سیاسی
شنبه - ۲۱/اسفند/۱۳۹۵

چه شده دولتی که با سهام عدالت مخالف بود، دم انتخابات یاد این سهام افتاد؟

نماینده تشکل دانشجویی دفتر تحکیم وحدت با تأکید بر اینکه ما امروز شاهد هستیم که یک جانباز اعصاب و روان که با عارضه نخاعی دست و پنجه نرم می‌کند در زندگی خانواده و درمان خود وامانده است، اظهار داشت: بنا به اذعان خانواده، وی در هر بیمارستان و آسایشگاه مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد و حتی از پذیرش او نیز خودداری می‌کنند.

 
شنبه - ۲۱/اسفند/۱۳۹۵

فرار رو به جلو با بهره مندی از "کلیدواژه دخالت در انتخابات"/ کدام نهاد بیشترین دخالت را در انتخابات داشته است؟

بیان مسائلی از جمله تقلب و دخالت در انتخابات بدون هیچ پشتوانه و اسناد معتبر نه تنها اعتماد مردم نسبت به نظام و عوامل برگزار کننده انتخابات را از بین می برد بلکه بازی کردن در زمین دشمن بوده و شرایط را برای ایجاد اغتشاش و آشوب بعد از انتخابات فراهم می کند.

 
شنبه - ۲۱/اسفند/۱۳۹۵

نسخه ای که اصلاحات برای اعتدال پیچید/ "عارف"های 96 فدای حسن روحانی می شوند

اصلاح‌طلبان که پیش از این برای رسیدن به "رحم اجاره‌ای" روحانی با عبور از عارف او را فدای حسن روحانی کرده بودند این روزها به فکر "عارف"هایی هستند که با حضور در صحنه انتخابات به دفاع از حسن روحانی بپردازند و با انصراف در آخرین لحظات موجب افزایش سبد رای روحانی شوند.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

تبعیض یعنی برای وام 5 میلیونی 8 مدرک و 2 ضامن لازم است ولی برای وام هزار میلیاردی یک تلفن!

سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی چهارشنبه شب 18 اسفند در جمع مردم اسلامشهر گفت: نمیشود بدون رفع "تبعیض" به جنگ فقر و فساد رفت.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

دولت کارنامه اقتصادی خود را به مردم اعلام کند/ معیشت مردم، مهمترین مسئله کشور است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به نزدیکی پایان سال گفت: طبیعتاً دولتمردان باید در این‌ باره کارنامه‌ای از خود نشان دهند.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

لغو دستور مهم دولت سابق درباره واردات خودرو/ سایه سنگین نامزد موازی بر سر روحانی/ بزک برجام به شیوه عراقچی/ ادعای جدید رسانه‌های آمریکا درباره ایران

وزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

گزارشگر تازه سازمان ملل هم اتهامات حقوق بشری علیه ایران را تکرار کرد

«عاصمه جهانگیر» در اولین گزارش خود در مورد ایران، اتهامات گسترده‌ای را علیه ایران طرح کرده است.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

دولت کارنامه اقتصادی خود را به مردم اعلام کند/ معیشت مردم، مهمترین مسئله کشور است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به نزدیکی پایان سال گفت: طبیعتاً دولتمردان باید در این‌ باره کارنامه‌ای از خود نشان دهند.

 
چهارشنبه - ۱۸/اسفند/۱۳۹۵

دلیل ورود جدی‌تر مراجع تقلید به انتخابات ۹۶ چیست؟

در حالی قاعده و روال رفتار انتخاباتی مراجع تقلید ورود در سطح کلان و دعوت مردم به حضور در انتخابات بوده است که استثنایی شدن رفتار انتخاباتی مراجع در رقابت ۹۶ حکایت دارد.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

نرخ بیکاری هنوز بالای ۱۲درصد است/کاری برای کوچک‌سازی دولت نشده است

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: بر اساس آمار منتشر شده توسط دولت 600 هزار شغل در سال 95 ایجاد شد، اما همچنان نرخ بیکاری بالای 12 درصد است و این مشکل نه تنها یک مشکل اقتصادی است بلکه مشکل اقتصادی اجتماعی هم به شمار می‌آید.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

حجم انبوه صدور احکام ورشکستگی کاسته شده است/ صدور بخشنامه برای تحقیق از بانک مرکزی قبل از صدور حکم ورشکستگی

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای گفت: گزارشاتی که داریم بیانگر آن است که از حجم انبوه صدور احکام ورشکستگی کاسته شده و قوه قضائیه آمادگی دارد همچنان در این زمینه همکاری لازم را انجام دهد.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

برنامه ششم توسعه حاصل کار مجلس بود نه دولت /ظرفیت های حوزه گردشگری می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در حوزه گردشگری ظرفیت های بسیار مهمی را در کشور داریم و با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد اما غفلت کرده ایم و زیر ساخت های ما خیلی کم است به این دلیل که به سمت اقتصاد دولتی و تصدی گری توسط دولت در این حوزه رفتیم که در برنامه ششم تصمیمات خوبی گرفته شد که بخش عمده آن و صنایع دستی به بخش خصوصی واگذار شود و از ظرفیت بخش خصوصی و بخش های تعاون استفاده شود.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

مغایرت توقیف1.6 میلیارد دلار از دارایی های ایران با برجام/ بازگرداندن 2 میلیارد دلار قبلی هم در حد حرف باقی ماند/ مجلس وزیر خارجه را برای توضیح فرا می‌خواند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه آمریکا تمام توان خود را برای زیر پا قراردادن برجام به کار بسته است گفت: تعدادی از بانک ها در کشورهای اروپایی به همراهی آمریکا بر آمده و با تحریک مقامات آمریکایی اقدام به دست درازی به اموال ایران کرده اند که این مسئله قطعاً خلاف برجام است.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

نظارت بر انتخابات شوراهای شهر حساب و کتاب ندارد و این مصیبت است/ معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمانش اقدامی کنیم

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.

 
سه شنبه - ۱۷/اسفند/۱۳۹۵

دسته گل جدید نعمت زاده / وزیر صنعت بزرگترین معدن فسفات کشور را تعطیل کرد

وزیر صنعت ، معدن و تجارت 14 اسفند 95 در سفر یک روزه به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد باردیگر از عدم توجیه اقتصادی معدن فسفات چرام یکی از بزرگترین معادن فسفات کشور و خاورمیانه خبر داد و گفت:کار اکتشاف، استخراج و اشتغال‌زایی این معدن باید بر زمین بماند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه