سیاسی
دوشنبه - ۲۷/شهریور/۱۳۹۶

برجام در تاریخ سیاسی زنده خواهد بود؛ چه دولت فعلی آمریکا خوشحال و یا نگران باشد

روحانی گفت: ایرانیان هیچ‌گاه ناقض تعهد نخواهند بود، اما اگر طرف مقابل بخواهد در مقابل حقوق ملت باشد، حتما ملت ایران هم پاسخ مقتضی خواهد داد.

 
دوشنبه - ۲۷/شهریور/۱۳۹۶

لزوم تغییر در قانون برای مبارزه با انتصاب "آقازاده‌ها"/ رسانه‌ها مطالبه‌گر باشند/ نظام اداری ما از شایسته‌سالاری تبدیل به "فامیل‌سالاری" و "آقازاده‌سالاری" شده است

دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: نظام اداری ما از شایسته‌سالاری به "فامیل‌سالاری" و "آقازاده‌سالاری" منتقل شده و این مسئله مهمی است و باید حتما باید موضوع فرهنگ‌سازی شود و از طرف دستگاه‌های ذی‌ربط از این دست انتصاب‌ها جلوگیری شود.

 
دوشنبه - ۲۷/شهریور/۱۳۹۶

سوره‌ای به نام سوره مدافعان حرم نازل شد/ مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند

فرمانده سپاه قدس گفت: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند. اگر آنان تن به بلا نداده بودند و جان خود را سپر جان‌ها نکرده بودند آنچنان مصیبتی این کره خاکی را فرا می‌گرفت که غیر از مصیبت کربلا همه مصیبت‌ها به فراموشی سپرده می‌شد.

 
 
یکشنبه - ۲۶/شهریور/۱۳۹۶

تهدید مدیران اجرایی که سود دولت را واریز نمی کنند/ دستور اضطراری دولت درباره آمادگی برای سیل و زلزله

بر اساس ابلاغیه یک مسئول ارشد اجرایی به وزارتخانه های نفت و نیرو، مقرر شده "برنامه جامع پاسخ سریع" شامل مواردی چون قطع اتوماتیک و سریع جریان های گاز، برق و آب حین رخدادهایی چون زلزله و سیل تدوین شود.

 
یکشنبه - ۲۶/شهریور/۱۳۹۶

ویرگولی که حقوق‌های مادام‌العمر را احیا کرد/ غفلت مجلس سهوی است؟

تغییر یک علامت نگارشی در متن قانون بودجه سال 96 کشور دولت را به دردسر انداخته و بار مالی چندین هزار میلیارد تومانی ایجاد کرده و در عین حال تداعی کننده حقوق‌های مادام العمر برای مسئولان و نمایندگان است.

 
یکشنبه - ۲۶/شهریور/۱۳۹۶

تخلفات آمریکا در خصوص برجام، به معنای ضربه زدن به یک تعهد چند جانبه بین‌المللی است/ اروپایی‌ها باید پیام قاطعی به آمریکایی‌ها بدهند

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تخلفات آمریکا در خصوص برجام، به معنای ضربه زدن به یک تعهد چند جانبه بین‌المللی است، گفت: اروپایی ها باید پیام قاطعی به آمریکایی‌ها بدهند.

 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

تبلور ۱۶ میلیون رای در مقابل ۲۴ میلیون رای، نتیجه تشکیل جمنا بود/ علت مکاتبه با رهبری برای تایید صلاحیت معین و مهرعلیزاده/ ماجرای اهداء کتاب خاطرات فروغی به ظریف

بنده از کسانی هستم که از روز اول گفتم من دلواپس هستم. اگر همه مخالفان سیاسی ما این دلواپسی را فحش کنند و به ما بدهند، باز بنده مُصر و معتقد هستم و استدلال دارم.

 
 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

کلید رفع حصر دست خود محصورین است/ روحانی با برجام تمام شد/اگر سپاه نبود «ظریف» قدرتی نداشت/ اپوزیسیون خارج‌نشین کاسب و متوهم‌اند

داریوش سجادی با بیان اینکه درباره رفع حصر عده‌ای کاسبی راه انداخته‌اند تا برای خود «نان دانی» درست کنند، معتقد است که کلید رفع حصر در دستان خود محصورین است.

 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

سپاه در مراکز کنترل‌فرماندهی آمریکا نفوذ کرده/ بمب 10 تنی با قدرت تخریب زیاد داریم/ زمین‌خواری که زمین‌های سپاه را سند زده رئیس شورای شهر یکی از شهرهاست

فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نفوذ سپاه در مراکز کنترل‌فرماندهی آمریکا در سال‌های اخیر خبر داد و گفت: اگر این اسناد را منتشر کنیم آمریکایی‌ها مفتضح می‌شوند.

 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

چرا روحانی وزیر برکنارشده را دوباره منصوب کرد؟

علی جنتی درحالی به نمایندگی رئیس‌جمهور در شورای نظارت بر صداوسیما منصوب شده است که در دولت یازدهم از وزارت ارشاد استعفا داده بود.

 
شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۶

تمام زنان روهینگیایی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند

نماینده پارلمان بنگلادش با بیان اینکه ارتش میانمار عملیاتی را برای کشتار تمام مسلمانان روهینگیایی آغاز کرده گفت تمام زنانی که به بنگلادش گریخته‌اند، مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

دستور به آخوندی برای تهیه نقشه بارانی ایران/ وعده بی‌محل ساخت 100 هزار خانه برای کم‌درآمدها/ جزئیاتی از طرح تهاجمی امریکا در قبال ایران

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

 
چهارشنبه - ۲۲/شهریور/۱۳۹۶

در مورد ادلب با ایران و روسیه هماهنگ هستیم/ همکاری با ایران و روسیه در سوریه ادامه خواهد داشت

به گفته رئیس جمهور ترکیه کشورش دربارۀ بحران سوریه با ایران و روسیه اختلاف نظر ندارد و برای حل و فصل بحران با این دو کشور همکاری بیشتری خواهد کرد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه