سیاسی
پنجشنبه - ۲۶/اسفند/۱۳۹۵

چهار سناتور آمریکایی قطعنامه‌ای علیه ایران و روسیه در سنا صادر کردند

چهار سناتور آمریکایی روز چهارشنبه با معرفی قطعنامه‌ای آنچه به گفته آنها «اقدامات روسیه و ایران در سوریه» است را محکوم کرده‌اند.

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

از نامه روحانی به امیر کویت خبرندارم/ منتقدان کیلویی صحبت نکنند

سخنگوی دولت گفت: وقتی می‌گوییم رشد اقتصادی این عدد است می‌توانید سؤال کنید این عدد محصول کدام اقدام است و ما هم باید عدد و رقم بگوییم، کلی و کیلویی حرف زدن که به نظر نمی‌رسد چنین عددی باشد، این حرف‌ها جواب علمی و کارشناسی نیست.

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

حقوق بازنشستگان کشوری واریز شد

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

ترامپ باید از اوباما عذرخواهی کند

یک نماینده کنگره آمریکا با بیان اینکه در صورت ثابت نشدن اتهامات وارده از سوی دونالد ترامپ علیه اوباما در خصوص شنود تلفنی خود، رئیس جمهوری آمریکا باید از اوباما عذرخواهی کند.

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

به‌هم‌ریختگی دنیای استکبار از نتایج انقلاب اسلامی است/ بسیاری از مسؤولان دارای دیدگاه غربی، لیبرالی و غیرانقلابی هستند

فرمانده سپاه گفت: در بعد خارجی بیداری انقلاب و جبهه مقاومت انقلاب نمایان است و این به‌هم ریختگی در دنیای استکبار بدون تردید از اثرات انقلاب اسلامی بوده است.

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

ماجرای سوار شدن حسین شریعتمداری بر ایرباس نو چه بود؟

یکی از مسافران رو به نگارنده کرد و پرسید؛ آقای شریعتمداری! به نظر شما این هواپیما خوب نیست؟ پاسخ دادم چرا خوب نباشد، هواپیمای خوب و مدرنی است. گفت؛ پس چرا در کیهان به خرید آن اعتراض کرده‌اید؟

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

افرادی که مرعوب مکاتب مادی و اندیشه‌های غرب شده‌اند باید عینک خود را عوض کنند

در نگاه توحیدی حاکمیت از آن خداست و حاکمیت از آن دین خداست بر این اساس دین اسلام نه‌تنها به کشورهای اسلامی حکومت خواهد کرد بلکه به جهان حکومت خواهد نمود و البته درک این مسائل نیاز به نگاه توحیدی دارد که اگر این نگاه در کسی نباشد برای حل مشکلات خود چشم امید به سمت کدخدا خواهد داشت نه خدا.

 
چهارشنبه - ۲۵/اسفند/۱۳۹۵

مدیریت عصبانی جریان موسوم به اعتدال برای تبلیغ عملکرد دولت/ از بیسواد رئیس جمهور تا بیشعور وزیر بهداشت

شاید کلیدی ترین جمله ی وزیر بهداشت به فرماندار بدره این بود تو نماینده ی دولت هستی و نه مردم و این جمله این معنی را تداعی می‌کند که در نگاه دولت یازدهم خدمت به مردم جایگاهی نداشته و تنها میخواهند دولت را تبلیغ کنند.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

استراتژی حفظ قدرت پس از عمر دولت/ رفتارشان به دولت مستعجل می­‌ماند/ ۶میلیارد دلار را چندماهه هدر دادند

بذرپاش رفتار بازرگان‌مآبانه­ دولت را که صرفاً منتهی به خرید پژو و ایرباس، تأمین منافع بازرگانان خاص و امضای قراردادهای بلندمدت خارجی می‌شود، در راستای استراتژی حفظ قدرت حتی پس از پایان عمر دولت ارزیابی کرد و گفت: ۶میلیارد دلار چندماهه به هدر رفت.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

سقف حقوق مدیران زیر 10 میلیون تومان تصویب شد/ رئیس جمهور 9 میلیون و 500 هزار تومان حقوق می گیرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مصوبه مجلس در مورد سقف حقوق مدیران توسط مجمع رد شده است گفت: بر اساس آنچه که دولت خودش تصویب کرده حقوق رئیس جمهور هم 9 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

نباید مدیرانی منصوب شوند که احکام اسلامی را قبول ندارند/ قوه قضائیه توانسته برخی کارهای نفوذی دشمن را در نطفه خفه کند

رئیس قوه قضائیه گفت: دشمنان نهادها و رسانه‌هایی را ایجاد می‌کنند تا کارشان همین هجمه ها باشد و این هجمه‌ها نشان می‌دهد که قوه قضائیه کارش موثر بوده و توانسته است برخی هجمه‌ها، دشمنی‌ها و کارهای نفوذی دشمن را در نطفه خفه کند.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

"ترامپ" برنده پنجمین جایزه بین‌المللی "باروت خیس" شد

طی بیانیه رسمی جشنواره پنجمین جایزه بین‌المللی باروت خیس، ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برنده پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس شد.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

"باروت خیس" یک نماد برای تعیین جایگاه انقلابی یک ملت بزرگ مانند ایران اسلامی است

رییس سازمان بسیج مستضفعین گفت: امکان ندارد جبهه نور و ظلمت با هم آشتی کنند تا زمانی که انقلاب اسلامی هست، شعار مرگ بر آمریکا همواره استمرار دارد.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

کارگران شهرداری بروجرد سه روز است دست از کار کشیدند/ ماجرای حضور دختر اعجوبه کهگیلویه و بویراحمدی در تیم ملی فوتبال/امامزاده ای در پناه کوه + تصاویر

انبوه اخبار و مطالب در سایت های خبری و خبرگزاری ها، عاملی است تا گزارش و اخبار های نابی که بعضاً در استان ها مخابره می‌شود دیده نشود.بر همین اساس در نظر داریم، گلچینی از بهترین مطالب استانی را که در طول روز تولید می‌شود را در قالب بسته ای با نام" از استان ها چه خبر؟ " منتشر نمائیم. بدون شک انتخاب این مطالب به معنی نادیده گرفتن مطالب تولیدی و فاخر دیگر استان ها نمی‌باشد.

 
سه شنبه - ۲۴/اسفند/۱۳۹۵

معاون رئیس جمهور خواستار عدم اطلاع رسانی در خصوص پرونده خود شد/ تاکنون ورودی به تغییر نام میادین شهر نداشته ایم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان در خصوص پرونده توهین معاون رییس جمهور به مردم استان گفت: خانم معاون از من خواستند بیشتر از این در خصوص پرونده ایشان صحبت نشود.

 
| قبلی | 1 | [...] | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 397 | بعدی
 
کیمیا سامانه