سیاسی
پنجشنبه - ۲۹/تیر/۱۳۹۶

سپری شدن بدون سروصدای تولد دو سالگی برجام نافرجام

به نظر می‌رسد سکته‌های پشت سر هم برجام و تحریم‌های مدام جامعه غرب در جهت ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران، دولت را نیز متقاعد کرده است که برجام نافرجام بوده.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

سهم خواهی از روحانی؛ معضل دولت دوازدهم

سهم خواهی اصلاح طلبان به ویژه از نوع افراطی آن ها بی شک به پاشنه آشیل و معضلی برای دولت دوازدهم و شخص رییس جمهور تبدیل خواهد شد که باید برای آن فکری کند.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

هدف تحریم‌های آمریکا، مسموم کردن فضا است/برجام توافقی مبتنی بر بی‌اعتمادی است/آمریکا تلاش می‌کند مانع بهره‌برداری ایران از برجام شود

زوزیر امور خارجه کشورمان با انتقاد از تحریم‌های تازه آمریکا علیه ایران، گفت هدف از این اقدام واشنگتن مسموم کردن فضا علیه ایران است.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

کدام عار است؟ ندامت تتلو یا وطن‌فروشی و خیانت‌های شما؟/آمار تلخ دولت درباره 50 هزار روستای کم جمعیت/تیم اقتصادی کابینه جدید ضعیف‌تر از تیم دولت یازدهم؟

فساد و خیانت واقعی مربوط به کسانی است دست‌کم دوبار آشوب راه انداختند و علناً در نشریات خود آن هنگام که داغ بودند گفتند علیه خدا هم می‌شود تظاهرات کرد.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

اجرایی نشدن برنامه ششم دروغ است/تنها مزیت ادغام وزارتخانه‎ها صرفه‎جویی در وزرا بود

سخنگوی دولت با بیان اینکه برنامه ششم توسعه ابلاغ شده و برخی گزارش ها درباره اجرایی نشدن آن نادرست است، گفت: با ادغام وزارت خانه ها فقط در انتصاب وزرا صرفه جویی شد.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

ناگفته‌های سیف از سودجویی موسسات غیرمجاز/ یکبار برای همیشه معضل را حل می‌کنیم

رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی از سودجویی‌ موسسات مالی غیرمجاز پرده برداشت و تاکید کرد که این بانک عزم دارد که معضل فعالیت این موسسات را یکبار و برای همیشه حل کند.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

همه‌پرسی اقلیم کردستان غیرقانونی است

نخست‌وزیر عراق بار دیگر همه‌پرسی اقلیم کردستان این کشور را غیرقانونی دانست.

 
چهارشنبه - ۲۸/تیر/۱۳۹۶

نمی‌شود به مردم بگوییم شما گرسنه بمانید ما می‌خواهیم کشور را توسعه بدهیم/ معیشت و اشتغال مردم و کشور بزرگترین دغدغه جامعه است

محمد فیضی گفت: نمی‌شود به مردم بگوییم شما گرسنه بمانید ما می‌خواهیم کشور را توسعه بدهیم، دولت دوازدهم در کنار توسعه در کلیه ابعاد و زمینه‌ها بایستی به اشتغال و معیشت مردم توجه اساسی شود.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

نیروهای اطلاعاتی غرب در "شرق"

با خواندن این گزارش شاید درک این موضوع راحت باشد که چرا روزنامه مردم امرور از "شارلی ابدو" نشریه هتاک به پیامبر حمایت می کند و یا روزنامه شرق سنگ توتال را به سینه می زند و تصاویر نیروهای اطلاعاتی پاریس را تیتر یک می کند.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

روحانی در کابینه جدید باید به جوانان اعتماد کند/عملکرد ضعیف بخش اقتصادی در دولت یازدهم مشهور است

موسوی لارگانی با تأکید بر اینکه عمده نمایدگان مجلس از دولت میخواهند در کابینه جدید جوانگرایی داشته باشد، گفت: امروز شاهد هستیم که برخی از وزاری ما خودشان در بخش خصوصی فعالیت های زیادی دارند و نمی توانند از رسیدگی به دارایی خود صرف نظر کنند و از آنجا که فکرشان مشغول است، آن فعالیتی را که باید در وزارتخانه داشته باشند، ندارند.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

برجام هم نتوانست کمکی به توزیع درآمد در کشور کند/ در دولت روحانی پولدارها داراتر و فقرا ندارتر شدند

روند نزولی ضریب جینی تا پایان سال ۱۳۹۲ ادامه داشت اما از سال ۱۳۹۳ روند آن برعکس شد و فاصله طبقاتی مجددا افزایش یافت و این روند افزایشی همچنان ادامه دارد.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

روحانی باید پاسخگوی مطالبات جامعه باشد/ عملکرد برخی وزرا در چهار سال گذشته همواره مورد سوال بود/ حداقل 40 تا 50 درصد کابینه باید تغییر کند

علی کاظمی گفت: تغییرات اساسی باید در دولت انجام شود و فکر می‌کنم حداقل 40 تا 50 درصد کابینه باید تغییر کنند.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

نباید در انعقاد قراردادهای نفتی سر و صدا به راه انداخت/ در دولت یازدهم جریانات سیاسی در یک فضای آرام فعالیت می‌کنند

معاون اول رئیس جمهور گفت: در سرمایه‌گذاری، بخش‌هایی مانند نفت و گاز در اولویت‌های کشور قرار دارند و نباید با انعقاد اولین قرارداد سر و صدا به راه انداخت و مانع این سرمایه‌گذاری شد.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

دولتمردان به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند/ دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند نماند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود در خصوص مذاکرات هسته ای و مساله برجام پایبند نماند، تصریح کرد: در مقطع کنونی دولتمردان باید به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند.

 
سه شنبه - ۲۷/تیر/۱۳۹۶

فریدون با آمبولانس از دادسرا خارج شد

حسین فریدون که امروز به دادسرای تهران برده شده بود پس از ساعتی به وسیله یک دستگاه آمبولانس اورژانس از دادسرا خارج شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه