سیاسی
دوشنبه - ۲۰/آذر/۱۳۹۶

هشدار ظریف به اروپایی‌ها

وزیر امور خارجه کشورمان در یادداشتی برای یک روزنامه آمریکایی به اروپا هشدار داد، نباید با همراه شدن با دولت آمریکا در تضعیف برجام اشتباهات گذشته را تکرار کند.

 
شنبه - ۱۸/آذر/۱۳۹۶

از شایعه تا واقعیت، آیا خاوری به قتل رسیده است؟

از شب گذشته اخباری مبنی بر مرگ خاوری در کانادا در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده اما صحت این خبر هنوز مشخص نشده است.

 
شنبه - ۱۸/آذر/۱۳۹۶

شمار زخمی‌های فلسطین به ۳۰۰ نفر رسید

در حملات نظامیان صهیونیست به تظاهرات فلسطینیان در سراسر فلسطین اشغالی سیصد نفر در کرانه باختری و نوار غزه زخمی شدند.

 
پنجشنبه - ۱۶/آذر/۱۳۹۶

چرا ریاست و نمایندگان مجلس دهم در مقابل اتهام‌زنی‌های محمود صادقی نمی‌ایستند؟

محمود صادقی در حالی به یک مرجع عالیقدر شیعه اتهام بی‌اساس وارد کرد که ریاست و نمایندگان مجلس دهم در این خصوص واکنش جدی از خود نشان نداده‌ و در مقابل آن سکوت کردند.

 
سه شنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۶

پرونده‌های قضایی مربوط به جریان انحراف شش سال قبل در دادسرای تهران مفتوح شد/ قانون اساسی برای معاون رییس جمهور یا هر شخص و مقام دیگری مصونیت قائل نشده است

دادستان تهران با ارتباط دادن توهین‌های عوامل جریان انحرافی به قوه قضاییه پس از شکست در بست‌نشینی، افزود: توهین و هتاکی‌ به قوه قضاییه ناشی از ناکام ماندن آنان در اجرای مقاصدشان است.

 
سه شنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۶

روحانی: پایه‌های اصلی تروریسم در منطقه فرو ریخته است

رئیس‌جمهور گفت: برخی از کشورهای منطقه و اسلامی نزدیکی‌اشان را نسبت به رژیم صههیونیستی منطقه با کمال بی‌پروایی آشکار می‌کنند

 
سه شنبه - ۱۴/آذر/۱۳۹۶

غفلت جنبش دانشجویی از یک وظیفه مهم

کارشناس مسائل سیاسی طی یادداشتی نوشت: عدالت، مبارزه با فساد، استکبار ستیزی و پیشرفت علمی از اهم گفتمان‌های ایجابی و سلبی هستند که بیداری دانشجویی می‌تواند و باید سردمدار آنها در کشور باشد.

 
دوشنبه - ۱۳/آذر/۱۳۹۶

هنوز هیچ بانک بزرگی در جهان با ما همکاری نمی‌کند/ بخش خصوصی بعد از برجام هیچ تکانی نخورد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم هوشمند ایران غیر از تحریم‌هایی بود که ما در برجام درباره آن صحبت کردیم، گفت: هنوز هیچ بانک بزرگی در جهان با ما همکاری نمی‌کند.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

واکنش رئیس مجلس در پی حادثه تروریستی مصر

رئیس مجلس شورای اسلامی، وقوع حادثه انفجار تروریستی در مسجد العریش و جان باختن و مجروح شدن جمع زیادی از نمازگزاران مسلمان مصری را به رئیس مجلس نمایندگان این کشور تسلیت گفت.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

برنامه ستادکل برای اشتغال‌ سربازان

رئیس قرارگاه مهارت افزایی سربازان نیروهای مسلح به تشربح اهداف این قرارگاه برای مهارت افزایی سربازان پرداخت.

 
شنبه - ۰۴/آذر/۱۳۹۶

خدمت‌رسانی بسیج به زلزله‌زدگان

جمعی از بسیجیان قرارگاه سازندگی سپاه شهریار ضمن حضور در روستای زلزله‌زده سراب‌ذهاب فعالیت خود را در راستای ساخت و ساز مسکن برای اهالی این روستا آغاز کرده‌اند.

 
چهارشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۶

اوضاع منطقه پس از پایان داعش به کدام سمت می رود؟

مسکو، ترکیه و ایران پیام های نمادینی به واشنگتن می ‌فرستند مبنی بر اینکه این آمریکایی ها هستند که مقهور ‌شرایط اند و دور از واقعیت نیست که دوران پس از‎ ‎داعش، قدرت ‌های منطقه ای باشند که سیاست هایشان را دیکته می کنند.‌

 
چهارشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۶

رسوایی اخلاقی رییس جمهور اسبق آمریکا

در ادامه رسوایی اخلاقی مقامات ارشد دستگاه دیپلماسی آمریکا، رئیس جمهور اسبق این کشور با اتهامات جدیدی در خصوص آزار جنسی روبرو شده است.

 
چهارشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۶

داعش به خاک و خون کشیده شد/ #وعده_صادق ژنرال چگونه به بار نشست؟

تیری که به سوی کاظم شلیک شد، از کنار سرش رد شد و به وی اصابت نکرد و کاظم که چهره اش به خون همکلاسی اش آغشته شده بود، خود را در چاله‌ای که مقابلش حفر شده بود، انداخت و تظاهر به مرگ کرد و زنده ماند.

 
چهارشنبه - ۰۱/آذر/۱۳۹۶

موگرینی: باید فوراً به مردم یمن کمک شود

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای ضمن تأکید بر لزوم دسترسی فوری تمامی غیرنظامیان یمن به کمک‌های انساندوستانه گفت که تنش‌های کنونی در درگیری‌های یمن، چشم‌اندازه راه‌حل سیاسی را تضعیف می‌کند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه