اجتماعی
چهارشنبه - ۲۱/تیر/۱۳۹۶

نوسانات برق هم به مشکلات مردم جنوب شرق کشور اضافه شد/ خسارت زیاد تغییرات ولتاژ به لوازم الکتریکی منازل

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیستان وبلوچستان با افت فشار ولتاژ برق مواجه است، گفت: دولت باید عزمی راسخ در رفع مشکل مردم این استان داشته باشد.

 
سه شنبه - ۲۰/تیر/۱۳۹۶

کاسبی با احساسات مردم/ امیدهایی که به تکه کاغذها بسته می شود

تنهایی به جایی رفته ای که در آن مکان جن بوده و این جن ها به تو زیان رسانده اند، دعایی را که برایت می نویسم باز نکن زیرا دوباره جن ها باز می گردند و حالت خوب نمی شود تا سه ماه آن را از خودت دور نکن و بعد از سه ماه دعا را آب بکش و آب آن را بخور.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

عواقب بدحجابی در جامعه چگونه است / مجوز چشم چرانی به دیگران ندهید

یک کارشناس فرهنگی درباره حجاب اظهار داشت: بد حجابی زن در روابط خانوادگی و اجتماعی تأثیر گذار است و سبب می شود شوهران به جای توجه و محبت به همسران خود به دنبال کامیابی از زنان دیگر باشند زیرا زنانی که خود را در اجتماع می آرایند و به دنبال جلب توجه دیگران هستند مجوز چشم چرانی کردن را به دیگران می دهند .

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

سند ۲۰۳۰ وحشتناک ترین طرح تصویب شده است/ در حوزه کودک و نوجوان کار زیادی انجام نشده

نویسنده حوزه دفاع مقدس کودک و نوجوان سند ۲۰۳۰ را وحشتناک ترین طرح تصویب شده دانست و گفت: در حوزه کودک و نوجوان کار زیادی انجام نمی شود.

 
دوشنبه - ۱۹/تیر/۱۳۹۶

مشکلات والدین سرچشمه ورود کودکان به دام مواد مخدر/ اعتیاد تنها ورثه خانوارهای پرخاشگر

یک کارشناس ارشد روانشناسی پرخاشگری و خشونت در خانواده، تحقیر و عیب جویی را از جمله عوامل افزایش احتمال گرایش به اعتیاد در بین افراد دانست.

 
یکشنبه - ۱۸/تیر/۱۳۹۶

کلید سوالات کنکور سراسری امروز منتشر می‌شود

کلید سوالات کنکور سراسری سال ۹۶ امروز یکشنبه ۱۸ تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

 
یکشنبه - ۱۸/تیر/۱۳۹۶

جزیره رویایی برای کودکان کار/ دلتنگ دست پخت مادرم هستم

خداداد ۱۲ ساله که این روزها دلش برای آشپزی مادرش تنگ شده است، به شهردار حاشیه نشینان می گوید؛ آقای شهردار، ناهار پلو بادنجان بپز، همه خوشحال از این گفته به سمت گاری و موتور سه چرخ خود می روند تا یک روز خوب کاری دیگری را سپری کنند.

 
شنبه - ۱۷/تیر/۱۳۹۶

زندگی آیت الله سید جواد خامنه ای پدر رهبر انقلاب / حاج آقا سیدجواد تبریزی را بیشتر بشناسید

آیت الله سید جواد حسینی خامنه‌ای (۱۶ آذر ۱۲۷۴ – ۱۵ تیر ۱۳۶۵) مشهور به حاج آقا سیدجواد تبریزی روحانی شیعه ایرانی و پدرآیت الله سید علی خامنه‌ای رهبر انقلاب بودند.

 
چهارشنبه - ۱۴/تیر/۱۳۹۶

لو رفتن سؤالات امتحان نهایی اثبات شد/ «بحث 5 دقیقه‌ای تخلف سؤالات امتحانی» بازی با کلمات است

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اصل مسئله لو رفتن سؤالات امتحانی که توسط برخی افراد انکار می‌شد از نظر ما بر اساس شواهد و مدارک کاملاً اثبات شده و قطعی است.

 
چهارشنبه - ۱۴/تیر/۱۳۹۶

آغاز چهلم و هفتمین ماراتن کنکور از فردا/ صف پشت کنکور شلوغ شد

چهل و هفت سال از برگزاری آزمون سراسری در کشور می گذرد اما این سد همچنان پابرجا است و تنها رنگ صندلی دانشگاه ها تغییر کرده و بازهم باید برای دکتر و مهندس شدن، با یک میلیون نفر رقابت کرد.

 
دوشنبه - ۱۲/تیر/۱۳۹۶

پروازهای ایران به نجف متوقف است

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با مثبت ارزیابی کردن جلسه دوم مسئولان سازمان هواپیمایی با مسئولان فرودگاه نجف،گفت: تا حصول نتیجه نهایی و برگزاری جلسات بعدی، فعلاً پروازها به نجف متوقف است.

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

شعبان بی‏‌مخ میانه‌روترین بود!

آنچه امروز ‌دار و دسته ترامپ در واشنگتن آشکارا می‌گویند، روی دیگر همان سیاستی است که دولت پیشین آمریکا عملاً و به صورت پلکانی دنبال می‌کرد.

 
یکشنبه - ۱۱/تیر/۱۳۹۶

بحران گرد و غبار در سیستان و خرابی دستگاه های هواشناسی/ دستگاه های بی کیفیت یا کوتاهی مسئولین؟

کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان از خروج توده گرد و خاک از استان خبر داد و گفت: متاسفانه به علت خرابی دستگاه سنجش غبار، هیچ آماری از میزان ذرات در دست نیست.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

مادر شهیدی که پیکر فرزندش را با دستان خود داخل قبر گذاشت/ یادآوری مصیبت‌های حضرت زینب (س) تسلی دل مادر

سخت است مادر شهید باشی و بخواهی فرزندت را با دستان خودت داخل خانه آخرتش بگذاری و سخت است مادر دوشهید باشی و سحرگاهان با وجود کهولت سن برای فرزندان شهیدت نماز شب بخوانی به امیدی که آنها تو را شفاعت کنند.

 
شنبه - ۱۰/تیر/۱۳۹۶

خانم ابتکار! سازمان را هم از مسئولان متخلف، پاکسازی کنید!

سرنخ سفر بی‌مقدمه ابتکار به گرگان را باید در اظهارات اخیر مهاجر مبنی بر آغاز اجرای طرح گردشگری آشوراده جست. هدفی که پشت جمع‌آوری زباله پنهان شده و پاسخی است به اینکه چرا ابتکار بجای برخورد با متخلفان پرونده هیرکان در کنارشان به گشت‌و‌گذار مشغول است.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه