سیاسی
دوشنبه - ۲۵/بهمن/۱۳۹۵

در خانه سفیر سوئد چه خبر بود؟!

دیروز در اقدامی غیرمنتظره و سؤال‌برانگیز، مراسم امضای قراردادهای تجاری میان ایران و سوئد به جای مراکز رسمی کشورمان در منزل سفیر سوئد برگزار شد.

 
دوشنبه - ۲۵/بهمن/۱۳۹۵

کارآفرینی جوان هراتی در بیکارترین شهرستان استان یزد/ بانوی هنرمند تویسرکانی به دنبال احیای 9 هنر ازصنایع دستی/اشتغالزایی بیش از 140 نفر با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در کهگیلویه

انبوه اخبار و مطالب در سایت های خبری و خبرگزاری ها، عاملی است تا گزارش و اخبار های نابی که بعضاً در استان ها مخابره می‌شود دیده نشود.بر همین اساس در نظر داریم، گلچینی از بهترین مطالب استانی را که در طول روز تولید می‌شود را در قالب بسته ای با نام" از استان ها چه خبر؟ " منتشر نمائیم. بدون شک انتخاب این مطالب به معنی نادیده گرفتن مطالب تولیدی و فاخر دیگر استان ها نمی‌باشد.

 
دوشنبه - ۲۵/بهمن/۱۳۹۵

پشت پرده طرح «آشتی ملی» اصحاب فتنه چیست؟

این احتمال وجود دارد و احتمالی قوی‌ نیز هست که طرح «آشتی ملی» را با هدف حاشیه‌سازی و سرگرم کردن مردم به میدان آورده‌اند تا از این طریق روی ناکامی‌های پی‌درپی و وعده‌های بر زمین مانده دولت که متأسفانه برخی از اصحاب فتنه در آن نقش موثری داشته‌اند، سرپوش بگذارند.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

طراحی تحریم های جدید علیه ایران توسط کاخ سفید/ اقدامات ضد ایرانی ترامپ، نمایندگان جمهوری خواه کنگره را اقناع نکرد

شبکه خبری «سی‌ان‌ان» روز جمعه از قول برخی منابع آگاه گزارش داده کاخ سفید قصد اعمال تحریم‌های بیشتری علیه ایران دارد.

 
 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

حضور گسترده مردم در مسیرهای 10 گانه راهپیمایی/ شعار «مرگ بر آمریکا» در بزرگترین تجمع سالیانه ایرانیان

راهپیمایی شکوهمند سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از صبح امروز در سراسر شهرهای ایران اسلامی برگزار شد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

ترامپ! از کودک 5 ساله ایرانی می‌ترسی؛ از هول مادران شهید پرور ایران بمیر/ انقلاب ماندنی و دولتمردان رهگذرند، طوری بگذرید که مایه خجالت نباشید

یک شرکت کننده در راهپمایی بیست و دوم بهمن گفت: «آمده‌ام تا به دولت مردان کشور بگویم ما برای انقلاب آمده‌ایم، این پیام ماست که «انقلاب ماندی است و شما رهگذرید، طوری باشید که مایه خجالت نباشید.»

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

چرا رضاخان اصرار بر کشف حجاب داشت؟

رضاشاه پهلوی از 12 خرداد تا 14 تیر 1313 سفری به ترکیه نمود بسیاری از رجال اهمیت این سفر و آثار آن در سرعت بخشیدن به روند تجددخواهی و کشف حجاب اشاره کرده اند. رضاشاه در نطق ضیافت شام آتاتورک، سیاست های اسلام زدایی وی را عامل اساسی پیشرفت کشور ترکیه برشمرد

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

اقتصاد مقاومتی تنها راهی است که موجب پیروزی در سومین مرحله انقلاب می شود/دولت به جای امر و نهی در اقتصاد، هدایت کند که کار در دست مردم باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:راه حل نجات کشور همان است که رهبر معظم انقلاب تحت عنوان اقتصاد مقاومتی مطرح کردند؛ باید ملت را در اقتصاد مشارکت دهیم و دولت به جای امر و نهی در اقتصاد، هدایت کند و کار در دست مردم باشد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

وطن‌فروشان فتنه 88 و آب گرم آشتی ملی/ هشدار مقامات امنیتی آمریکا درباره افزودن سپاه به فهرست تروریست‌ها/ پاسخ قاطع مسکو به طرح ضدایرانی ترامپ

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

سرنوشت حکم دادگاه‌های داخلی درباره متهمان کرسنت/رای داوری بین‌المللی چگونه به ضرر ایران برگشت؟

دادگاه این پرونده با توجه به گزارش‌های مستقل 3 نهاد اصلی نظارتی کشور وابسته به قوای 3 گانه و بازداشت و بازجویی از اعضای وقت هیئت مدیره شرکت ملی نفت درباره این قرارداد، متهمان را به اتهام تبانی محکوم اعلام کرد.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

آمار 8 میلیون بیکاری در کشور کُشنده است/ امروز نیازمند روحیه انقلابی برای ساختن حوزه اقتصاد هستیم

ذوالنور بیان کرد: آمار 8 میلیون بیکاری در کشور کُشنده است، امروز نیازمند روحیه انقلابی برای ساختن حوزه اقتصادی هستیم عده‌ای خود پشت تحریم‌ها سنگر گرفته‌اند و فرافکنی می‌کنند.

 
شنبه - ۲۳/بهمن/۱۳۹۵

بولتون: برای خروج آمریکا از برجام، تحریم سپاه اقدام مناسبی است

نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد گفته که قرار دادن نام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های «تروریستی» روش مناسبی برای خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 خواهد بود.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

ایران، یوم الله 22 بهمن را فرصتی برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و بیعت دوباره با امام خامنه‌ای می‌داند

استکبار بداند که ملت اکنون که در آستانه برگزاری جشن آغاز 39 سالگی انقلاب قرار داریم، آمال و آرزوی ملت ایران همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و آینده را بسیار روشن و امید بخش می داند.

 
چهارشنبه - ۲۰/بهمن/۱۳۹۵

«فاطمیه اول» هیئت کجا برویم؟/ وام ۸۰ میلیونی ازدواج هم آمد/ آغاز ثبت‌نام کنکور سال ۹۶ از امروز

10 مطلب پربازدید در رسانه های مختلف را در پست زیر مشاهده کنید. برای دیدن جزئیات خبر بر روی تیتر مطلب کلیک نمائید.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه