سیاسی
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

جعل خبر مملکت‌فروشان علیه ده‌نمکی سوژه کاربران شد +عکس

انتشار این خبر جعلی از سوی کانال یک مستهجن در فضای مجازی واکنش‌هایی را در پی داشت و کاربران با انتشار عکس هایی، دروغ پردازی مملکته را به سخره گرفتند.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

ظریف به نیویورک می‌رود

وزیر خارجه ایران اواخر هفته جاری برای شرکت در نشست مجمع عالیرتبه سیاسی سازمان ملل به نیویور‌ک سفر می‌کند.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

سلاح‌های راهبردی ساخته شده در دولت یازدهم حدود ۸۰ درصد کل میزان قبلی است/ اگر قرار بود وزیر خارجه با چند شعار و فشار از میدان خارج شود برجام محقق نمی‌شد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزارت دفاع سازنده موشک های راهبردی است، گفت:‌سلاح‌های راهبردی ساخته شده در دولت یازدهم حدود ۸۰ درصد کل میزان قبلی است.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

هشدار FATF نسبت به هرگونه معامله تجاری با ایران

اخیراً FATF لیست ۹ کشوری که اقدامات لازم برای مقابله با تأمین مالی تروریسم و پولشویی انجام نداده‌اند را منتشر کرد که نام ایران نیز در این لیست قرار دارد، FATF نسبت به هر گونه معامله تجاری با این کشورها هشدار داده است.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

وزارت دفاع ایران سه شیفته برای عراق سلاح تولید کرد/ این دستاوردها با تاکید رهبر انقلاب بود/ برخی مشکلات فقط با دیپلماسی حل نمی‌شود

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: برخی اوقات از راه دیپلماسی کارهایی می‌کنیم که خیلی خوب است، اما حل برخی مشکلات فقط با دیپلماسی حل نمی‌شود.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

امیدواریم رئیس جمهور کابینه‌ای کارآمد و جوان‌تر تشکیل دهد

نماینده مردم تهران ، ری ، تجریش ، اسلامشهر و پردیس ضمن تقسیم‌بندی نمایندگان مجلس از نظر نحوه عملکرد به تبیین انتظارات مجلس از رئیس جمهور برای کابینه دوازدهم پرداخت.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

حضور عارف در شهرداری تهران منتفی شد

در حالیکه در روزهای اخیر بحث احتمال حضور محمدرضا عارف در شهرداری تهران مطرح شده بود، یکی از نزدیکان رییس فراکسیون امید در گفت‌وگو با ایلنا، عنوان کرد که واکنش محمدرضا عارف به این اخبار این است که بر تداوم حضور در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد و بر این اساس بحث حضور عارف در شهرداری تهران منتفی است.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

دبیر: دولت مترو را ورشکسته کرد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرکت بهره‌برداری مترو با توجه به عدم پرداخت تعهدات دولت ورشکسته است و شورای بعد باید حق و حقوق این شرکت را از دولت بگیرد.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

آمریکا در هر توطئه‌ای به "سد سپاه" برخورد کرده است

معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه آمریکا در برابر اقدامات خود برای ایجاد ناامنی در مقابل خود سپاه را دیده است، گفت: هر کسی که به سپاه حمله کند ایادی آمریکا بوده و بدون شک از آمریکا حقوق می‌گیرد.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

ایجاد محدودیت های "خاص" برای یکی از بازوان پرتوان قوه قضائیه/ چرا "طرح الحاق یک ماده به قانون تشکیل سازمان بازرسی" از دستور کار مجلس خارج نمی شود؟

طرح الحاق یک ماده به قانون تشکیل سازمان بازرسی کل‌کشور که مکاتبه مستقیم مدیران، کارشناسان، کارکنان و بازرسان این سازمان را با مسئولان و مدیران دستگاه‌های مشمول قانون آن ممنوع می‌کرد در ابتدا به صورت طرح دوفوریتی وارد مجلس شد و یک فوریت آن به رای گذاشته شد و در نهایت بعد از مخالفت نمایندگان مجلس با بررسی این طرح به صورت یک فوریت؛ طرح "الحاق یک ماده به قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور" در دستور کار عادی مجلس قرار گرفت.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

«حمید بقایی» بازداشت شد

«حمید بقایی» بازداشت شد.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

ابطحی: گزارش‌ها را به رئیس کمیسیون تحویل دادیم/قمی: اخبار نهایی توسط زاهدی اعلام می‌شود

عضو کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون گفت: گزارش‌هایی که نوشته بودیم را تقدیم ریاست کمیسیون کردیم و دیگر تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده کمیسیون است.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

چه تضمینی وجود دارد قرارداد «توتال»مانند«کرسنت» باعث آبروریزی نشود/روحانی اگر سپاه را تقویت نمی‌کند حداقل تضعیف نکند

دبیرکل حزب مؤتلفه با بیان اینکه چه تضمینی وجود دارد که قرارداد ۲۵ ساله توتال همانند قرارداد کرسنت باعث آبروریزی دولت و وزارت نفت کشورمان نشود.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

ماجرای سناریوی "لباس شخصی‌ها" در فتنه 18 تیر 78/چه کسی به "لباس شخصی‌ها" پول می‌داد؟/ارتباط "لباس شخصی‌ها" با بنگاه‌های خبری امریکا

علی‌اکبر ناطق نوری درباره نقش لباس شخصی‌ها در حادثه کوی دانشگاه می‌گوید: من یقین دارم در ماجرای کوی دانشگاه، لباس شخصی‌هایی که می‌گویند سازمان‌یافته و از جناح راست هستند، اصلاً وجود خارجی نداشتند، کما این‌که دادگاه هم به همین جمع‌بندی رسید. تحلیلم این است که خود این‌ها ممکن است از جریانی باشند که خواستند بروند آنجا، شلوغ کنند، به هم بریزند و آشوب به وجود بیاورند که بعد بهره‌برداری کنند؛ ممکن است این‌طوری باشد.

 
یکشنبه - ۱۸/تیر/۱۳۹۶

توتال برای مأموریت ویژه به ایران آمده است

معاون سابق وزیر نفت با بیان اینکه توتال به جهت مأموریتی خاص به ایران آمده است گفت: مأموریت توتال حداکثر کردن بهره برداری قطری ها از پارس جنوبی است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه