اجتماعی
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

از گور خوابی در نصیر آباد تهران تا کاخ خوابی در وادی رحمت تبریز!

افی است سری به همین آرامستان وادی رحمت تبریز بزنیم و مشاهده کنیم در زمانه ای که برخی به دلیل فقر کارتن خواب و بی خانمان به گور خوابی روی می آورند، هستند کسانی که برای متوفیانشان کاخ می سازند!

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتهایی را از دست می دهید؟

شما ممکن است چند ساعت از شب را صرف تلگرام کردن و پیغام گذاشتن برای دوستانتان کنید و هیچ پولی بابت این کار ندهید. به این ترتیب ممکن است فکر کنید که تلگرام رایگان است، اما واقعیت این است که این کار هم هزینه‌ای دارد. به این فکر کنید که با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتی را از دست می دهید؟

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شود

از آنجایی که کابینه دولت، متشکل از حقوقدانان نخبه است و همچنین در جهت حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی، یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع خواهد شد تا بیشتر از این به شأن آنها توهین نشود.

 
یکشنبه - ۱۲/دی/۱۳۹۵

بیمه ایثارگران در سایه بی‌توجهی مسئولان/ پیشکسوتان شهادت و عرصه ایثار با مشکلات بیمه دست و پنجه نرم می‌کنند

رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: پیشکسوتان شهادت و عرصه ایثار در زندگی خود دغدغه درمان و بی‌توجهی نهادها و سازمان‌های ذی‌ربط را دارند و پس از گذشت سال‌ها از پایان جنگ همچنان برای حل مشکلات خود و افراد تحت تکفلشان سرگردان هستند.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

گرمخانه/ عکس

تصویر یکی از کارتن خواب های اسکان داده شده در گرمخانه‌ منطقه خاوران شهرداری تهران را نشان می دهد.

 
شنبه - ۱۱/دی/۱۳۹۵

ازدواج و طلاق، همچنان در مرز خطر/ بی‌اعتنایی مصیبت‌بار و جبران‌ناپذیر

طلاق به عنوان مذموم‌ترین حلال، همواره مورد نهی اسلام قرار دارد، اما با وجود معضلات فرهنگی و مشکلات اقتصادی، این مذموم‌ترین حلال خدا می‌رود تا کانون خانواده‌های ایرانی را به ورطه سقوط و نابودی بکشاند.

 
پنجشنبه - ۰۹/دی/۱۳۹۵

از کارگردان و بازیگران سریال معمای شاه تجلیل می شود

به همت همسران شهدای مدافع حرم از محمدرضا ورزی کارگردان و جمعی از بازیگران سریال معمای شاه تجلیل می شود.

 
پنجشنبه - ۰۹/دی/۱۳۹۵

آقای فرهادی! نامه تو را یک بازاریابی برای اسکار می بینم!/ چرا یک بار به جایزه دهنده هایت به خاطر خون و مرگ و زخم اعتراض نکردی؟!

چرا من نامه سرگشاده‌ ترا باور نکرده‌ام. چرا آن را یک بازی بازاریابانه برای اسکار می‌بینم. این فقط یک حس نیست؛ بلکه کمی هوش متن ترا هم شفاف می‌کند و هم فاش می‌سازد که درزهایش کجاست.

 
چهارشنبه - ۰۸/دی/۱۳۹۵

آزادی زندانی توسط مرکز نیکوکاری سجادیه آمل/ مبلغ ۱۵ میلیـون تـومـان توسط این مرکز برای آزادی زندانی پرداخت شد

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری سجادیه آمل گفت: زندانی محکوم مالی با پـرداخت مبلغ ۱۵ میلیـون تـومـان توسط مرکز نیکوکاری سجادیه از زندان آزاد و به آغوش خانواده و جامعه بازگشت.

 
چهارشنبه - ۰۸/دی/۱۳۹۵

شیوع بیماری جذام مرغی در کشور؛ از شایعه تا واقعیت/ توضیحات مدیر کل دامپزشکی

بازار داغ شایعات فضای مجازی در روز های اخیر درماتیت یا عفونت کف پای مرغ را به یک بیماری خطرناک تبدیل کرد تا بار دیگر دل نگرانی مردم بیشتر شود.

 
سه شنبه - ۰۷/دی/۱۳۹۵

ترویج سبک زندگی غربی در آرایشگاه‌های زنانه/ از تجویز داروهای غیرمجاز تا نفوذ فرهنگی/ دور زدن مالیات و کسب درآمدهای نجومی!

گسترش قارچ گونه آرایشگاه های زنانه در کشور و توسعه مراکز غیرقانونی آرایشگری زنانه این صنف را در معرض خطرات بسیاری قرار داده است.

 
سه شنبه - ۰۷/دی/۱۳۹۵

شایعه وجود ویروس در دلسترهای انار و انگور

به گفته دبیرکل کانون‌ صنایع غذایی، وجود نوعی ویروس در دلسترهای با طعم انار و انگور که موجب اثرگذاری بر بینایی افراد می‌شود صحت ندارد و مردم می‌توانند از محصولات مورد اشاره استفاده کنند.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

دومین قربانی قاتل نامرئی در 10 روز/ باغبانی 70 ساله براثر گازگرفتگی داخل چادر مسافرتی جان باخت

با گذشت کمتر از 10 روز از فوت مردی 53 ساله در روستای نومهن براثر انتشار گاز مونوکسید کربن در حمام منزلش، این بار باغبانی 70 ساله در چادر مسافرتی‌اش قربانی قاتل نامرئی شد.

 
یکشنبه - ۰۵/دی/۱۳۹۵

عرضه مخدر شیشه با برچسب داروی لاغری!/ 80 درصد لوازم آرایشی واردی به کشور قاچاق است

مسئولین سیستان و بلوچستان به بررسی تخلفات آرایشی پرداخته و از توزیع ماده مخدر شیشه با عنوان داروی لاغری خبر داده و عنوان کردند: که 80 درصد لوازم آرایشی واردی به کشور قاچاق است.

 
شنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۵

چهره های معروفی که از اینستاگرام خداحافظی کردند+عکس

داغ شدن بازار شایعه، توهین و هتک حرمت به شخصیت ها و اعتقادات، شکسته شدن حریم های شخصی، دور شدن از زندگی واقعی و سوء استفاده های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی، از جمله پیامدهای بعضاً جبران ناپذیر اینستاگرام است، شاید به علت همین فضای مسموم و آلوده بود که بسیاری از هنرمندان و ورزشکارانی که عمدتاً از دنبال کنندگانی زیادی برخوردار بودند، تصمیم گرفتند از این فضا خداحافظی کنند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه