سیاسی
یکشنبه - ۰۵/بهمن/۱۳۹۹

حماسه6 بهمن پایانی برای ارزوی فروپاشی انقلاب/کمونیست ها زیر پای مردم امل لگدمال شدند

حماسه مردمان آمل، وفاداری ملتی را در تاریخ ثبت کرد که در شرایط سختی به سر می برد، شهری که مزدوران شیطان بزرگ برای تسخیر و تثبیت مواضع خود در آن تلاش کردند به سرانجام نرسید، اندیشه ناشیانه ای که با اهدای 40 شهید نگذاشت به بار بنشیند به میان مردم رفتیم تا این روایت را بازگو کنند.

 
سه شنبه - ۱۶/دی/۱۳۹۹

رعایت 86 درصدی مردم از پرتکل ها/ مشارکت اجتماعی شرط موفقیت در کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت گفت:اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت می تواند جامعه را زودتر قانع کند و تغییر نگرش و باور را در جامعه بهتر بدست اوریم، در نتیجه زودتر به نتیجه خواهیم رسید.

 
شنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۹

مراسم نخستین سالگرد شهید سردار سلیمانی

مراسم نخستین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی شهید مقاومت د مصلای امل با رعایت پرتکل های بهداشتی برگزار شد.

 
جمعه - ۲۸/آذر/۱۳۹۹

عبور امل از وضعیت قرمز کرونایی/دورهمی را تعطیل نکنیم یلدای طوفانی خواهیم داشت

امام جمعه امل گفت:۱۲ شهر در کل کشور قرمز است که امل یکی از انهاست، امل از قرمزی وسیاهی عبور کرده است، هر چند در دو هفته گذشته چند مورد فوتی بیشتر نداشتیم، اما اگر مردم دورهمی ها را تعطیل نکنند، اتفاق سال گذشته راه بیفتد واقعا نگران است .

 
جمعه - ۱۴/آذر/۱۳۹۹

64 اثر ثبت ملی شده در امل/منزل هاشمی فاقد ارزش تاریخی بود

رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آمل گفت: در بنا ی خانه هاشمی آثاری دال بر این که دارای سابقه تاریخی می باشد یافت نشد و به این جهت که صرفا بنایی قدیمی با پوششی کاه گل و مسقف شده با سفال بود نمی توانستیم حقوق مالکیت یک فرد را سلب کنیم.

 
پنجشنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۹

افتتاح و کلنگ زنی مسکن محرومین در آمل همزمان هفته بسیج

در آخرین روز از هفته بسیج ، یک واحد مسکن محرومین 4 واحدی افتتاح و 100 واحد مسکن محرومین با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران ، سرهنگ عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

 
پنجشنبه - ۰۶/آذر/۱۳۹۹

گلزار شهدای شهرستان آمل عطرآگین شد

به مناسبت هفته بسیج ، مسئولین و بسیجیان شهرستان آمل با رعایت پروتکل های بهداشتی باری دیگر به گلزار شهدای این شهرستان رفته و با شهدا تجدید بیعت کردند

 
پنجشنبه - ۰۸/آبان/۱۳۹۹

موج قدرتمند فکری اسلام در جهان/ هتک حرمت به نبی اسلام جهت دار بود

برنامه ریزی ها چند صد میلیونی برای خدشه دار کردن اسلام، بی نتیجه ماند موج اسلام گرایی دریای بی کران زندگی را بلعیده است؛ چرا که اسلام یک تفکر است و نمی شود جلوی آن را گرفت.

 
پنجشنبه - ۲۴/مهر/۱۳۹۹

امل در بدرقه مسافر خانطومان

مردمان دیار علویان برای وداع با شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده و به نیابت از تمام شهدای مظلوم مدافع حرم به میدان آمدند .

 
پنجشنبه - ۲۴/مهر/۱۳۹۹

آمل برای حاج رضا سنگ تمام گذاشت/وداع عاشقانه با شهید مدافع حرم

گفتند دل به دل راه دارد تو دلت برای مردم و کشورت تپید و مردم هم دلشان برای تو . تویی که از جان خود گذشتی تا حرم حضرت زینب در امان باشد و مردم و نوامیس شان در آسایش زندگی کنند .

 
دوشنبه - ۲۱/مهر/۱۳۹۹

دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید رضا حاجی زاده

سرهنگ مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران به همراه سردار برسلانی فرمانده لشکر 25 کربلا و سردار رستمیان فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا با خانواده شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده دیدار کرده و بازگشت پیکر مطهر این شهید را تبریک و تسلیت گفتند.

 
پنجشنبه - ۱۰/مهر/۱۳۹۹

برخورد قاطع با تصرف کنندگان اراضی ملی/ضرورت حفظ اراضی ملی با همکاری تمام دستگاهها

در صورت مشاهده هر گونه تصرف و تخریب اراضی دولتی بدون فوت وقت نسبت به رفع تصرف اراضی ملی و جمع آوری آثار و ادله جرم باید اقدام شود. ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی با کاربری کشاورزی زراعی و باغی باید بطور جدی برخورد گردد.

 
سه شنبه - ۲۵/شهریور/۱۳۹۹

توهین مجله فرانسویی نمونه جاهلیت مدرن است/نگرانی اروپا توسعه اسلام در جهان

امام جمعه آمل گفت:پیامبری که رحمه العالمین است و تمام وجودش را برای هدایت مردم گذاشته اینگونه توهین می شود و از آن به عنوان آزادی بیان و قلم یاد می کنند.

 
پنجشنبه - ۰۲/مرداد/۱۳۹۹

جنگنده‌های آمريكا آسمان منطقه را ناامن كرده‌اند/ ضرورت خارج شدن هرچه سريع‌تر آمريكايی‌ها از منطقه

ناامن كردن آسمان منطقه توسط جنگنده هاي آمريكايي، صحت راهبرد كلان ايران براي خروج نظامي آمريكا از منطقه را اثبات كرد و ضرورت تحقق هر چه سريعتر اين راهبرد را نشان داد.

 
شنبه - ۲۱/تیر/۱۳۹۹

کاهش نسبی دما بیش از انتظار تا یکشنبه/ هفته ای صاف تا نیمه ابری در مازندران

رئیس هواشناسی امل گفت:در شنبه و یکشنبه تقریبا همراه با وزش باد کاهش نسبی دما بیش از نسبت به انتظار تابستان خواهیم داشت، اما در روزهای بعد با دمای 34 درجه انتظار هوای گرمی را باید داشته باشیم.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه