سیاسی
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

مدیر نجومی بگیر 2 شغله از آب درآمد/ مدیرعامل فروشگاه رفاه در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چه می کند؟

مدیرعامل فروشگاه رفاه نه تنها به عنوان مدیر عامل این فروشگاه به عنوان یک مدیر دولتی به حساب می آید، بلکه عضویت وی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز جزو مشاغل دولتی به حساب آمده و فرشید گل زاده کرمانی را تبدیل به یک مدیر 2 شغله دولتی کرده است.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

رابطه عضو کارتل اقتصادی "بابک" با دولت یازدهم/ اموالی که "زنجانی" به نام "شیرازی منش" زد/ لزوم شفاف سازی سوابق ابهام برانگیز دستیار "بابک" + اسناد

پرونده حسین شیرازی منش شاید از آنجایی که رابطه بسیار نزدیکی با برخی از دولتی ها دارد بسیار پیچیده باشد به طوری که گفته می شود شیرازی منش حلقه میان دولت یازدهم و بابک زنجانی است چرا که وی رابطه بسیار نزدیکی با حسین مرعشی و موسوی لاری نیز دارد، تا جایی که چندین سال فرماندار بخش هایی از کرمان بوده است.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

واکنش رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به سکوت وزارت خارجه درباره اقدام ترامپ! +عکس‌نوشت

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به قانون احتمالی ترامپ و عدم واکنش مناسبت توسط دولتمردان موضع گرفت.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

انتقاد نماینده اصلاح‌طلب از اقدام ضدایرانی ترامپ

عضو فراکسیون امید مجلس با تأکید بر این که ایران هیچ‌گونه نگرانی از بابت محدودسازی صدور روادید برای ورود ایرانیان به آمریکا ندارد،‌ گفت: ترامپ ظاهراً در جهت نابودی آمریکا حرکت می‌کند.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

بدهی مالیاتی کسبه پلاسکو بخشیده می‌شود

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با ابراز تاسف نسبت به سانحه ناگوار ساختمان پلاسکو از بخشودگی بدهی مالیاتی کسبه این ساختمان تا پایان عملکرد سال ۱۳۹۴ خبرداد.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

تغییر نظر ترامپ درباره انتقال سفارت آمریکا

رییس جمهور جدید آمریکا موضعش را درباره موضوع انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس تغییر داد.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

ترکمنستان ۲۶ روز پس از قطع گاز ایران خواستار مذاکره شد

وزارت امور خارجه ترکمنستان اعلام کرد، این کشور آماده ادامه مذاکرات با ایران پس از قطع عرضه گاز به این کشور در ماه جاری میلادی است.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

حواسمان به رفت و آمدهای علمی پسابرجام باشد/ 10 الی 12 هزار دانشجو در آمریکا داریم/ روزی یک نفر از دانشجویان ایرانی خارج را جذب می‌کنیم/ برنامه درسی دانشگاه‌های ما کپی شده است

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: ما الان 50 هزار دانشجوی خارج از کشور داریم که از 50 هزار نفر، حدود 12،11 هزار نفرشان آمریکا هستند که بزرگترین کُلونی دانشجویی ما هستند.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

وقتی حوادث، عیار مدیران را رو می کند/از مدیریت حادثه قطار سمنان تا مدیریت حادثه پلاسکو

سانحه قطار سمنان هنوز از ذهن مردم رخت بر نبسته و تلخی آن در کام مردم نشسته است. نحوه مدیریت آن حادثه نیز از اذهان بیرون نرفته است. در حالیکه شخص وزیر راه مقصر اصلی قلمداد می شد، اما در صحنه حادثه حضور نیافت تا بر مبنای مدیریت کت و شلواری کنترل از راه دور را ارجح بداند.

 
شنبه - ۰۹/بهمن/۱۳۹۵

کشور تهدیدی از سوی نیروهای تکفیری احساس نمی کند/ هدف رزمایش امام علی(ع) ارتقا آمادگی رزم یگانها است

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: هدف عمده ای که در هر رزمایش دنبال می شود ارتقا آمادگی رزم یگان های منطقه و یگان های رزمی است که ما به این مهم در این مرحله از رزمایش دست پیدا کردیم.

 
پنجشنبه - ۰۷/بهمن/۱۳۹۵

دشمنی با ایران؛ نقطه مشترک ترامپ و اوباما

در حالی که رئیس جمهور جدید آمریکا، کل سیاست‌های دولت اوباما را زیر سؤال برده و قول داده بود سیفون را در کاخ سفید خواهد کشید، طی همین چند روز نخست‌آغاز به کار خود ثابت کرد در زمینه خصومت با ایران، ترامپ نیز همان راه اوباما را خواهد پیمود.

 
چهارشنبه - ۰۶/بهمن/۱۳۹۵

معاونان رئیس جمهور هم باید عینک بزنند؟

روز یکشنبه هفته جاری «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم اعطای تندیس و نشان امین‌الضرب به کارآفرینان برتر با بیان اینکه «فاینانس‌کنندگان می‌گویند اگر تحریم‌ها برگشت چه باید بشود و این جذب فاینانس را در پسابرجام مشکل کرده» گفت: «اکنون بعد از گذشت یک سال از اجرای برجام هنوز برای جذب فاینانس موفق نشده‌ایم».

 
چهارشنبه - ۰۶/بهمن/۱۳۹۵

"تاریخ معاصر ایران" به چاپ یازدهم رسید

کتاب «تاریخ معاصر ایران» نوشته موسی نجفی و موسی حقانی توسط نشر آرما به چاپ یازدهم رسید.

 
چهارشنبه - ۰۶/بهمن/۱۳۹۵

ترامپ امروز محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا را اعلام می‌کند/ایران جزو کشورهای هدف

خبرگزاری رویترز نوشته است که ترامپ امروز فرمان اجرایی محدودیت ورود پناهجویان و اتباع شماری از کشورهای مسلمان از جمله ایران به آمریکا را صادر می‌کند.

 
چهارشنبه - ۰۶/بهمن/۱۳۹۵

حرف های ترامپ جنبه شعار گونه دارد/ رؤسای جمهور امریکا، سر و ته یه کرباس اند/ نژادپرستی و مسلمان هراسی نشأت گرفته از خوی امریکاییان است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه امریکاییان با خوی جنایتکارانه خود تنها به فکر سلطه گری، خونریزی و مسلمان هراسی در دنیا هستند، گفت: تمامی رؤسای جمهور امریکا از بوش گرفته و اوباما تا ترامپ سر و ته یه کرباس هستند و سیاست آنان بر پایه سلطه گری در منطقه غرب آسیا و ایجاد سایه سلطه خود بر مردم جهان می چرخد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه