سیاسی
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

اروپا همچنان در "آماده باش"

شهرهای مختلف جهان به ویژه در اروپا سطح آماده باش امنیتی را با توجه به احتمال حملات خرابکارانه و تروریستی به شدت افزایش داده‌اند.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

افشای پشت پرده طرح مسئله‌ساز "ازدواج کودکان"/ بازی سیاسی با "خانواده" نشانه نفوذ است

سوال این است که آیا یک مددکار خارج خانواده با آن حد از اطلاع و تخصص برتر از قاضی و پدر و مادر است؟ یا هدف از این پیشنهاد، شکستن قانون اسلام و تسلیم شدن به فضاسازی های بین المللی، یونیسف و ایادی داخلی آن، برای تغییر فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی است؟ اینگونه ایرادات ازدواج­‌های همه مؤمنین در تاریخ اسلام و حلیت و مشروعیت فرزندآوری آنها را که در همین سنین بوده است، زیر سؤال می­‌برد.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

بر اساس آنچه کمیته تحقیق و تفحص به آن رسیده، اختلاس صندوق ذخیر فرهنگیان به ۱۲ هزار میلیارد تومان رسیده است

عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه رقمی که امروز به آن رسیده ایم بیش از آن چیزی است که تاکنون اعلام شده است، گفت: آنچه تا کنون کمیته تحقیق و تفحص به آن رسیده است رقم اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان به ۱۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

ناگفته هایی از تلاش برخی دست اندرکاران فتنه 88 برای تشدید تحریم ها علیه ایران

شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: همین عنصر به همراه فردی که یکی از متهمین دستگاه قضایی هم است با پیگیری هایی در خارج از کشور تلاش کردند تا خارجی ها را در مورد 5+1 اغنا کنند تا با تشدید تحریم علیه جمهوری اسلامی فشاری را به کشور در رابطه با تحریم های اقتصادی وارد کنند و به این وسیله بتوانند نظام را مجبور به پذیرش شرایط فتنه گران بکنند.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

"استویا و اسپیرولینا"؛ معجزه‌ شیرین برگ‌ها و جلبک‌ها را باور کن!

امید نگینی یکی از برگزیدگان همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی است که در رشته صنایع غذایی و گیاهان دارویی تحصیل کرده است. این فعال اقتصاد مقاومتی با استفاده از استویا و اسپرولینا توانسته اختراعات مهمی در صنعت تولید شیرینی جات به ثبت برساند و آرد، شکر و گلوکوز را به طور کامل از چرخه تولیداتش کنار بگذارد.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

61نماینده خانه ملت طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کردند

61 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کردند.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

نهم دی ماه نماد وحدت مردم در حفظ اسلام/ با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده است/ نهم دی ماه جلوه ای از برکات الهی برملت ایران

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:دشمنان نظام اسلامی با حربه نخ نمای اختلاف افکنی در فتنه 1388 به دنبال براندازی جمهوری اسلامی ایران بودند.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

بصیرتی به وسعت یک ملت

حماسه نهم دی مردم ایران را باید بصیرتی به وسعت یک ملت توصیف کرد که غبار فتنه را از انقلاب اسلامی ایران زدود.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

صلح عزت آفرین و عاشوراساز

امام حسن علیه‌السلام در چنان وضعی گرفتار شدند که چاره را در صلح با معاویه یافتند. دلایل و براهین صلح امام بسیار آشکار و شفاف است.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

«9 دی» درس بزرگ ملت ایران برای همیشه تاریخ/ خواص باید بصیرت خود را در عرصه سیاسی، دموکراسی و اقتصادی نشان دهند

آنچه که در جامعه امروز باید خواص به آن توجه کنند مقاومت در عرصه سیاسی، دمکراسی و اقتصادی است و همیشه خط مقاومت پیروز خواهد بود.

 
دوشنبه - ۰۶/دی/۱۳۹۵

صلح امام حسن(ع) و برجام، قیاسی مع‌الفارق‌تر از این؟!/ خائنین صحنه برجام را بمانند خائنین به امام حسن(ع) رسوا کنید/ مصادره به مطلوب یعنی این!

آیا آقای روحانی که از امام حسن(ع) بابت پیچیدن نسخه صلح و سازش برای ملت ایران هزینه می‌کند، خواص خائنی که ميدان نبرد با معاویه زمان را ترک کردند را نیز رسوا می‌کند؟!

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

وضعیت موجود شایسته نظام اسلامی نیست/ نیروهای انقلاب برای مبارزه با فساد و تحول در اقتصاد متحد شوند

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در بیانیه اعلام موجودیت خود با تاکید بر اینکه مشکلات موجود در سیستم اجرایی کشور شایسته جمهوری اسلامی نیست،آورده است: از اقشار مختلف مردم دعوت می کنیم تا در این جبهه مردمی برای کارآمدسازی نظام اجرایی کشور متحد شوند.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

رئیس جمهور درخواست استاندار سیستان و بلوچستان را بی پاسخ گذاشت/ قهر هاشمی با مدیران منطقه آزاد 120 روزه شد!

اردیبشهت ماه امسال بود که با حکم دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و برخلاف میل استاندار سیستان و بلوچستان، عبدالرحیم کردی جایگزین مبارکی در مدیریت منطقه آزاد شد.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

تماس تلفنی پوتین با روحانی

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور از تماس تلفنی پوتین رئیس جمهور روسیه با حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان خبر داد و گفت: در این تماس تلفنی پیامدهای پیروزی بر تروریسم درحلب و ضرورت تداوم مبارزه با آن مورد بررسی قرارگرفت.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

تشنجات سال 88؛ نتیجه توهمات برخی گروه‌ها و افراد/ اگر سخنان رهبری فصل الخطاب قرار داده شده بود هرگز این اتفاقات رخ نمی‌داد

به نظر من این تشنج و دوگانگی در نتیجه توهمات برخی گروه‌ها و افراد بود و از آنجا که حرف رهبری در همه امور فصل الخطاب است اگر در آن داستان به حرف رهبری گوش‌داده شده بود هرگز این اتفاقات رخ نمی‌داد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه