سیاسی
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

قابلیت‌های جدید نظامی ایران را تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای جهان دارند/ ایران بازیگر مسلط منطقه باقی خواهد ماند

اندیشکده آمریکایی نوشت: تغییر شیوه رزمی نیروهای مسلح ایران به طور اساسی محاسبات راهبردی و توازن قوا در منطقه را تغییر می‌دهد و این امر پدیده‌ای گذرا نیست.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

راکتور آب سنگین اراک نابود شده است/ بنده که سالها رئیس سازمان انرژی هسته ای بودم، از دریافت اطلاعات هسته ای منع شده ام/ دولت یازدهم از خانواده های شهدای هسته ای سوءاستفاده رسانه ای کرد

عباسی تاکید کرد: رئیس جمهور و برخی مسئولان تلاش دانشمندان هسته ای را با کار کردن 3 الی 4 ساعته روزانه خود مقایسه می کنند و پیشرفت های چشمگیر به دست آمده را به سخره می گیرند.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

هفتمین روز جشنواره؛ جنجال در نیمه شب

هفتمین روز جشنواره فیلم فجر با نمایش پرحاشیه‌ترین فیلم حاضر در جشنواره، «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و برگزاری نشست آن که جنجالی هم بود، ادامه پیدا کرد.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

پرچم اعتدال همان اسلام آمریکایی است

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پرچم اعتدال همان اسلام آمریکایی است، گفت: آقای روحانی درمقابل اجرای رزمایش های دفاعی کشور ایستاده است بخاطر اینکه آمریکا ناراحت نشود.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

پانزده مسیر برای تضعیف نظام سلطه

متن ذیل مشروح سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانیِ اسلامی صدرا است.

 
شنبه - ۱۶/بهمن/۱۳۹۵

اقدامات اخیر ترامپ تیر خلاص بر پیکره نیمه جان برجام/ برجام آفتابی که هرگز طلوع نکرد

اقدام اخیر ترامپ را از جهتی می توان تیر خلاص بر پیکر نیمه جان توافق‌نامه‌ هسته ای دانست و از طرف دیگر ضربه ای مهلک به وجهه بین المللی و داخلی دولتی دانست که با شعار عزت بخشیدن به پاسپورت مردم ایران آن هم با استفاده از روش اعتماد و نزدیکی به آمریکا به روی کار آمد که البته تنها راه کمتر کردن خسارت این اتفاق نیز همانا پاسخی مناسب و حساب شده از سوی دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم است.

 
شنبه - ۱۶/بهمن/۱۳۹۵

"مهدی خزعلی" رسما سخنگوی ضد انقلاب داخل کشور شد

مهدی خزعلی از فعالان فتنه سال 88 که به دلیل اقداماتش بر علیه نظام و انقلاب از سوی پدرش مرحوم آیت الله خزعلی طرد شده بود رسما بیانیه خوان ضد انقلاب در داخل کشور شد.

 
شنبه - ۱۶/بهمن/۱۳۹۵

انقلاب اسلامی ایران موازنه قدرت را نه تنها در منطقه بلکه در جهان به هم زد

انقلاب اسلامی ایران به عنوان پارادایمی جدید در نظام بین الملل موازنه قدرت را نه تنها در منطقه بلکه در جهان به هم زد و اساس نظام بین الملل را به چالش کشید و منافع نظام سلطه را در زمینه های اقتصادی ،سیاسی ، فرهنگی و حتی اجتماعی و امنیتی دچار بحران کرد.

 
شنبه - ۱۶/بهمن/۱۳۹۵

فشار اقتصادی همچنان روی مردم وجود دارد/ توصیه رهبر انقلاب به احمدی نژاد قطعا مفید است/ جامعه روحانیت مبارز روی فرد خاصی تصمیم نگرفته است

این استاد اخلاق با بیان اینکه توصیه رهبر انقلاب به احمدی نژاد برای کشور و نظام مفید است، گفت: همواره نظرات رهبری برای کشور و نظام مفید و موثر بوده و شاید در یک زمان خاص ما متوجه اهمیت نظر ایشان نباشیم اما در آینده بفهمیم که این تصمیم گیری تا چه حد به نفع نظام است.

 
سه شنبه - ۱۲/بهمن/۱۳۹۵

100 حق ملت ایران در برجام ضایع شده است/مجلس از حق تصمیم‌گیری درباره پروتکل الحاقی محروم شده است

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه 100 حق ملت ایران در برجام ضایع شده است، گفت: بر اساس برجام مجلس از حق تصمیم‌گیری درباره پروتکل الحاقی محروم شده است.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

اوباما خاطراتش را می‌نویسد

رئیس جمهوری سابق آمریکا برای نوشتن خاطراتش بیش از 20 میلیون دلار دریافت کرده است.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

شروع آمریکایی ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا فرمانی را علیه مسافران و مهاجران به کشورش امضا کرد که به ادعای او هدفش ممانعت از ورود تروریست‌هاست. طبق فرمان، اتباع ایران نیز مشمول این محدودیت شدند.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

زمان تشییع پیکر شهدای آتش نشان مشخص شد/ اعلام زمان ثبت نام کنکور سراسری/ کمپین «هر ایرانی یک صفحه قرآن»

10 مطلب پربازدید در رسانه های مختلف را در پست زیر مشاهده کنید. برای دیدن جزئیات خبر بر روی تیتر مطلب کلیک نمائید.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

بی‌اعتنایی به تخلفات فریدون برای روحانی دردسرساز می‌شود/رشد اقتصادی منهای نفت ... تقریباً هیچ!/اتریش ویزای ایرانی‌ها را لغو کرد

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که دانادر ادامه به آنها اشاره می‌کند.

 
یکشنبه - ۱۰/بهمن/۱۳۹۵

بیانیه وزارت خارجه درباره ممنوعیت سفر به آمریکا

وزارت امور خارجه ایران درباره ممنوعیت سفر شهروندان 7 کشور از جمله ایران به آمریکا براساس دستور ترامپ بیانیه ای باعنوان "بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص تصمیم تبعیض آمیز دولت آمریکا در ایجاد محدودیت سفر به آن کشور" صادر کرد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه