اجتماعی
دوشنبه - ۰۴/بهمن/۱۳۹۵

پلاسـکو و لاشخورهای همیشه در صحنه!

عده‌ای صبح تا شب دعا می‌کنند تا بلایی بر سر مردم بیاید تا عقده‌های سیاسی‌شان را خالی کنند.

 
چهارشنبه - ۲۹/دی/۱۳۹۵

شیطان با این پنج نفر مشکل دارد

خداوند در قرآن می فرماید که از شیطان تبعیت نکنید و او دشمنی آشکار برای شماست.در جهان عده ای با رفتارشان شیطان را خشمگین می کنند.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

بهشهر دارنده بیشترین میزان طلاق در مازندران

فرماندار شهرستان بهشهر گفت: بهشهر رتبه نخست طلاق در مازندران را دارد.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

عامل اصلی مشکلات اجتماعی، غفلت از نقش کلیدی زن در خانواده/ «خانه‌داری» مقدس‌ترین حرفه جهان

سر و سامان دادن به امور خانواده در همه زمینه‌ها نیاز به همکاری همه اعضای خانواده دارد و اگر زن خانواده به فعالیت‌های اقتصادی و... مشغول است باید تقسیم کار صورت گیرد و بقیه اعضای خانواده هم در امور منزل همکاری کنند تا بار سنگین خانه‌داری و امور خانه و خانواده فقط به عهده زن خانواده نباشد.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

آسیب های زندگی فانتزی با نقاب مجازی/ چرا اینستاگرام کاربران را افسرده می کند؟

ساختن زندگی فانتزی و بسیار زیبا که با واقعیت فاصله بسیار دارد از مضرات و آسیب های اجتماعی اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است که این حالت با زندگی عادی بسیار متفاوت است.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

مددجویان و معافیت

مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی موافقت کرده و اکنون این دستگاه ها ملزم به اجرای افزایش مستمری ها هستند.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

تهران زیر صفر می‌رود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از بارشهای پراکنده باران و برف در ۷۲ ساعت آینده خبر داد و گفت: این بارشها به طور متناوب در برخی نقاط نیمه غربی، شمالی و مرکز کشور به‌وقوع می‌پیوندد.

 
شنبه - ۲۵/دی/۱۳۹۵

چربی سوزی دوش آب سرد

تحقیقات نشان می‌دهد استحمام نقش شگرفی در سلامت جسم و روان دارد اما بین دوش آب سرد و آب گرم کدام را باید انتخاب کنیم؟

 
چهارشنبه - ۲۲/دی/۱۳۹۵

ضعف بناها و بی سند بودن دستاورد کارنامه ضعیف دولت امید/ "مسکن مهر" در کما، " مسکن اجتماعی" یک رویا!

در حالی دولت یازدهم از همان شروع کار خود، شمشیر را برای مسکن مهر از رو بست که 12 دی در اقدامی انتخاباتی روحانی خبر از بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان دولت داد.

 
چهارشنبه - ۲۲/دی/۱۳۹۵

تیراندازی مرگ بار در اراک/ 9 نفر کشته و زخمی شدند

بر اثر حادثه تیراندازی در یکی از مناطق کلانشهر اراک چند نفر کشته و مجروح شدند.

 
دوشنبه - ۲۰/دی/۱۳۹۵

آلودگی هوای تهران برای برخی مناطق به «وضعیت بحران» رسید

کیفیت هوای برخی از مناطق استان تهران در سومین روز متوالی آلودگی هوا از شرایط بسیار ناسالم نیز عبور کرد و به بحران رسید؛ در حال حاضر شاخص عدد کیفیت هوای منطقه ۲۱ تهران (تهرانسر) بر روی ۲۶۱ قرار گرفته که نشان‌دهنده شرایط بسیار ناسالم است.

 
یکشنبه - ۱۹/دی/۱۳۹۵

خودنمایی به سبک جدید در مدارس دخترانه/ "خون بازی" و "خود زنی" به بهانه التیام دردهای روحی و روانی در سایه غفلت مسئولان آموزش و پرورش+فیلم و تصاویر

با انتشار عکس های خون بازی و هم چنین علنی شدن این مشکل در جامعه، این رفتار مانند یک بیماری مسری به دبیرستان های دخترانه در شهرستان ها هم کشیده شده است؛ امروز دختران دبیرستانی در شهرستان ها نیز به دنبال جلب توجه بیشتر از دختران پایتخت یاد گرفته اند که می توانند دست به تیغ شوند.

 
یکشنبه - ۱۹/دی/۱۳۹۵

شیوع نگران‌کننده مصرف قلیان در میان جوانان مازندرانی

بر اساس ‏گزارش سازمان جهانی ‏بهداشت، سالانه پنج میلیون نفر به دلیل مصرف قلیان می‌‏میرند و آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت نیز ‏گویای آن است که ‏‏15 درصد جوانان 13 تا 15 سال در کشور مصرف‌‏کننده قلیان هستند و سالانه در مجموع 35 هزار ‏تن تنباکو در کشور دود می‌شود.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

آبله‌مرغان سراغ چه کسانی می‌رود؟

آبله مرغان یکی از بیماری‌هاى ویروسى با خارش و التهاب پوستى است اما به کمک برخى درمان‌هاى خانگى مى‌توان از شر این خارش ها نجات پیدا کرد.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

پرداخت یارانه به مردم اشتباه است/ عدم وجود اختلاف در دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اشتغال مهم‌ترین مشکل دولت است، گفت: 700 هزار شغل در یک‌سال گذشته ایجاد شد اما به دلیل اینکه تعداد بیکاران بسیار است، این ایجاد شغل خیلی احساس نمی‌شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه