اجتماعی
دوشنبه - ۰۴/دی/۱۳۹۶

با خوردن امگا ۳ سلامت روانتان را تضمین کنید

اسید چرب‌های امگا، چربی‌های اشباع نشده‌ای هستند که مسئول بیشتز مزایای امگا ۳ برای مغز و سلامت روان هستند.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

بهترین راه درمان رفلاکس معده را بشناسید

اولین انتخاب دارویی برای تسکین ناراحتی‌های ناشی از ریفلاکس، محلول‌های آنتی‌اسید مانند آلومینیوم ام جی اس و منیزیم هیدروکساید هستند. این داروها را باید یک تا دو ساعت پس از غذا مصرف کرد و باید دقت داشت که این ترکیبات بیش از آن که درمان کننده باشند، نقش تسکینی دارند.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

۷ ویژگی زنان موفق در زندگی

یک زن موفق همواره در حال چیدن اهداف و رسیدن به آن‌هاست. داشتن چشم انداز لازم است، اما قرار دادن هدف‌های کوچک مانند پله‌هایی است که شما را در مسیر پیش می‌برد.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

با جوشانده آویشن به جنگ ریزش مو بروید

گیاهان این تیره همه علفی و به‌حالت خودرو در مزارع و کوه‌ها و صحرا می‌رویند؛ در منابع طب ایرانی خواص متعددی از آویشن از جمله بازکننده گرفتگی‌ها، اشتها‌آوری، تقویت قوای باروری و پاک‌کنندگی ریه و معده از رطوبت‌های اضافه نام برده شده است.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

سرفه‌های خشک و گرفتگی صدایتان را اینگونه درمان کنید

یک متخصص طب ایرانی گفت: افراد با گرفتگی صدا و سرفه خشک و مبتلایان به بواسیر در صورتی که هاضمه خوبی داشته باشند, از مصرف پاچه پخته شده بهره می‌برند, مصلح پاچه سرکه و عسل و پختن آن با کرفس و دارچین است.

 
یکشنبه - ۰۳/دی/۱۳۹۶

طرح شیر مدرسه در گیر و دار کسری بودجه و چالش دستگاه های دولتی

سرانه مصرف سالانه شیر در کشور ما تا استاندارد جهانی فاصله زیادی دارد و با همه اینها طرح هایی مانند شیر مدرسه که قرار بود فرهنگسازی کند، در گیر و دار بودجه و چالش های بین دستگاهی مانده است.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

آلودگی هوا چگونه باعث ایجاد سرطان می‌شود؟

متخصص تغذیه در ارتباط با خطرات آلودگی هوا گفت: مصرف انواع لبنیات و به خصوص شیر در زمان آلودگی هوا کمک بسیار بزرگی به سلامت بدن می‌کند. مصرف حداقل یک لیوان شیر در میان‌وعده قبل از ظهر باعث می‌شود ریه‌ها از آلودگی پاک شوند.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

بیماران ناامید از بیمه‌ها

بیمه در اقدامی جدید تعداد زیادی از داروها را از پوشش خود خارج کرده تا مردم این داروها را به‌صورت آزاد تهیه کنند، از طرفی برخی از داروها نیز گران شدند.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

خطرناکتر از زلزله در تهران!

گفته می‌شود که زلزله در راه است،ولی هیچکس نمی‌داند چه زمانی به ایستگاه تهران می‌رسد، اما فرونشست در حال بلعیدن تهران است.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

سفر سال ۹۷ گران‌تر می‌شود؟

رییس جامعه هتلداران ایران با اشاره به قیمت‌های برآورد شده برای سوخت، حامل‌های انرژی و مالیات‌ها در لایحه بودجه سال ۹۷، پیش‌بینی کرد سفرهای داخلی در سال آینده با گرانی نامتعارفی روبه‌رو شود

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

این سوالات را قبل از ازدواج از همسر آینده تان بپرسید

آشنایی پیش از ازدواج یکی از مهم‌ترین شروط داشتن زندگی آرام و سالم است. هنگامی که هر دو طرف با شناخت نسبی وارد مرحله جدی تری از زندگی خود می‌شوند.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

ملاک‌های دوستی و رفاقت

امام علی (ع) فرمود: دوست اگر در سه مورد دوستش را حمایت نکند، دوست نیست: 1- در شدت و گرفتاری او 2- در غیبت وی 3- و پس از مرگش.

 
شنبه - ۰۲/دی/۱۳۹۶

مهمترین نشانه حمله قلبی را می‌شناسید؟

حمله قلبی زمانی رخ می‌دهد که منبع خون به قلب به ناگاه مسدود می‌شود. این شرایط با توقف پمپاژ خون به سراسر بدن موجب سکته قلبی می‌شود.

 
پنجشنبه - ۳۰/آذر/۱۳۹۶

پاسخ به چند سوال رایج درمورد شیر شکلات

شکلاتی که برای درست کردن شیر شکلات استفاده می‌شود معمولا بسیار فرآوری شده است، پودر شکلات شیرین شده در واقع تماما کاکائو نیست و مصرف آن برای بزرگسالان و کودکان می‌تواند به هر دو گروه کمک کند تا میزان دریافت لبنیات خود در طول روز را افزایش دهند.

 
پنجشنبه - ۳۰/آذر/۱۳۹۶

گوشت قلقلی با سس رژیمی ماست یک شام مدرن

فر را با دمای ۴۰۰ درجه فارنهایت گرم کنید. همه مواد را داخل کاسه بزرگی بریزید و با کمک دست آن‌ها را ورز دهید تا همه مواد به خورد هم بروند.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه