سیاسی
شنبه - ۰۹/دی/۱۳۹۶

عصبانیت برانکو از سئوال جواد خیابانی

برانکو بعد از برد تیمش برابر تراکتورسازی پاسخگوی سئوالات جواد خیابانی گزارشگر بازی شد.

 
پنجشنبه - ۰۷/دی/۱۳۹۶

فتنه سبز یا انقلاب رنگی آمریکایی

۲۷ می ۲۰۰۷، لندن تلگراف گزارش داد آقای بوش مدرکی رسمی را به امضا رسانده که بر طرح‌های سیا برای راه‌اندازی یک مبارزه تبلیغاتی و ضداطلاعاتی به منظور سرنگون کردن حاکمیت تئوکراتیک صحه می‌گذاشت.

 
سه شنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۶

بازخوانی جنگ نرم دشمن و فتنه 88

دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد. باید مهیای جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندی رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل همیشه، مردانه ایستاد.

 
دوشنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۶

عربستان به شطرنج‌بازان اسرائیلی ویزا نداد

هفت شطرنج‌باز رژیم صیهونیستی برای شرکت در این رقابت‌ها که در عربستان برگزار می شود، درخواست روادید کرده بودند. با این حال ریاض از صدور روادید برای این شطرنج‌بازها خودداری کرده است.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

کاهش ۲۰ درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته/وضعیت منابع آبی خوب نیست

وزیر نیرو گفت: بایستی برای قطره قطره آب موجود، برنامه داشته باشیم که اگر چنین اقدامی را انجام ندهیم، صِرف انتقال آب مشکلی را حل نخواهد کرد.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

حماقت ترامپ موج بیداری اسلامی را احیا کرد

رئیس مرکز مطالعات فلسطین ریاست جمهوری با بیان اینکه تصمیم ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا به قدس موجب وحدت حامیان فلسطین شد، گفت: حماقت ترامپ موج بیداری اسلامی را مجددا احیا کرد.

 
پنجشنبه - ۳۰/آذر/۱۳۹۶

چوب حراج به ثروتهای ملی در لایحه بودجه ۹۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه با لایحه بودجه ۹۷ چوب حراج به ثروتهای ملی زده می‌شود، گفت: دولت قصد دارد در لایحه بودجه سال بعد ۱۲.۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برداشت کند.

 
چهارشنبه - ۲۹/آذر/۱۳۹۶

حمید بقایی: به ۶۳ سال حبس محکوم شده‌ام

حمید بقایی مدعی شد دادگاه او را به ۶۳ سال حبس محکوم کرده است.

 
دوشنبه - ۲۷/آذر/۱۳۹۶

سوال از روحانی درباره ارز کلید خورد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از کلید خوردن طرح سوال از رئیس جمهور خبر داد.

 
دوشنبه - ۲۷/آذر/۱۳۹۶

اطرافیان روحانی پرت و مجاهد شنبه‌اند..

روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد، در شماره یکشنبه گذشته خود در حالی که در عمده‌ای از مطالب سیاسی این روزنامه سوژه پشیمانی را با ژست «دفاع از روحانی» مورد تعقیب قرار داد اما در لابه‌لای مطالب خود نکات عجیب و دامنه‌داری را نیز منتشر ساخت.

 
دوشنبه - ۲۷/آذر/۱۳۹۶

وقتی لیست امید را با پول می‌بستید یاد «عصاره فضائل» نبودید؟!

عضو فراکسیون امید که در جلسه علنی مجلس نمایندگان را نه عصاره فضائل ملت که عصاره فضائل شورای نگهبان خواند به این حقیقت و سؤال‌اشاره نکرد و پاسخ نداد که خود او نیز نماینده همین مجلس بوده و اعتراض او و برخی دیگر از مدعیان اصلاحات نسبت به عملکرد فراکسیون امید در ماه‌های گذشته و همچنین نحوه بستن لیست آن تجاهل العارف محسوب می‌شود!

 
دوشنبه - ۲۷/آذر/۱۳۹۶

ضرب‌الاجل ٤٨ ساعته احمدي‌نژاد به قوه قضاييه

وزنامه اعتماد نوشت: محمود احمدي‌نژاد رييس دولت‌هاي نهم و دهم با انتشار يك پيام ويدئويي در كانال تلگرامي دولت بهار به قوه قضاييه ٤٨ ساعت فرصت داد تا اسناد محكوميت آنها را ارايه كند.

 
شنبه - ۲۵/آذر/۱۳۹۶

بودجه‌های «در اختیار» را شفاف کنید

اختصاص دهها میلیارد تومان بودجه تحت عنوان کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی، این سؤال و شبهه را در ذهن افکار عمومی ایجاد می کند که این مبالغ صرف کمک به چه کسانی می‌شود.

 
پنجشنبه - ۲۳/آذر/۱۳۹۶

کاخ سفید: زمان مناسبی برای مذاکره با کره‌شمالی نیست

سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز تصریح کرد، با توجه به آزمایش موشکی اخیر کره‌شمالی، اکنون به طور مشخص زمان مذاکره نیست.

 
پنجشنبه - ۲۳/آذر/۱۳۹۶

واکنش الهام علی اف به حوادث اخیر فلسطین

الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان اعلام کرد: آمریکا باید در تصمیم خود درباره اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه