اجتماعی
چهارشنبه - ۲۲/دی/۱۳۹۵

تیراندازی مرگ بار در اراک/ 9 نفر کشته و زخمی شدند

بر اثر حادثه تیراندازی در یکی از مناطق کلانشهر اراک چند نفر کشته و مجروح شدند.

 
دوشنبه - ۲۰/دی/۱۳۹۵

آلودگی هوای تهران برای برخی مناطق به «وضعیت بحران» رسید

کیفیت هوای برخی از مناطق استان تهران در سومین روز متوالی آلودگی هوا از شرایط بسیار ناسالم نیز عبور کرد و به بحران رسید؛ در حال حاضر شاخص عدد کیفیت هوای منطقه ۲۱ تهران (تهرانسر) بر روی ۲۶۱ قرار گرفته که نشان‌دهنده شرایط بسیار ناسالم است.

 
یکشنبه - ۱۹/دی/۱۳۹۵

خودنمایی به سبک جدید در مدارس دخترانه/ "خون بازی" و "خود زنی" به بهانه التیام دردهای روحی و روانی در سایه غفلت مسئولان آموزش و پرورش+فیلم و تصاویر

با انتشار عکس های خون بازی و هم چنین علنی شدن این مشکل در جامعه، این رفتار مانند یک بیماری مسری به دبیرستان های دخترانه در شهرستان ها هم کشیده شده است؛ امروز دختران دبیرستانی در شهرستان ها نیز به دنبال جلب توجه بیشتر از دختران پایتخت یاد گرفته اند که می توانند دست به تیغ شوند.

 
یکشنبه - ۱۹/دی/۱۳۹۵

شیوع نگران‌کننده مصرف قلیان در میان جوانان مازندرانی

بر اساس ‏گزارش سازمان جهانی ‏بهداشت، سالانه پنج میلیون نفر به دلیل مصرف قلیان می‌‏میرند و آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت نیز ‏گویای آن است که ‏‏15 درصد جوانان 13 تا 15 سال در کشور مصرف‌‏کننده قلیان هستند و سالانه در مجموع 35 هزار ‏تن تنباکو در کشور دود می‌شود.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

آبله‌مرغان سراغ چه کسانی می‌رود؟

آبله مرغان یکی از بیماری‌هاى ویروسى با خارش و التهاب پوستى است اما به کمک برخى درمان‌هاى خانگى مى‌توان از شر این خارش ها نجات پیدا کرد.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

پرداخت یارانه به مردم اشتباه است/ عدم وجود اختلاف در دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اشتغال مهم‌ترین مشکل دولت است، گفت: 700 هزار شغل در یک‌سال گذشته ایجاد شد اما به دلیل اینکه تعداد بیکاران بسیار است، این ایجاد شغل خیلی احساس نمی‌شود.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

بیشترین زندانیان کشور در حوزه قاچاق مواد مخدر هستند/ طلاق 2هزار و 700 نفر از زندانیان طی سال‌ها‌ی اخیر

رییس سازمان زندان‌های کشور گفت: بیشترین زندانیان کشور در زمینه قاچاق مواد مخدر بوده که بالغ بر 100 هزار نفر با میانگین سنی کمتر از 40 سال است.

 
شنبه - ۱۸/دی/۱۳۹۵

شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شازند/ همه پرندگان مبتلا معدوم شدند

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شازند گفت: تعدادی از پرندگان در روستای اکبر آباد به این بیماری مبتلا شده بودند که توسط کارشناسان دام پزشکی شهرستان رسیدگی و معدوم شدند.

 
چهارشنبه - ۱۵/دی/۱۳۹۵

توهم فرض کردن تهدیدات کمک به دشمن برای دستیابی به اهداف است

کوچک گرفتن دشمن و توهم فرض کردن تهدیدات آن، تردید در درست بودن مسیر و ناامید شدن از رسیدن به هدف از عوامل دست یابی دشمن به مقاصد شوم است.

 
چهارشنبه - ۱۵/دی/۱۳۹۵

هیچ مدرک علمی جهت اثبات سرطان‌زا بودن پارازیت‌ها ارائه نشده است/ فقدان مدیریت یکپارچه در رسیدگی به موضوع پارازیت‌ها

خبرهای جدید درباره پارازیت‌ها نشان می‌دهد پارازیت‌ها نقش تعیین کننده‌ای در ایجاد سرطان دارند، نتیجه‌ای که باعث اظهارنظرهای متفاوتی از جانب مسئولین شده است.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

عقیم سازی زنان کارتن خواب غیراخلاقی است

عضو شورای شهر تهران گفت: عقیم سازی زنان کارتن خواب و آسیب دیده اجتماعی از لحاظ شرعی و اخلاقی امری پسندیده و ممکنی نیست و نباید نسبت به این موضوع اقدام شود.

 
سه شنبه - ۱۴/دی/۱۳۹۵

کودکی هایی که در محرومیت سپری می شود

در 5 کیلومتری خرم آباد خانواده ای زندگی می کنند که از داشتن کوچکترین امکانات زندگی محروم هستند و بیش از 3 سال تنها سر پناه این خانواده چادری از جنس پلاستیک کهنه است که این روزها به دلیل سرما و بارندگی در گل و لای موجود این شرایط سختی را در زیر این چادر تجربه می کنند.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

پرترددترین جاده‌های کشور کدامند؟

در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده‌های کشور روان گزارش شده است، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌های کرج-تهران و کرج-قزوین ثبت شد.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

شیر دوباره گران شد

درحالی که سازمان حمایت صبح امروز اعلام کرد برخی صنایع لبنی را به خاطر افزایش قیمت بدون مجوز به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی و برای آنها تشکیل پرونده داده است، باخبر شدیم، دوباره قیمت شیر کم‌چرب و پرچرب یک لیتری ۲۰۰ تومان افزایش یافت.

 
دوشنبه - ۱۳/دی/۱۳۹۵

کدام نقاط کشور بارانی خواهد بود؟

طبق پیش بینی های هواشناسی با عبور موج تراز میانی جو در بخش هایی از استان های واقع در زاگرس مرکزی، نواحی مرکزی و برخی نقاط شمال شرق و شمال شرق در روز دوشنبه بارش پراکنده پیش بینی می شود.

 
| قبلی | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 بعدی

 
کیمیا سامانه