سیاسی
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

مار و پله اصلاح‌طلبان روی صندلی شهردار با مرد هزار چهره دولت

چگونه نجفی می‌تواند با داشتن مدرک تحصیلی علوم پایه، سال‌ها سابقه مدیریت در آموزش و پرورش را داشته و در عین حال قادر باشد گزینه اصلح برای سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت علوم، سازمان میراث فرهنگی و ایضاً شهرداری تهران باشد؟

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

کنایه مشاور روحانی به «ژن خوب» پسر عارف

حسام‌الدین آشنا طی مطلبی به اظهارات پسر محمدرضا عارف دبیر فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که در آن از «ژن خوب» خود سخن گفته بود، واکنش نشان داد.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

برنامه دولت ترامپ برای برجام

مطرح کردن گزاره خروج آمریکا از برجام با دست و پا کردن بهانه‌های جدید، امری دور از انتظار نیست چراکه ترامپ فردی است که ثابت کرده می‌تواند به راحتی هر نوع توافقی که باب میلش نباشد را لغو کند.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

سند راهبردی جبهه مردمی برای اقدامات آینده تدوین شد

نوزدهمین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز یکشنبه ۱ مرداد ماه به ریاست حجت‌الاسلام محمد حسن رحیمیان و با حضور اعضای شورای مرکزی برگزار شد.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

پرده برداری رئیس دادگاه از جزئیات قرارداد شمس و زنجانی درباره نحوه برنامه‌های فساد سازمان‌یافته

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی صبح امروز در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب (شعبه هم عرض) به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

اگر تحریم شویم، هیچ پرداختی به توتال نخواهیم داشت

وزیر نفت گفت: اگر تحریمی اتفاق بیافتد؛ ما هیچ پرداختی به توتال نمی کنیم؛ تا زمانی که تولید میدان آغاز شود.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

استراتژی آمریکا در جنگ با ایران، تغییر از درون است/ آدم هایی در درون برای اهداف آمریکا فعالیت می کنند

امام جمعه موقت تهران گفت: وزیرخارجه آمریکا گفته استراتژی ما در جنگ با ایران تغییر از درون است و برای این کار آدم هایی در ایران داریم که برای این هدف فعالیت می کنند.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

زلزله ای بزرگ در پایگاه اجتماعی یک جریان سیاسی/ گفتمانِ ژنیِ اصلاح طلبان از کجا نشات می گیرد؟

اظهار نظر فرزندان چند چهره اصلاح طلب موجب شده است که زلزله ای بزرگ در پایگاه اجتماعی این جریان سیاسی ایجاد شود.

 
دوشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۶

اقتصاد و معیشت مردم مهم ترین اولویت دولت باشد/ دولت دوازدهم از به کارگیری مدیران خسته و پیر خودداری کند

علمای شیعه و اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقتصاد و معیشت مردم مهم ترین اولویت دولت شود، عنوان کردند: در دولت دوازدهم از به کارگیری مدیران خسته و پیر خودداری شود.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

این بدعت را از کجا آوردید آقای وزیر!/ ژن خوب موثر بود یا طمع شرکت‌های خارجی به نفوذ پدر؟!/کابینه فراجناحی یعنی همان رحم اجاره‌ای افراطیون؟!

مدیران ارشد دولتی در موضعی متناقض از یک سو بحث کابینه فراجناحی را مطرح می‌کنند و از سوی دیگر می‌گویند اقلیت نباید نقشی در کابینه داشته باشد.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

اختلاف نظرهای مسئولین در خصوص فضای مجازی به ضرر فرهنگ کشور تمام می شود/ قبح شکنی ها توسط فکری سازمان یافته صورت می گیرد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با دنبال کردن برنامه های دنیای مجازی می توان دریافت فکر سازمان یافته ای پشت برخی از این تولیدات وجود دارد که می خواهد به صورت ریشه ای جریاناتی در نظام فکری ما ایجاد کند.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

«صیاد ۳»؛ تلفیقی از پاتریوت و استاندارد اما هم‌طراز «اس ۳۰۰»/ اولین موشک بردبلند ایرانی که به جنگ بالستیک‌ها می‌رود

بدنه و ظاهر کلی موشک صیاد۳ شبیه خانواده استاندارد و باله‌های انتهایی شبیه به موشک‌های پاتریوت است اما از نظر ارتفاع درگیری، این موشک هم طراز خانواده اس ۳۰۰ محسوب می‌شود.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

ادامه کشمکش ها در مورد سند خودرو/ "برگ سبزی" که "سند" شدندش حاشیه به پا کرد/ مردم همچنان سردرگم برای تعیین تکلیف وضع مالکیت خودرو

مدت هاست که شاهد بحث های مکرر بین پلیس راهنمایی و رانندگی و دفاتر اسناد رسمی بر سر نقل و انتقال خودرو هستیم و مثل اینکه داستان سردرگمی مردم پایان ندارد و متولی خاصی هم برای پایان دادن به این بحث ها وجود ندارد.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

افراد ذکر شده در بیانیه کاخ سفید دارای اتهاماتی هستند/ اطلاع جدیدی از سرنوشت لوینسون نداریم/ فورا زندانیهای ایرانی را آزاد کنید

قاسمی گفت: افرادی که در بیانیه کاخ سفید به آنها اشاره شده دارای اتهاماتی هستند که طبق قانون به آنها رسیدگی می شود و بارها به آمریکاییها گفته ایم که لوینسون سالها پیش به ایران سفری داشته و پس از ترک خاک ایران هیچگونه اطلاع جدیدی از سرنوشتش نداریم.

 
یکشنبه - ۰۱/مرداد/۱۳۹۶

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به اظهارات فرزند عارف/ "ژن خوب" سوژه جدید کاربران شد

اظهارات حمیدرضا عارف فرزند محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در روزهای اخیر مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و واکنش‌های گوناگونی به دنبال داشته است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه