سیاسی
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

حرف‌های ناصحیح برخی از کاندیداها برای کسب رأی

معاون اول قوه قضائیه با گلایه از رفتار برخی کاندیداها گفت: برخی از نامزدها برای کسب رأی بیشتر سخنانی را مطرح می کنند که ناصحیح است، قوه قضائیه برای تک تک این حرف‌ها پاسخ دارد اما برای اینکه فضای انتخابات متشنج نشود فعلاً سکوت کرده است.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

چرا رئیسی درباره دولت افشاگری نکرد؟

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مردم دیدند که برخی برای جلب آرا حاضرند همه انقلاب را خرج خود کنند در حالی که باید همانند شهدای مظلوم خودمان را خرج انقلاب کنیم.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

آیا فقط تهرانی‌ها عقل دارند؟!

روحانی در جمع هواداران خود در سالن ورزشگاه آزادی تهران با توهین به مردم 30استان کشور گفت: من روی رای مردم تهران حساب ویژه ای باز کردم، چون " تنها " گروهی هستند که از روی " عقل و دانش " رای می دهند!!!

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

هاشمی‌طبا انصراف داد

هاشمی‌طبا انصراف خود از حضور در رقابت‌های انتخاباتی اعلام کرد.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

نگاه به داخل کشور و اعتماد به جوانان عامل موفقیت است/ وجود شرایط بسیار بد اقتصادی در کشور/ مساله هسته‌ای یک بهانه برای مذاکره بود آنها می‌خواهند ما از آرمان‌های انقلاب دست بکشیم

وزیر سابق نفت گفت: آقایان باید قبول کنند که رکود در کشور وجود دارد اما بعضی‌ها می‌گویند که ما از رکود عبور کردیم، باید قبول کرد که امروز شرایط کشور در مسائل اقتصادی شرایط خوبی نیست باید به نگاه به توان داخل که همان نگاه مکتب امام است، توجه کرد.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

سخنگوی فراکسیون امید: همه بحث‌ها در خصوص مدرک تحصیلی روحانی "شعر" است!

بهرام پارسایی گفت: همه بحث‌ها در خصوص مدرک تحصیلی روحانی، "شعر" و فقط برای آلوده کردن فضای انتخابات است، این 800 دانشجو کجا بودند که الان یک هفته قبل از انتخابات یادشان آمده مدرک آقای روحانی مشکل دارد.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

موافقان و مخالفان تحقیق و تفحص از شهرداری: خبری از "لابی‌گری" در مجلس نبود/ توهین "جهانگیری" به شعور مردم و مجلس

موافقان و مخالفان تحقیق و تفحص از شهرداری، اظهارات جهانگیری در خصوص لابی‌گری قالیباف را خلاف واقع دانستند و خواستار معذرت خواهی او از منتخبان مردم شدند، برخی هم گفتند شاید جهانگیری در دوره‌ای که به عنوان نماینده مجلس فعالیت کرده، اهل لابی‌گری بوده و سایرین را به کیش خود می‌پندارد.

 
شنبه - ۲۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

برنده مناظره سوم چه کسی است؟

در مناظره فینال با موضوع اقتصادی عملکرد دولت یازدهم توسط کاندیداها به چالش کشیده شد و عملا دولتی‌ها هیچ پاسخی برای سؤالات اقتصادی و فسادها نداشتند و مناظره سوم را باختند.

 
شنبه - ۲۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

ضربه مهلک عربستان به ایران!/ پاسخ کوبنده به سعودی

این سخنان از نادانی و بی بهره بودن بن سلمان از موضوع مهدویت به عنوان یکی از مسائل مسلّم مذاهب اسلامی حکایت دارد.

 
شنبه - ۲۳/اردیبهشت/۱۳۹۶

روحانی در آستانه سومین مناظره انتخاباتی، همه را غافلگیر کرد

"روحانی در یکی از سخنانش، با بیان شدیداللحن به رقیبانش هجوم برد و گفت که ملت کسانی را که زندان ها را بر پا کردند انتخاب نخواهد کرد."

 
جمعه - ۲۲/اردیبهشت/۱۳۹۶

سوءاستفاده خانواده روحانی از فرمان امام برای محرومین نمونه رانت‌خواری 4 درصدی‌ها در ابتدای انقلاب/ حسین فریدون چگونه صاحب 188 متر زمین در بهترین جای تهران شد؟ +سند

زمین مورد اشاره در منطقه 2 تهران و محله موسوم به طاهباز بوده که ارزش فعلی با محاسبه کمترین قیمت زمین‌های منطقه، رقمی میلیاردی خواهد خواهد شد.

 
جمعه - ۲۲/اردیبهشت/۱۳۹۶

حقوق شهروندی یعنی فرهنگیان ما دغدغه معیشت نداشته باشند/ برخی صندوق ذخیره فرهنگیان را مختص خودشان کردند/ تصویب و اجرای سند ۲۰۳۰ به معنای تعلیق سند ملی تحول آموزش و پرورش است

دکتر رئیسی گفت: جامعه ما و انقلاب اسلامی و جانشین به حق امام عصر، جامعه ما را به خدا و عدالت اجتماعی خوانده است.

 
چهارشنبه - ۲۰/اردیبهشت/۱۳۹۶

آیا یک دولت می‌تواند با 2 دقیقه برنامه اقتصادی خویش را تشریح کند؟

فشار جدی دولت بر رسانه ملی به حدی شد که کاندیدای ریاست جمهوری تنها در مدت دو دقیقه باید برنامه اقتصادی خویش را تشریح کند و این از عجایب برگزاری مناظرات در دنیا است.

 
چهارشنبه - ۲۰/اردیبهشت/۱۳۹۶

افشاگری جهان برای جهان

جهان بگو که ما همه رنج‌کشیدگان دوران کودکی هستیم و همین فریدون خودش زخم‌خورده این روزگار است.

 
چهارشنبه - ۲۰/اردیبهشت/۱۳۹۶

ایران با منشور جدید حماس چه کند؟

رئیس اسبق دفترحفاظت منافع ایران درمصر: آنچه در خصوص راهبرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعامل با فلسطین می تواند در شرایط فعلی ،حائز اهمیت باشد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه