سیاسی
سه شنبه - ۳۰/خرداد/۱۳۹۶

هزینه‌ها با تفکیک وزرات‌خانه‌ها بر باد می‌رود!/ دولت هرچه فربه‌تر ناکارآمدتر

کارشناسان معتقدند که مشکل، تفکیک و یا ادغام وزارتخانه‌ها نیست بلکه معضل اساسی دولت محقق نشدن سیاست های کلی اصل 44 است.

 
سه شنبه - ۳۰/خرداد/۱۳۹۶

فساد از صندوق فرهنگیان تا مخزن سوالات آزمون نهایی مدارس/ کار پدر "واردات چی مظلوم" بالا گرفت

پس از فساد صندوق فرهنگیان، کشف محموله مشکوک به قاچاق در منزل دختر وزیر و اجرای سند ۲۰۳۰، اینک لو رفتن سوالات امتحان نهایی مدارس برای وزارت آموزش و پروش یک پرونده سنگین تر خواهد ساخت.

 
سه شنبه - ۳۰/خرداد/۱۳۹۶

همکاران دشمنان برخی محارب و برخی مفسد فی الارضند/ نیروهای امنیتی همه ابعاد نفوذ را تحت نظر داشته باشند/ روز قدس نماد مظلومیت است

رئیس قوه قضاییه گفت: نیروهای امنیتی، وزارت اطلاعات و سپاه باید توجه داشته باشند که چه کسانی از داخل به دشمن چراغ سبز نشان می دهند. کسانی که با دشمن همکاری میکنند برخی محاربند و برخی مفسد فی الارضند و باید اقدامات آنها به دقت مورد توجه قرار گیرد.

 
سه شنبه - ۳۰/خرداد/۱۳۹۶

مردم ایران در بحث ولایت با کسی شوخی ندارند

کارشناس مسائل دینی اظهار داشت: به گفته روحانی هم پیش بریم اتفاقا رهبر معظم انقلاب با تاسی از امام علی(ع) زمانی که ایشان را برای رهبری انتخاب کردند نپذیرفت حتی در آن مجلس از دو نفر اسم بردند که فلانی رهبری امر و نهی دارد گوش می کنید؟ گفتند بلی گوش می کنیم؛ آقا فرمودند اگر من بیایم با کسی تعارفی ندارم، دقیقا همان رفتاری که امام علی(ع) انجام دادند که فرمود اگر من بیایم حق بیت المال حتی اگر در مهر زنانتان باشد می گیرم .

 
سه شنبه - ۳۰/خرداد/۱۳۹۶

غیب پرور: عملیات سپاه علیه داعش صرفا نظامی نبود

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سیلی جانانه ای توسط فرزندان ملت ایران به آمریکا تکفیری ها زده شد. البته این صرفا یک عملیات نظامی نبود بلکه یک پیام روشن بود.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

طوفانی که سپاه به پا کرد

اکنون دست های بلند نیروی هوافضا به یاری نیروی قدس آمده و راهبرد موشکی و منطقه ای ایران تلفیق شده است.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

سیلی محکم «موشکی» ایران به تروریست‌ها در سوریه/ سپاه انتقام گرفت

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

روسای‌جمهور آمریکا بالاخره در یک نقطه با امام خمینی (ره) به توافق رسیدند/ شلیک موشک‌های سپاه باطل السحر وادادگی‌ها بود

مدیرمسئول کیهان با اشاره به شلیک موشک به محل حضور تروریست‌های داعش در سوریه گفت: این موشک‌ها جواب هارت و هورت‌های ترامپ هم هست و به او می‌فهماند در ایران اسلامی با یک مشت واداده روبرو نیست.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

امام به "نص" و "نصب" الهی معین می شود/ رئیس جمهور اشتباهات اعتقادی خود را جبران کند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرتوی از غدیر خم است و مساله امامت بر پایه غدیر از اعتقادات و مسلّمات مذهب تشیع است، لذا مبانی امامت و ولایت را بر رأی مردم قرار دادن هیچ وجاهتی ندارد.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

کارشکنی های 2 ساله آمریکا بعد از برجام؛از "ایسا" تا "S722"/ موضع متقابل ایران مقابل این تحریم ها چه خواهد بود؟

وضع مادر تحریم ها علیه ایران در حالی است که بدعهدی های آمریکا برای ایران بارها و بارها ثابت شده است؛ مقاومت در برابر تحریم ها اولین و آخرین گزینه‌ پیش روی ایران بود چرا که آمریکا نشان داد سیاست مذاکره را نیز به رسمیت نمی شناسد.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

"آتش به اختیار"ی دانشجویان قرار نیست قانون را نادیده بگیرد/ دانشجویان قرار است خلاءهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور را پر کنند/ طومار نماز جمعه را محکوم می کنیم

متین منتظمی گفت: در جمهوری اسلامی هیچکس به اندازه رهبری معتقد به ساختار و قانونمندی نیست؛ "آتش به اختیار"ی دانشجویان قرار نیست قانون را نادیده بگیرد، این آتش به اختیاری در چارچوب قانون جمهوری اسلامی است و ما هر کجا احساس کنیم کشور با خلاء مواجه است وارد عمل می‌شویم.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

سردار باقری: در حوزه موشکی جزو قدرتهای بزرگ دنیا هستیم/ سردار غیب پرور: بسیج اقیانوسی است که می تواند در حوزه های علمی مشکلات جامعه را حل کند

سردار سرلشگر پاسدار باقری در نشست صمیمی با فعالان عرصه و فناوری کشور در دانشگاه شهید بهشتی شرکت کرد.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

ظریف: نگران وضعیت بحران قطر هستیم

وزیر خارجه ایران در دیدار با همتای الجزایری با اشاره به شرایط بوجود آمده بین کشورهای خلیج فارس گفت: نگران تشدید وضعیت بین قطر و همسایگان آن هستیم و معتقدیم بهترین راه گفتگو است.

 
دوشنبه - ۲۹/خرداد/۱۳۹۶

لزوم پیشی گرفتن "عمل" بر "تئوری پردازی" در مسئله آتش به اختیار

کارشناسان معتقدند که آنچه این روزها گریبان تحلیل‌های مربوط به مسئله "آتش به اختیار" را گرفته، بازی با کلمات و نهایتا تلاش برای مصادره به مطلوب این مسئله است؛ در حالی که بهترین راه برای پرتاب اولین آتشِ به اختیار؛ دست به کار شدن قشر فرهیخته و دانشگاهی است تا به جای تئوری پردازی، "آتش به اختیار" را در نمونه‌ای عینی و عملی برای مردم به منصه ظهور بگذارند.

 
یکشنبه - ۲۸/خرداد/۱۳۹۶

وقت کشی۴ساله ایران درصادرات گازبه پاکستان/ تکلیف جهانگیری به زنگنه

معاون اول رئیس جمهور در حالی تکمیل خط لوله صلح را به عنوان یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به وزارت نفت تکلیف کرده است که این وزارتخانه در سال ۹۲ این پروژه را کنار گذاشته است.

 
| قبلی | 1 | [...] | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 426 | بعدی

 
کیمیا سامانه