سیاسی
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

تلاش آقای وزیر برای انحراف مسیر تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان / 10 نفر از متخلفان صندوق ذخیره در زندان هستند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر آموزش و پرورش با لغو ابلاغ کارشناسان صندوق ذخیره فرهنگیان سعی می کند در مسیر تفحص از این صندوق انحراف ایجاد کند.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

پاسخ دولت روحانی به رواج «بیت کوین» در ایران چیست؟

کشورهای مختلف در مواجهه با بیت کوین رفتار متفاوتی دارند؛ به عنوان نمونه، کشور چین استفاده از پول مجازی را در مراودات داخلی ممنوع کرده اما در مراودات بین‌الملل به کار گرفته می‌شود.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

9دی؛ ترجمه عاشورا

مردم انقلابی با حرکتی عاشورایی، خودجوش و تحسین‌برانگیز در راستای حراست از ارزش‌های دینی و معنوی خود و حمایت از نظام و رکن اصلی آن یعنی ولایت فقیه با برپایی راهپیمایی کم‌نظیری، پیام مهمی را به سران فتنه و وابستگان آن‌ها در داخل و خارج کشور و همچنین حامیان خارجی آنان اعلام کردند که محتوای آن پایداری و استقامت در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی نظام و تداوم حرکت انقلاب بود.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

موسوی: بیش از دو هزار نفر در وزارت نفت حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند/ تلاش دولتی ها برای ماستمالی کردن موضوع حقوق های نجومی

موسوی می گوید: امروز فقط در مجموعه وزارت نفت بیش از دو هزار نفر حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند آن‌وقت چطور دولت می‌گوید فقط 4 نفر حقوق نجومی دریافت کرده‌اند این‌یک دروغ بزرگی است که می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

لزوم شناسایی و معرفی شبکه سازمان یافته تراریخته ها/ چرا دولت از محصولات تراریخته حمایت می کند؟

در حالی که محصولات تراریخته بنا به گفته مخالفان تهدیدی برای سلامت غذای مردم است، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از وجود شبکه سازمان یافته در این حوزه خبر داده است.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

اعتماد دولت روحانی به آمریکا موجب شکست برجام شد/سیاست آمریکا با رئیس جمهور جدید تغییری نخواهد کرد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت روحانی با اعتقاد به این که آمریکا قابل اعتماد است و نیازی به بازی پیچیده با آمریکا نیست وارد میدان شد و با بازی پیچیده آمریکا طرف شد و در نهایت هم شکست خورد.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

سهم گورخواب ها در گلوی نجومی بگیران / طرح هایی برای امیدواری «تن فروشان» و ناامیدی بی سرپناهان

پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتن خواب از سوی معاون زنان رئیس جمهور این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا جایگاه این زنان که در اثر فقر و فلاکت، سهمشان از زندگی تنها سقف آسمان است، از جایگاه تن فروشان در جامعه کمتر است؟ چرا سهم کارتن خواب ها مقطوع النسل شدن و سهم تن فروشان به رسمیت شناختن است؟

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

مناظره شریعتمداری و کواکبیان امشب در شبکه سه

برنامه متن و حاشیه امشب با حضور شریعتمداری و کواکبیان از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

تکالیف مجلس به سازمان انرژی اتمی

نمایندگان در جلسه علنی امروز تکالیفی را برای سازمان انرژی اتمی در طول اجرا برنامه ششم توسعه، تعریف کردند.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

پارادوکس رشد و رکود اقتصادی در دولت یازدهم

اگر ما واقعا در دوره پر شکوه نرخ پایین تورم و نرخ رشد بالای اقتصادی زندگی می‌کنیم علت ناتوانی بانک مرکزی در مدیریت نرخ ارز، افزایش معوقات، بسته بودن نماد بانک‌ها، تعطیلی نسبی شهرک‌های صنعتی و امثال آن چیست؟

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

انفجار 2 بمب در مرکز بغداد

منطقه تجاری مرکز پایتخت عراق، بر اثر انفجار 2 بمب به لرزه درآمد.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

سوابق علمی و اجرایی حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر شد

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی سوابق 360 از حامیان خود که در روزهای اخیر از این جبهه حمایت کرده اند را منتشر کرد.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

عربستان باید نسبت به تامین امنیت زوار خانه خدا متعهد شود/ پرونده فاجعه منا هنوز بسته نشده و سعودی ها باید پاسخگو باشند

آصفری با بیان اینکه عربستان سعودی جایگاه خادم الحرمین بودن خود را با رفتارهای خود از دست داده، خاطرنشان کرد: عربستان باید بداند حتی اگر این شروط لازم را مهیا کند، بازهم باید نسبت به فاجعه منا در حج پاسخگو باشد و گمان نکند با برداشتن موانع حج، این پرونده بسته می شود.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

سپاه، ایران را در ساخت ماهواره خودکفا کرد

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانیباء با بیان اینکه در هشت ماه اخیر سپاه پاسداران، ایران را از لحاظ ماهواره خودکفا کرده است گفت: دشمن امروز دیوانه وار سعی دارد بداند با وجود تحریم های پیاپی این تکنولوژی و تخصص از کجا آمده است.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

خسارت 76 میلیاردی به اموال دولتی در ایام فتنه/ آرم رژیم صهیونیستی در حوادث سال 88 در 36 نقطه از تهران درج شد/ پدر میرحسین فرزند خود را در بازار تهران لعن می‌کرد

معاون عملیات قرارگاه ثارالله در مراسم گرامیداشت حماسه یوم‌الله ۹ دی گفت: عده‌ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه آن‌ها را دیدیم فهمیدیم اصلاً این افراد رای ندادند، پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه‌اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می‌داد و وی را لعنت می‌کرد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه