سیاسی
سه شنبه - ۰۴/مهر/۱۳۹۶

انقلاب اسلامی امروز اولویت اول جهان است / سخنان رئیس جمهور آمریکا اعتراف عاجزانه به قدرت مهارناپذیر ایران اسلامی بود / آمریکا مسیر زوال را طی می‌کند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که انقلاب اسلامی امروز اولویت اول جهان است، گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا اعتراف عاجزانه به قدرت مهارناپذیر ایران اسلامی بود. امروز آمریکا مسیر زوال را طی می‌کند.

 
دوشنبه - ۰۳/مهر/۱۳۹۶

فردای همه پرسی چه خواهد شد؟

در آستانه برگزاری همه پرسی، آنچه مبهم است فردای آن است که به نظر می‌رسد دوران سختی را رقم خواهد زد.

 
دوشنبه - ۰۳/مهر/۱۳۹۶

نتیجه احتمالی رفراندوم بارزانی/ آیا کردستان عراق به تنهایی می تواند باقی بماند؟

برخلاف ترغیبِ اسرائیل به انجام رفراندوم و جدایی طلبی، پارلمان عراق و دادگاه عالی اعلام کرده اند که رأی گیری برخلاف قانون اساسی است.

 
دوشنبه - ۰۳/مهر/۱۳۹۶

سپاه پاسداران چند مقر تروریست های داعش را منهدم کرد

سپاه پاسداران در عملیاتی پهپادی چند مقر تروریست های داعش در حدود مرزی سوریه و عراق را منهدم کرد.

 
دوشنبه - ۰۳/مهر/۱۳۹۶

ضد انقلاب مشغول آماده سازی خود برای انجام عملیات های تروریستی در ایران است/ متاسفانه اقلیم کردستان عراق اقدام خاصی در برخورد با آنها انجام نمی‌دهد

یک مسئول مطلع نظامی گفت: جمهوری اسلامی با همه توان خود با ضد انقلاب برخورد خواهد کرد.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

ولید معلم: پیروزی نزدیک است

وزیر امور خارجه سوریه با ابراز امیدواری نسبت به کنار گذاشته شدن خصومت‌ها در کشورش، اعلام کرد، پیروزی نزدیک است.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

بازی فائزه هاشمی در سناریوی مقامات آمریکایی/ مجوز روحانی برای جریمه وزارتخانه های کم کار/ ردگم‌کنی یکی از سران فتنه نیابتی آمریکا در ایران

سخنان محمدرضا عارف مبنی بر اینکه در انتخابات مجلس 98، دیگر با اعتدالیون و اصولگرایان میانه‌رو ائتلاف نمی‌کنیم، موجب مجادله و سردرگمی در میان طیف‌های مختلف اصلاح‌طلب شد.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

شیطان آمریکایی محیط مقدس سازمان ملل را آلوده کرد/ آمریکایی‌ها بهای اظهارات ترامپ را خواهند پرداخت

وزیر خارجه کره شمالی در سازمان ملل گفت که می‌خواهد با لحن خود ترامپ به وی پاسخ دهد و گفت که رفتار ترامپ دیوانه و خودبزرگ‌بین، بزرگ‌ترین تهدید برای امنیت جهان است.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

نگفتیم به هیئت‌‌های مذهبی کمک نشود، گفتیم برای آن شاخص تعیین کنند/ ما نه با مذهب مخالفیم نه با هیئت و نه با عزاداری/ دوران کودکیمان را در هیئت گذراندیم/ افتخار می‌کنیم که یک بچه مذهبی شیعه و مسلمانیم

عضو شورای شهر تهران گفت: عده‌ای فقط بلدند که بداخلاقی کنند؛ همه‌ی دستگاه‌های دولتی در کشور وسایل اداری تهیه می‌کنند ولی هیچکس بحث نمی‌کند اما وقتی در شهرداری حرکتی انجام می‌شود تا از برخی خلاف‌ها جلوگیری شود زود واکنش نشان می‌دهند و حرف‌ها را طور دیگری منتشر می‌کنند.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

ضد آمریکایی‌‌ترین مواضع روحانی و منتقدانی که لب به تحسین گشودند/ انتظار مردم برای اقدام عملی دولت در مقابل زورگویی آمریکا

بسیاری از منتقدان دولت گذشته این روزها حسن روحانی و مواضعش را تحسین می‌کنند و حتی برخی چون عزت الله ضرغامی برخی جملات حسن روحانی در سازمان ملل را از ضد آمریکایی‌‌ترین مواضع اتخاذ شده در کشور می‌داند.

 
یکشنبه - ۰۲/مهر/۱۳۹۶

اگر دوباره جنگ شود علاوه بر پسرانم، نوه هایم را نیز راهی جبهه می کنم

مادر شهید 11 ساله دفاع مقدس گفت: اگر بار دیگر جنگ شود علاوه بر پسرانم ، نوه هایم را نیز برای دفاع از اسلام و کشور راهی جبهه می کنم.

 
شنبه - ۰۱/مهر/۱۳۹۶

حمایت گروه 77 و چین از برجام و مخالفت با تحریم‌های اقتصادی یکجانبه علیه ایران

وزرای خارجه گروه 77 و چین در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در بیانیه‌ای ضمن حمایت از برجام با تحریم‌های اقتصادی یکجانبه علیه ایران مخالفت کرده و خواستار لغو فوری این تحریم‌ها شدند.

 
شنبه - ۰۱/مهر/۱۳۹۶

نفس هم نکش مخالف من!

در حالی که جنبش های اجتماعی در حال پاسخگویی به هتاکی های نتانیاهو و ترامپ به ملت ایران هستند، تقریبا تمام رسانه های اصلاحات از انتصاب معاون یک مدیر کل استانی! مثل اسپند روی آتش شده اند.

 
شنبه - ۰۱/مهر/۱۳۹۶

چرا لاریجانی کنار رئیس دولت اصلاحات نشست؟

انتشار تصاویر رئیس مجلس در کنار خاتمی در حسینیه جماران که خیلی ها را متعجب کرد را نمی‌توان با گزینه در دام یا طراحی افتاد تفسیر کرد.

 
شنبه - ۰۱/مهر/۱۳۹۶

زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۶_۹۷ نواخته شد/ روحانی: معلمان باید به دانش آموزان نحوه استفاده درست از فضای مجازی را بیاموزند

سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با نواخته شدن زنگ یکی از مدارس تهران توسط رئیس جمهور آغاز شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه