سیاسی
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

صاحبان حقوق‌های نجومی می‌گویند این پول سهممان از انقلاب است‌/ این حق مادری است که چهار فرزند شهید دارد و در خانه‌های مردم کار می‌کند

رحیم پور با بیان اینکه صاحبان حقوق‌های نجومی توجیه می‌کنند که این حق و سهممان از انقلاب است‌، گفت: این حق مادری است که چهار فرزند شهید دارد و در خانه‌های مردم کار می‌کند.

 
پنجشنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۵

روحانی رقیب می‌طلبد!

منتقدان روحانی بیشتر قصد احیای ائتلاف‌های دم انتخاباتی و گرفتن ژست‌های رادیکالی دارند تا رقیب‌سازی برای رئیس‌جمهور سیاس و زیرکی چون روحانی که تا پیش از مناظره‌ی سوم انتخاباتی سال 92، در نظرسنجی‌ها ده درصد هم رأی نداشت.

 
پنجشنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۵

هیچکدام از دشمنان تغییر رویه نداده است/ ما در تحولات منطقه بیشترین سهم را داریم/ پیروزی های حلب و موصل دستاورد دفاع مقدس است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه ما در تحولات منطقه بیشترین سهم را داریم، گفت: پیروزی های حلب و موصل دستاورد دفاع مقدس است.

 
پنجشنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۵

ظریف: اشتباه کردم اعتماد کردم! +عکس‌نوشت

یک نماینده مجلس گفت: جواد ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اشتباه خود درمورد اعتماد به وزیر خارجه آمریکا اعتراف کرد.

 
پنجشنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۵

دشمنان در فتنه سال 88 تلاش کردند تا جایگاه ولایت را خدشه‌دار کنند/ شهدا به هیچ وجه مقابل حقوق‌های نجومی سکوت نمی‌کردند

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: اگر شهدا در جامعه امروز زندگی می‌کردند به هیچ وجه مقابل حقوق‌های نجومی و فسادهای چند هزار میلیارد تومانی سکوت نمی‌کردند.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

تعطیلی کارخانه‌ها ارمغان برجامی رییس جمهور/ روحانی از رونق کدام کارخانه سخن می‌گوید؟!

رییس جمهور در حالی از عملی شدن وعده های اقتصادی خود مبنی بر فعالیت هسته ای ایران با چرخش سانتریفیوژها به همراه رونق کارخانه ها سخن می گوید که در دولت یازدهم شاهد تعطیلی کارخانه های مهمی همچون ارج، تنهاد تولید کننده مواد اولیه چرم در خاورمیانه و تصفیه قند ورامین بوده ایم و البته این ها تنها شواهد کوچکی بر این ادعا است.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

ظریف: اشتباه کردم به حرف کری اعتماد کردم و مسئولیت آن را می‌پذیرم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آقای ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی به اشتباه خود در اعتماد به حرف وزیر خارجه آمریکا اعتراف کرد و تصریح کرد که مسئولیت این اشتباه را می‌پذیرد.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

نجس سیاسی!

نمی‌دانم که دروس حوزوی را تا چه مقطع و در کجا طی کرده‌اید. یک طلبه پایه اول هم که هیچ حتی عوام که دروس تخصصی حوزه را نخوانده باشند می‌فهمند که تعبیر نجس سیاسی به هیچ وجه ناظر به اصطلاح فقهی نجاست نیست تا بیانش محتاج داشتن قوه اجتهاد و امثال و ذالک باشد.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

چک ۵۴ میلیونی یک نهاد دولتی به بنیاد اصلاح طلب برای استقبال از روحانی!

یکی از نهادهای دولتی در جریان سفر استانی روحانی به کرمانشاه، چک ۵۴ میلیونی برای خرج استقبال از رئیس جمهور به یک بنیاد اصلاح طلب داده است!

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

دفاع تمام قد فائزه هاشمی و مولاوردی از تمدید تحریم ها از سوی آمریکا/ کاسبان واقعی تحریم چه کسانی هستند؟

کاسبان واقعی تحریم ها کسانی هستند که امروز از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران دفاع کرده و به خاطر نگرانی از عدم اجرای برجام اعلام می کنند که برجام از سوی آمریکا نقض نشده است.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

صادقی با 14 پرونده به دادسرا معرفی شد

از 16 مورد اتهامی که در مورد محمود صادقی نماینده تهران مطرح بود 14 مورد خلاف شان نمایندگی تشخیص داده و دو مورد دیگر جزء مواردی بودند که در حیطه وظایف وی تشخیص داده شده اند.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

جاده پر پیچ و خم مقابله با نجومی‌بگیر‌ها / آیا حقوق مدیران دولتی محرمانه می‌ماند؟

در تبصره 5 مصوبه کمیسیون تلفیق، دولت مکلف به راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا به مدیران دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 4 قانون محاسبات عمومی و کلیه اشخاص حقوقی و وابسته تابعه آنها و ایجاد امکان دسترسی به این سامانه برای نهادهای نظارتی و عموم مردم، شده است.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

مظلوم‌نمایی، راهبرد نخ‌نمای انجمن اصلاح‌طلب ایران اسلامی دانشگاه مازندران!

انجمن ایران اسلامی دانشگاه مازندران پس از لغو برنامه مناظره این انجمن به دلیل انصراف یکی از طرفین، به استعفابازی و تهدید و توهین رئیس دانشگاه روی آورد و به روی مبارکشان هم نیاوردند که همین 10 روز پیش با حمایت و تبلیغ دانشگاه برنامه‌ای برگزار کردند که در نهایت به توهین و حمله به نظام ختم شد.

 
چهارشنبه - ۰۱/دی/۱۳۹۵

جریمه بانک ایتالیایی توسط آمریکا به جرم ارتباط مالی با ایران! +عکس‌نوشت

دولت آمریکا یک بانک ایتالیایی را به جرم ارتباط مالی با ایران 235 میلیون دلار جریمه کرد.

 
سه شنبه - ۳۰/آذر/۱۳۹۵

رونمایی از جدیدترین دستاورد برجام/ استناد امریکا به قطعنامه برجامی 2231 برای جلوگیری از سفر حاج قاسم سلیمانی به سوریه و حلب

در شرایطی که دولت یازدهم تصویب قطعنامه 2231 شورای امنیت به واسطه امضاء برجام را یکی از بزرگترین دستاوردهای بین المللی خود مطرح کرده بود، سخنگوی کاخ سفید با استناد به همین قطعنامه مدعی شد سردار سلیمانی نباید به حلب سفر کند!

 
| قبلی | 1 | [...] | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 371 | بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه