سیاسی
سه شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۹

توهین مجله فرانسویی نمونه جاهلیت مدرن است/نگرانی اروپا توسعه اسلام در جهان

امام جمعه آمل گفت:پیامبری که رحمه العالمین است و تمام وجودش را برای هدایت مردم گذاشته اینگونه توهین می شود و از آن به عنوان آزادی بیان و قلم یاد می کنند.

 
پنجشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۹

جنگنده‌های آمريكا آسمان منطقه را ناامن كرده‌اند/ ضرورت خارج شدن هرچه سريع‌تر آمريكايی‌ها از منطقه

ناامن كردن آسمان منطقه توسط جنگنده هاي آمريكايي، صحت راهبرد كلان ايران براي خروج نظامي آمريكا از منطقه را اثبات كرد و ضرورت تحقق هر چه سريعتر اين راهبرد را نشان داد.

 
شنبه - ۲۱/تیر/۱۳۹۹

کاهش نسبی دما بیش از انتظار تا یکشنبه/ هفته ای صاف تا نیمه ابری در مازندران

رئیس هواشناسی امل گفت:در شنبه و یکشنبه تقریبا همراه با وزش باد کاهش نسبی دما بیش از نسبت به انتظار تابستان خواهیم داشت، اما در روزهای بعد با دمای 34 درجه انتظار هوای گرمی را باید داشته باشیم.

 
چهارشنبه - ۲۱/خرداد/۱۳۹۹

تغافل از رفع وابستگی در فضای مجازی، تهدید استقلال کشور است

مسئول قرارگاه فضاي مجازي بسيج در جمع مسئولان قضایی كشور گفت:بسیج پرچم دار نهضت تولیدمحتوای بومی و نهضت سواد آموزی رسانه ای است.

 
سه شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۹

سناریوی تحریم های ظالمانه آمریکا باز هم به کاهدون خورد/ نیروی انتظامی در مسیر امنیت و صیانت جامعه

سناریوی تکراری تحریم های ظالمانه آمریکا از ابتدا با فراز و نشیب های همراه بوده، حتی امروز در شرایطی که بحران کرونا دنیا را فرا گرفته است، متوقف نشده و این بار 9 نفر و 3 نهاد به آن اضافه شده است که نیروی انتظامی یکی از این سه نهاد می باشد.

 
جمعه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۹

توزیع 2 هزار بسته حمایتی در شب عید سعید فطر / کرونا فرصتی برای خدمت رسانی

سپاه ناحیه آمل در نظر دارد حدود 2 هزار بسته حمایتی آماده و در شب عید سعید فطر تحویل خانوارهای نیازمند دهد تا در مجموع از ابتدای رزمایش کمک های مومنانه تا پایان آن 20 هزار سبد کالا تحویل خانوارها شود

 
جمعه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۹

توزیع 500 بسته حمایتی برای نیازمندان مناطق آسیب آمل

در شب شهادت امام علی (ع) به همت سپاه ناحیه آمل ، گروه جهادی امام رضا و خیرین منطقه 500 بسته حمایتی به ارزش کل 1 میلیارد ریال برای آسیب دیدگان ناشی از کرونا و نیازمندان مناطق آسیب تهیه و توزیع شد.

 
جمعه - ۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۹

توزیع 700بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند آمل

در شب شهادت مولای متقیان امام علی (ع) ۷۰۰ بسته معیشتی از سوی دفتر امام جمعه شهرستان آماده و عصر 25 اردیبهشت ماه تحویل خانواده های نیازمند و آسیب‌دیده بیماری کرونا شد .

 
جمعه - ۱۹/اردیبهشت/۱۳۹۹

توزیع 300 بسته کمک مومنانه بین بازاریان آسیب دیده کرونایی در آمل

300 بسته حمایتی و معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه توسط اعضای شورای بسیج اصناف بین خانواده های بی بضاعت و بازاریان آسیب دیده ناشی از کرونا توزیع شد

 
جمعه - ۱۹/اردیبهشت/۱۳۹۹

بسته کمک های مومنانه بازاریان آملی

به همت بسیج اصناف شهرستان آمل با کمک فرماندهان پایگاه های این حوزه خانواده های کم بضاعت و بازاریان آسیب دیده ناشی از کرونا شناسایی و در قالب رزمایش کمک های مومنانه 300 بسته حمایتی و معیشتی بین آنها توزیع شد.

 
پنجشنبه - ۱۸/اردیبهشت/۱۳۹۹

فاز دوم رزمایش کمک های مومنانه برگزار شد

به همت سپاه ناحیه آمل فاز دوم رزمایش کمک های مومنانه با اهدای 3 هزار بسته معیشتی برگزار شد

 
یکشنبه - ۱۴/اردیبهشت/۱۳۹۹

ایجاد فضای معنوی خاص در کارهای جهادی/حضور مداحان در میدان مبارزه با کرونا

مداح اهل بیت گفت:خواننده هایی که مبالغ کلان برای دهه های عزاداری دریافت میکنند که بیشتر این امردر خواننده های بزرگ در سطح کشور و استان اتفاق می افتد، هیچوقت برای مداحی مبلغی طی نکردم ولی اگر جایی مبلغی یا هدیه ای دادند میگیرم؛ چراکه بعنوان صله ای از طرف اهلبیت تلقی می شود و در زندگی برکت می آورد.

 
شنبه - ۰۶/اردیبهشت/۱۳۹۹

ماه رمضان منشاء خیر و برکت/ سپاه پاسداران طلیعه دار رزمایش بزرگ کمک مومنانه

نماینده ولی فقیه لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عناصر انقلابی ، جهادی و شهادت طلبی که دارد در همه عرصه ها از جمله رزمایش بزرگ کمک مومنانه پیش قدم و طلیعه دار است.

 
پنجشنبه - ۰۴/اردیبهشت/۱۳۹۹

آغاز نخستین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه در آمل +عکس

در اولین مرحله رزمایش کمک های مومنانه یک هزار و 300 بسته معیشتی جهت توزیع بین نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده در اثر شیوع کرونا بسته بندی و توزیع شد

 
چهارشنبه - ۰۳/اردیبهشت/۱۳۹۹

رزمایش کمک های مومنانه با هدف کمک به آسیب دیدگان کرونا

جانشین سپاه ناحیه امل گفت: رزمایش کمک های مومنانه در سه مرحله با هدف کمک به خانواده های نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا برگزار خواهد شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه