اجتماعی
شنبه - ۲۸/مرداد/۱۳۹۶

حصر بهتر است یا اعدام ؟

اگر هنوز عده ای برایشان تردیدی وجود دارد باید بدانند که خواست مردم ایران فقط و فقط محاکمه سران فتنه است و اگر این اتفاق تا به امروز نیفتاده بخاطر رأفت نظام اسلامی بوده چون حکم دادگاه این افراد چیزی جز اعدام نخواهد بود .

 
چهارشنبه - ۲۵/مرداد/۱۳۹۶

بیکاری دلیل اصلی بازگشت مبتلایان به اعتیاد/ ساکنان نقاط آسیب پذیر شهرستان آمل شناسنامه‌دار می‌شوند

فرماندار ویژه آمل گفت: دلیل ابتلای مجدد پس از ترک اعتیاد، عدم همراهی و ضعف آموزش و بیکاری این افراد و نداشتن خانواده و اسکان دائم در دوره پس از ترک اعتیاد است.

 
چهارشنبه - ۲۵/مرداد/۱۳۹۶

ضد آفتاب‌های مناسب چه ویژگی‌هایی دارند؟

یک متخصص پوست گفت: استفاده از یک ضد آفتاب مناسب میزان تأثیر اشعه ماوراء بنفش را بر روی پوست کاهش می‌دهد و علاوه بر جلوگیری از آثار دیررس آفتاب مانند سرطان، از آثار زودرس آن مثل آفتاب سوختگی، می کاهد.

 
چهارشنبه - ۲۵/مرداد/۱۳۹۶

سیگاری‌ها در خواب ترک کنند!

نتایج یک بررسی جدید تایید می‌کند که انسان‌ها می‌توانند در حین خواب از طریق استفاده از گوشی و شنیدن برخی مطالب آن‌ها را فرابگیرند.

 
چهارشنبه - ۲۵/مرداد/۱۳۹۶

با رعایت این ۸ نکته همیشه برای همسرتان مهم باشید

در عمل و حرف، از اینکه به همسرتان بگویید برایتان ارزشمند است طفره نروید. همسری که در حد نیازش محبت نبیند، انرژی‌ای برای جبران بهتر و متقابل برای شما ندارد.

 
سه شنبه - ۲۴/مرداد/۱۳۹۶

شیوع ویروس خطرناک کوکساکی در ترکیه/ 500 گردشگر روس مبتلا شدند

سازمان نظارت بر بهداشت روسیه در بیانیه ای به شهروندان این کشور هشدار داده که سفر به ترکیه با توجه به گسترش روزافزون ویروس کوکساکی و آلوده شدن صدها گردشگر روس برای سلامتی خطرناک است.

 
یکشنبه - ۲۲/مرداد/۱۳۹۶

در کلاس کنکوری شرکت نکردم/ موفقیت اراده و پشتکار می خواهد

دارنده رتبه 14کنکورعلوم انسانی درسال96 گفت: موفقیت فقط در سایه فراهم بودن امکانات رفاهی نیست بلکه اراده وپشتکار می خواهد .

 
یکشنبه - ۲۲/مرداد/۱۳۹۶

اگر گوشی‌تان شارژ می‌خورد، بخوانید

استفاده از سرویس‌های iMassage یا Facetime محصولات شرکت اپل، به دلیل مسدود بودن دریافت پیامک از این شرکت می‌تواند موجب افزایش هزینه‌ قبوض یا کسر شارژ شود.

 
یکشنبه - ۲۲/مرداد/۱۳۹۶

روش تشخیص عسل «طبیعی» از عسل «تقلبی»

در بازار ایران، اغلب عسل به رنگ‌های سیاه، قهوه‌ای روشن و تیره، به رنگ عقیق و سرخ مایل به زرد، سبز یشمی و... است؛ در این مطلب با نحوه تشخیص «عسل طبیعی» از عسل تقلبی آشنا می‌شویم.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

چیزی جز زیبایی در شهادت محسن ندیدم/ امیدوارم شهادت نصیب فرزندم هم بشود/ خودم خبر شهادت همسرم را در تلگرام دیدم

تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

تهمت های مادی به شهدای مدافع حرم از روی جهالت است/ دل تنگی‌های «رضوانه» برای پدر

همسرشهید باغبانی گفت: عده ای از روی جهالت به من می گفتند که خوش به حالت، حقوق همسرت را میگیری و به آنها گفتم، همه اموالم را به شما می دهم اما همسرم را به من بازگردانید.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

آیا ادیسون به جهنم می‌رود؟

ادیسون و امثال او به هر نیت دنیوی که اختراعاتی کرده‌اند، به نیت شان رسیده‌اند و ما نمی‌توانیم کاسه داغ تر از آش شده و ایشان را بزور رهسپار بهشت نمائیم.

 
شنبه - ۲۱/مرداد/۱۳۹۶

آنچه در آرایشگاه های زیر زمینی می گذرد/ فالگیری دُکان پر مشتری آرایشگاه های زنانه

برخی از افراد برای کسب درآمد بیشتر افراد را اغفال کرده و با فال تاروت یا قهوه یا تفأل به قران و استخاره برای مردم نسخه می پیچیند و از مردم ساده پول های زیادی می گیرند.

 
پنجشنبه - ۱۹/مرداد/۱۳۹۶

صدور «روادید اربعین» از شهریور آغاز می‌شود

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز فرآیند صدور روادید اربعین حسینی در شهریور امسال خبر داد و گفت: امسال روند نام‌نویسی و برنامه‌ریزیها برای مراسم اربعین زودتر از سال قبل آغاز خواهد شد.

 
پنجشنبه - ۱۹/مرداد/۱۳۹۶

ناصر خسرویی به وسعت اینترنت

به راحتی می‌توان داروهایی را که در داروخانه پیدا نمی‌شود در ناصرخسرو یا فضای مجازی پیدا کرد؛ این بدین معناست که یا شبکه توزیع ما نشت دارد یا این داروها تقلبی و قاچاق هستند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه