سیاسی
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

قول جهانگیری برای بازنشستگی کودکان کار چه شد

معاون اول رئیس جمهور در حالی با وعده حمایت از فقرا، جمع آوری تمامی کودکان کار را در دستور کار دولت جدید اعلام کرده که هنوز وعده ۹ماه قبل دولتی ها در این خصوص اجرایی نشده است.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

هشدار مقامات دولت «اوباما» درخصوص نقض برجام در صورت تصویب طرح جامع تحریم ایران

به نوشته پایگاه خبری «هافینگتون پست» تغییراتی که در این لایحه انجام شد دقیقا عکس اصلاحاتی است که مقامات سابق در شورای امنیت ملی، وزارت خارجه، وزارت خزانه‌داری، وزارت دفاع و سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا توصیه کرده بودند.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

دستگیری یک تروریست‌ در ورامین/ مجری مشهور تهدید به قتل شد/ توصیه فارن پالیسی به ترامپ درباره ایران

سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به جلسه مجمع عمومی فراکسیون گفت: تعامل‌ ما با سایر نمایندگان لیست امید در مورد هیئت رئیسه ادامه دارد، اما اگر این تفاهم حاصل نشود فراکسیون امید لیست مستقل ارائه می‌کند.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

شاه عربستان به وضعیت شاه پهلوی دچار شده است/ سفر ترامپ به عربستان نشان از ضعف حکومت سعودی دارد/ ترامپ در غرب منزوی شده است

حسین شیخ‌الاسلام گفت: درگیری بین مردم کشورمان و شاه در واقع درگیری بین ایران و آمریکا بود، و امروز شاه عربستان، مانند شاه پهلوی، ثروت مردم این کشور را به پای آمریکا می‌ریزد تا در قدرت باقی بماند.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

یکی از مهم ترین بند های برنامه ششم توسعه ایجاد یک میلیون شغل در سال است/با توجه به افزایش نرخ بیکاری دولت این موضوع را در اولویت قرار دهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر دولت می خواهد در چهار سال دوم خود در زمینه اقتصادی کشور فعالیت قابل قبولی را داشته باید بر اساس برنامه ششم توسعه فعالیت های اقتصادی خود را پیش برد.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

قانون در تمام کشور یکسان است؛اما سرزمین‌های مقدس دارای استثنائات عرفی هستند/ ارتش و نیروی اجرایی ندارم

امام جمعه مشهد گفت: قانون در تمام کشور یکسان است اما اینجا سرزمین مقدس و حرم امام رضا(ع) است و سرزمین‌های مقدس دارای استثنائات عرفی هستند.

 
شنبه - ۰۶/خرداد/۱۳۹۶

بررسی مقایسه‌ای سند آموزش 2030 با اسناد بالادستی کشور/ وقتی قوانین کشور بازیچه یک سند غربی می شود

بررسی ها نشان می دهد که غالب بند های سند 2030 در اسناد بالادستی کشور به شکل جامع و مطابق با قانون کشور وجود دارد و بندهایی هم که به اشکال مختلف در این سند گنجانده شده و در اسناد بالادستی کشور نیست مغایرت های اساسی با قوانین کشور دارد.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

مرخصی سه روزه "مهدی هاشمی"

مدیرکل زندان‌های استان تهران از مرخصی مهدی هاشمی از روز 31 اردیبهشت به مدت سه روز خبر داد.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

واکنش قاسمی به سخنان ترامپ

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در سرزمین‌های اشغالی در خصوص تعهد ایالات متحده مبنی بر بازداشتن جمهوری اسلامی ایران از توسعه سلاح هسته‌ای و حمایت از تروریسم را سخنانی وهم‌آلود و تکراری خواند.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

اعتراف ۵۰ رئیس جمهور در عربستان به قدرت مهارناپذیر ایران/ هرکس بخواهد به ایران صدمه بزند سپاه در برابرش می‌ایستد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کشورهایی که همواره لنگرگاه امنیتی جهان بوده اند امروز با فروپاشی نظام امنیتی خود مواجه هستند ولی ایران در سخت ترین و پیچیده ترین شرایط امنیتی که دشمنان بزرگ و کوچک همه صف کشیده اند تا این کشور را نا امن کنند در یک عملیات سیاسی بزرگ یعنی انتخابات امنترین موقعیت را تجربه می کند.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

اینترنت در بحرین قطع شد/چک سفید ترامپ به رژیم آل خلیفه در ریاض/ راه‌حل نهایی بحران بحرین چیست؟

تجربه پنج سال گذشته نشان داده است که نگاه به بیرون قطعا نمی‌تواند تأثیری در حل و فصل بحران بحرین داشته باشد؛ حال این نیروهای انقلابی هستند که باید با تمامی امکانات و پتانسیل خود وارد عمل شوند.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند

تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

طفره خودروسازان خارجی از بومی‌سازی خودروهای مونتاژی/ زیان فاجعه‌آمیز ایران خودرو و بانک صادرات/ عقب‌نشینی وزیر اقتصاد از اجرای طرح جامع مالیاتی/ احتمال بی‌کاری هزاران نفر در دفاتر پیشخوان

با وجود ادعای دولت درباره رشد اقتصادی دورقمی و خروج از رکود، زیان سنگین شرکت‌های بزرگ مثل بانک صادرات و ایران‌خودرو، از واقعیات اقتصاد کشور خبر می‌دهد.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

می‌توانیم بر همه سختی‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بیاییم/ خاطرات دوران دفاع مقدس یک ثروت ملی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس‌های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می‌توان بر همه موانع و چالش‌ها، مؤمنانه غلبه کرد.

 
پنجشنبه - ۰۴/خرداد/۱۳۹۶

با هنجارشکنان برخورد قانونی میکنیم/طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی ویژه ماه مبارک رمضان در کشور اجرا می‌شود

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان؛ ماه عبادت و بندگی، ماه تثبیت ایمان و اخلاص را به عموم مسلمانان تبریک گفت.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه