سیاسی
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

رفتار عجیب نماینده فراکسیون امید ادامه دارد/ پس از سلفی با موگرینی اینبار سلفی با تریبون سالن سران!

نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

 
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

برجام اولین و آخرین مذاکره با آمریکا بود/ ترامپ خیال می کند با شلوغ بازی و جوسازی ها می تواند امتیازات بیشتری بگیرد

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: ترامپ خیال می کند با این شلوغ بازی ها و جوسازی ها می تواند امتیازات بیشتری بگیرد اما باید بداند برجام همان اولی وآخری بود که مذاکره شد.

 
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

کاخ نشینانی که از وضعیت کوخ نشینان بی خبرند/ ساده ترین راه بهترین راهکار نیست

جای تاسف داره که شهردار جدید تهران بجای تاکید بر افزایش کیفیت و کمیت حمل و نقل عمومی بفکر افزایش هزینه برای مردم است تا از سر اجبار و نه اختیار و تمایل، مردم به روشی که ایشون فکر می کنند صحیح هست عمل کنند.

 
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

موج واکنش های مقامات و مسئولان کشور به سخنان ترامپ علیه ایران و برجام/ مردم و مسئولان علیه آمریکا یکپارچه شدند

پس از سخنان شب گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ایران و اتهامات بی‌اساسش به جمهوری اسلامی ایران، موجی از واکنش کارشناسان و مقامات کشورمان به این مسئله به راه افتاد.

 
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

صحبت های ترامپ نشان دهنده عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی اوست/ملت آمریکا از دست دیوانه بازیهای ترامپ خسته اند

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخنان خود اتهامات و ناسزاهایی را متوجه جمهوری اسلامی کرد و از روی پریشان حالی هر چه خواست بر زبان آورد که باعث واکنش خبرنگاران چرام و سرفاریاب شد.

 
یکشنبه - ۲۳/مهر/۱۳۹۶

مهلت ۴۸ ساعته حیدرالعبادی به بارزانی

منابع خبری اعلام کردند، حیدر العبادی فرمانده کل قوای عراق به مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان ۴۸ ساعت مهلت داد تا استان کرکوک را به نیروهای نظامی عراقی واگذار کند.

 
شنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۶

پایبندی ایران به برجام را تأیید نمی کنیم/سیاست جدید ما بر پایه مقابله با رژیم ایران است/ایران نباید به سلاح هسته‌ای دست یابد

رییس جمهور آمریکا در سخنان خود درباره پایبندی ایران به «برجام» گفت: ایران به زیرساخت‌های آمریکا حملات سایبری می‌کند و هرگز نباید به سلاح هسته ای دست یابد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.

 
شنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۶

ملت ایران در برابر دیکتاتوری همچون آمریکا سر تسلیم فرود نمی‌آورد/ به برجام نه ماده‌ای اضافه می‌شود و نه تبصره‌ای/ درصحبت‌های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت

رئیس جمهور با اشاره به سخنرانی ترامپ گفت: در سیاست های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی عایه ایران وجود نداشت.

 
شنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۶

بیانیه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا

بیانیه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا و اعلام سیاست های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

 
شنبه - ۲۲/مهر/۱۳۹۶

هیچ رییس‌جمهور کشوری نمی‌تواند برجام را لغو کند

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته‌ای محدود به برنامه هسته‌ای ایران است و از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری می‌کند.

 
چهارشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۶

سردار طلسم شکنی کرد

سردار آزمون تنها گل ایران برابر روسیه را به ثمر رساند.

 
چهارشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۶

آقای نماینده چرا از جاسوس‌ها و اپوزیسیون حمایت می‌کنی؟/ قوه قضاییه و سپاه را تضعیف می‌کنند تا به نظام ضربه بزنند/ برخی آقایان در انتخابات تخلفات صریح خلاف قانون داشتند

دادستان کل کشور گفت: پستی که امروز به منو شما سپرده شده یک امانت است که باید قدرش را بدانیم و از این سنگر به مردم خدمت کنیم این موجب می شود هم کارگزاران خیانت نکنند و هم مردم در آرامش باشند.

 
چهارشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۶

استقبال کاربران فضای مجازی از اتحاد «دولت» و «سپاه»

کاربران شبکه‌های اجتماعی از این که دولت و سپاه پاسداران را به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی در برابر دشمن متحد می‌بینند به شدت خرسند شدند.

 
چهارشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۶

کدام رئیس جمهور از تهدیدهای آمریکا می‌ترسید؟

در دوره‌ی ریاست جمهوری کلینتون بود که تهدید نظامی به‌قدری شدید بود که رئیس جمهور محترم آن روز به من غالباً این را میگفت که مثلاً بیائیم فکری بکنیم، کاری بکنیم؛ حیف است که بیایند حمله کنند.

 
چهارشنبه - ۱۹/مهر/۱۳۹۶

سپاه دیوانه‌تر از ترامپ را سر جایش نشانده است/ ارتش آمریکا و رژیم اشغالگر قدس از همه تروریست‌تر هستند/ آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد

سردار اسماعیل کوثری گفت: با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد گفت: اینکه ترامپ می‌خواهد بگوید دیوانه است، باید خطاب به او بگوییم که دیوانه‌تر از او داعشی‌ها بودند که ما آن‌ها سرجایشان نشاندیم و سپاه از این دیوانه‌ها زیاد در این منطقه دیده و ترسی از آن‌ها ندارد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه