اجتماعی
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

بیشترین زندانیان کشور در حوزه قاچاق مواد مخدر هستند/ طلاق 2هزار و 700 نفر از زندانیان طی سال‌ها‌ی اخیر

رییس سازمان زندان‌های کشور گفت: بیشترین زندانیان کشور در زمینه قاچاق مواد مخدر بوده که بالغ بر 100 هزار نفر با میانگین سنی کمتر از 40 سال است.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شازند/ همه پرندگان مبتلا معدوم شدند

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شازند گفت: تعدادی از پرندگان در روستای اکبر آباد به این بیماری مبتلا شده بودند که توسط کارشناسان دام پزشکی شهرستان رسیدگی و معدوم شدند.

 
چهارشنبه - ۱۵/دی/۱۳۹۵

توهم فرض کردن تهدیدات کمک به دشمن برای دستیابی به اهداف است

کوچک گرفتن دشمن و توهم فرض کردن تهدیدات آن، تردید در درست بودن مسیر و ناامید شدن از رسیدن به هدف از عوامل دست یابی دشمن به مقاصد شوم است.

 
چهارشنبه - ۱۵/دی/۱۳۹۵

هیچ مدرک علمی جهت اثبات سرطان‌زا بودن پارازیت‌ها ارائه نشده است/ فقدان مدیریت یکپارچه در رسیدگی به موضوع پارازیت‌ها

خبرهای جدید درباره پارازیت‌ها نشان می‌دهد پارازیت‌ها نقش تعیین کننده‌ای در ایجاد سرطان دارند، نتیجه‌ای که باعث اظهارنظرهای متفاوتی از جانب مسئولین شده است.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

عقیم سازی زنان کارتن خواب غیراخلاقی است

عضو شورای شهر تهران گفت: عقیم سازی زنان کارتن خواب و آسیب دیده اجتماعی از لحاظ شرعی و اخلاقی امری پسندیده و ممکنی نیست و نباید نسبت به این موضوع اقدام شود.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

کودکی هایی که در محرومیت سپری می شود

در 5 کیلومتری خرم آباد خانواده ای زندگی می کنند که از داشتن کوچکترین امکانات زندگی محروم هستند و بیش از 3 سال تنها سر پناه این خانواده چادری از جنس پلاستیک کهنه است که این روزها به دلیل سرما و بارندگی در گل و لای موجود این شرایط سختی را در زیر این چادر تجربه می کنند.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

پرترددترین جاده‌های کشور کدامند؟

در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده‌های کشور روان گزارش شده است، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌های کرج-تهران و کرج-قزوین ثبت شد.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

شیر دوباره گران شد

درحالی که سازمان حمایت صبح امروز اعلام کرد برخی صنایع لبنی را به خاطر افزایش قیمت بدون مجوز به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی و برای آنها تشکیل پرونده داده است، باخبر شدیم، دوباره قیمت شیر کم‌چرب و پرچرب یک لیتری ۲۰۰ تومان افزایش یافت.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

کدام نقاط کشور بارانی خواهد بود؟

طبق پیش بینی های هواشناسی با عبور موج تراز میانی جو در بخش هایی از استان های واقع در زاگرس مرکزی، نواحی مرکزی و برخی نقاط شمال شرق و شمال شرق در روز دوشنبه بارش پراکنده پیش بینی می شود.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

از گور خوابی در نصیر آباد تهران تا کاخ خوابی در وادی رحمت تبریز!

افی است سری به همین آرامستان وادی رحمت تبریز بزنیم و مشاهده کنیم در زمانه ای که برخی به دلیل فقر کارتن خواب و بی خانمان به گور خوابی روی می آورند، هستند کسانی که برای متوفیانشان کاخ می سازند!

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتهایی را از دست می دهید؟

شما ممکن است چند ساعت از شب را صرف تلگرام کردن و پیغام گذاشتن برای دوستانتان کنید و هیچ پولی بابت این کار ندهید. به این ترتیب ممکن است فکر کنید که تلگرام رایگان است، اما واقعیت این است که این کار هم هزینه‌ای دارد. به این فکر کنید که با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتی را از دست می دهید؟

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شود

از آنجایی که کابینه دولت، متشکل از حقوقدانان نخبه است و همچنین در جهت حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی، یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع خواهد شد تا بیشتر از این به شأن آنها توهین نشود.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

بیمه ایثارگران در سایه بی‌توجهی مسئولان/ پیشکسوتان شهادت و عرصه ایثار با مشکلات بیمه دست و پنجه نرم می‌کنند

رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: پیشکسوتان شهادت و عرصه ایثار در زندگی خود دغدغه درمان و بی‌توجهی نهادها و سازمان‌های ذی‌ربط را دارند و پس از گذشت سال‌ها از پایان جنگ همچنان برای حل مشکلات خود و افراد تحت تکفلشان سرگردان هستند.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

گرمخانه/ عکس

تصویر یکی از کارتن خواب های اسکان داده شده در گرمخانه‌ منطقه خاوران شهرداری تهران را نشان می دهد.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

ازدواج و طلاق، همچنان در مرز خطر/ بی‌اعتنایی مصیبت‌بار و جبران‌ناپذیر

طلاق به عنوان مذموم‌ترین حلال، همواره مورد نهی اسلام قرار دارد، اما با وجود معضلات فرهنگی و مشکلات اقتصادی، این مذموم‌ترین حلال خدا می‌رود تا کانون خانواده‌های ایرانی را به ورطه سقوط و نابودی بکشاند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه