سیاسی
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

آخرین وضعیت استیضاح آخوندی/مخالفت کمیسیون عمران با دعوت مجدد از آخوندی برای جلسه استیضاح

عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص آخرین وضعیت استیضاح وزیر راه و شهر سازی گفت: هیات رئیسه از کمیسیون عمران خواست تا دعوت مجدد از وزیر راه و شهر سازی انجام شود اما نمایندگان ارائه کننده طرح استیضاح آخوندی با دعوت مجدد مخالفت کردند و خواستار استیضاح وی در صحن علنی مجلس شدند.

 
سه شنبه - ۱۹/بهمن/۱۳۹۵

حقوق‌بگیران نجومی حامیان برخی از نامزدهای انتخاباتی هستند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: حقوق‌بگیران نجومی حامیان برخی از نامزدهای انتخاباتی هستند، چراکه برخی از مسؤولان نمی‌گذارند آنها محکوم شوند.

 
سه شنبه - ۱۹/بهمن/۱۳۹۵

20 فروردین خبرهای خوبی برای ملت داریم/خبر دریافت 149 تن کیک زرد فردا به صورت رسمی اعلام می شود/برخی رسانه ها نباید اذهان عمومی رو منحرف کنند

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه در سال 96 شاهد بهبود شرایط اقتصادی خواهیم بود، گفت: به برکت برجام صادرات نفت به سه ونیم میلیون بشکه رسیده درحالی که قبل از برجام این چنین نبود،ما نمیگوییم به آنچه که به دست آوردیم راضی هستیم.

 
سه شنبه - ۱۹/بهمن/۱۳۹۵

نظر نهادهای نظارتی درباره قرارداد پرحاشیه/حسن روحانی درباره کرسنت چه گفت؟

سازمان بازرسی کل کشور، شورای عالی امنیت ملی، کمیسیون انرژی مجلس و حتی برخی مدیران نزدیک به زنگنه گزارش‌های مفصلی درباره اشکالات متعدد قرارداد کرسنت از قیمت‌گذاری گاز تا شرایط نامناسب داوری و بازنگری در قیمت مطرح کرده‌اند.

 
سه شنبه - ۱۹/بهمن/۱۳۹۵

متن نهایی برجام دارای اشکالات اساسی است/ وزیر خارجه فرانسه به ایران گفت آمده ام به شما بگوئیم دست از پا خطا نکنید!

محمدجواد لاریجانی با بیان اینکه مذاکره مجدد درباره ماهیت برجام سم مهلک است، گفت: حتی درباره بندهای کم اهمیت آن هم نباید مذاکره کرد زیرا اصل عدم مذاکره مجدد نباید شکسته شود.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

معاون ترامپ، ایران را تهدید کرد

مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با برنامه This Week شبکه ای بی سی گفت که بهتر است ایران عزم رئیس جمهوری جدید آمریکا را امتحان نکند.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

کف عیدی کارکنان موقت دولت چقدر است؟ +سند

بر اساس مصوبه هیئت دولت، پاداش پایان سال کارمندان موقت و خرید خدمت نباید از ۳۵۰ هزار تومان کمتر باشد.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

تراز صندوق توسعه ملی منفی است/ مشخص نیست که درآمدهای نفتی به صندوق واریز شده یا خیر/ سیف به دعوت مجلس پاسخ مثبت نداد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس قانون باید 20 درصد از هزینه صادرات نفت به صندوق توسعه ملی واریز شود؛ درحالی‌که وضعیت این صندوق مبهم بوده و مشخص نیست که درآمد حاصل از فروش نفت در کجا هزینه شده است.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

آمریکایی ها میدانند که نمیتوانند پیروز جنگ با ایران باشند/ هر دولتی که در آمریکا روی کار آمد با یک نوع استراتژی با ایران دشمنی کرد

فواد ایزدی گفت: انقلاب اسلامی همواره از سوی دولتمردان آمریکایی تهدید به گزینه نظامی شده است و در روزهای اخیر در گنگره آمریکا هم این مساله مطرح شده که فقط بازی و جنگ روانی است و در واقعیت آمریکایی ها میدانند که نمیتوانند پیروز جنگ با ایران باشند.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

متن کامل درخواست تحقیق و تفحص نمایندگان مجلس از صندوق بازنشستگی فولاد/معضلات مالی و حقوق‌های نامتعارف مدیران اصلی ترین دلایل تفحص مجلس+سند

پس از تجمع متععد بازنشستگان فولاد و شرکت های وابسته مقابل مجلس، طرح تحقیق و تفحص از این صندوق بازنشستگی کلید خورد.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

خاطرات شنیده نشده از آخرین روزهای بهمن57 /عاقبت خوش ماجرای فرودگاه دالاس/تیزهوشی همسر امام در مصاحبه با خبرنگار واشنگتن پست

حاجیه تجلی از معدود دختران دانشجویی است که برای درک حضور امام خمینی (ره) و خدمت به ایشان از آمریکا به فرانسه مهاجرت کرد و به همراه یک دیگر از بانوان حاضر در نوفل لوشاتو مسئولیت پیاده سازی نوارهای سخنرانی و پیام های امام خمینی (ره) را برعهده داشت.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

در دولت های بعد از جنگ عقب نشینی و سازش را به طور کامل مشاهده می کنیم/ اگر اختلاف طبقاتی را از بین نبریم نابود می شویم/ عده ای از اول انقلاب تاکنون حاکمیت قانون و عدالت را نخواسته اند

جواد منصوری اولین فرمانده سپاه پاسداران: این مسئله که فکر کنیم با سازش، تسلیم و عقب نشینی مسائل ما با دشمن حل می شود یک توهم است.

 
دوشنبه - ۱۸/بهمن/۱۳۹۵

حذف بودجه حمایتی 300 مرکز تولید محتوای فرهنگی توسط دولت یازدهم/دولت هیچ توجهی به جوانان و تامین نیازهای فرهنگی آنان نداشته است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دولت یازدهم اصلا به جوانان از حیث مسائل فرهنگی و تامین نیازهای آنان توجهی نداشته است و علت این امر نوع نگاه کارشناسان دولت یازدهم است که آن ها به مسائل جوانان نگاه حداقلی دارند.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

شاهکار مهم دوقلوهای ناشناخته در رزمایش پدافندی سپاه/ دست «سوم خرداد» به بلندپروازترین هواپیماهای رزمی جهان رسید

مشخصات جدیدی که از نمونه ارتقاء یافته سامانه پدافندی سوم خرداد اعلام شده تقریبا همانند سامانه موشکی بوک ام 3 ارتش روسیه است که چند ماهی است وارد خدمت شده، چراکه این سامانه روسی توان درگیری با اهداف در برد 75 و ارتفاع 35 کیلومتر را دارد.

 
یکشنبه - ۱۷/بهمن/۱۳۹۵

راه سخت انقلابی ماندن / چگونه از فتنه‌ها بسلامت عبور کنیم

خواص هر انقلاب می‌توانند تعیین‌کننده بقای یک انقلاب باشند و هر چه این خواص از اهداف انقلاب دورتر شوند به‌مرور مردم که حامیان اصلی انقلاب هستند هم از هسته اصلی انقلاب دور می‌شوند و زمینه فروپاشی انقلاب فراهم می‌شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه