اجتماعی
سه شنبه - ۲۳/خرداد/۱۳۹۶

صنایع دستی، شکوفایی اقتصاد استان یا ظرفیتی خاک خورده

با وجود این حجم از هنر و توانایی تولید صنایع دستی بی‌بدیل و ارزشمند به دلیل نبود برنامه‌های حمایتی و عدم توجه مسئولین این ظرفیت استان به جای صادرات به کشورهای جهان اکنون در حال فراموشی است اگر مسئولین امر با سرمایه‌گذاری بر روی صنایع دستی استان را به دروازه صادرات صنایع دستی تبدیل می‌کردند علاوه‌بر کاهش چشمگیر آمار بیکاری اکنون شاهد حضور چندین برابری توریست‌هایی از اقصی نقاط مختلف جهان نیز بودیم

 
سه شنبه - ۲۳/خرداد/۱۳۹۶

​جنجال بر سر رونمایی از لباس اسلامی پرستاری/ وقتی وزارت بهداشت و بی بی سی همنوا می شوند!

در حالی از یک ایده دانشجویی در خصوص لباس اسلامی پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رونمایی شد که وزارت بهداشت و بی بی سی همزمان به این موضوع واکنش نشان دادند و این اقدام را نهی کردند.

 
دوشنبه - ۲۲/خرداد/۱۳۹۶

کوچه های بی نام و نشان دستاورد بی مهری به مسکن مهر/ متقاضیان همچنان خانه‌دار شدن را انتظار می‌کشند

مسکن مهر طرحی بود که در دولت نهم و دهم در دستور کار قرار گرفت و باعث ایجاد نقطه امید در بین قشرهای کم درآمد برای خانه دار شدن شده بود به گونه ای که در قالب این پروژه جوانان بسیاری برای بهره مندی از این طرح امیدوار شده و برای تشکیل زندگی مستقل برنامه ریزی کرده بودند.

 
دوشنبه - ۲۲/خرداد/۱۳۹۶

جسد استاد دانشگاه مازندران در منزل شخصی کشف شد/ خودکشی علت مرگ

جسد استاد دانشگاه مازندران پس از چند روز در منزل شخصی‌اش در بابلسر کشف شد.

 
یکشنبه - ۲۱/خرداد/۱۳۹۶

از شهید کشتی‌گیر«مدافع حرم» تا شهید فوتبالیست آبادانی در تهران

شهدای مدافع حرم افرادی هستند که حاضر شدند کیلومترها از زندگی خود دور شوند اما نگذارند حرم حضرت زینب (س) به دست انسان‌نماهایی بیفتد که جز خون ریختن هیچ منطقی را قبول ندارند.

 
شنبه - ۲۰/خرداد/۱۳۹۶

"علی دایی" سراوانی به قتل رسید!

"علی دایی" جوان محبوب سراوانی عصر روز گذشته با ضربات چاقو یک معتاد به قتل رسید.

 
شنبه - ۲۰/خرداد/۱۳۹۶

یک بوق تا بزن بزنِ خیابانی/ برای راننده‌ها اعصاب نمانده است!

نوعی از خشونت، خشونت در رانندگی می‌باشد که می‌تواند منجر به تصادف یا نزاع خیابانی شود و یا در کم آسیب‌ترین حالت می‌تواند موجبات آزردگی روحی و روانی قربانی این خشونت را فراهم آورد.

 
چهارشنبه - ۱۷/خرداد/۱۳۹۶

شیوع تب کریمه کنگو در مازندران و تصمیمات دقیقه نودی مسؤولان

فرماندار نوشهر در حالی اعلام کرد که بیماری تب کریمه کنگو در مازندران از حد هشدار گذشت که پس از ابتلا بیش از هشت نفر به بیماری، مسؤولان استانی به دنبال تامین اعتبار برای سم‌پاشی افتادند.

 
چهارشنبه - ۱۷/خرداد/۱۳۹۶

ایده‌ دکور «ماه عسل» از کجا آمد؟

طراح دکور «ماه عسل» درباره‌ حاشیه‌های پیش‌آمده درخصوص دکور این برنامه که بعضا با لطیفه‌هایی هم در شبکه‌های اجتماعی همراه بوده است و همچنین ریسک‌هایی که هر ساله برای ساخت دکور پشت سر گذاشته است، صحبت کرد.

 
چهارشنبه - ۱۷/خرداد/۱۳۹۶

ساخت سدی در ترکیه که ریزگردها را به ایران هدیه می‌دهد

دولت ترکیه در حال ساخت سد ایلیسو بر روی رود دجله است که این اتفاق علاوه بر بیابان‌زایی و خشکسالی در عراق و همچنین نابودی تالاب هورالعظیم، ریزگردهای جدید را برای مردم ایران پدید خواهد آورد.

 
چهارشنبه - ۱۷/خرداد/۱۳۹۶

9دانشگاه ایرانی در میان برترین های پژوهشی، فناوری و نوآوری دنیا

بررسی یک نظام رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد که دانشگاه های ایران در پژوهش بهتر از فناوری و در فناوری بهتر از آموزش عمل کرده اند و ۹ دانشگاه ایرانی در جمع برترینها قرار گرفتند.

 
سه شنبه - ۱۶/خرداد/۱۳۹۶

افزایش تدریجی دما در اغلب نقاط کشور

سازمان هواشناسی در۳ روز آینده برای بیشتر مناطق کشور افزایش دما را پیش‌بینی کرد.

 
شنبه - ۱۳/خرداد/۱۳۹۶

امام راحل(ره) بنیانگذار الگوی زن مسلمان مترقی در جهان/ شعار "مرگ بر آمریکا" تا رفع فتنه از جهان ادامه دارد

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور ضمن دعوت از آحاد مردم به منظور شرکت در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی(ره) تاکید کرد: امام(ره) که احیاگر هویت انسانی و جایگاه کرامت انسان در قرن معاصر بودند حق ویژه ای به گردن زنان دارد و زنان کرامت و حضور اجتماعی امروز خود را مدیون دیدگاه مترقی حضرت امام(ره) هستند و ایشان الگوی زن نه شرقی و نه غربی را به جهان معرفی کردند.

 
شنبه - ۱۳/خرداد/۱۳۹۶

«خطرناک‌ترین» آلاینده محیط زیست چیست؟

چگونه می‌توان تصور کرد که رنگ داخل ساختمان، جواهرآلات، لامپهای فلورسنت، مواد آرایشی و حتی ماده پرکننده داخل دندان‌های‌مان، می‌تواند ما را در معرض مهم‌ترین ماده خطرناک شیمیایی در جهان قرار دهد؟

 
شنبه - ۱۳/خرداد/۱۳۹۶

روش کاهش وزن با روزه داری چگونه است؟

اگر دچار اضافه وزن هستید، می‌توانید با دقت در انتخاب مواد غذایی در ماه رمضان هم به اعمال شرعی خود بپردازید و هم به تناسب اندام بسیارخوبی دست یابید.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه