سیاسی
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

باتلاقی به نام مذاکره مجدد

رئیس‌جمهور در سخنرانی اخیر خود در دانشگاه تهران، با اشاره به آیه‌ای از قرآن، سعی بر توجیه اعتماد مجدد به امریکا داشت. آیه 56 سوره انفال دستاویز توجیهی شد که خبر نگران‌کننده‌ای را در پس خود پنهان کرده است.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

می خواهند مسئولان کشور را با بازی "برجام بدون آمریکا یا برجام با آمریکا" سرگرم کنند/ خروج از برجام دست آمریکا را از خاورمیانه کوتاه می‌کند

ابوالفضل حسن‌ بیگی گفت: اگر آمریکایی‌ها از برجام خارج شوند، دست آن‌ها از منطقه خاورمیانه هم کوتاه خواهد شد و با توجه به پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه، آمریکا بخش اعظمی از منافع خود را در خاورمیانه از دست خواهد داد.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

اگر عضو مذاکره کننده هسته ای جاسوس نبود چه می‌شد؟

موسوی لارگانی معتقد است شاید اگر کارشناس تیم مذاکره‌کننده «جاسوس» نبود، برجام می‌توانست تحریم‌های بانکی را برطرف کند.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

سرلشکر جعفری: به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی تبدیل شده‌ایم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: جمهوری اسلامی به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی تبدیل شده و توانسته است تا زمینه ساز بیداری اسلامی در منطقه شود.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

از بازداشت برادر رئیس جمهور به اتهام مسائل مالی تا تخلفات مالی برادر معاون اول دولت/ حاشیه سازی "برادران" برای دولت!

نزدیکان مسئولان بلند پایه کشورهمواره برای آن‌ها حاشیه‌ساز بوده‌اند و دولت حسن روحانی هم از این قاعده مستثنی نیست، اما این دولت تفاوت بسیار مهمی با دولت‌های پیش از خود دارد و آن بازداشت و دستگیری نزدیکان رئیس جمهوری و معاون وی در زمان مسئولیت است.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

احضار‌ها از سر بیکاری نیست بلکه وظیفه ذاتی قوه قضاییه است/ درصورت ادامه اظهارات بی مبنا علیه قوه قضائیه ناچاریم طبق قانون با مرتکبان برخورد کنیم

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رسیدگی های قضایی و به تبع آن احضار و تحقیق از وظایف ذاتی و اصلی دستگاه قضا است، به کسانی که به هر بهانه ای به قوه قضاییه توهین می کنند یا اتهام می زنند هشدار داد: تسامح دستگاه قضایی برای حفظ فضای آرام جامعه، حدی دارد و اگر اظهارات بی مبنا علیه قوه قضاییه ادامه یابد ناچاریم طبق قانون با مرتکبان برخورد کنیم.

 
سه شنبه - ۱۸/مهر/۱۳۹۶

ورود روسای سه‌قوه به موضوع سپرده‌گذاران کاسپین

سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس گفت: روسای قوای سه‌گانه به موضوع سپرده‌گذاران موسسه مالی کاسپین ورود پیدا کردند.

 
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

وجود جاسوس در تیم مذاکره کننده هسته‌ای به اعتبار کشور لطمه زد

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود یک جاسوس درتیم مذاکره کننده در این سطح بسیار مهم است و اعتبار کشور را زیر سوال برده؛ عمده مشکلات امروز ما در بحث برجام مربوط به بخش‌هایی است که مذاکرات آن بر عهده این افراد نفوذی بوده است.

 
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

ماجرای 640 چک بی محل در دست یک نفر/ دستگیری جاعلان نامه رئیسی/ بازداشت بدهکار 30 هزار میلیاردی/ ادامه رسیدگی به پرونده فریدون

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در ٢٣ استان در طول ٦ ماه امسال ما ٢٠ هزار و ٣٤١ هکتار زمین را رفع تصرف کرده ایم و بیش از ٤٧ هکتار قلع و قمع داشته ایم.

 
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

تحریم ها علیه ایران به حوزه فناوری و ارتباطات کشیده شد/ گوگل، اپل و اندروید برخی از برنامه ها و خدمات خود را از دسترس ایرانیان خارج کردند

وزارت امور خارجه آمریکا فروردین ماه سال جاری اعلام کرد این کشور تحریم هایی را علیه 30 فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران برای برنامه موشکی این کشور یا به علت نقض کنترل صادرات بر ایران، کره شمالی و سوریه اعمال کرده است.

 
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

سکوت نماینده اصلاح طلب مجلس در ماجرای دریافت حق ماموریت نجومی 60 میلیون تومانی/ تعجب همسفران مازنی از رقم نجومی سفر به فرانسه

حجت الاسلام مازنی در حالی تا کنون درخصوص ادعای سردبیر روزنامه آفتاب یزد سکوت کرده است که خبر دریافت " حق ماموریت 60 میلیون تومانی" وی به سرعت در رسانه‌ها در حال انتشار است و البته در این بین دو تن از نمایندگان حاضر در سفر فرانسه ضمن اظهار بی‌اطلاعی از اظهارات احمد مازنی، دریافت چنین مبلغی را تکذیب کرده‌اند.

 
دوشنبه - ۱۷/مهر/۱۳۹۶

پرونده 2 تابعیتی ها همچنان روی هوا/ ماجرای دری اصفهانی درس عبرت می‌شود؟

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه نوشتند که شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران برای عضو دستگیرشده تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای، پنج سال حبس صادر کرده است.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

ما رسانه دولتی نیستیم، عدالت تنها بماند!

اگر تا پیش از مناظرات انتخاباتی همین انتخابات چند ماه پیش، توده مردم کوچه و بازار، فقط شنیده بودند که برخورد با مفسدان اقتصادی دانه‌درشت‌، چه هزینه‌های سنگینی برای قوه قضائیه دارد، متأسفانه بعد از آن مناظرات، همه آن «شنیده‌ها» منضم به «دیده‌ها»یی شد.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

عملکرد وزیر جهاد کشاورزی رضایت بخش نیست/ حجتی به صورت مشروط رای اعتماد گرفته اما باز همان روال را ادامه می‌دهد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد محمود حجتی در وزارت جهاد کشاورزی گفت: حجتی به صورت مشروط رای اعتماد گرفته اما باز همان روال قبلی را ادامه می‌دهد.

 
یکشنبه - ۱۶/مهر/۱۳۹۶

جاسوسی یک دوتابعیتی جلوی چشم همگان!

طی روزهایی که مردم ایران سرگرم خواندن قصه‌های تخیلی در مورد جاسوسی دختر آیت‌الله آملی لاریجانی بودند، خبرگزاری‌ها از حکم حبس پنج ساله برای یکی از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران خبر دادند.

 
| قبلی | 1 | [...] | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 458 | بعدی

 
کیمیا سامانه