سیاسی
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

برجام پیروزی اخلاقی ما بود/ 10 ترامپ دیگر هم نمی‌تواند منافع ایران در برجام را از بین ببرد

رئیس‌جمهور گفت: در مذاکرات هسته‌ای قدرت سیاسی‌مان را برای جهان روشن کردیم. به منافعی رسیدیم که اگر ۱۰ تا ترامپ دیگر هم بیایند قابل بازگشت نیست.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

دست و پا زدن ضد انقلاب فراری و فتنه گران مایوس، گویای شدت استیصال آنان است

در پی انتشار برخی شایعات واهی در فضای مجازی و نسبت دادن این ادعاهای کذب به مسئولان عالی دستگاه قضا، مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد شایعات و نامه‌های مجعول، ناشیانه و کذب منتسب به این مرکز اعلام کرد: اسناد ادعایی مذکور، صد در صد کذب و واهی است و علائم کذب بودن آن از همان ظاهر نامه‌ها هم هویدا است.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

خطر محرومیت در کمین تکواندو ایران/ دوپینگ به رده نونهالان رسید

نتیجه تست دوپینگ یک عضو تیم ملی نونهالان ایران در رقابتهای قهرمانی جهان مثبت اعلام شد تا خطر از دست رفتن قهرمانی این تیم را تهدید کند.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

سیاست بده بستان دولت در اجرای یک‌ماده قانونی/ وقتی اعتقاد به اجرای قانون نباشد

وقتی دولت این نهادها را جدای از دستورات و حمایت‌های مالی می‌داند یقیناً این دستگاه‌ها از ابلاغیه‌های فرمایشی دولت تبعیت نمی‌کنند چون اگر تبعیت کنند دچار مشکلات مالی خواهند شد!

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

چرا تفسیر روحانی از قرآن با تفسیر نظام اسلامی تفاوت دارد؟/ «مذاکره با غرب» پیش از دولت روحانی هم جریان داشت

رئیس‌جمهور روحانی در حالی در اشاره به برجام خود از آیات قرآن استفاده کرده است که روند مذاکره با غرب پیش از او هم جریان داشته است. اما نه به هر قیمتی...

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

کاخ سفید سپاه را "گروه تروریستی" اعلام کند، ارتش آمریکا را هم‌سنگ داعش در نظر می‌گیریم

فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه ایران، اجرای قانون کاتسا را معادل با خروج یک جانبه آمریکا از برجام می داند گفت:از فرصت رفتار احمقانه دولت ترامپ با برجام برای جهش در برنامه های دفاعی، موشکی و منطقه ای استفاده خواهیم کرد.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

استاندار بومی یا غیر بومی؟

یک مدیر غیر بومی نمی تواند تا مدتهای مدید شناخت درست بر سرمایه‌های بومی و منابع استانی داشته باشد و ممکن است به واسطه زود گذر دیدن دوران مدیریت خود در آن استان،خویش را اسیر تحول یا اصلاح امور نکند.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

سوئیس آماده میانجیگری در بحران کاتالونیا

سوئیس امروز جمعه اعلام آمادگی کرد که در جایگاه بی‌طرف زمینه را برای مذاکره میان دولت اسپانیا و دولت محلی کاتالونیا اقدام کند.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

ایران به روح توافق هسته‌ای پایبند نبوده است/ این آرامش قبل از طوفان است

رئیس‌جمهور آمریکا در نشست با فرماندهان ارتش کشورش گفته که ایران به روح برجام پایبند نبوده و به زودی خبرهایی از قول وی در خصوص ایران شنیده خواهد شد.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

بخشش فتنه‌گران سال ۸۸ غیرممکن است/ همه پرسی در کردستان نقشه شوم دشمن/حمایت از دستگاه قضا در مقابله با فساد

ائمه جمعه در خطبه های نماز جمعه سراسر کشور با اشاره به فتنه ۸۸ تاکید کردند با توجه به آسیبهایی که فتنه گران به نظام وارد کردند بخشش آنان غیرممکن است.همچین همه پرسی در کردستان عراق را نقشه شوم دشمن برای ناامنی منطقه دانستند.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

عربستان در جایگاهی نیست که بخواهد به ایران امر و نهی کند/ برای تامین امنیت و حفظ تمامیت ارضی با قطر و عمان همکاری می کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان در جایگاهی نیست که بخواهد به ایران امر و نهی کند گفت: جمهوری اسلامی ایران به هر کشوری که به آن ظلم شود و از ایران کمک بخواهد، در چارچوب قانون اساسی و قوانین بین المللی کمک می کند.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

سوغات نیویورک

همه‌اش نگران بودیم این دو تا تیشرتی که برای اسحاق خریدیم تنگ و گشاد نباشد، ممد جواد به ما گفت: اگر گشاد باشد فوقش اسحاق خودش را چاق می‌کند، اگر تنگ هم باشد که با این حجم از مبارزه با فساد و فرماندهی اقتصاد مقاومتی، خودش لاغر می‌شود، تیشرت‌ها برایش اندازه می‌شود.

 
شنبه - ۱۵/مهر/۱۳۹۶

برادر معاون رئیس جمهور بازداشت شد!

مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری و نایب رییس اتاق بازرگانی تهران بازداشت شد.

 
چهارشنبه - ۱۲/مهر/۱۳۹۶

آمریکا نمی‌تواند ایران مستقل را تحمل کند/ واشنگتن لحظه‌ای از تلاش برای ضربه به ایران غافل نیست

سیاستمدار برجسته آمریکا در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: «ایران با سرنگون ساختن دیکتاتور دست نشانده واشنگتن اقدام غیرقابل بخششی را از دید دولتمردان آمریکا انجام داد.»

 
چهارشنبه - ۱۲/مهر/۱۳۹۶

روایت دولتی از رکود در صنعت کشتی سازی کشور/ تأیید حکم حبس۱۰ ساله یک ایرانی در امارات/ حمایت موذیانه آل‌سعود از طرح تجزیه شمال عراق

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، تروریسم و صهیونیسم را دو روی یک سکه دانست و گفت: تاکنون گلوله هیچ تروریستی به‌سمت صهیونیست‌ها شلیک نشده و امروز آنها نقشه تجزیه کشورهای اسلامی را می‌کشند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه