سیاسی
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

هنوز شرایط بانک‌های ما به حالت عادی برنگشته/برجام به هیچ وجه برای مذاکره باز نخواهد شد/برجام را پاره کنند، آتش می‌زنیم

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه هنوز شرایط بانک‌های ما به حالت عادی و نرمال برنگشته است، گفت: علت‌های متعددی برای این موضوع وجود دارد که تقریباً هیچ کدام به مسائل برجام مربوط نیست.

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

بیکاری و رکود از مشکلات اصلی کشور است/ برگزاری اولین مجمع عمومی 7 بهمن/ کاندیدای جبهه را اردیبهشت ماه معرفی می‌کنیم

سخنگوی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» گفت: بیکاری و رکود و مشکلات اقتصادی و حقوق‌های نجومی از مشکلات اصلی کشور است

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

ما بیخود می کنیم که می گوییم نوکر مردم هستیم/ مدیران دستگاه های اجرایی مردم را با حقوق خود آشنا کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت:ما نوکر نمی خواهیم و ما بیخود می کنیم که می گوییم نوکر مردم هستیم همین اینکه به وظایف خودمان عمل کنیم کافی است.

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

ظلم بزرگ، دروغ تقلب بود جناب ناطق!/ بازنده به خاتمی باورش شده که اصلاح طلبان می‌خواهند خاتمی و روحانی را کنار بگذارند و او را بزرگ و شیخ خود کنند!

اولین چوب ها را به اذعان خودش در انتخابات 76 از کارگزاران و سپس از اصلاح طلبان خورد که ریاست او برمجلس پنجم را "زوری" می خواندند و مقابل مجلس هو می کردند و می گفتند مجلس زوری و ناطق نوری نمی خواهیم!آنها می خواهند از ناطق نیز به همان شیوه خباثت آلودی انتقام بگیرند که از هاشمی گرفتند؛ در موضع اتهام بردن، همنشین شدن ،مصادره و از چشم انداختن . ترور و اسقاط شخصیت در جنگ نرم!

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

نقشه شوم آمریکایی‌ها برای سردار سلیمانی/ امشب یارانه چه کسانی قطع می‌شود/ «جناب‌خان» سر از تبلیغات اتوبوسی درآورد!/ نامه انتقادی استاد قرائتی به مسئولان فرهنگی

ده مطلب پربازدید در رسانه‌های مختلف را در پست زیر مشاهده کنید. برای دیدن جزئیات خبر بر روی تیتر مطلب کلیک نمائید.

 
دوشنبه - ۲۷/دی/۱۳۹۵

چرا رهبر ایران بسیار قوی تر از رهبران آمریکاست؟

پرتاب موشک بوسیله ی ایران ایالات متحده و عموماً غرب را در منظری ضعیف قرار داده و این توان ایران بمثابه ی ضربه ی سرنوشت ساز از سوی ایران برای آنان قابل درک است.در واقع ایران قادر به دستیابی به اهداف خود شده است، زیرا ایالات متحده موفق به پایان دادن به بلند پروازی های موشکی ایران نشده است.

 
یکشنبه - ۲۶/دی/۱۳۹۵

وزارت کشور به جای عذرخواهی، ابلاغیه جنجالی را "توجیه" کرد/ مردم کدام را باور کنند؛ جیب خالی دولت یا هزینه‌های سرسام‌آور تبلیغات؟ + سند

استفاده از بیت المال برای ارائه گزارش عملکرد 3 ساله دولت به مردم در آستانه انتخابات زمانی بیشتر مورد نقد قرار می گیرد که بعد از گذشت 3 سال از ارائه اولین سبد کالا به مردم، برخی سبدهای کالایی دیگر نیز در واپسین روزهای عمر دولت یازدهم تهیه و در اختیار اقشاری از مردم قرار گرفته است.

 
یکشنبه - ۲۶/دی/۱۳۹۵

آمریکایی‌‌ها قول داده‌اند! +عکس‌نوشت

تجربه و اعتراف ظریف به اشتباه خود در اعتماد به تعهدات آمریکایی‌ها گویا برای دستگاه دیپلماسی دولت درسی نشده است.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

دستور بی‌سابقه به کارگیری امکانات تبلیغاتی دولت برای روحانی + اسناد

دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

هاشمی متعلق به همه ملت ایران بود

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی متعلق به همه ملت ایران بود و وابسته به هیچ دسته و گروهی نبود.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

باید از بعضی تهمت‌ها به هاشمی رفسنجانی استغفار کرد

امام‌جمعه تنکابن با استناد به سخنان رهبری درباره‌ مسائل مالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، گفت: باید از بعضی تهمت‌ها استغفار کرد.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

واکنش عضو فراکسیون روحانیت مجلس نسبت به تحرکات انتخاباتی دولت! +عکس‌نوشت

عضو فراکسیون روحانیت مجلس نسبت به ابلاغیه وزیر کشور برای معاونین سیاسی استانداران برای ارتباط‌گیری با مردم آن هم چند ماه مانده به انتخابات واکنش نشان داد.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

سیستم اداری کشور برخلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ هرجا دست از مقاومت برداشتیم، دشمن توطئه چیده است

رحمانی فضلی گفت: رسوباتی در سیستم اداری و نظام اداری و برنامه ریزی کشور وجود دارد که مخالف نگاه های موجود در اقتصاد مقاومتی است و این موضوع باعث شده تا ریل گذاری در اجرای اقتصاد مقاومتی تسریع نشود و جهت گیری اصلی خود را پیدا نکند.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

آیا ترامپ به سوریه نیروی زمینی اعزام می‌کند؟

از نظر افسران بازنشسته اطلاعات و ارتش آمریکا، اقدام نظامی گسترده‌تر برای از بین بردن تهدید داعش امری ضروری است، زیرا تنها با حملات هوایی آمریکا نمی‌توان پیشرفتی در مقابل دشمن داشت.

 
چهارشنبه - ۲۲/دی/۱۳۹۵

تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکاست و باید جبران شود/ مذاکرات دوجانبه در همین راستا انجام گرفت

رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با تاکید بر اینکه از دید ما تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکا است، گفت: این نقض باید به نحو موثری جبران شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه