پی ام دی" که مربوط به مسائل احتمالی نظامی ایران بود، در برجام بسته شد.

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

از تهدیدات و توطئه‌های خارجی باکی نداریم/ زمان سعی و خطا نیست؛ باید با اراده مستحکم‌تر اقدامات اساسی را انجام دهیم

رییس جمهور گفت: ما از تهدیدات و توطئه های خارجی باکی نداریم چرا که امام(ره) نترسیدن از بیگانگان را به ما آموخت.

 
دوشنبه - ۰۶/شهریور/۱۳۹۶

پرونده شکایت از "مولاوردی" در انتظار صدور حکم/ جرم؛ انتشار اسناد محرمانه به قصد تشویش اذهان عمومی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: پرونده شکایت از معاون سابق امور زنان و خانواده رئیس جمهور در انتظار صدور حکم می باشد.

 
یکشنبه - ۰۵/شهریور/۱۳۹۶

پرونده حقوق‌های نجومی به کجا رسید؟/ بزودی از طرح جدید در فردو بهره‌برداری می‌شود/ استقبال مردم فرانسه از جداسازی مدارس دختران و پسران

در حال حاضر «هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین» درخواست گزارش از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور در مورد موضوع بازگشت حقوقهای نجومی را به این سازمان‌ها ارائه کرده است.

 
یکشنبه - ۰۵/شهریور/۱۳۹۶

حل مشکل بیکاری هدف اول دولت دوازدهم/ تلاش می‌کنیم سالانه بیش از ۹۰۰ هزار شغل ایجاد شود

رئیس‌جمهور مهمترین معضل پیش روی دولت را بیکاری و مشکلات اقتصادی خواند و گفت: نظام بانکی، صندوق‌های بازنشستگی و نبود تعادل در بودجه باید در ۴ سال آینده حل شوند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه