سیاسی
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

یکی از کاندیداهای جمنا باید به نفع دیگری کنار می‌کشید/ آراء رئیسی بیشتر از قالیباف بود

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه همچنان در عرصه رقابت‌ها می‌ماند، از اقدام قالیباف تمجید کرد.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

ادامه دولت روحانی یعنی ادامه تعطیلی کارخانه ها، بی کاری جوانان، رکود ، تورم، گرانی و حقوق های نجومی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص پیامدهای روی کار آمدن مجدد دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم در مدت این چهار سال نشان داد که دولت کار نیست و تنها کاری که از دست این دولت بر می آمده واردات و رفع نیاز های داخلی از طریق کشور های دیگر بوده است.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

جا زدن کارمندان یک اداره به عنوان قهرمانان ورزشی در ستاد روحانی!

مشاور ارشد مدیرکل پرحاشیه استان، این روزها همچون مدیر خود تمام تلاش ها را به کار بسته تا ستادهای خلوت روحانی در زاهدان را شلوغ جلوه دهد.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

سیاستمدارانی با مدارک تقلبی/ 3 گزینه محتمل در مورد مدرک روحانی؛ "استعفا"، "محکومیت" یا "باز پس گیری"

بحث سرقت علمی حسن روحانی در حالی این روزها داغ شده که در قانون برای کسی که سرقت علمی می‌کند، مجازات زندان بین 6 ماه تا یک سال تعیین شده است.

 
سه شنبه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۶

اقدام قالیباف هوشمندانه بود/ با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم

سیاسیون سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقدام قالیباف در کناره گیری هوشمندانه بود، عنوان کردند: با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

تدبیرِ دولت «تدبیر و امید» عملیاتی نشد/ توجه ویژه دولت «کار و کرامت» به بحث تولید و اشتغال

مسؤول ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در نوشهر گفت: اکنون مردم در تامین معیشت خود در تنگنا هستند و وقتی مردم نان را از نانوایی‌ها به‌صورت قسطی خریداری می‌کنند نشان از عمق مشکلات معیشتی مردم است و نشان‌دهنده این است که تدبیرِ دولت "تدبیر و امید" عملیاتی نشد.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

درباره سخنان عجیب باران کوثری/ مگر احمدی نژاد اصولگرا بود؟

هرکه اپوزیسون بوده محبوب‌تر است و در محافل سینمایی بیشتر او را تحویل می‌گیرند.اگر روحانی برنده شد، ژست بیشتری می‌گیرند اگر یک چهره اصولگرا بر سر کارآمد رانت بیشتری دریافت می‌کنند.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

وقت سیاست خارجی ایران در «برجام» تلف شد/ دیپلماسی دولت یازدهم در حد یک کشور کوچک آفریقایی هم نبود

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: ایران دارای سابقه بسیار خوبی در کشورهای زرخیز آفریقایی و کشورهای مجمع عدم تعهد داشت که برای بازار خوبی برای کالاهای ما بودند تا رکود را کاهش دهیم اما این ظرفیت نادیده گرفته شد.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

تصمیم «قالیباف» فداکارانه بود/ همه برای «نه به وضع موجود» اتفاق نظر دارند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: تصمیم قالیباف بسیار شایسته تقدیر و فداکارانه بود.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

به خاطر مصالح نظام سکوت کردم/در زمان خود آنچه را که باید خواهم گفت

رئیس قوه‌قضائیه با ابراز تأسف از اقدامات برخی نامزدها در جریان مناظره‌ها و سخنرانی‌ها و همجه به نهادهای انقلاب اسلامی از جمله قوه‌قضائیه گفت: برای مصالح نظام سکوت اختیار کرده‌ام اما در زمان خود آنچه را که باید گفت خواهم گفت.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

ستادهای قالیباف برای پایان دادن به دولت 4 درصدی ها حجت الاسلام رئیسی را تبلیغ می کنند

قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که جناب اقای قالیباف با تمام شایستگی ها بنا بر اتحاد نیروهای مومن و ولایی از نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری انصراف دهند.

 
دوشنبه - ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۶

تصمیم قالیباف نشان از اتحاد وایستادگی مردم در برابر زیاده خواهی های برخی کاندیداها دارد/ایثارگری قالیباف، جریان انقلابی را تقویت کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قالیباف بعد از یک دوره سخت که در برابر زیاده خواهی ها و حرف های خلاف واقع برخی از کاندیداها ایستادگی کرد امروز با این ایثارگری صحنه انتخابات را به نفع جریان انقلابی تقویت کرد.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

درخواست مناظره میان قالیباف و روحانی

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف خواستار برگزاری 2 مناظره بین محمدباقر قالیباف و حسن روحانی و همچنین نمایندگان کاندیداها به صورت جداگانه شد.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

طلیعه بلوغ سیاسی یک میلیون و200 رأی اولی/ رأی اولی‌ها را جدی بگیریم

اهمیت حضور و انتخاب آگاهانه فرد اصلح از سمت رأی اولی ها زمانی خود را بیشتر نمایان می کند که در تبلیغات برخی از کاندیداها ریاست جمهوری بازی با احساسات جوانان، گول زدن و ترساندن آنان را در دادن وعده های پوشالی چون « آزادی! فضای مجازی آزاد! فلانی کاندیدا می خواهد بین شما دیوار بکشد و یا سایه انداختن جنگ و .... » می بینیم، تعاریف و مفاهیمی که از آن می شود به گونه های مختلف، برداشت های متفاوت داشت.

 
یکشنبه - ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۶

وقتی حقوق‌های نجومی پرداخت می‌کنید، گرانی ایجاد نمی‌شود؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در «دولت مردم» خودم را برای مردم عزیزمان وقف خواهم کرد ،گفت: وظیفه ماست که بدون هیچ منتی تلاش کنیم مشکلات را از دوش مردم برداریم.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه