سیاسی
چهارشنبه - ۱۵/دی/۱۳۹۵

جنگ ارزی مخوف ترین نوع نبرد که آمادگی آنرا نداریم/ آقا گفتند منتظر فتنه های شدیدتری باشید

حسن عباسی در برنامه جهان آرا شبکه افق گفت: جنگ ارزی مخوف ترین نوع جنگ است که کشور ما نیز کمترین آمادگی برای آن ندارد، آمریکایی ها در جنگ ارزی سال ۱۳۹۰ یک روزه چهل درصد از ارزش ریال را از بین بردند.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام شرعی را تسلیت گفتند

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام شیخ محمّدعلی شرعی را تسلیت گفتند.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

لیدر فتنه گران ۵۰۰ میلیون دلار از سفر رییس جمهور به کرمان کاسب شد/ پرداخت وام چند میلیون دلاری کشاورزی به افراد غیر متخصص!

اخیرا اخباری مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن یکی از بانک های استان کرمان به منظور واگذاری تسهیلات ۵۰۰ میلیون دلاری به جهت ایجاد ۷۵۰ هکتار گلخانه به یکی از حامیان فتنه ۸۸ از طریق یک شرکت سرمایه گذاری شنیده می شود.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

ردصلاحیت "روحانی" حرف پوچ و بی‌معنی است/ وزارت اطلاعات آمادگی دارد اطلاعات بابک زنجانی را به قوه قضائیه ارائه دهد

نوبخت گفت: وزارت اطلاعات آمادگی دارد اطلاعات کافی، پشت صحنه و روی صحنه بابک زنجانی را به قوه قضائیه ارائه دهد.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

پنج کشوری که احتمال دارد توافق نفتی اوپک را نابود کنند

لیبی، عراق، روسیه، ایران و نیجریه کشورهایی هستند که در آینده با توجه به تحولات سیاسی و منطقه‌ای احتمال دارد توافق کاهش تولیدات نفتی اوپک را نابود کنند.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

مجموعه‌فتونیوز/تجهیزات امنیتی با کدام اجازه؟

آیت الله آملی لاریجانی گفت: ما حرفی نداریم که هم در قوه قضائیه و هم در نهاد ریاست جمهوری معلوم شود که این تجهیزات بسیار فنی مربوط به امنیتی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری بردند، با اجازه که بوده است؟ به چه وجهی بوده است؟ پولش از کجا آمده است؟

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

وعده‌های بسیار اما عمل ناچیز در دولت یازدهم

دولت یازدهم با نسخه و شعار تغییر وضع موجود به میدان آمد و موفق به کسب رای شد. آقای روحانی در دوران تبلیغات انتخابات گفت دولت وی کاری خواهد کرد که هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ اقتصاد.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

برجام دارایی استراتژیک آمریکاست و هیچ گزینه‌ روی میزی در قبال ایران را بر نمی‌دارد

37 نفر از چهره های علمی برجسته آمریکا در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتخب ایالات متحده، با نام بردن از برجام به عنوان «دارایی استراتژیک و حیاتی آمریکا» از وی خواستند پس از روی کار آمدن در کاخ سفید، این توافق را لغو نکند

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

بابک زنجانی گفته است که میلیاردها تومان به انتخابات رئیس جمهور کمک کرده است/تجهیزات بسیار فنی امنیتی را به ریاست جمهوری بردند

رئیس دستگاه قضا گفت: نمی خواستیم حاشیه‌های پرونده بابک زنجانی را باز کنیم و اولین کار بازگرداندن پول مردم بود؛ حالا می‌فرمایید پشت پرده‌ها را دنبال کنیم؛ حرفی نداریم؛ تمام کسانی‌که ایشان در همین رابطه گفته است احضار و در صورت لزوم بازداشت می‌کنیم تا معلوم شود قضیه چه بوده است.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

38سال است آدرس غلط به مردم می‌دهند!

به برکت حضور عده‌ای انقلابی‌نما، بعد از انقلاب تغییر محسوسی در سیستم اداری کشور به وجود نیامد و به تعبیری سیستم هنوز اسلامی نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سیستمی در حال رقم خوردن است!!

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

صادرات گاز ترکمنستان به ایران قطع شد

شرکت ملی گاز ایران با انتشار بیانیه رسمی، ضمن اعلام اینکه جریان گاز وارداتی از ترکمنستان به دلیل کارشکنی این کشور قطع شده، ضمن درخواست از عموم مشترکان شبکه گاز مصرفی برای رعایت اصول مصرف بهینه، از تمهیدات لازم برای تامین گاز استان‎های شمالی خبر داد.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

نامه به آمریکا مبنی بر تحریم ایران خیانت به منافع ملی و معیشت مردم است/ تلاش فتنه گران برای دلزده کردن افکار عمومی از جریان انقلابی با فشار تحریم ها

سراج تاکید کرد: نامه منافقین به ترامپ برای تحریم ایران اتفاق جدیدی نیست، ریشه این موضوع به گذشته برمی گردد و به نظر می رسد هروقت در داخل فشار برای فتنه گران زیاد می شود یا نسبت به آنها رویگردانی اجتماعی شکل می گیرد، تلاش می کنند تا با فشارتحریم ها روی ایران، افکار عمومی را از جریان انقلابی دلزده کنند.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

مشکل اصلی صیانت از حقوق شهروندی چیست؛ نبود قانون یا عدم اجرای آن؟

حقوق شهروندی در معنای عام حقوق فردی و اجتماعی ,عمومی آحاد جامعه را در بر می گیرد. با این تعریف تمام ابعاد حقوق انسانها را اعم از شخصی ،خانوادگی ، فرهنگی ، اقتصادی ،سیاسی ،اجتماعی را شامل می شود. اما حقوق شهروندی در معنای مضیق از رابطه شهروندان و حاکمیت در مقام اجرا و اداره ی امور مردم، تجسم می یابد. حاکمیت به عنوان ناظم و مدیر اجتماع بشری و جامعه مسولئیت دارد. حقوق آحاد مردم را به گونه ای تنظیم نماید تا حقوق و تکالیف به نحو احسن رعایت گردد.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

دیدار دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف با رهبر انقلاب اسلامی

جمعی از نخبگان، مدال‌آوران و اساتید دانشگاه صنعتی شریف، پیش از ظهر امروز با آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

بیکاری جوانان نگران‌کننده است/ کاهش تورم یعنی افزایش آهسته آهسته قیمت‌ها/ دعوایی بین وزرای ما نیست/ باید سخت‌گیری برای شبکه‌های اجتماعی را کم کنیم

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه بیکاری می‌تواند معضل بسیار بزرگی برای جامعه و کشور تمام شود، گفت: بسیار نگران‌‌کننده است در داخل یک خانه یک یا دو نفر یا بیشتر جوان بیکار داشته باشند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه