اجتماعی
شنبه - ۲۷/آبان/۱۳۹۶

ماجرای کفش بوسی یک عالم!

همان طور که باید در برابر کفار نیرومند و مقتدر ظاهر شد و نباید در مقابل آنان ضعف نشان داد، قرآن کریم ما را به فروتنی و تواضع در برابر مؤمنین دعوت کرده، زیرا بسیاری از صفات پسندیده از این سرمایه عظیم سرچشمه می‌گیرند

 
شنبه - ۲۷/آبان/۱۳۹۶

سه ندای آسمانی در آخرالزمان در بیان امام رضا(ع)

امام رضا(ع) پس از آنکه سه ندای آسمانی در آخرالزمان را معرفی کرد، فرمود: در این موقع فرج (و آزادى) مردم فرا مى‌‏رسد و آنان که مرده‌‏اند دوست مى‏‌داشتند که در آن وقت زنده مى‌‏بودند و خداوند دل‌هاى مردم با ایمان را التیام و شفا مى‌‏بخشد.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

خواص آنتی اکسیدانی ۶ نوع ادویه را بشناسید!

مفیدترین ادویه ها با خواص آنتی اکسیدانی که همه ما باید آنها را در رژیم غذایی خود مصرف کنیم، از این قرارند

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

باور غلط لاغر شدن در سونای خشک

توحید سیف‌برقی متخصص پزشکی ورزشی افزود: مطالعات نشان می‌دهد ورزش‌های هوازی که برای کاهش استرس توصیه شده منجر به افزایش هورمون‌هایی داخل خون می‌شود که تسکین بخش بوده و می‌تواند مدت‌ها فرد را از استرس‌های روانی دور کند.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

با چند روش ساده به پوست خود لطافت ببخشید

برای اینکه پوست شما نرم و مرطوب باشد شما می توانید زا فرآورده های خانگی بسیاری استفاده کنید. یک راه حل بسیار عالی این است که از فرآورده های معمولی برای این کار استفاده کنید. شما می توانید پوست خود را تمیز کنید، لایه برداری کنید یا حالت دهید.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

چرا شب‌ها درد دندان تشدید می‌شود؟

به علت اثر جاذبه زمین و فشار خون، بطور طبیعی وقتی در حالت ایستاده هستیم مقداری فشار در عروق ناحیه سر و گردن وجود دارد، و وقتی که دراز می‌کشیم این فشار داخلی رگ‌ها مقداری افزایش پیدا می‌کند.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

محبوب‌ترین کارها نزد خداوند چیست؟

عمال همه بندگان در مقایسه با اعمال مجاهدان در راه خدا همچون پرستویی است که با منقار خود قطره‌ای از آب دریا می‌گیرد.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

مقدار کالری دریافتی روزانه را چگونه تنظیم کنیم؟

صرف توصیه شده کالری در روز در سراسر جهان متفاوت است. بر اساس گزارش خدمات سلامت ملی انگلستان، یک مرد تقریباً ۲۵۰۰ کالری در روز نیاز دارد تا وزنش را ثابت نگه دارد در حالی که یک زن به ۲۰۰۰ کالری نیازمند است. مقامات ایالات متحده ۲۷۰۰ کالری در روز برای مردان و ۲۲۰۰ کالری برای زنان را توصیه می‌کنند.

 
پنجشنبه - ۲۵/آبان/۱۳۹۶

تسلیم سینوزیت در برابر گیاهان دارویی

نوشیدن دمنوش‌ها در فصل‌های پاییز و زمستان بسیار مفید است و نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف دارند.

 
چهارشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۶

بهترین غذاها برای جلوگیری از نفخ معده

داشتن شکم کاملا تخت، همیشه طبیعی نیست. خوردن و نوشیدن مواد غذایی و مایعات، فضای داخل معده و روده را پر می‌کند و باعث ایجاد تورم می‌شود.

 
چهارشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۶

خارج از ساعت فیزیولوژیک بدن غذا نخورید

نتیجه یک بررسی نشان داده، غذا خوردن خارج از ساعت معمولی که بدن به آن عادت کرده است می‌تواند عواقب منفی زیادی در پی داشته باشد و منجر به بروز حمله قلبی و دیابت شود.

 
چهارشنبه - ۲۴/آبان/۱۳۹۶

دلیل خشکی پوست در فصل پاییز چیست؟

افردی که به ارتفاعات و کوه‌ها می‌روند باید از ضد آفتاب استفاده کنند چراکه در معرض اشعه ماورای بنفش نور خورشید قرار می‌گیرند.

 
سه شنبه - ۲۳/آبان/۱۳۹۶

فواید چرت زدن برای سلامتی

چرت زدن در طول روز می‌تواند در الگوهای خواب شبانه‌تان اختلال ایجاد کند که این در نتیجه می‌تواند به سلامت کلی‌تان صدمه وارد کند اما در طول تاریخ افراد بزرگ و معروفی مثل ادیسون، انیشتن، چرچیل، ناپلئون و خیلی‌های دیگر بوده‌اند که تحت هیچ شرایطی از چرت روزانه‌شان نمی‌گذشتند. چطور می‌شود که چرت زدن در عین حال که چیز بدی است، توسط مشاهیر گوناگون هم به شدت انجام شود؟ خب باید گفت آنچه از چرت زدن عاید شما می‌شود به 2 عامل بستگی دارد: شما که هستید و چطور چرت می‌زنید

 
سه شنبه - ۲۳/آبان/۱۳۹۶

با ۱۰۰ هزار تومان سرمایه برای ۱۴ نفر شغل ایجاد کردیم/ فضای مجازی بستر مناسب کسب و کارهای خانگی است

ما همیشه در فصل تعطیلی کلاس‌ها با فشار مالی شدیدی روبه‌ رو بودیم، من و همسرم به این فکر می‌کردیم که باید منبع درآمد دیگری داشته باشیم که تابستان و زمستان نشناسد. پیش زمینه علاقه من به کسب و کارهای فضای مجازی تشویقمان کرد که مزه خانگی «زرخنی» راه بیندازیم. کار ما با ده ظرف ترشی مخلوط، پنج ظرف ترشی شور، صدهزارتومان سرمایه و یک دنیا عشق شروع شد.

 
سه شنبه - ۲۳/آبان/۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آبان ماه مشخص شد

پیش‌بینی می‌شود هشتاد و یکمین مرحله یارانه نقدی بامداد جمعه 26 آبان ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی
 
کیمیا سامانه