سیاسی
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

تماس‌هایی میان عربستان و اسرائیل برای ناامن کردن ایران برقرار است/ مردم برخلاف برخی مسئولان پای آرمان استکبارستیزی ایستاده‌اند

فرمانده کل سپاه گفت: از اهداف دشمنان به مخاطره انداختن امنیت در بخش هوایی ایران بود اما سپاه با تلاش خود دشمن را ناامید کرده است.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

دولت در عمل حقوق شهروندی را اجرا کند/ به جای ارسال پیامک میلیاردی حقوق معوقه کارگران را پرداخت کنید

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم از حقوق خود به خوبی آگاهی دارند بنابراین نیازی به ارسال پیامک برای آشنایی آنان با حقوق شهروندی وجود ندارد.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

شکوری راد: پیروزی روحانی محصول کار اصلاح طلبان بود/ بدون حمایت اصلاح طلبان، روحانی 7 تا 10 درصد رای داشت/تغییر مدیریت شهر تهران مطالبه جدی ماست

علی شکوری راد معتقد است روحانی در سال 92 بدون حمایت اصلاح طلبان رای و پایگاه اجتماعی نداشته است.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

بشناسیم بی‌بصیرتانی را که دل دشمنان را شاد کردند

داستان از آنجایی شروع شد که عده‌ای با توهم تقلب آغازکننده ماجرایی شدند که مردم انقلابی ما در پایان، حماسه 9 دی را برای این عده "خاص" رقم زدند.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

پیام خیلی مهم استاندار ایلام!

محمدرضا مروارید استاندار ایلام گفت: در مراسم 9 دی شرکت نمی‌کنم!

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

راه اندازی سامانه ثبت حقوق و دستمزد کارکنان دولت تا پایان سال/ دولت باید آنچه به حساب مدیران دستگاه های اجرایی واریز می کند را در این سامانه ثبت کند

رئیس کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و دستمزد کارمندان تا پایان سال خبر داد.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

راه اندازی سامانه ثبت حقوق و دستمزد کارکنان دولت تا پایان سال/ دولت باید آنچه به حساب مدیران دستگاه های اجرایی واریز می کند را در این سامانه ثبت کند

رئیس کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و دستمزد کارمندان تا پایان سال خبر داد.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

اعترافات تکان دهنده کارمند سفارت انگلیس برای صحنه آرایی فتنه 88/ با ستاد موسوی در تهران مستقیماً ارتباط داشتیم/ از لندن به ما گفتند بگویید تقلب شده است

در دوران فتنه 88 سفارت انگلیس با ارائه گزارش هایی به مقامات لندن، خط خبری رسانه های اپوزیسیون نظیر بی بی سی را مشخص می کرده و این رسانه ها نیز با تأثیر مستقیم بر مخاطبان خود و همچنین القای مسائل انحرافی در انتخابات نظیر تقلب ایران را به آشوب کشیدند؛ همچنین با ارتباط گیری مستقیم با برخی از عوامل خود و همچنین خط دهی به مشاوران سران فتنه در کنار حضور گسترده خود در آشوب ها نقش پررنگی در هدایت و گسترش آتش فتنه داشتند.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

شهدای مدافع حرم امنیت و آرامش را برای ما تضمین کرده‌اند/ افتخار می‌کنیم پرچمدار مبارزه با تروریسم هستیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت : دفاع مقدس به مردم نشان داده که چگونه با دشمن برخورد کنند و امروز ما در تحولات منطقه بیشترین سهم را داریم و افتخار می‌کنیم پرچمدار مبارزه با تروریسم هستیم.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

چرا اعتراف ظريف مهم است؟

اعتراف ظريف نشان مي دهد برجام نه يك مدل براي حل ساير مشكلات، بلكه خود مشكلي است كه بايد حل شود.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

حقوق نجومی برای مدیران ، حقوق شهروندی برای مردم

دکتر روحانی ۲۹ آذر ماه در همایش قانون اساسی و حقوق ملت بیان می کند که که در قانون نور چشمی نداریم، ولی آیا حق شهروندان نیست بدانند چرا عده ای از مدیران دولت حقوق های نجومی می گیرند و در خانه های میلیاردی می نشینند و کارگران زحمتکش با حقوق اندک در حسرت خانه دار شدن و در بدترین شرایط زندگی می کنند . مردم در مقابل پیامک ایشان جواب می دهند: حقوق نجومی برای شما ، حقوق شهروندی برای ما.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

نامه سرگشاده ظریف به کری

جانی جونم، حالا که زمستان فرا رسیده و من مجبور شدم در آخرین روزهای پاییز جوجه‌هایمان را بشمارم، دیدم که تو مرا گربه نره وار گول زدی، آخه چرا؟ من که انقدر دوستت داشتم.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

تائید سخنان کریمی قدوسی این بار از زبان نماینده لیست امید/ بهروز نعمتی: ظریف تاکید کرده است که «در تحریم ها استراتژی ما انجام نشد و اشتباه کردیم»

این اظهارات آنقدر قابل تامل و تکان‌دهنده است که در واقع می‌تواند به معنای یک فصل‌الخطاب درباره کلیت مذاکرات هسته‌ای و برجام تلقی شود.هرچند نعمتی تلاش کرده است در سخنان خود اوضاع را به سود ظریف تعدیل کند اما به هر حال نتوانسته است این واقعیت را انکار کند که ظریف در جلسه مذکور از اشتباهات خود سخن گفته است. اشتباهی که موجب شده است در کنار نابودی بخش بزرگی از زیر ساخت های هسته ای کشورمان مجدد مورد تحریم های کنگره امریکا قرار بگیریم.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

ظریف باید رسما و برای عبرت تاریخ به اشتباه اعتماد به آمریکا اعتراف کند/ حصر باید شکسته و سران فتنه اعدام شوند/ باید با پتک و قلم بتن‌های اراک را دربیاورند

یک فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه غلط‌نامه وزیر خارجه باید در مقابل دوربین صورت بگیرد نه در مجلسی که 20 دقیقه‌ای برجام را امضا کرد، گفت: همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ گوتنبرگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌ اعتماد به آمریکا هم باید علنی و رسمی باشد.

 
جمعه - ۰۳/دی/۱۳۹۵

سهم اندک نفت در رشد اقتصادی پسابرجامی / بازی انتخاباتی دولت با آمارهای اقتصادی بی کیفیت در سال پایانی خود

دولت با پنهان کاری و عدم ایجاد شفافیت آماری که بخشی از حقوق شهروندی اعلامی از سوی آقای رئیس جمهور می باشد؛ وضعیت اقتصادی 2500 واحد صنعتی اول کشور را پنهان نموده و صرفا با تزریق سرمایه به خودرو سازی (دولتی ترین بخش صنعتی کشور) که سهم بیش از 10 درصدی در نقدینگی کشور را دارد؛ به بازی با آمار و رپورتاژ افزایش درآمد نفتی به عنوان یک دستاورد برجامی که منجر به رشد اقتصادی در بخش تولید شده است نام برده اند، روی آورده است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه